Dank je wel voor jullie antwoorden.
Ik heb ondertussen met iemand van LLL gebeld. Zij stelt voor onze zoon gewoon heel veel aan te leggen. Maar ik kan hem echt niet stil krijgen... Ik kan hem toch moeilijk non stop aanleggen? Ik krijst het echt uit... en ik vind het vreselijk om hem zo honger te zien hebben. Dus ben ik toch maar weer gezwicht en heb hem een flesje gegeven.
Als ik afkolf heb ik soms met moeite 20cc... tja, daar kan dat ventje toch gewoon onmogelijk genoeg mee hebben?
Dus we overwegen nu toch om intensiever af te kolven. (Onze vroedvrouw raadde aan om dat 5 keer te doen per dag, maar volgens LLL moet het zeker 10 keer). En op die manier te wachten tot ik echt voldoende heb voor ik hem terug aanleg. Ik denk dat we ons daar als ouders geruster zullen bij voelen.
Maar ja? Hoeveel geef ik dan in een flesje? Want onze zoon dronk nu al flesje KV van 120 tot 150 cc... maar volgens LLL mag een kindje van 17 dagen eigenlijk maar een maaginhoud van 60 cc hebben... en daar hebben ze dus normaal ook genoeg mee als ze BV krijgen. Ik ben dus bang, als ik hem blijf zoveel KV geven, dat hij nooit voldoende BV zal hebben.
En denken jullie dat ik van 20cc mijn productie genoeg kan opdrijven? Hoe was dat bij jullie?
Groetjes,
Een bezorgde Z/H