peuter ziek

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 5 oktober 2011, 20:10

Vereltje, hoe gaat het nu met je spruit?

Véro.
xx

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 5 oktober 2011, 21:03

Vereltje is naar de film ;p)

nathalie v
Berichten: 2975
Lid geworden op: 16 april 2009, 19:54

Bericht door nathalie v » 5 oktober 2011, 21:11

...ik snapte hem eerst ni :roll: , nu wel zenne! :shock: :lol:

Vereltje
Berichten: 1947
Lid geworden op: 16 mei 2008, 10:02

Bericht door Vereltje » 5 oktober 2011, 23:31

Hihi ik was inderdaad naar de film! Na haar dutje en nog een perdolan was het al heel wat beter dus heb ik haar naar mijn schoonouders gebracht. Ik heb er niks meer van gehoord dus ik ga ervan uit dat alles wel ok is. Ik heb echt genoten van een avondje onbezorgd plezier met de vriendinnen, we hebben goed gelachen!

nathalie v
Berichten: 2975
Lid geworden op: 16 april 2009, 19:54

Bericht door nathalie v » 6 oktober 2011, 10:44

Moet heerlijk geweest zijn, er zo eens tussen uit! :)

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 12 oktober 2011, 8:07

Hey meiden,

Hier toch een paar moeilijke dagen achter de rug. Alexander is echt aan het wringen en het is heel moeilijk om het te zeggen van je eigen kind, maar man die is lastig de laatste tijd! Ik kan daar echt geen weg meer mee :cry: Wenen voor het minste, zagen, neuten, niet eten,... Dus ik ben er zeker van dat er iets wringt maar ik zou precies liever hebben dat het doorbreekt. Hij heeft aan en af koorts maar nooit hoger dan 38.5°C. Pfff, ondertussen is ventje ook geveld door een angine en de mama doet haar best om alles draaiende te houden.
De nachten zijn weer hel en ik zie echt elk uur. Vannacht was het ietsje beter.
Gisteren ben ik dan ook nog met Matthias naar het ziekenhuis geweest ivm zijn rechterteelbal. Ze zijn aallebei aanwezig, na lang zoeken hebben ze ze gevonden. Het goede nieuws is dat ze niet in de buikholte zitten, maar in de liesstreek. Het minder goede nieuws is dat ze blijkbaar toch al zouden moeten ingedaald zijn. De KA wil nog even afwachten maar eind dit jaar moet ik terug en als ze dan nog niet zijn ingedaald moeten we naar een uroloog en zal er waarschijnlijk een kleine ingreep nodig zijn om ze in hun balzakje te trekken. Het is echt routine, maar ik zou toch liever hebben dat ze vanzelf indalen, venteke nog eens afgeven aan het begin van de operatieruimte zie ik precies niet goed zitten :?

mindyke
Berichten: 3760
Lid geworden op: 21 maart 2010, 12:44

Bericht door mindyke » 12 oktober 2011, 8:36

oo wappie :( allereerst een oppepknuf.
Hopelijk is het snel voorbij bij Alexander. This altijd zo lastig als je niet weet wat er juist is he. Kan je ook zo moeilijk helpen vind ik altijd.
zo vermoeiend he elk uur van de nacht zien (heb het vannacht ook gehad)

We duimen dat de teelbal zelf indaalt want je venteke zo laten opereren , ik denk dat iedereen daar tegenop kijkt.

Hopelijk is je man snel genezen dan kan hij ook snachts eens opstaan !

dikke knuffel in ieder gaval !

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 12 oktober 2011, 8:45

Oei Wappie, ik leef met je mee!
Zo een moeilijke nachten (dikke knuf ook mindy!!)
slopend hé.

Hopelijk breekt het snel door zodat je weet wat er is. Zou hij nog tandjes moeten krijgen of denk je van niet?

er hangt wel veel rond bij de kindjes hoor. 'k merk dat A ook terug snot krijgt...

en duimen dat het teelballetje toch indaald en dat e operatie niet opdringt.
ook al is het 'maar' routine, een ingreep is nooit leuk hé

nathalie v
Berichten: 2975
Lid geworden op: 16 april 2009, 19:54

Bericht door nathalie v » 12 oktober 2011, 10:51

Ik dacht het al Wappie, omdat we een tijdje niets van je hoorden...vermoeiend he, als je kindje ziek is én lastig, en als je zelf dan nog onderbroken slaapt kan je sowiezo daar al minder goed mee om he. En als ze lastig zijn dan is dat zo he Wappie, dat mag je gerust zeggen (hoort mij mezelf indekken... :roll: )

En hopelijk daalt het balletje zelf in, tfeit dat ze het nog even willen aanzien, is oke he, dan zal de kans er nog wel inzitten dat dat gebeurd.

Dikke knuffel he, ik hoop dat je er snel door bent, en je zoontje ook natuurlijk.

LaBatsa
Berichten: 784
Lid geworden op: 1 september 2009, 14:49

Bericht door LaBatsa » 12 oktober 2011, 11:22

Wappie, ik maak iets gelijkaardigs mee met mijn dochtertje (8 maand) en bij haar ben ik er bijna zeker van dat het van haar tandjes komt.
Een paar weken geleden had ze ook zo'n lastige periode en toen waren er plots 2 tandjes doorgekomen en nadien was ze weer haar vrolijke zelf. Nu begint het helaas opnieuw, dus ik vermoed dat er nog meer tandjes in aantocht zijn.

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 12 oktober 2011, 11:48

Merci meiden! Wat zou ik toch doen zonder jullie oppeppers! :wink:
Ik heb ook al gedacht aan zijn tandjes. Hij heeft er natuurlijk al heel veel, maar er staan volgens mij 2kiezen door te komen dus dat zou wel een verklaring kunnen zijn.
Ik denk dat er bij mij vooral nog een beetje de schrik inzit van vorige winter, toen waren ze allebei zoveel ziek en dat heeft echt het uiterste gevraagd van mij.
Ik heb ondertussen met mijn man gebeld en ze hadden heel lang geslapen (ahja, als ze het een hele nacht uithangen zijn die ventekes moe hé) Matthias zat weer vol kattekwaad en Alexander was rustig, maar heel mooi aan het spelen. Dus nog even afwachten, het zal wel uitkomen wat er scheelt!

nathalie v
Berichten: 2975
Lid geworden op: 16 april 2009, 19:54

Bericht door nathalie v » 12 oktober 2011, 11:52

Wappie, ik krijg ook rillingen als ik denk aan de slechte periode (vooral de nachten dan) die we maanden geleden (jaja! :D ) hebben gehad.

En wat de laatste kiezen betreft, hier ook zenne, nog 4 te gaan en ik heb de indruk dat hij er soms heel veel last van heeft (zagerig, hangerig, huilerig tot en met), enorm zeveren, en dan ineens ist ff gedaan, en enkele dagen later opnieuw.

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 12 oktober 2011, 22:24

Dikke knuff Wappie!

Hoe ouder ze zijn, hoe meer last ze hebben van doorkomende tandjes naar het schijnt (harder tandvlees). We hebben hier onlangs ook tien dagen afgezien voor een kwartje kies. Hopelijk lost het zichzelf rap op allemaal (idem voor het teelballetje)!

Pfff is een mama ooit gerust eigenlijk?

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 13 oktober 2011, 8:15

We hebben een goede nacht gehad, 'maar' een keer of 3 eruit gemoeten. Vanmorgen waren ze toch goed opgewekt, heb ze bij Oma afgezet en ze waren heel enthousiast. Dus ik hoop dat het ergste wat door is.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 13 oktober 2011, 8:55

Klinkt goed Wappie! Behalve de nacht dan, dat kan nog beter!

A was vanmorgen vanzelf wakker geworden, maar barste meteen in huilen uit toen ik haar uit bed haalde. Echt ontroostbaar snikken. ze kon niet duidelijk maken wat er was.
heb ze zo moeten aankleden en 'ineens' was het over.
Zullen ook weer tandjes zijn of zo zeker?
Voor de mama wel heel vervelend, want 'k had al geen zin om haar zo naar de opvang te doen :(

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 12 gasten