Gewicht op 30 weken

Lie_29
Berichten: 1063
Lid geworden op: 12 januari 2009, 23:18

Bericht door Lie_29 » 26 april 2012, 21:12

Als het je beter kan doen voelen, Noa09, ik woog op het einde van mijn zwangerschap 80, weeg er nu 71 en kom van 62.

Ik ben nu een geweldige patapoef en dat kan mij geen ene moer schelen. De zoon is me alle kilo's, striemen en verzakkingen waard ;)

Rolt gij nog eens goed met je ogen, Noaatje en doe dit soort topics niet open. Slecht voor je hart :wink:

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 26 april 2012, 21:29

Tx Lie! En ik lig eerlijk gezegd niet echt wakker van mijn gewicht, ik wilde alleen iets duidelijk maken.

Noa09 :D

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 26 april 2012, 21:31

Thanks Noa09 ;)
en vanwege mij een dikke knuf voor jou. 'k volg je geschiedenis een beetje en heb echt met je te doen...

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 26 april 2012, 21:34

noa: groot gelijk! en toi toi toi he!

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 26 april 2012, 21:47

Begrijp jou ook volledig Noa. Ook hier wordt er nog steeds geduimd voor alle meisjes waarmee ik ooit in het IVF/ICSI topicje verbleef en die het geluk nog niet gehad hebben...

Ik ben ook heel slank van nature, in totaal 12kg bijgekomen. Geen idee wanneer juist want werd door de gyn nooit gewogen, is in het UZA ook totaal niet van belang zolang de baby het goed doet en de mama niet te veel last heeft. En idd nooit gaan lijnen tijdens een zwangerschap! Ik weeg ondertussen minder dan voor de zwangerschap (veel te weinig ondertussen...), maar mijn lichaam is veranderd en het herinnert mij inderdaad gewoon elke dag aan dat mooie wondertje dat ik ervoor in de plaats gekregen heb. Ooit op facebook de foto gezien 'This tiger earned his stripes?' (een vrouw met een uigezakt lichaam en een buik vol striemen,'t Is zo waar!

anie
Berichten: 784
Lid geworden op: 16 juni 2011, 23:48

Bericht door anie » 26 april 2012, 22:00

Hihi, Noa, als jij zwanger bent mag jij ook op de forums komen klagen over zwangerschapskwaaltjes :D Ik duim voor je meid!!! Heel veel tellen mee af denk ik voor jou.
Ik vind dat ook frustrerend meid, vooral op facebook... bij zwangerschappen van hun 4de kind. Al dat geklaag! Zwangere vrouwen krijgen dan ook een speciale plek: 'verwijder vriendschap' daarna mogen ze er terug bij maar swat ;) Ik woog er 78 toen ik begon, supergevoelig voor hormonen en bijkomen en na 1,5 jaar met hormonen 10kg erbij :s Ik wil er nog 20 bijkomen als iemand me kan geranderen dat ik ooit zwanger ga geraken. Achja, ieder heeft zijn problemen en op dat moment heb je zelf de 'grootste' problemen. Een vriendin van me was bij haar eerste IUI zwanger met 5 pilletjes clomid en 1 spuitje pregnyl en vindt ook dat ze er superhard voor heeft moeten werken... ander vrienden hadden ook serieuze "vruchtbaarheidsproblemen" omdat ze pas na 3 maanden zwanger waren.

Ik zeg maar... als je A hebt is B je probleem, heb je B is C je probleem enz :)

in ieder geval veel succes aan iedereen met of zonder striemen en hangtietjes! :)

liefs,

Anie

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 26 april 2012, 22:03

Anie, goed geformuleerd :D Tx!

Noa09

roisin
Berichten: 1009
Lid geworden op: 22 januari 2010, 16:40

Bericht door roisin » 26 april 2012, 22:15

go noa09 ! you made my day ;)

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 27 april 2012, 8:46

Allriggghht Noa en Anie!!
Hier een die zelf cijfer 9 had op de weegschaal en nu heb ik nog steeds overtollige kilo's maar ik ben een fiere mama mét striemen en hangtietjes :wink:
Ik was 20kg bij en was 'maar'7.5maand toen ik bevallen ben. De laatste week kreeg ik pas striemen na intensief smeren (niet voor de striemen maar deed goed voor buikje en ventje vond het een avondritueel :D )
Mijn zus is zeker 20kg minder als ik en staat vol met dikke striemen maar ook zij loopt apetrots in bikini rond! Iedereen mag weten dat haar lichaam nieuw leven heeft gedragen :D

Yago
Berichten: 1145
Lid geworden op: 7 mei 2010, 17:35

Bericht door Yago » 27 april 2012, 8:53

hier was het speren met lavendelolie ook een ritueel en ben er nog steeds aan verslaafd :D ik wrijf mijn buik nog steeds in met die olie, kan geen kwaad hé
hier zijn ook de littekens van de laproscopie die mij het meeste storen, die zijn echt heel duidelijk en doen mij steeds denken aan het verdriet van de buitenbaarmoederlijke zwangerschap

Emmake
Berichten: 442
Lid geworden op: 4 december 2009, 12:02

Bericht door Emmake » 27 april 2012, 9:04

Hier altijd bijna 20 kg bijgekomen (nu al 16kg en nog 3 weken te gaan) en alles mooi er terug af de eerste keer (was zelfs 10 kg kwijt voor ik naar huis kon).

En eerlijk gezegd is dat het minste van mijn zorgen ;)

rainbow
Berichten: 731
Lid geworden op: 17 februari 2010, 14:31

Bericht door rainbow » 27 april 2012, 10:42

Ik had voor mijn zwangerschap ook BMI 18, (57,8 kg voor 1m 76) maar toch mooi bijgekomen intussen :) En ik ben er fier op!! Rond 30 weken woog ik ongeveer 64 kilo (dus al 7 er bij) en nu rond 37 weken weeg ik bijna 69 kg. Maar het kan me ook geen donder schelen, het is voor je kindje dat je het doet! Ik ga akkoord, lijnen mag je nu niet doen! En fier zijn wel, evy, want het lijkt nu alsof je meer inzit met je lijn en striemen, het is je kindje dat gezond moet zijn he. Eet je genoeg en gezond (met af en toe een lekker ongezond tussendoortje :) )en kom je niet veel bij, ok dan, maar streef er niet naar.
Ik kan me voorstellen dat er dames zijn die zich maar 'raar' voelen bij je berichtjes.. Heel veel succes voor noa en de anderen die nog steeds niet zwanger zijn..
Evy, probeer je misschien iets meer bewust te zijn van het wonder dat in je groeit, je bent zwanger meid, besef je het eigenlijk wel goed? geniet ervan!

nogeenkeer
Berichten: 1443
Lid geworden op: 6 juli 2011, 11:49

Bericht door nogeenkeer » 27 april 2012, 16:57

Het enige wat je kan/moet doen is goed eten en zien dat je genoeg vitaminen binnen krijgt voor jou en de baby. Je lichaam beslist zelf wel of je veel bijkomt of niet. Ik ben bij kabouter 18kg bijgekomen en ze zijn er allemaal terug afgegaan. Nu ook al terug bijna 7kg op 22 weken. Uiteraard is het fijn als je vrouwen ziet die uit het ziekenhuis komen en precies nooit een buik gehad hebben, maar da's echt het minste van je zorgen. De baby is het enige wat telt! En als dat niet zo is, moet je dringend je prioriteiten herzien!

mini
Berichten: 152
Lid geworden op: 9 februari 2011, 20:13

Bericht door mini » 27 april 2012, 18:36

Ik wil even op de striemen reageren: volgens mij heeft dit ook veel met aanleg te maken. Ik was in mijn zwangerschap 9 kilo aangekomen, en sta vol op mijn buik en bovenbenen. Een vriendin was meer dan 20 kilo aangekomen en heeft er geen een... Maar het kan mij ook niks schelen! Ik laat mijn bikini niet in de kast liggen deze zomer hoor, ze mogen het allemaal zien, ik heb er tenslotte een prachtige meid voor in de plaats gekregen :D

Ster_
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 2946
Lid geworden op: 18 juli 2011, 10:53

Bericht door Ster_ » 27 april 2012, 18:57

Noa, ik sluit me ook bij je aan. Ik weeg normaal rond de 65 kg, ben van de ivf naar 80kg gegaan en nu (17w zwanger) 84 kg. maar he, wat maakt het uit, ik ben zwanger!! Kan mij het wat schelen! Bij mijn eerste kindje stond er op het laatste ook een 9 vooraan en ik ben alles terug kwijt geraakt. Striemen idem, wat maakt het uit?? Een herinnering aan mijn zwangerschap denk ik dan...

Sorry Evy, maar ik heb je ook al vaak niet begrepen hoor, ben jij wel blij dat je zwanger bent??

Gesloten

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 4 gasten