hola hola,
hoe de zaken toch anders kunnen geïnterpreteerd worden...
JA ik heb positief getest met een clearblue test waarvan ik de gevoeligheid niet ken.
MAAR het streepje was héél licht.
wat me doet vermoeden dat er weer een ietsiepietsie hcg in mijn bloed zal zitten, net als de vorige 2 keren die dan biochemische zwangerschap bleken. dus ik vrees voor dat scenario.
zeker met Dori als voorbeeld, die met dezelfde test en dezelfde 'lichte' streepjes ook 2 biochemische zw achter de rug heeft, en nu gisteren een 'dikke' plus had en dus goed zwanger is. dit gaat over Dori mensen!
dus ja, er zal wel hcg in mijn bloed zitten, de vraag is hoeveel. onder de 25 waarschijnlijk en dat is dus t zelfde als niets. en als het boven de 25 is dan zal t superonzeker zijn, want dat is dezelfde start als mijn vorige zwangerschap-miskraam.
dus: ik verlang naar 17u, de afspraak met decleer, hopelijk weet hij dan al resultaat en duidelijkheid.
ik heb ook alweer een vragenlijstje klaar.
het bloedprikken was trouwens weer vreselijk: ze vonden geen ader, moesten hulp halen: resultaat 3 gaten, blauwe plekken en dus lakkerkes op mijn armen... tja
liefs!