IUI-clubje

IUI Forum
ml2861
Berichten: 152
Lid geworden op: 7 september 2011, 11:18

Bericht door ml2861 » 16 november 2011, 19:01

hier meer last van menstruatiepijnen,
dus vrees her ergste voor morgen :(

framboos, das niet leuk, wat een dag

hier een ventje dat er even mee wil stoppen, zijn neef is vader geworden van een tweeling, maar loopt allemaal niet van een leie dakje, mama heeft bloedvergiftiging en nierblokkage waaar ze pas vandaag vanaf is geraakt, juist voor ze met dialyse wilde beginnen, de kids, 1tje heeft een hersenbloedingkje gehad , de andere ook nierblokkage. Nu gaat het redelijk goed, maar nog 4weken wachten op nmr dan wordt er gezien of beide niets hebben overgehouden aan heel die historie. Nu heeft mijn ventje schrik gekregen, we hebben an een gezond kindje waarom nog riskeren dat er iets mis kan gaan.
wat kan je daar nu op zeggen.......

Snoezeke
Berichten: 302
Lid geworden op: 5 augustus 2011, 7:57

Bericht door Snoezeke » 16 november 2011, 19:57

@Framboos: Ik denk dat we allemaal wel begrijpen hoe je je voelt. Je voelt je dan al ellendig door je :evil: en dan komt al dat geregel er nog is bij. De moed ni opgeven hoor meid! xxx

Vandaag naar de accupuncturist geweest. Hij voelt aan mijn energiestromen dat er een kans bestaat dat het deze maand gelukt is en als het gelukt is dat het een meisje zal zijn. Ben is benieuwd! :D

dauwdropje
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 513
Lid geworden op: 5 oktober 2011, 23:47

Bericht door dauwdropje » 16 november 2011, 20:09

@ annie
@ framboos
heel veel succes met jullie IVF!!

Ik ben net terug van de gyn. en 2 mooie follikels. straks mijn pregnyl spuiten ( heb die net moeten halen bij apotheek van wacht) vrijdag dan mijn 5e IUI poging waarvan de 3e die zal doorgaan Ik heb december mijn gesprek voor ivf indien ik tegen dan nog niet zwanger blijk!mag wel want kbegin et echtbeu te komen,nu reeds 2 jaar en 2 maanden bezig. ben ook 24, was 22 toen ik startte en alles tot nu toe in orde... het lichaam kan raar zijn hé!
wel terug efkes dipke bij het naar huis rijden, pffffffffff tis niet eerljik hoeveel moeite sommigen moeten doen en anderen in 1 2 3 hup....

conan300
Berichten: 210
Lid geworden op: 6 september 2011, 16:23

Bericht door conan300 » 16 november 2011, 20:14

Vandaag fm gehad en er was nog geen reactie op de menopur. Ook uit de bn bleek dat er nog niet veel reactie was. Dus wordt de dosis verhoogd naar 1 - 2 -1 enz ampullen per dag. Toch raar he dat er vorige keer met 1 ampul Menopur wel flink wat reactie was.

Sevenflow
Berichten: 500
Lid geworden op: 1 juli 2011, 17:04

Bericht door Sevenflow » 16 november 2011, 20:20

***
Laatst gewijzigd door Sevenflow op 11 februari 2015, 13:09, 1 keer totaal gewijzigd.

Life
Berichten: 1
Lid geworden op: 16 november 2011, 22:24

Bericht door Life » 16 november 2011, 22:55

Hallo,
ik ben nieuw hier dus ga dit eens even uittesten :D
Ik ben wel al een tijdje actief hoor achter de schermen :P
Even in het kort mijn situatie:
Wij zijn al van augustus 2009 gestopt met de pil, even afgewacht, geen maandstonden gedurende enkele maanden, blijkt dat mijn schildklier te traag werkt, 5 rondes met clomid geprobeerd op "natuurlijke wijze" maar zonder positief resultaat. Bleek dan achteraf dat mijn schildklier tijdens die kuren ook niet juist stond hoewel gecontroleerd door huisarts maar blindelings vertrouwd natuurlijk maar waarvoor is een huisarts anders ... tof tof tof dus, al dat spul en bijkomende stress voor niks! Even een pauze ingelast ....
Ik heb nu sinds zaterdagmiddag mijn eerste inseminatie achter de rug. Eerst dus Menopur gespoten, een 2-tal weken toch want geen reactie, daarna Pregnyl.
Op het inseminatie-moment zelf kon ik de zenuwen redelijk onder controle houden maar de avond en de dagen nadien tot nu, lukt het mij echt niet. Er was nochtans meer dan voldoende zaad, mijn eisprong was (volgens mijn gevoel toch) netjes op tijd maar ik maak mezelf nu ongerust dat ik het door mijn eigen gekweekte stress naar de vaantjes aan het helpen ben en dat is zo frustrerend!
En wat met alcohol? Wij hadden zaterdagavond een feestje en ik heb een paar glazen wijn gedronken. Ook niet goed waarschijnlijk maar dat komt er dan ook nog eens bij: daaraan zien anderen, als je normaal gewoon bent om iets te drinken en nu niet, dat er toch iets aan de hand is en dan krijg je van die ongewenste vragen dus om de lieve vrede te bewaren gewoon doen zoals anders 8) En ook, ik kan zo mijn leven toch niet "on hold" zetten terwijl het misschien nog 10 rondes kan duren! Weet iemand hoe het zit met stress en alcohol (ik ben heus geen verslaafde he maar het feestje viel nu niet echt op het juiste moment :o ) tijdens de behandelingen? Het is zo die onzekerheid of je wel of niet goed bezig bent en welke gedachten heb je best om het meeste kans te maken :oops: denken dat het gelukt is want als je jezelf al zwanger ziet, kan het misschien helpen of denken dat het niet gelukt is om jezelf te beschermen en dan toch superblij kunnen zijn als het resultaat onverwacht positief is? Ik vind dit echt niet gemakkelijk en nu begint het maar pas hé :roll:
Mocht iemand op mijn relaas willen antwoorden, graag :wink:
Liefs!

anie
Berichten: 784
Lid geworden op: 16 juni 2011, 23:48

Bericht door anie » 16 november 2011, 23:47

@ Framboos: amai wat een dagje... het is een verschrikkelijke rollercoaster. Voor sommige mensen is een maand een maand maar voor ons is het uitstellen met een maand weer zo ver verwijderd van zwanger te kunnen worden.

Hopelijk heb je snel weer goede moed om verder te gaan. Ik zou als ik jou was alle gynaecologen/ziekenhuizen desnoods opbellen waar ze een echo en bloed kunnen doen en opsturen naar Jette.

Ik houd jullie op de hoogte van de counseling :) Hihi nu mag ik eens iemand voorbereiden op ;)

Ik zou al naar het IVF clubje willen overschakelen maar ik ben nog altijd met poging 5 eigenlijk bezig dus ik blijf hier nog wel twee weekjes ofzo rondhangen. Gewoon geleidelijk aan overschakelen he ;)

anie
Berichten: 784
Lid geworden op: 16 juni 2011, 23:48

Bericht door anie » 16 november 2011, 23:54

@ Life

In eerste instantie moet je voor jezelf uitmaken of je het je vrienden en familie gaat vertellen. Ik moet eerlijk zijn als je in het IUI of IVF parcours zit, beginnen mensen uit je omgeving wel vanalles te merken, spuiten en pillen nemen op bepaalde tijdstippen,... en dat is nog maar een deel he. Afspraken,... Wij hebben besloten om voor een deel van de vrienden het te zwijgen, omdat die nogal rechtuit zijn en de pijn van de mislukkingen toch niet zouden snappen. Mijn allerbeste vriendinnen weten ervan alsook mijn familie. Natuurlijk kunnen zij dikwijls ook niet altijd zwijgen want iedereen stelt ook aan hun vragen: "Wanneer komen er kinderen?" Het heeft zijn voor- en nadelen. Enerzijds krijg ik veel steun van mijn familie, anderzijds constant de vraag krijgen: "En en en ben je zwanger" als je eens lacht... dat is minder :s Ook als ik vrienden van mijn ouders tegenkom die er van op de hoogte zijn hebben precies medelijden, die ik ook niet wil... Je moet het voor jezelf uitmaken :)

anie
Berichten: 784
Lid geworden op: 16 juni 2011, 23:48

Bericht door anie » 17 november 2011, 0:02

Life: wat de alcohol betreft...Tijdens behandelingen is het beter om niet te veel alcohol te nuttigen. Maar je moet ook niet gaan leven als een "paterke" he. Wat glaasjes op een feestje kunnen geen kwaad, maar na de IUI zou ik het persoonlijk niet doen. Ik drink mij petoet de eerste of tweede dag als ik ongesteld ben :p Niet elke keer he, maar zo is om de paar maanden :) Vooral roken zou zeer ongunstig zijn... Pas dus toch maar op met de alcohol, alle beetjes helpen niet waar? Natuurlijk zijn er altijd gevallen die superzat zijn geweest en toch een prima zwangerschap hebben gehad.

Mmja de stress... De ene prof zegt dat het niet uitmaakt want iedereen heeft stress, de andere prof zegt dat het echt wel mee speelt om het te doen lukken. Probeer zo weinig mogelijk te stressen en ermee bezig te zijn, dat is eigenlijk wat ze zeggen. maar bij mij lukt dat echt niet!

@ conan: 1 dosis lukte bij mij ook niet, ook die 1,5 dosis dan gedaan, en twee follikels!wel eerst 2 x 2 dosissen genomen maar dat was eigenlijk niet de bedoeling ;)

@ sevenflow: ik kom binnen twee weken ook naar dat topic!

@ snoezeke: hopelijk mag de voorspelling dan uitkomen!

@ dauwdropje: inderdaad meid, het is niet eerijk, het verdriet dat wij kennen, wens je je ergste vijand niet toe. Al dat lopen en afspraken en autorijden en prikken en pff. nog niet gesproken van die emotionele dipjes! Succes vrijdag! 5de keer goede keer!

ml2861
Berichten: 152
Lid geworden op: 7 september 2011, 11:18

Bericht door ml2861 » 17 november 2011, 7:53

hier slecht nieuws. zoals verwacht;> doorgekomen. heb zin om hele dag in bed te blijven;(

framboos
Berichten: 237
Lid geworden op: 7 juni 2011, 16:38

Bericht door framboos » 17 november 2011, 9:23

Hey Snoezeke, ik ben nu ook heel benieuwd voor jou! Stel je voor dat dat klopt!! Dat zou super zijn!!!

Ml, wat jammer meid!! Ik herken het weer: soms wil ik ook liever niets anders meer doen, en toch, eens je weer bezig bent, valt het altijd beter mee dan je dacht. Veel sterkte meid! Morgen zul je je stukken beter voelen!

Dauwdropje, veel succes morgen!

Life, welkom in ons clubje en alvast veel succes in deze wachtweken.
Exelia, ook voor jou zijn ze weer begonnen. Ik duim mee dat deze gelukt is!

koala
Berichten: 721
Lid geworden op: 3 december 2009, 19:01

Bericht door koala » 17 november 2011, 9:33

@Sevenflow, super dat je een nieuw IVF/ICSI-topic hebt opgericht, dan hebben we al direct een plekje daar waar we ons thuis voelen.

@ML, inderdaad jammer voor jou! Bij mij zijn ze nog niet daar maar wel op komst en ik weet maar al te goed hoe je je voelt. Dus voel gerust slecht vandaag en daarna gaat het wel weer beter.

@Anie, leuk om jouw ervaringen al te horen, dan weten we ook alweer wat ons te wachten staat als die 3e IUI bij ons niet lukt.

@Dauwdropje, veel succes met de wachtweken!
@Life, welkom bij ons clubje

Snoezeke
Berichten: 302
Lid geworden op: 5 augustus 2011, 7:57

Bericht door Snoezeke » 17 november 2011, 10:06

@ml: zo jammer meid! Dikke knuffel xxx

@Dauwdropje: succes met de IUI!

Hier nog altijd krampen. Vanmorgen misselijk en nu verschrikkelijk moe. Wou vanmorgen al testen (10 dagen na IUI) maar 'k ga proberen vol te houden tot BN maandag.

koala
Berichten: 721
Lid geworden op: 3 december 2009, 19:01

Bericht door koala » 17 november 2011, 10:16

Ondertussen zijn de :evil: bij mij ook doorgekomen samen met een opkomende migraine. Dat wordt weer een leuk dagje!

Maar onze volgende behandeling kan dus weer opgestart worden!

ml2861
Berichten: 152
Lid geworden op: 7 september 2011, 11:18

Bericht door ml2861 » 17 november 2011, 10:54

@snoezeke: dit wordt spannend!!!!

ik moet vanavond naar gyneco voor menopur-plan.
heb nog steeds maar wat bruinverlies, maar verwacht vandaag of morgen nog de grote 'vloeite' :(

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten