Anciens - clubje

IVF Forum
Plaats reactie
Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 24 mei 2011, 19:33

Hoi,

Hier ben ik dan, pompaf maar vrijwel pijnvrij - kan t amper geloven!! Alle lof voor de supervriendelijke en begripvolle verpleging van JP!!

Vanmorgen nog een serieuze paniekaanval gehad, want toen we op een parking in de buurt van Gent even stopten om de benen te strekken voelde ik ineens totaal geen pijn meer (in tegenstelling tot het letterlijke creperen van de afgelopen dagen), en ik werd ineens doodsbenauwd dat ik een spontane eisprong gedaan zou hebben :shock: :?

Enne... maar liefst 20 follikels naar 't schijnt :shock:
Heb wel al iets gekregen tegen de overstimulatie en moet veel liggen en drinken. Dus dat ga ik nu eindelijk maar eens doen, nog niet zo lang thuis want heel veel file gehad en omgereden om eventjes iets te eten tussendoor.

Tx voor jullie steun!

Liesbetje, progesteron die boven 20 staat is al heel goed, en ik denk ook dat het gewoon net ietsje te vroeg is. Zenuwslopend wel he, maar we duimen hier allemaal voor je!

Noa09

*nat*
Berichten: 1172
Lid geworden op: 31 maart 2010, 15:09

Bericht door *nat* » 24 mei 2011, 22:18

Hey Noa09, eigenlijk erg dat je al ongerust moet zijn als je géén pijn hebt... maar wat een goed nieuws zeg! Hoop dat er veel mooie embryootjes bijzijn, één of twee goei plakkertjes en dan nog wat ijspegeltjes, dan kunnen die nog wat sjotten met die die nog in Leuven zitten! Goed rusten!

pff, hier weeral wat slecht nieuws: uren kwijt op school. Stomme benoemingssysteem. Ik hoopte eens een keertje niet te moeten solliciteren tegen september...

fee
Berichten: 1470
Lid geworden op: 20 september 2009, 15:23

Bericht door fee » 25 mei 2011, 6:41

No09, wauw 20 eicellen, daar moet gewoon een goeike tussenzitten. Wanneer mag je bellen voor het bevruchtingsresultaat.
Heb jij nog cryo's in Leuven zitten? Kon jij dan al een verse poging krijgen? Ik dacht dat de cryo's eerst moesten opgebruikt worden.

@Nat, rot é dat onderwijssysteem. Ieder jaar de angst of er genoeg uren zullen zijn.
Ik heb het geluk dat ik volledig benoemd ben en mij daar geen zorgen meer hoef over te maken.

Maar ik heb nu weer andere zorgen.
Ik weet nu niet meer of ik voldoende duphaston heb genomen. Mijn duphaston en foliumzuur liggen naast elkaar en ik heb 2 pillen duphaston over.
Ik weet nu niet of ik het deze keer fout heb ingenomen of als het van de vorige keren nog was.
Ik zit al met de schrik dat mijn ms nu niet gaan komen omdat ik 2 pillen tekort heb genomen. Zou dat kwaad kunnen denken jullie?
Pillen slikken is een zodanig automatisch geworden dat ik er niet meer bij stil sta wat ik allemaal slik en zo het verkeerde inneem :oops:
Laatst gewijzigd door fee op 25 mei 2011, 6:43, 1 keer totaal gewijzigd.

fee
Berichten: 1470
Lid geworden op: 20 september 2009, 15:23

Bericht door fee » 25 mei 2011, 6:42

No09, wauw 20 eicellen, daar moet gewoon een goeike tussenzitten. Wanneer mag je bellen voor het bevruchtingsresultaat.

@Nat, rot é dat onderwijssysteem. Ieder jaar de angst of er genoeg uren zullen zijn.
Ik heb het geluk dat ik volledig benoemd ben en mij daar geen zorgen meer hoef over te maken.

Maar ik heb nu weer andere zorgen.
Ik weet nu niet meer of ik voldoende duphaston heb genomen. Mijn duphaston en foliumzuur liggen naast elkaar en ik heb 2 pillen duphaston over.
Ik weet nu niet of ik het deze keer fout heb ingenomen of als het van de vorige keren nog was.
Ik zit al met de schrik dat mijn ms nu niet gaan komen omdat ik 2 pillen tekort heb genomen. Zou dat kwaad kunnen denken jullie?
Pillen slikken is een zodanig automatisch geworden dat ik er niet meer bij stil sta wat ik allemaal slik en zo het verkeerde inneem :oops:

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 25 mei 2011, 8:44

Hoi Fee,

Ik mag vanmiddag al bellen om het resultaat te weten en normaal gezien ken ik dan ook de dag van TP.

Ik kan je jammer genoeg niet helpen met je vraag ivm Duphaston, want ik heb dat nooit moeten nemen. Maar kan je niet even je gyn of ferticentrum contacteren? Anders blijf je daarover stressen.

Ik kan ook niet onthouden of ik iets wel of niet geslikt heb, zelfs met het GSM-alarm als reminder erbij, ik druk soms zo vaak op snooze dat ik het per ongeluk definitief wegklik en ja, dan slaat de twijfel dus toe :)

Noa09

fee
Berichten: 1470
Lid geworden op: 20 september 2009, 15:23

Bericht door fee » 25 mei 2011, 10:23

noa09, ik hoop op succesbevruchtingen!

Ik schiet soms 's nachts wakker omdat ik denk iets vergeten te nemen heb. Meestal is dat in die dagen dat ik niets neem.

Ondertussen gebeld naar de gyn en veiligheidshalve moet ik er nog 2 nemen. Nog een dagje langer wachten op de ms.
ik had mijn cryopoging toch wel anders voorgesteld. Ondertussen zit ik op 36 dagen. Als het zo doorgaat, heb ik nog jaaaaren tegoed met mijn IVF-pogingen :evil:

dori
Berichten: 524
Lid geworden op: 29 oktober 2009, 20:55

Bericht door dori » 25 mei 2011, 10:29

hallo,

eerste FM was goed: weet alleen niet hoeveel eicellen er zijn. Decleer zei enkel dat er voldoende waren en op schema. Ik gok op een 10tal. Moet zaterdag terug op controle.

L*** hoe was het bij jou?

Noa09 wanneer mag je bellen?

Liesbetje
Berichten: 327
Lid geworden op: 18 juni 2009, 14:48

Bericht door Liesbetje » 25 mei 2011, 10:46

Dori, op naar de volgende fm!

Fee, dat is wel heel lang voor een cryopoging. Maar 1 dagje meer of minder zal de zaak nu ook weer niet maken hè.

Noa, zo veeeel follikels!!!! En dat zonder pijn! Het kan niet anders dan dat daar goede bevruchtingen uit voort komen!

Nat, niet leuk, maar ik wens je wel veel succes met je sollicitaties!

Ik heb net bruinverlies gespot. Voor een innestelingsbloeding is dat toch wel te laat hè. Ik ben 9 dagen na tp van blastocyst. Als dat maar niet het begin van het einde betekent... Ik weet wel, zolang het bruin is, kan het geen kwaad. Maar mijn regels beginnen gewoonlijk ook met bruinverlies. :(

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 25 mei 2011, 12:31

Hoi,

Ik heb net gebeld, van de 20 eicellen waren er 19 rijp, 5 hadden een slechte kern (nooit eerder voorgehad) en van de overige 14 werden er 7 met succes bevrucht! Vrijdagmiddag TP dus. Weet iemand of er nog veel kunnen afvallen tussen vandaag en morgen? Ben beetje ongerust. Voel me niet goed vandaag, extreem moe, misselijk en veel buikpijn, maar denk dat de Pregnyl me zo belabberd doet voelen.

Dori, 10 zou mooi zijn he, dat was ook mijn aantal bij de start, we worden echte kenners op den duur he.

Liesbetje, is niet te laat voor een innestelingsbloeding hoor, had bij eerste zwangerschap rozig verlies vanaf twee dagen na de BN tot 2 weken daarna. Niet rood = koppig verderhopen!

L***, hoe is het met jouw follikles gesteld?

Fee, ik kan me voorstellen dat je steeds meer begint te balen van dat ellendige afwachten. Er mag dringend schot in komen nu, ik word pissig op je uitblijvende duvels in jouw plaats!

Ah ja, nog een vraagje: hoelang mag je blijven liggen na de TP? 't Is maar omdat mijn papa die taxi speelt in de late namiddag nog ergens moet zijn.

Ik ga terug platliggen nu, zoals me opgedragen werd. Hoop dat ik nog wakkerschiet voordat het donker is want ik slaap als een blok door alles heen :shock:

Noa09

fee
Berichten: 1470
Lid geworden op: 20 september 2009, 15:23

Bericht door fee » 25 mei 2011, 12:51

Noa09,

Ik denk dat er altijd embryo's kunnen afhalen. Aan mijn antwoord zal je niet veel hebben vrees ik.
Je hebt dus tp op dag 4.
We hopen natuurlijk dat je vrijdag 2 mooikes terug geplaatst krijgt en dat de overige 5 in de vriezer kunnen belanden.


Liesbetje, hopelijk zetten de ms niet door en ben je lekker zwanger. Nog eventjes geduld.

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 25 mei 2011, 12:58

hei,
t is hier druk, weinig pc-tijd.
noa, super nieuws!! goed é 20 follikels. wel vreemd van die 5 mindere eicellen. en dan 7 bevruchte, is mooi.
het kan zijn dat er nog afvallen, ik heb het al gehad dat ze niet verderdelen. het kan ook zijn dat er nog bijkomen, waarvan ze nu de gedeelde kern niet gezien hebben (dat is maar een paar uur zichtbaar). maar als ik jou was zou ik het op 6-tal houden. daar moeten zeker 2 toppertjes bijzitten straks voor de TP.
rust maar goed en drink veel, dan komt het goed. overstimulatie is lastig, maar ook een grotere kans op zwangerschap is me ook al gezegd, dus...

liesbetje, alles kan nog. op naar vrijdag, ik duim!

fee, amai, ze rekken het echt lang deze keer. heb je dat nog al voorgehad? ook op naar vrijdag zeker?

nat, dat onderwijssysteem is inderdaad erg vervelend voor je vastbenoemd bent. hopelijk vind je een goeie andere plek voor de overige uurtjes.

hier is het ook op naar vrijdag. vandaag weer FM gehad. alles gaat véél trager dan anders. en de positivo in mij vind dat goed, dan zullen ze mooi gelijkmatig rijpen mijn eitjes. de dokter lachte met mijn optimisme. enige nadeel vond hij dat ik dan meer naar het ziekenhuis moet, maar aangezien dat heel dichtbij is en ik hem best wel een angenmame man vind, vind ik dat niet erg. ik moest normaalgezien zaterdag opnieuw op controle, maar heb gevraagd om dat te veranderen ivm ons weekendje weg. aangezien ik nu vrijdag ga, zal in toch samen met de rest kunnen vertrekken en eventueel zondag vroeger moeten terugkeren, niet zo erg.
ik gok op PU dinsdag of woensdag.goeie timing voor alle activiteiten, alleen is het dinsdagvoormiddag de tweede vormingsdag ivm adoptie, tja... dat zullen we dan moeten regelen. gisteren trouwens eerste dag. was zeer aangenaam. wel frustrerend ivm lange wachttijden. maar toffe groep, echt super veel gelachen, fijn :!:

dori, misschien lopen we toch nog gelijk. want ik ben op weg naar een hele lange cyclus (waarschijnlijk ook door onderdrukking suprefact). als jij nu een korte hebt, dan liggen we straks naast alkaar in de kamer voor de PU. woensdag zou ideaal zijn voor mij, jij?

fijne (weeral zonnige!!!!) namiddag ladies

dori
Berichten: 524
Lid geworden op: 29 oktober 2009, 20:55

Bericht door dori » 25 mei 2011, 13:00

dag Noa09,

bij mij zijn er tijdens het wachten ook al wel afgevallen, omdat die plots stoppen met delen of te slecht delen. Maar je hebt een hele voorraad dus ik gok ook op 2 terugplaatsingenen 5 cryo's!

Hoelang je mag blijven liggen hangt wat van de drukte af, heb al 5 min gehad en heb al meer gehad omdat ik de laatste was.

Njota
Berichten: 112
Lid geworden op: 13 februari 2010, 15:22

Bericht door Njota » 26 mei 2011, 8:14

Hoi hoi

Ik zit hier in volle verbouwingen en ons terras is net af! Jeuj

Liesbetje: hang in there! Nog één nachtje slapen!

Noa: ik ben blij voor jou dat de PU wat meeviel en wat een resultaat zeg. Verzorg je goed. Waneer heb je TP?

Nat:dat is minder, dat solliciteren geef toch telkens extra stress mee. Welke vakken geef je eigenlijk?

Dori: 10 zou inderdaad een mooi resultaat zijn. Ik ben benieuwd naar je volgende FM. Ik duim alvast.

Fee: nog niets gespot? Wat een geduld moet jij hebben zeg.

L***: ik duim voor mooie resultaten morgen!

Fijne dag iedereen Njota

*nat*
Berichten: 1172
Lid geworden op: 31 maart 2010, 15:09

Bericht door *nat* » 26 mei 2011, 13:02

Noa09, wow goed hé... alvast een goeie TP gewenst want ik ga hier weer niet geraken. In GHB laten ze je minimum 20 minuten liggen, maar als je blaas heel vol is mag je wel gaan plassen, dus zoveel maakt het niet uit denk ik.

Dori, voor jou ook een mooi aantal gewenst!

Liesbetje, ik hoop dat het bruinverlies gestopt is en dat je morgen een superhcg hebt.

L***, laat die follikeltjes maar mooi gelijkmatig groeien. Hopelijk ook voor jou morgen goed nieuws!

Njota, ik stuur je een PB'tje. Ik heb al volop emails gestuurd, dus hopelijk komt er wel weer iets uit de bus, jobgewijs. Onze verbouwingen starten deze zomer, wij doen het stukje per stukje...

ivfmams
Berichten: 49
Lid geworden op: 5 februari 2011, 11:02

Bericht door ivfmams » 26 mei 2011, 13:43

Wat fijn te lezen allemaal..
Hier helaas slecht nws, na 6wkn een miskraam.
Bloede eergister hevig, hcg was nog wel hoog, gister teruggekomen was de hcg flink gedaald..

Morgen weer terugkomen, en kijken of het vruchtje geheel eruit is. Jammer, we waren zover..
Nu de volgende menstruatie afwachten en dan weer op de lijst voor de volgende icsi :(

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 11 gasten