Mama's klets- en tettertopic

cimoca
Berichten: 1972
Lid geworden op: 19 april 2010, 8:40

Bericht door cimoca » 11 januari 2012, 13:02

Sterretje, ik koop elke keer bij 't uitkomen van de filoucollecte voor alledrie 4 à 5 setjes. Ik vind Filou mooi, heb het wel voor felle kleurtjes, de maten zijn correct, je kan het al eens in de kookwas steken zonder dat 't verkleint, verkleurt of draait en de prijs valt ivm andere merken heel goed mee.

ik moet nu wel zeggen dat de oudste stilaan te groot wordt voor Filou en ik vind het zeer moeilijk om een waardige vervanger te vinden. zij houdt van terre bleue en Mc gregor maar da's direct al een pak duurder. idem voor River woods en daar vind ik de kwaliteit heel laag voor de prijs die je betaalt.

Verder koop ik vnl bij JBC of esprit voor de kids. Zo heb ik ook al uit de communiecollectie van JBC gekocht voor onze meisjes. voor onze jongen is het vnl Bumba en Samson.

Enige nadeel van Filou is dat je in december de szomer en in juli de wintercollectire moet kopen om je gedacht te hebben. Maar kom. Ze zullen weer blinken.

Cinne

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 11 januari 2012, 13:17

:D

en idd van prijs valt t wel mee.
je hebt gelijk hoor, en ja, die andere merken Mc Greggor en River woods en zo zijn zooo duur, ik kijk er zelfs niet naar
schoonzus koopt dat allemaal 2e hands (jongens) en doet echt goede zaakjes.
maar ik steek mijn tijd daar liever niet in :roll:

cimoca
Berichten: 1972
Lid geworden op: 19 april 2010, 8:40

Bericht door cimoca » 11 januari 2012, 13:39

Neee daar kan ik ook echt mijn tijd niet insteken :? Daarom ook dat ik 't zo regel dat ik een keer groot ga winkelen voor de meisjes en daarmee al heel wat tijd bespaar. Op één uur had ik deze morgen alles, natuurlijk wel direct serieuze rekening.

Ik had voor ons oudste : 2 polo's, 1 tshirt en 1 broek ( ik maak me zorgen waar ik de rest moet halen want haar smaak begint serieus te puberen :roll: )

voor ons jongste meisje : 3 rokjes, 1 tuniek, 2 leggings, 2 broeken, 4 tshirts en 1 gilet. zij heeft nog verschillende tshirts van vorig jaar of van grote zus die ze ook kan combineren.

Voor onze jongen : 3 broeken, 2 tshirts KM, 2 LM, 2 hemden en 1 debardeur. ik reken erop dat hij nog sommige broekjes van vorig jaar aankan vermits deze zomer de pamper zal wegzijn en ze dan gewoon wat korter zullen zijn. tshirts heeft hij ook nog verschillende van vorig jaar

Verder koop ik ook nog in uitverkopen vb deze van tintin of RW of ga ik naar Kameleon.

Dit jaar ook communie dus da's ook serieuze hap uit budget. de prijzen voor communiekleedjes zijn echt exaburant :cry:

Cinne

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 28 januari 2012, 17:27

Mijn ouders waren hier vandaag voor Seppes verjaardagsfeestje, en als ze weggingen, vroeg mijn ma: ga je mee? Zegt ie "ja" :shock: Wij nog een paar keer vragen, en duidelijk gemaakt dat mama en papa niet meegingen, hij twijfelde wel even, maar zei toch nog eens "ja"... En nu zitten we hier dus, onverwacht kinderloos... tijd om er eens van te genieten, maar ik moet altijd maar aan mijn Seppeke denken... Ik weet niet of hij ten volle besefte wat we hem vroegen. Maar het was wel een goed moment, we moeten morgen toch naar West-Vl (wij wonen 115 km verder), dus dan gaan we hem in de voormiddag al terug gaan oppikken! Ik denk dat ik om 8u al ga vertrekken morgenvroeg :wink: ! En vanavond een cinemaatje meepikken.

Véro.
xx

Liefje
Berichten: 1369
Lid geworden op: 4 juni 2009, 12:44

Bericht door Liefje » 28 januari 2012, 18:25

hihi grappig verhaal :lol: en probeer er toch maar van te genieten!

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 28 januari 2012, 21:04

Véro, misschien goed dat het zo gegaan is, zo heb je je op voorhand niet teveel geen zorgen hoeven te maken. 't moet er ooit eens van komen hé :wink:

mindyke
Berichten: 3760
Lid geworden op: 21 maart 2010, 12:44

Bericht door mindyke » 28 januari 2012, 22:11

hehe Seppeke, ach een beetje extra verwennerij van oma en opa :)

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 29 januari 2012, 9:33

hihi!
knap van jou zeg dat je hem zomaar kon laten gaan! 'k zou t heel moeilijk gehad hebben

ons kindjes zijn gisterenavond ook uit logeren geweest, en nu zit ik te wachten tot ventje opstaat om de kinderen te kn gaan halen

ik had gans instructiebriefje achtergelaten met de nadruk op het geven vd flesjes
toen ik eensbelde gisteren bleek dat I haar avondflesje bijna niet wou. toen ik wat doorvroeg bleek dat oma haar vol gestouwd had met boterhammen. grrrr, kon t toch niet nalaten om vies te antwoorden dat melk wel wat belangrijker is dan brood hé!

en pff, mijn schoonmoeder heeft voor A ook a een fietsje gekocht en een tractor met pedalen, en heel wat nieuw speelgoed. om dat A van de zomer enkele dagen meer naar daar zal gaan
'k ben om te balen want ze is vastbesloten om A te leren fietsen, terwijl ik dat zeker zelf wil doen!! ik ga dus zo snel mogelijk ook maar een fiets kopen hé en hopelijk is 't rap mooi weer dan kan ik er aan beginnen.

mindyke
Berichten: 3760
Lid geworden op: 21 maart 2010, 12:44

Bericht door mindyke » 29 januari 2012, 11:00

aaaaargh sterretje, dat zou ik ook haten!

Hier zei de mama dat ze een potje ging halen zodat ze dat hem ging aanleren! Heb direct gezegd dat dat niet moet en dat ik wel zal bepalen wanneer hij klaar is voor het potje!

waarom snappen ze nu niet dat je sommige dingen zelf wilt aanleren???

kga dat in ieder geval nog eens zeggen ze, want ik zou er echt niet met kunnen lachen als ze er mee begint. Krijg het ook al op men heupen van elke keer als ie iets doet dat ze zegt dat zij dat heeft aangeleerd. alsof ik nooit met hem bezig ben!
maar soit ander topic zeker???

trinity
Berichten: 2099
Lid geworden op: 29 juni 2010, 17:19

Bericht door trinity » 29 januari 2012, 13:25

zo hatelijk dat schoonmoeders dingen willen aanleren
hier ook een schoonmoeder die een potje is gaan kopen voor michiel
allé, hij is amper 8 maand, kan zelf nog niet alleen op zijn poep zitten
ze had er ook eentje voor bij ons thuis gekocht
ma twas zo simpel potje, zonder steun, eigenlijk gewoon een emmer in een moderne vorm
ga toch maar zelf eens kijken voor een deftig potje
bij de onthaalmoeder hebben ze er zo eentje dat meer op een stoeltje lijkt
nu ja, ze heeft gelukkig nog niks gezegd dat ze hem dat gaat aanleren
en gelukkig gaat hij ook niet zoveel naar daar
maar zou het echt heeeel erg vinden als michiel zo belangrijke grootse dingen van iemand anders leert
dat ze dat niet snappen...?!?

trinity
Berichten: 2099
Lid geworden op: 29 juni 2010, 17:19

Bericht door trinity » 30 januari 2012, 13:02

ik heb een vraagje maar weet niet goed bij welk topic het thuis hoort dus ik zet het hier maar

nu ik thuis zit ga ik deze week eens naar de markt gaan
zou graag michiel meenemen maar ze geven zo'n vriestemperaturen
is het verantwoord om met zo'n klein ventje in zo'n koude op stap te gaan
hij heeft een dikke jas en een muts en in de buggy heb ik zo'n voetenzak waar hij wel beschermd zit
maar toch, vraag mij af of jullie gaan wandelen als het vriest?
frisse lucht is gezond maar alst zo koud is, zou niet willen dat hij ziek wordt...

en over koude temperaturen gesproken,
zijn slaapkamer verwarmen we nu met een electrisch vuurtje tot 15° maar ooit zal hij wel zonder verwarming moeten slapen
tot welke leeftijd zouden jullie de slaapkamer blijven verwarmen?
als het vriest is het al snel maar 10 tot 12° op zijn kamer

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 30 januari 2012, 13:17

trinity, wij gaan ook wandelen met deze temperaturen hoor
ik steek vaak nog een extra dekentje in de voetenzak en zorg ervoor dat de handjes zo veel mogelijk onder de dekens zitten.
je kan ook onderweg eens ergens een koffietje gaan drinken en dan kan michiel nog eens opwarmen intussen hé

ik verwarm ook niet elke nacht de kamer hoor, maar als het echt koud is zorg ik er wel voor dat er verwarming is. zelfs voor A (2 jaar) doe ik dat nog.
hebben jullie geen verwarming op de slaapkamer?

in principe zou ik zeggen dat ze er wel leren tegen kunnen. met e dikke pyama aan en een slaapzak + dekentje zullen ze het niet snel te koud hebben

Liefje
Berichten: 1369
Lid geworden op: 4 juni 2009, 12:44

Bericht door Liefje » 30 januari 2012, 13:34

Ik zou ook lekker naar buiten gaan hoor! Idd een extra dekentje meenemen en eventueel zijn gezicht + handjes met vette creme insmeren.

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 30 januari 2012, 14:04

Wij gaan ook gewoon naar buiten hoor. Gisteren in de draagdoek en nu ze spreken van zo'n vriestemperaturen en zonnetje gaan we profiteren van de laatste week thuis! Ik doe F. dan een jas aan, met muts, sjaal en wantjes. Ze zit in een lodger bunker met zo'n booster erin en ik moet zeggen de laatste keer met dat vriesweer heeft ze er enorm van genoten. En toen ik er haar thuis uithaalde had ze het zalig warm hoor. Haar gezichtje moet ik wel insmeren met zo'n cold cream want anders hebben we garantie rode en schrale wangetjes hier. Dus gewoon doen hoor!

Yago
Berichten: 1145
Lid geworden op: 7 mei 2010, 17:35

Bericht door Yago » 30 januari 2012, 14:09

ons venteke is 3 maanden en ik ga ook gewoon wandelen hoor... hij ligt wel nog in een draagmand dus iets beschutter dan een gewone buggy

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 69 gasten