Sinds een paar weken kan hij goed van rug naar buik en van buik naar rug rollen en sinds gisteren heeft hij besloten dat hij dat ook in bed wil oefenen.
Probleem is dat hij met zijn slaapzak aan niet terug op zijn rug kan rollen en dus uit frustratie begint te wenen.
Gisteren heb ik hem zeker 10 keer terug op zijn rug gaan leggen eer hij ingeslapen is en nu ben ik al 4 keer binnengegaan en hij is nog niet in slaap.
En vannacht is hij 1 keer wakkergeworden maar na 5 minuutje wenen lag hij terug in slaap. Toen ik ben gaan kijken was hij op zijn buik aan het slapen maar toen ik hem terug op zijn rugje legde werd hij wakker en was het hek van de dam.
Als hij vannacht terug op zijn buik slaapt ga ik hem zo laten slapen maar hebben jullie tips voor het inslapen?
Blijf ik binnengaan en hem op zijn rugje leggen totdat hij inslaapt? Kan ik iets doen om te verhinderen dat hij omdraait?
Mijn zus zei dat ze bij haar jongste een onderlaken met strech over hem legde en dat dan aan beide kanten goed onder de matras stopte zodat hij niet meer kom omrollen maar dat lijkt me eerder een laatste redmiddel.
En hoelang heeft deze fase bij jullie kleintjes geduurd?