Mama wil kilo's kwijt

Plaats reactie
Anks
Berichten: 461
Lid geworden op: 19 maart 2010, 10:26

Bericht door Anks » 2 februari 2012, 8:55

Vier zwangerschapskilootjes zouden er toch nog terug afmoeten. Ik zie er helemaal niet meer dik uit, maar toch kan ik niet in mijn broeken. En nog iets vreemds: mijn laarzen en sommige andere schoenen krijg ik nog steeds niet terug aan, ze spannen heel erg, ook al zijn mijn voeten niet meer gezwollen. En mijn trouwring heb ik een maatje laten vergroten, want hij raakte onmogelijk nog over mijn vinger, hij bleef steken aan de knokel. Iemand ervaring met dit soort dingen? Komt dit nog terug goed? Want ik had al vrij moeilijke (lees: brede) voeten om schoenen voor te kopen, en nu wordt het nog wat moeilijker :(

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 2 februari 2012, 9:03

Ik heb ook al gehoord dat vrouwen een schoenmaar vergrootten na hun bevalling. of dit terug goed komt weet ik echt niet...
vervelend hé. kan je niet naar een speciale schoenwinkel gaan waar ze zo een schoenen verkopen voor brede voeten?

dat je niet meer in je broeken kan, kan wel komen doordat alles nog niet zo strak als voorheen zit... of enkele cm's die op de heupen blijven pakken.

ik ben (denk ik) goe bezig... geen slechte tussendoortjes meer, geen late night snack en al twee dagen buikspierofeningen gedaan. Gisteren kip gegeten, gestoomde broccoli zonder saus en droge rijst!
vanavond eerste echte les bodystyling en eetboekje beginnen bijhouden. ben benieuwd wanneer ik mijn eerste kilo ga verliezen!

Anks
Berichten: 461
Lid geworden op: 19 maart 2010, 10:26

Bericht door Anks » 2 februari 2012, 9:34

Met het laten van tussendoortjes, snoeperijen, dessertjes heb ik eigenlijk geen problemen, hoe minder zoetigheid ik eet, hoe minder zin ik erin heb.
Maar me inhouden bij het avondeten vind ik véél moeilijker: slechts één portie nemen, geen saus e.d., pfff, dan wordt het leven voor mij toch minder mooi hoor :wink: Knap dat je het doet Sterretje, hopelijk zie je snel een effect!

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 2 februari 2012, 9:44

Anks, ik was als ik bevallen heel snel 11kg kwijt (vd 18kg). Dan zijn er de maanden nadien nog een 3-tal afgegaan. De rest is er nog steeds. Maar kvind dat totaal niet erg. Kben nogal slank. Dus die paar kilo's mogen er wel aan blijven, niemand ziet het toch dat ze er zijn en de buik is ook terug heel strak geworden.

Maar ik had botten gekocht voor ik zwanger was geworden. Kheb ze bijna nooit aangedaan en jammer genoeg waren het niet de goedkoopste. Gezien ik nogal smalle kuiten heb, heb ik ze eigenlijk speciaal laten komen vd UK omdat dat eindelijk eens botten zouden zijn die niet veel te groot zouden zijn aan de kuiten. Maar kwerd zwanger en plots waren ze te smal. Ik dacht ja dat zal wel terug goedkomen na de zwangerschap. Niet dus. Mijn kuiten bleven te dik. En het scheelde veel. Ondertss scheelt het minder maar dus nog altijd zijn de botten net iets te smal. Adie is 27 maanden.
Voetmaat is wel hetzelfde terug.

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 2 februari 2012, 9:48

Hier voeten dus idd een maatje groter na de bevalling. Er zijn schoenen van voor mijn zw waar ik dus effectief niet meer inkan. Jongens zijn ondertussen 30maand dus zal niet meer verbeteren denk ik :?

Anks
Berichten: 461
Lid geworden op: 19 maart 2010, 10:26

Bericht door Anks » 2 februari 2012, 9:56

Hier net hetzelfde! Ook 18 kg bijgekomen in totaal, en na de kraamkliniek al 11kg weg. Ik hoop toch dat die laatste 4 er nog afgaan, ik weeg 59 kilo nu en dat kan je bezwaarlijk overgewicht noemen, maar ik ben klein en voel me nu nogal onelegant. Zeker met al die hypersmalle broeken die nu mode zijn, 'k heb niks kunnen vinden in de solden en draag nog steeds een van mijn zwangerschapsbroeken.

Mijn kuiten zijn maar een klein deeltje van het probleem voor mijn laarzen, het zijn vooral mijn voeten zelf, eigenaardig genoeg. Ik blijf toch nog even hopen!

cimoca
Berichten: 1972
Lid geworden op: 19 april 2010, 8:40

Bericht door cimoca » 2 februari 2012, 10:14

Hier inderdaad bij de eerste zwangerschap een schoenmaat bijgekregen. ons oudste is ondertussen 10 en 't is nog altijd 40 ipv 38.5. Dus ik zie het niet echt meer goedkomen.

Cinne

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 2 februari 2012, 10:22

lap, ik heb net drie wortels (in stukjes) binnengespeeld. en heb ik toch nog honger zeker... gauw maar wat glazen water binnenspelen :roll:

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 2 februari 2012, 12:19

muntjes eten helpt ook hé, of de tanden poetsen...

Ik mag eigenlijk niet klagen ivm zwangerschapskilo's. Ik was maar 5kg aangekomen tijdens de zwangerschap en was bij de bevalling al 8 kg kwijt. Dat was dus al direct -3kg tov voor de zw. Dankzij de borstvoeding ben ik dan nog 5kg afgevallen. Maar met de feestdagen ben ik op 2 weken weer 4kg aangekomen. En nu de bv op zijn einde loopt, zal ik ook weer op mijn eten mogen beginnen letten :?
Ik ga vooral meer proberen sporten, want ik eet veel te graag :oops: :oops:

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 2 februari 2012, 12:20

ah, en STerretje, volgens mij ga je die eerste kilo's SNEL kwijt zijn. Binnen de week zelfs! Komaan hé meid, doorbijten!

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 2 februari 2012, 12:58

thanks gg!

ik sta ook al lang weer op mijn gewicht van voor de zw- hoor, maar ook toen al woog ik te zwaar.

ik eet ook veel te graag. en heb het echt moeilijk om te lijnen.

net een slaatje op mt e dressing en als dessert een mignonette :oops: vanmiddag als tussendoortje een appel en mandarijntje..
vanavond zijn het pannekoeken bij schoonmoeder :roll:

Martha
Berichten: 199
Lid geworden op: 2 april 2009, 10:04

Bericht door Martha » 2 februari 2012, 14:55

x
Laatst gewijzigd door Martha op 16 januari 2014, 12:49, 3 keer totaal gewijzigd.

cimoca
Berichten: 1972
Lid geworden op: 19 april 2010, 8:40

Bericht door cimoca » 2 februari 2012, 15:11

Mijn mama moest destijds na een hartinfarct grondig afvallen. Nog in het ziekenhuis zijnnze gestart met het proteinedieet. En ik moet zeggen de resultaten waren verbluffend. Ik ben dan ook gestart maar voor mij was dat niet haalbaar : de laatste loodjes van onze bouw, verhuisdozen klaarmaken, de zorgen om mama. Na 5 dagen zakskes ben ik in elkaar gestuikt.

Ik eet ook gewoon te graag om enkel vervangmaaltijden te eten.

En bij mama was 't er snel weer bij en nog veel meer.

Als ik nu 't succesverhaal van Bart De wever lees, denk ik ook: zou ik???

Maar één : 't is superduur, eentonig en jojo-effect???

Cinne

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 2 februari 2012, 15:34

een collega van mij is bezig met herbalife, maar ik weet niet of het haalbaar is

ben ook niet voor vervangmaaltijden. bij mij 'bevredigt' het mijn kauwbehoefte niet ;)

't is idd niet slecht om enkele kilo's lichter te wegen als je zwanger wil worden, maar ik denk dat je meer baat gaat halen uit gezonde voeding dan uit een crashdieet...

jufke
Berichten: 503
Lid geworden op: 12 januari 2009, 20:03

Bericht door jufke » 2 februari 2012, 16:30

Ik heb mijn dokter een voorschrift voor een diëtiste laten schrijven. Hopelijk kan zij me een beetje op weg zetten. Het meeste weet ik waarschijnlijk al, maar toch... Alle tips zijn welkom :D

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten