Enthousiast als ik ben, wou ik daar natuurlijk geregeld over praten en verifiëren en ervoor zorgen dat ze het zeker niet zou vergeten.
Nu kwamen we vrijdag terug van een weekendje centerparcs en wou ik er opnieuw over praten. Op een gegeven moment zegt ze dat zij het liever bij T. alleen zou houden en hem alles kunnen geven e.d. en dat voor haar een tweede écht niet hoeft maar dat ze het mij wel wil gunnen. Daarbij vertelde ze ook nog dat ze nog minder zin krijgt om volgend jaar te starten doordat ik er veel over wil praten.
En echt, mijn hart brak bijna als ik het hoorde.
Het gedacht alleen al dat er geen tweede kindje zou komen, kan ik echt niet uitstaan
Nu vroeg ik me af of jullie daarover altijd sluitend eens waren of hebben jullie daarover ook discussies? Het lijkt me zo fijn om een partner te hebben die zelf ook enthousiast is over meerdere kinderen.