We zijn hier precies met veel liefhebbers van het boek 'oei, ik groei'. Ik ook en ik vind het een heel handig boek. Alleen volgen mijn zoontjes dit boek niet voor de moment.

Normaal zouden ze nu tussen 2 sprongetjes moeten zitten maar onze meneertjes hebben beslist om al het volgende sprongetje te nemen precies. Ze drinken weer wat slechter, komen weer vaker wakker 's nachts en hebben ook wat meer aandacht nodig. Alhoewel ik van dat laatste nog steeds niet kan klagen. Ze kunnen zich vrij goed bezighouden alleen.
Wat nu wel leuk is aan mijn tweeling is dat ze naar elkaar beginnen te kijken en dan vertellen (lees brabbelen

)ze soms al eens tegen elkaar of lachen ze naar elkaar. Echt leuk om te zien.
Het doorslapen heeft hier ook een tijdje op zich laten wachten maar nu slapen ze toch ook van 22u30 tot 7u zonder wakker worden. Alé, als ze niet in een sprongetje zitten natuurlijk.
Ik ben vorige week wel wat geschrokken toen ik vernam hoeveel mijn zus haar dochtertje weegt. Ze is 18 maanden en weegt 9 kg terwijl mijn zoontjes op 14 weken al 6,980 kg en 7,450 kg wogen.

Waar gaat dat eindigen. En ik heb gisteren dan nog vernomen van K&G dat nu ze starten met het eten van groentenpapjes, hun gewicht nog vlugger naar omhoog zal gaan.

Dat worden 2 dikkertjes.
Gisteren ben ik dus begonnen met de groentenpapjes. Y was er vlug weg mee maar echt veel heeft hij er nog niet van gegeten. Vandaag heeft hij er al meer van gegeten. X is een ander paar mouwen. Gisteren kwam zo goed als alles er terug uit maar vandaag heeft hij toch ook een paar lepeltjes naar binnen gespeeld.

Het is echt leuk om die gezichtjes te zien.

Gelukkig was er iemand bij om het vast te leggen op foto. Het is wel een tijdrovende bezigheid maar daarvoor kunnen we het niet laten hé. Ze hebben het nodig.
Volgende week wordt ook een hele ervaring. Ik moet donderdag naar het ziekenhuis voor testen ivm. mijn evenwichtsorgaan dat uitgevallen is na de bevalling en omdat we er al zo vroeg moeten zijn, gaan onze zoontjes uit slapen bij de oma en de opa en dan blijven ze de ganse dag daar. Het zal raar doen om mijn prutskes niet bij mij te hebben. En vrijdagvoormiddag gaan ze ook eens naar de crèche om al eens te proberen. Dat zal nog het meeste raar doen. Ze afzetten bij mensen die je niet kent.

Ik zie er toch wel een beetje tegen op maar ja het moet nu gewoon. Ik denk dat er wel een traantje zal vloeien. Gelukkig is het nog maar voor een halve dag. Ik hoop ook dat ze niet al te veel hinder gaan ondervinden van al die veranderingen zo kort op elkaar. En de zaterdag is het dan kerstavond en worden ze ook al een beetje uit hun gewone ritme gehaald. We zullen het een beetje moeten afwachten zeker. Misschien valt het allemaal wel mee.
