IVF/ICSI clubje (start 2012)

IVF Forum
Plaats reactie
anie
Berichten: 784
Lid geworden op: 16 juni 2011, 23:48

Bericht door anie » 28 november 2011, 20:23

@Annah: nog niet te hard teleurgesteld zijn meid! Ik ken mensen die hadden topembryo's en waren niet zwanger. Een goede vriendin van mij is zwanger na een embryo van slechte kwaliteit (zeer slechte eicellen en slecht sperma) dus komt wel goed!

@ Ann (naamgenootje met een "n" meer) inderdaad die hormonen doen je alles voelen he, dat haat ik het meeste! en elke maand is dat zoooo anders. Ik zeg altijd: my mind and body are f*cking with myself!
Ik duim voor jou!!

sara85
Berichten: 28
Lid geworden op: 14 oktober 2010, 19:43

Controle eicellen ivf

Bericht door sara85 » 28 november 2011, 21:14

Vandaag naar de dokter geweest en moet donderdag gaan voor Pick up.
1 Eicel :-(
Niet veel , maar ze gaan toch door.

Heeft iemand hier ervarig mee?

Ann_
Berichten: 92
Lid geworden op: 23 april 2011, 13:48

Bericht door Ann_ » 28 november 2011, 21:27

@ Anah: de moed niet opgeven. De eerste ivf had ik bij PU 7 eicellen en maar eentje bevrucht en amper 4cellig , niet zwanger, nu tweede PU 13 eicellen waarvan 10 bevrucht, en heb een terugplaatsing gehad van een 7cellig, nu afwachten. Maar ken iemand die van een 4cellig wel zwanger was, dus het is wat ze zeggen je hebt er maar eentje nodig en kwaliteit zegt echt niks hoor. Ik weet dat dit maar een magere troost is maar je mag de moed echt niet verliezen !

@ Anie: indd die stomme hormonen doen vanalles met je lichaam, I HATE IT :evil:

umm_nora
Berichten: 129
Lid geworden op: 3 december 2010, 18:54

Bericht door umm_nora » 29 november 2011, 8:51

ik had voor mijn eerste ivf, 5 eitjes, waarvan 3 bevrucht.
1 van topkwaliteit, en 2 goede in de diepvries.
ik was zwanger, maar is een miskraam geworden.
dus je ziet, top, goed of matig, 1 eitje of meer, maakt allemaal niet uit. je moet gewoon geluk hebben, gelijk een lotje uit de loterij. de moed niet opgeven en blijf ervoor gaan.

deb_1981
Berichten: 219
Lid geworden op: 30 augustus 2011, 14:21

Bericht door deb_1981 » 29 november 2011, 10:27

gnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... straks om half vijf intake gesprek. NERVEUS!

die dokter gaat mij gewoon straks efkes vertellen hoe mijn nabije toekomst er gaat uitzien... :shock:

Sevenflow
Berichten: 500
Lid geworden op: 1 juli 2011, 17:04

Bericht door Sevenflow » 29 november 2011, 11:38

***
Laatst gewijzigd door Sevenflow op 6 februari 2015, 14:09, 1 keer totaal gewijzigd.

anie
Berichten: 784
Lid geworden op: 16 juni 2011, 23:48

Bericht door anie » 29 november 2011, 12:53

Blijven ademen Deb, blijven ademen en in en uit ;) Ik had ook massa's stress die dag!!! Ben er daarna zelfs beetje misselijk van geweest, erg he. Succes in ieder geval maar dat gaat goedkomen ;)

deb_1981
Berichten: 219
Lid geworden op: 30 augustus 2011, 14:21

Bericht door deb_1981 » 29 november 2011, 18:19

ziezo, tis gebeurd :-)

effe een kort relaas van een spannende namiddag :-)

we waren op tijd vertrokken omdat we dachten dat er wel wat tijd ging nodig zijn eer we ingeschreven waren enzo, maar das allemaal zo ontzettend vlot gegaan, dat we om 15u50 al in de wachtzaal zaten, terwijl mijn afspraak pas om 16u30 was.
verbazingwekkend genoeg werd mijn naam al om 16u afgeroepen door Dokter Stoop :shock:

Die heeft dan ons dossier bekeken (neat freak als ik ben had ik een mapje (jawel een mapje) gemaakt met een kopie van al onze bloedanalyses, sperma-analyses, ingevulde vragenlijst én volledige historiek sinds de start van onze zwangerschapswens). Conclusie: we lijken alle twee perfect gezonde mensen.
De IUI behandelingen verder zetten zo dan ook weinig nuttig zijn, aangezien er niets mis is, en het op natuurlijke wijze ook al niet gelukt is, dan heeft IUI weinig toegevoegde waarde. oef. die dokter heeft dus bevestigd wat wij zelf al een maand of twee voelden, dat lucht wel op.

De volgende stappen dan: het wordt waarschijnlijk IVF. maar eerst nog een aantal verdere onderzoeken :roll: here we go again.
welke onderzoeken?:
- bloedonderzoek bij mij en mijn man (genetisch onderzoek om te zien of er niets mis is in onze genen wat de reproductie zou verhinderen ?!?)
- echo + bloedonderzoek bij mezelf op dag 3 van de cyclus (om te bepalen op welke manier ze gaan stimuleren bij IVF)
- sperma-analyse (om het sperma eens te onderzoeken volgens hun criteria, die blijkbaar veel strenger zijn dan die in andere ziekenhuizen. zo kunnen ze ook meteen zien of er morfologisch niks mis is aan de kopjes van de zaadjes, waardoor ze de eitjes niet zouden kunnen binnendringen)

heel die uitleg heeft mss 10 minuten geduurd. voor we't weten stonden we alweer aan de balie. die mevrouw aan de balie heeft dan onmiddellijk alle papierwerk in orde gebracht om bovenstaande onderzoeken te laten doen. Ons bloed zijn we meteen gaan laten trekken (nadat we een halve marathon hadden gewandeld om de andere kant van het ziekenhuis te bereiken :D ). voor echo moet ik afspraak maken van zodra ik mijn regels krijg (wat niet lang meer zal zijn, ik voel dat ze in aantocht zijn). en dan moet mijn man nog eens een afspraak maken voor een sperma-analyse.

Als al die onderzoeken gedaan zijn, moeten we terug voor de bespreking van de resultaten en voor de counseling. die afspraken liggen ook al vast, nl. op 30 en 31 januari (da's nog twee maand :cry: ) en dan daarna zullen we met de IVF van start kunnen gaan....

straks vervolg.. nu effe kip curry eten dat mijn ventje net heeft klaargemaakt :-)

Annemie2
Berichten: 164
Lid geworden op: 22 april 2011, 19:01

Bericht door Annemie2 » 29 november 2011, 18:25

Hallo iedereen

Ik heb gisteren een leuk gesprek gehad met iemand die acupunctuur doet. Heb voedingsadvies gekregen en wat uitleg over de Chinese benadering van mijn probleem.

Was best leuk, al sta ik meestal nogal sceptisch t.o.v. alternatieve therapieën.

We zien wel, als iemand er positieve ervaringen mee heeft (of negatieve) shoot....

deb_1981
Berichten: 219
Lid geworden op: 30 augustus 2011, 14:21

Bericht door deb_1981 » 29 november 2011, 19:21

allright! kip met curry is op :-)

het vervolg dus...
eind januari zullen we dus weten waar we aan toe zijn. allez, dat weten we nu al, het wordt hoogstwaarschijnlijk IVF, maar het zal meer concreet uitgestippeld worden eind januari.
wel nog lang wachten, vind ik, maar ik denk ook wel dat de rustperiode ons deugd zal doen.

dus... framboos: ik dacht dat jij ook ergens feb 2012 ging mogen beginnen, niet? of heb ik dat verkeerd onthouden?

en anie... dat blijft dus echt ongelooflijk dat jij zo snel mag beginnen he. ondertussen al je regels gekregen? al begonnen met de spuitjes?

nog een vraagje aan de IVF experts... wanneer hebben jullie je aanvraag voor de mutualiteit voor terugbetaling IVF gekregen? nu is er niks over gezegd geweest, ik heb er ook te laat aan gedacht. maar nu denk ik, als we die aanvraag pas krijgen eind jan, gaan we dan nog op tijd zijn als we bvb. dan onmiddellijk met IVF mogen starten?


bij deze pas ik het lijstje nog aan:

Wachtbankje
- Sevenflow, 31j, 9 IUI-D's waarvan 2 MK en 1 BBZ - Wachten op herstel van operatie voor genetisch/stollings/immuniteits onderzoek voor opstart IVF.
- Anie, 23j, afwachten resultaat 5de IUI, start puregon rond 28/11
- lotje, 28j, 2 iui's, counseling 25/11, intake 1/12
- missziggy 30j,icsi poging drie voor brusje. starten menopur 2 januari
- Tober, 27j, 2 IUI's geen reactie, intake 8/12
- Conan, 36 j, 4 IUI's geen reactie meer op menopur, 1 zoon, 2 MK, 2de opinie 2/12
- dauwdropje,5e IUI, gesprek IVF 15/12.
- Annemie2, 30j, ivf poging 3,tp cryo half december

Onderzoeken bezig
- Sevenflow², 29j, 1e IUI (tussen mijn vrouw haar behandeling door), FM dag 9 - 02/12
- Framboos, 30j, 7 IUI's, echo dag 3 (19/11)
- Wibbeltje, 32j, 10 IUI-D's,1MK, 1ste IVF, 5/12 1ste bloedprik
- Deb_1981, 30j, 4IUI's, start IVF feb 2012, bespreking resultaten onderzoeken 30/01 en counseling 31/01

Aftellen naar pick-up
- sara, 26 j, 6 mislukte IUI's, 1 IVF gelukt maar geeindigd in miskraam op 16wk

Aftellen naar transfer
- Ecovisje, 36j, 3 BBZ, 1e IVF, PU 24/11 6 eicellen waarvan 4 bevrucht --> transfer 27/11

Aftellen naar NOD
- Olleke 28j, 6 IUI's, 1e ICSI: bloedafname 2/12
- Ann,30j, 7 IUI's, 2de IVf : bloedname 4/12

Zwanger na IVF

anie
Berichten: 784
Lid geworden op: 16 juni 2011, 23:48

Bericht door anie » 29 november 2011, 19:42

@ Deb: ik heb aan je gedacht daarstraks! Ja toch raar dat ik snel kon starten... snap het zelf ook niet goed hoor. Ik dacht misschien dat framboosje een uitzondering was, kweet het niet maar blijkbaar ben ik de uitzondering. Ik ging daarvoor al wel naar een prof, misschien dat die bloedonderzoeken en sperma-analyses bij ons al perfect waren uitgevoerd... this wel zo dat wij heel dikwijls moesten gaan hoor, tot 4x in de week voor een IUI en sommigen moeten maar 3 keer gaan in een hele cyclus dus daarmee zullen ze van mij al veel meer bloedanalyses hebben gehad zeker?? Vind het wel spijtig voor jullie eneuhm nu kan ik geen advies en mee de belevenis van de eerste keer met jullie beleven :( gelukkig zijn er hier toch al enkele die al eens een poging hebben gedaan :)

Ik ben trouwens deze middag ongesteld geworden (alle pms syndromen die ik normaal heb, heb ik nu, leuk leuk!!! Morgen naar Jette voor medicatie, donderdag naar de klina voor bloed en s avonds normaal gezien start puregon 150, vrijdag terug Jette voor afspraak anathesist (jaja, niet de euthanasist!). Dinsdag 06/12 naar klina voor follikels en bloed! spannend nu...

bij deze pas ik het lijstje nog aan:

Wachtbankje
- Sevenflow, 31j, 9 IUI-D's waarvan 2 MK en 1 BBZ - Wachten op herstel van operatie voor genetisch/stollings/immuniteits onderzoek voor opstart IVF.
- lotje, 28j, 2 iui's, counseling 25/11, intake 1/12
- missziggy 30j,icsi poging drie voor brusje. starten menopur 2 januari
- Tober, 27j, 2 IUI's geen reactie, intake 8/12
- Conan, 36 j, 4 IUI's geen reactie meer op menopur, 1 zoon, 2 MK, 2de opinie 2/12
- dauwdropje,5e IUI, gesprek IVF 15/12.
- Annemie2, 30j, ivf poging 3,tp cryo half december

Onderzoeken bezig
- Sevenflow², 29j, 1e IUI (tussen mijn vrouw haar behandeling door), FM dag 9 - 02/12
- Framboos, 30j, 7 IUI's, echo dag 3 (19/11)
- Wibbeltje, 32j, 10 IUI-D's,1MK, 1ste IVF, 5/12 1ste bloedprik
- Deb_1981, 30j, 4IUI's, start IVF feb 2012, bespreking resultaten onderzoeken 30/01 en counseling 31/01

Aftellen naar pick-up
- sara, 26 j, 6 mislukte IUI's, 1 IVF gelukt maar geeindigd in miskraam op 16wk
- Anie, 23j, 5IUI's, 1ste kindje, start puregon op 01/12, pick up rond 11/12

Aftellen naar transfer
- Ecovisje, 36j, 3 BBZ, 1e IVF, PU 24/11 6 eicellen waarvan 4 bevrucht --> transfer 27/11

Aftellen naar NOD
- Olleke 28j, 6 IUI's, 1e ICSI: bloedafname 2/12
- Ann,30j, 7 IUI's, 2de IVf : bloedname 4/12

Zwanger na IVF

Nessatje
Berichten: 382
Lid geworden op: 5 juni 2011, 20:00

Bericht door Nessatje » 29 november 2011, 19:46

@deb_1981: ivm terugbetaling mutualiteit, kan me toch herinneren dat dit tijdje geduurd heeft voordat ik dat goedkeuringsformulier terugkreeg.
Kan nu niet juist meer zeggen hoelang :? Maar zou toch even informeren zodat je dit tijdig kan indienen.

conan300
Berichten: 210
Lid geworden op: 6 september 2011, 16:23

Bericht door conan300 » 29 november 2011, 19:46

Deb als ik dat zo hoor gaat die afspraak voor een tweede opinie in Jette voor ons zinloos zijn. Wat een tijd gaat daar allemaal overheen. Ah ja dat was al de reden dat ik in eerste instantie niet voor Jette gekozen had. Ik denk niet dat ik op die beslissing ga terugkomen. Ter info: ik ben in Brussel in behandeling dat samenwerkt met Leuven, terwijl ik zelf in Jette woon.

deb_1981
Berichten: 219
Lid geworden op: 30 augustus 2011, 14:21

Bericht door deb_1981 » 30 november 2011, 8:01

nog een snel vraagje dames...

we realiseerden ons gisterenavond (als we al bijna thuis waren), dat we niets of niemand betaald hebben in jette. dus ik veronderstel dat de rekening wel zal opgestuurd worden zeker?
maar het rare is dat we nergens onze siskaart hebben moeten laten zien. hoe weten zij dan dat we zijn aangesloten bij de mutualiteit? shitters he.... straks krijgen wij hier een rekening dat we't volledige bedrag moeten betalen... voor een doktersvisite is dat nog cavakes, maar al die bloedonderzoeken die ze nu gaan doen :-(

help! hoe is dat bij jullie gegaan????

framboos
Berichten: 237
Lid geworden op: 7 juni 2011, 16:38

Bericht door framboos » 30 november 2011, 11:27

Dag iedereen!!

Hier ben ik terug (ziek geweest en heel druk op het werk), zooovveel nieuwe mensen, wat leuk!!!

Sevenflow, wat heb jij ondertussen allemaal meegemaakt? Laat ons hopen dat je snel het verlossende nieuws van de goeie of slechte eileider krijgt. Wat is dat nu weer zeg? Zou dat geen medische fout zijn als ze zich in links en rechts vergist hebben?

Begrijp ik het goed dat jij nu voor één keer iui gaat doen zolang jullie wachten op de resultaten van je vrouw? Of deden jullie het tegelijkertijd?

Anie, voor jou gaat het dus nu echt van start! Wat spannend, ik ga het goed volgen, hoor, want wij hadden maandag onze counseling en ik heb zoveeel nieuwe informatie gehoord, dat het me bijna afschrikt! Ik heb ook nog nooit hormonen moeten nemen, dus ik weet niet goed wat me op dat vlak te wachten staat…

Deb, goed dat jij ook kan starten met ivf!! Ik denk dat de afspraak met de counseling dus cruciaal is, want bij mij zei de dame dat ik de volgende cyclus mag opstarten?! We waren heel verrast, dat hadden we niet verwacht! Dus ik vermoed: eens jij bij de counseling geraakt, ben je vertrokken. Zo was het bij Anie toch ook gegaan, was dat niet? Maar het minder goeie nieuws is dat ik dus deze maand nog een iui zou doen en daarbij normaal vandaag ten laatste pregnyl zou krijgen, dus dat ik zeker was op 15/12 te kunnen beginnen, maar nu blijkt mijn ganse hormonenhuishouding verstoord (zo beschreef mijn gyn het toch), heb ik geen follikel die voldoende is gegroeid (ik heb ook al elke dag migraine, overal komen puistjes uit, heb al de ganse maand gezwollen borsten, kortom het is weer allemaal fout) en dus blijft ook een eisprong uit. Als ik terugdenk aan mijn cycli van vóór de iui, kan het dus nog laaaaaang duren als ik geen pregnyl neem deze maand. Maar goed, niets aan te doen dus… Het zal dus wel snel einde jaar zijn tegen dat ik effectief begin en hopelijk zijn ze dan niet allemaal in congé :?

Weet iemand hoe dat in Jette verloopt tussen kerst en nieuw? Want ik Kortrijk kreeg ik al te horen dat het labo gesloten is tussen 24/12 en 03/01, dus een volgende iui zou ook al niet gelukt zijn.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 3 gasten