pff effe mopperen op't ventje...
gisteren had hij een feestje georganiseerd - buitenshuis zodat IK niet te veel werk zou hebben
Maar hij heeft ook daar zijn handen niet uit de mouwen gestoken! Terwijl ik zowel op de twee kindjes lette als op het eten/drinken voor de gasten, zat meneer goed aan de drank.
't is normaal geen grote drinker hoor, maar wat raad je, hij was al snel goed 'beschonken'. normaal kan ik daar heel goed tegen, maar deze keer was hij echt een 'zatte lamzak'. niets wat ik zei of vroeg drong nog tot hem door. ik gaf hem I op de schoot met instructies om haar flesje te geven en daarna pyama aan te doen terwijl ik met A naar toilet ging.
toen ik terugkwam zat I huilend op andermans schoot, was het flesje onvindbaar en zat meneer buiten met de andere mannen.
bah, ben ik daar in een colère geschoten!! en het ergste van al dat ik mij druk maak om niets want hij zat daar maar zielig te grijnzen en was totaal onbereikbaar.
pff, heb de radioknop hier dan maar op stil gezet en kan alleen maar hopen dat hij een enorme kater moet uitzweten vandaag
