Bevallen in de winter 2011-2012

Plaats reactie
He_lena
Berichten: 64
Lid geworden op: 2 juli 2010, 18:28

Bericht door He_lena » 26 oktober 2011, 17:45

Stienemien, als jij je als een olifant voelt, wil ik wel een nijlpaard zijn. :)
Het begint echt wel te wegen, die laatste trimester. Al mijn spieren (tenminste degene die er nog zijn), voelen stram.
Maar aan de andere kant kan ik me er nog altijd geen beeld van vormen hoe het echt gaat zijn als onze kindjes geboren zijn, voelt nog altijd onwerkelijk.

Marit, je bent echt goed bezig... heeeel begrijpelijk dat het soms teveel wordt!!

Ik heb het lijstje nog even geupdate want mag vrijdag nog eens op controle.

NOVEMBER
Marit, 31j, (tweeling), VBD 30/11, volgende echo 26/10

DECEMBER
Roisin, 31j, VBD 6/12, volgende echo 7/11
Mini, 28j, VBD 13/12, volgende echo 18/10
He_lena, 30j, VBD 23/12 (twin), volgende echo 28/10
Muisinie, 28j, VBD 23/12, volgende echo 17/11
Ahiha,30j, VBD van prutske 27/12, echo 14/11

JANUARI
Inge, 31j, dochtertje van 4 VBD 1/1/2012
Stienemien, 29j, VBD 04/01/2012, volgende echo 11/10
Nathalie; 33 jaar, zoontje 17 maanden, VBD 14/01

FEBRUARI
Elke, VBD 14/02/2012, volgende echo ?
Dori, 39j, VBD 21/02/2012, volgende echo 15/11
Hamster, 32j, VBD 21/02/2012, volgende echo ?

BEVALLEN
Duyck, 30j, engeltje Lennert, dochtertje van 26 maanden, bevallen op 27/09 van zoontje Kylian en dochtertje Maité

muisinie
Berichten: 722
Lid geworden op: 6 april 2010, 20:52

Bericht door muisinie » 26 oktober 2011, 18:16

ik vind dat we hier allemaal goed ons best doen hoor, en dan is het "zagen en klagen" gewoon ter zijde te laten, mogen ons ook wel eens laten gaan zeker :-)

Hier alles goed, alleen ben ik weer véél vaker moe en kan ik niet lang recht staan thuis (al loop ik op het werk een ganse dag rond maar doordat ik dan druk in de weer ben, denk ik daar precies niet aan).
Zou echt niet meer kunnen slapen zonder mijn "banaan" hoor in mijn bed ...
Ons ventje heeft ook weer aardig veel de hik :-) best een grappig gevoel in de buik, ...

groetjes muisje

NB. Duyck, hoe stel je het ondertussen?? en die vechtertjes van jou? kijken uit naar iets van jou te horen en duimen voor je!!

mini
Berichten: 152
Lid geworden op: 9 februari 2011, 20:13

Bericht door mini » 26 oktober 2011, 20:07

@ Marit, wat een mooie gewichtjes! Nog even volhouden èh. Ik heb hier soms al lastige dagen dat ze een hele dag tegen mijn ribben en blaas aan duwt, en jij hebt er zo dan nog 2 in je buik...

Hier ook duidelijk aangekomen in het laatste trimester nu, nog 7 weken op de teller (normaal gezien toch). Ben ook serieus verkouden nu, dus dat komt er nog eens bij. En mijn buik stopt precies niet meer met groeien nu :)

@ Ducyk: mijn gedachten gaan regelmatig naar jullie gezinnetje. Hoe stellen jullie het?

Groetjes!

roisin
Berichten: 1009
Lid geworden op: 22 januari 2010, 16:40

Bericht door roisin » 27 oktober 2011, 14:10

@ marit: goed é zeg ! velen zouden voor zo'n tweelingenzwangerschap tekenen ! de laatste loodjes zijn in zicht !

@ mini: bij mij groeit mijn buik ook heel snel nu. maar ja, is logich, want ze komen toch nog heel wat bij de laatste maand. de hik heeft mijn ventje ook steeds vaker: is een goed teken é, wil zeggen dat hun longen zich voorbereiden op de buitenwereld :)

hier nog 6 weken te gaan en ook ik vind het nog allemaal zo onwerkelijk

ik was gisteren een aantal zaken van de geboortelijst gaan halen, want ventje sloeg plots in paniek: "een collega van mij is op 36 weken bevallen, stel dat dit bij ons ook zo is, dan is dit binnen 2 weken ! zorg dat je gerief in huis hebt !"
dus ik maar naar dreambaby geweest. vandaag kreeg ik een mail: mama heeft dit en dit van de lijst gehaald. vind het zo raar dat ik binnen een dikke maand echt mama ga zijn ! maar kijk er wel naar uit !

Marit
Berichten: 468
Lid geworden op: 30 januari 2011, 12:27

Bericht door Marit » 27 oktober 2011, 14:27

Roisin, dat gevoel ken ik. Toen ik die lijst voor het eerst in handen kreeg (nadat ik zelf wat dingen erop had gezet en al gekocht had ook), heb ik ook vijf minuten naar die 'meegenomen door: mama' staan staren. Mama wie? Ooooh: ikke! :shock: :)

En begint hier stilaan door te dringen dat het nu nog minder dan 3 weken is. Ben al zo gestrest geweest dat ik zelfs de bedjes al opgemaakt heb :)

Had me voorgenomen om vandaag m'n zak klaar te maken voor 't ziekenhuis, maar dat lukt nog niet helemaal. Is maar voor stuk klaar. Ben mezelf aan het wijsmaken dat ik nog een zee van tijd heb daarvoor. Enfin, ik heb er ook nog wel tijd voor, he?

muisinie
Berichten: 722
Lid geworden op: 6 april 2010, 20:52

Bericht door muisinie » 27 oktober 2011, 14:34

@roisin:

Raar hé dat het nog altijd zo onwerkelijk aanvoelt ... Ik praat wel veel tegen mijn buik en ben zo blij dat we het al zover hebben gebracht ik en mijn buik :-) maar zo stil staan bij het feit dat er daar een klein mensje in zit dat binnenkort in mijn armen ligt ...

Zonet de doopsuikers gaan bestellen en ook de proefdruk van het kaartje is goedgekeurd. Meteen ook es afgepsroken hoe het zit met de afhaling aangezien we dan rond de kerstdagen zitten ... 't zou er weer om doen dat ik beval op ne feestdag hé :-) Ik kan dan beginnen enveloppekes schrijven hé :-)

Na deze week nog 5 weken werken en dan 3 weken thuis voor VBD dus begint ook in te korten ...

groetjes muis

Ahiha
Berichten: 1093
Lid geworden op: 26 januari 2010, 19:49

Bericht door Ahiha » 27 oktober 2011, 15:09

HAhah Marit en Roisin : ja, ik zou ook denken "huh?wa heeft mijn mama nu al gekocht?"
Marit : ik word al zenuwachtig in jouw plaats! Tbegint echt te korten he.Spannend!
Roisin : Ik kan mijn ventje precies ni doen inzien dat het wel eens vroeger zou kunnen zijn. Die is er zo van overtuigd dat het effectief kop den 27ste ga zijn. :roll: Dus heeft meneertje nog een reis naar zijn familie geboekt in november. Tsss... als ik dan beval he zal ik toch 2 keer denken of ik hem wel als vader opgeef :D
En ja, ook mijn buik groeit precies met de dag. Vandaag durf ik zelfs te zeggen dat rekker zw-broek spant. En ik die tot week 22 in mijn gewone broeken kon.
Hier nog steeds geen doopsuiker of kaartje of geboortelijst. Woepsie. Zijn gewoon ZOOOO druk bezig die bouwwerf hier af te krijgen tegen dat pruts er is dat de rest lijk ni belangrijk is... hmmmm of ben ik iets aan t verdringen? Maybe binnen hier en enkele dagen plots vollop stress.

stienemien
Berichten: 453
Lid geworden op: 24 februari 2010, 9:34

Bericht door stienemien » 27 oktober 2011, 16:18

Ah, ik word ook zenuwachtig van de laatste berichtjes :-) Alléé, 't is een aangename zenuwachtigheid hoor... Ik voel me zooo gelukkig met dat wonder in m'n buik dat ik inderdaad ook niet altijd besef dat dat er ooit gaat uitkomen :lol:
Ik moet nog 10 weken en op sommige momenten lijkt me dat nog een zee van tijd, en op andere momenten besef ik dat het bijna zo ver is! Ik kijk er zo naar uit!

Ahiha, hier van't zelfde: de verbouwingen in't huis nemen momenteel zoveel aandacht en energie in dat we al de rest ook naar achter aan't schuiven zijn. Bovendien heb ik zo sterk uitgekeken naar die voorbereidingen, dat ik nu precies heel perfectionistisch ben op dat gebied. Alles moet perfect zijn, en dat maakt dat ik over ALLES twijfel en dus geen beslissingen durf te nemen (want stel dat ik plots iets mooiers zie...). Argh! :roll:

Ach soit. Als ie maar gezond is, denk ik dan. Suikerbonen, kaartjes, en heel de rimram is maar bijkomstig. Toch?

roisin
Berichten: 1009
Lid geworden op: 22 januari 2010, 16:40

Bericht door roisin » 27 oktober 2011, 16:26

ahiha: even dacht ik ook: "allez, mijn ma heeft da toch niet gekocht?" pas daarna viel mijn frank dat het over mij ging :).

de verbouwingen zijn hier momenteel ook prioriteit nummer 1, maar af en toe panikeert mij ventje dan eens, dat ook de rest in orde moet zijn... bijgevolg staat alles klaar nu; welinswaar op ons kamer en niet op de babykamer want die is nog niet af. Maar goed, dit geeft de verbouwing wat extra marge, niet waar?

doopsuiker is min of meer in orde... proefdruk kaartje gaan we straks gaan bespreken

en inderdaad: op zich is daar allemaal nog tijd genoeg voor... niet panikeren ahiha en stienemien ! komt wel op tijd goed !

marit: er inderdaad nog tijd genoeg om je zak te pakken... hier ook nog niet gedaan: alhoewel mijn ma en ventje aandringen om er toch maar eens werk van te maken :). ik ben hier gewoon nog het rustigst van allemaal. haha

dori
Berichten: 524
Lid geworden op: 29 oktober 2009, 20:55

Bericht door dori » 27 oktober 2011, 19:55

oh wat ben ik jaloers op jullie die er bijna zijn! Ik ben nu 24 en dus nog een hele weg te gaan, pfff. Heb het gevoel dat ik hier alleen ga blijven na december want hoor niets meer van de jan en febr toekomstige mama, hallo???

Ik heb besloten om maar na de bevalling te verhuizen dus heb nu zeeën van tijd om over geboortekaartje te denken en de doopsuiker. Heb wel al mijn neefje en nichtje gemobiliseerd om doopsuiker in de kerstvakantie te vullen: ik heb dan toch verlof en volgens die van de winkel blijft dat toch wel een tijdje goed.

Omdat ik alleenstaande ben heb ik nog andere dingen die ik toch op orde wil voor de baby er is zoals een testament opstellen en beslissen wie ik als pleeggezin wil mocht er iets met mij gebeuren. Minder leuke dingen maar ben nogal pietje precies en wil dit dus absoluut geregeld.

Om dan nog te zwijgen over meter en peter waar ik nog steeds niet uit ben wie het zal worden...

't Zullen de hormonen wel zijn, maar heb toch al af en toe gedacht dat ik ook wel graag een partner zou willen in deze periode om eten te maken als ik doodmoe thuiskom, mij te masseren, een knuffel in een bang moment, over mijn buikje te wrijven...

stienemien
Berichten: 453
Lid geworden op: 24 februari 2010, 9:34

Bericht door stienemien » 28 oktober 2011, 8:07

Dori toch!

Ik begrijp dat het soms eenzaam moet aanvoelen om een alleenstaande mama-in-spe te zijn... Bij deze geef ik je een virtuele rugmassage! En in bange momenten kan je hier ook altijd je hart luchten.
Nu, laat het duidelijk zijn: veel rugmassages heb ik hier ook nog niet gezien hoor. En het eten maak ik tot nu toe ook nog zelf ;-)

Goed dat je werk maakt van je testament e.d. Niet de leukste job, maar dat geeft je wellicht een rustiger gevoel nadien.

En 24 weken: ik herinner me nog het moment dat je zo blij was dat je de 12-weken overwonnen had. Je zit al aan het dubbele! Voor je 't weet is D-day daar! Go Dori: je bent echt goed bezig!

stienemien
Berichten: 453
Lid geworden op: 24 februari 2010, 9:34

Bericht door stienemien » 28 oktober 2011, 8:11

Oh ja, Dori, wat ik nog wilde zeggen: ik ken meer en meer mensen die ervoor kiezen om geen meters of peters te kiezen voor hun kind. Of 2 meters, of 2 peters, of maar 1 meter of peter. Ik bedoel maar: misschien kan je wat out-of-the-box denken en een originele oplossing vinden?
Je kindje zal sowieso al een fantastische mama hebben...

Ahiha
Berichten: 1093
Lid geworden op: 26 januari 2010, 19:49

Bericht door Ahiha » 28 oktober 2011, 9:04

Dori : Stom voor jou da we idd niks meer horen van de jan en feb mama's. Maybe zitten die ergens anders? Moet je ff uitpluizen (ni da we je kwijtwillen he meid :D ). Tzal voor jou als alleenstaande idd wel wat moeilijker zijn maar kdenk dat je het ook wa te romantisch ziet hoor. Hier was mijn ventje enkel in de buik geïnteresseerd wanneer het de eerste keren was dat hij schopte. Nu ist nieuwe er al af. MAssages krijg ik ook ni en eten maak ik idd ook zelf. :D Doopsuiker, kaartje, lijst,... tkomt allemaal op mijn schouders terecht want ventje klust al van 5u - 6u30 en van 19u-22u. Had het ook romantischer voorgesteld maar mijne vent vindt da precies 'vrouwenzaken'. Oei, en straks 2 venten in huis. hihihihi
Wij hebben ook geen peter en meter hoor. Gewoon omdat we niet naar de kerk gaan dus wat is het nut van dopen? Kvind het wel goed dat je alles wilt regelen 'in t geval dat'. Lekker georganiseerd ben jij. Kzou es op cursus moeten komen :D

muisinie
Berichten: 722
Lid geworden op: 6 april 2010, 20:52

Bericht door muisinie » 28 oktober 2011, 9:45

@Dori: Ik kan goed begrijpen dat je verlangt naar een knuffel, maar als het een troost mag zijn ook hier is er niet veel meer bij dan een dikke knuffel.
Geen massages, wel koken (hij is altijd al de kok in huis geweest dus 't is geen extra'tje), ...
Soms wel meer aandacht voor de buik, vooral als onze kleine vent actief is, maar meestal laat hij me liever met rust.
Ik slaap veel moeilijker nu en dan wil hij vermijden dat hij me wakker maakt door te dicht te komen of een aanraking, terwijl ik net wél behoefte heb aan die aanraking.
Ik mis wel dat intiem contact van vroeger hoor, zo eens lekker speels doen in de zetel ... pff nu kan ik gewoon niet als een gek in de zetel springen, ik moet overal kalm zijn :-)
Hebben jullie dat ook?

groetjes muis

Marit
Berichten: 468
Lid geworden op: 30 januari 2011, 12:27

Bericht door Marit » 28 oktober 2011, 11:35

Dori, ik kan me maar al te goed voorstellen dat je je soms erg eenzaam moet voelen. Het is zo moedig van je dat je er alleen voor gaat, he. Hopelijk heb je veel vrienden en familie die wel eens voor je willen koken of zo.

Trouwens, de andere jan en febr mama's zijn misschien allemaal druk bezig. Ik vermoed dat die nog wel terugkomen tegen dat de bevalling nadert.
En anders zijn wij er ook nog, he. Ik blijf hier zeker supporteren voor je tot het einde :)

En om op de anderen te antwoorden: ventje hier geeft ook geen massages (in tegendeel: hij heeft last van z'n rug en klaagt dat ik hem geen geef!), heeft ook ni zoveel aandacht voor de buik (het nieuwe is er ook af) , maar gelukkig kookt hij wel.
Verder raakt hij me ook zelden nog spontaan aan. 't Is precies of hij weet niet hoe me nog te benaderen met die dikke buik die altijd maar in de weg zit... Veel knuffels zitten er dus momenteel zeker niet in. Vroeger sliepen we altijd lekker tegen elkaar aan, maar nu liggen we elk aan een uiteinde van 't bed. Bovendien klaagt hij dat ik teveel snurk (hij is zelfs al een paar keer op de bank gaan slapen :() Binnenkort ga ik toch lekker wraak nemen (eens bedenken hoe... ;))

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 1 gast