kletshoekje voor ecd-ers

Eiceldonatie forum
Forumregels
De Verdwaalde Ooievaar heeft intern meermaals de discussie gevoerd over het al dan niet toelaten van berichten over aanvraag of aanbod van donormateriaal.

De Verdwaalde Ooievaar geeft de voorkeur aan het weren van deze oproepen, maar stelt vast dat deze hoe dan ook terugkomen in fora die hier niet voor bedoeld zijn. Dergelijke berichten worden verwijderd en de betreffende accounts worden verwijderd.

De Verdwaalde Ooievaar kan enkel waarschuwen voor de risico's die donatie via niet-officiële kanalen met zich meebrengt. Uit ervaringen weten wij immers dat naast een aantal goed bedoelende donors, er ook mensen zijn die hierin enkel financiële bedoelingen hebben, mensen die het niet nauw nemen met medische geschiedenis en hier al dan niet over liegen, mensen die vooral op zoek zijn naar het sexuele, enz.
Plaats reactie
stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 7 juni 2012, 9:35

@sjoekloeke,welkom in ons cd clubje,je kan hier steeds terecht met je vele vragen,voor een luisterend oor en steun in moeilijke tijden.
waar zijn jullie momenteel in behandeling en waar sta je op de wachtlijst?

@katrien,hoe gaat het met je?????

@els,hopelijk is je donor klaar vandaag,dus moest dit zo zijn zou de tp pas voor woensdag ofzo zijn,miljaar he nog zo lang wachten.
soms vraag ik me ook af ze wat ze daar in t uz uisteken :D
ze durven niet te veel hormonen geven,dat zeiden ze tegen mij ook altijd,maar we mogen daar wel de volle pot betalen voor de hormonen he,peis dat ze met dat geld 2 of 3 donors kunnen klaarstomen.
weet je al iets over het aantal eicellekes dat je krijgt??

grtjs stefanie

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 7 juni 2012, 9:58

hey meiden,

Sjoekloeke, welkom!

stefanie, ik ben braaf aan het wachten... Zondag niet zo'n goed nieuws gekregen, geen enkel embryo was sterk genoeg om in te vriezen. Dus geen cryootjes. Legt nog wat extra druk op deze twee natuurlijk!

Ik heb ook nog telefonisch met dr stoop (jette) gebeld. Een half uurtje aan de lijn gehangen, hij belde omdat ik van dr iwoye of zo die hem vervangde op de nabespreking niet zo tevreden was omdat ze ons niet verstond in het nederlands.
Waren wss minder goede eicellen in jette maar toch had die donor al enkele zwangerschappen opgeleverd. Ze had al wel een aantal keren gedoneerd maar volgens hem kon dat daaraan niet liggen. Ik heb hem verteld dat ik ondertussen in palfijn een poging heb gehad en vertelde ook dat ik daar 2 embryo's heb terug gekregen en de andere acht zondag waren gestopt met delen. Ik vroeg aan hem of ze er daar dan wel goed aan hadden gedaan om zo laat pas ze in te vriezen en hij zei van wel. een embryo dat dag 5 niet haalt maakt ook geen kans als cryo zei hij. Was een heel rustig gesprek, hij nam alle tijd, heeft zich verontschuldigd dat hij onze afspraak niet verzet had ipv een vervangster die niets over ecd wist te geven en ik ben blij dat ik zo lang met hem heb kunnen spreken. Hij wenstte me het allerbeste toe, echt oprecht en ik sta nog in jette op de wachtlijst voor als deze poging niet lukt en ik geen donor meer vind.

els dat is niet zo leuk he als je zo lang moet wachten! ik mag dan van geluk spreken dat mijn donor precies op tijd was. Volgende week start mijn donor, ik zal jullie eens laten weten wat ze in palfijn aan de donors geven.

groetjes, Katrien

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 8 juni 2012, 20:03

Hi,
Eindelijk nieuws. De donor is klaar. Maandag heeft ze haar pick-up en als alles dan OK is heb ik donderdagmorgen een terugplaatsing. Mag dan op 27/6 een zwangerschapstest doen.
En ja Stefanie je krijgt maar 6 rijpe eicellen dus het is te hopen dat ze allemaal bevrucht geraken. Hoop op Cryo's heb ik niet echt met zo weinig eicellen.

Vele groetjes,
Els

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 9 juni 2012, 8:33

elsD, geduld wordt beloond dat kan niet anders! Donderdag zal ik aan je denken! Moet ik niet alleen aan mezelf denken en wachten op mijn bn uitslag...
Ik hoop op 2 top embryootjes en misschien nog een koppeltje cryo's!

x

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 11 juni 2012, 21:21

Hi Katrien,

Wanneer heb je bn ? Voel je iets ? Hoe zit dat met de cryo's ? Ik dat dat ik las dat je er spijtig genoeg geen had ? Moet je dan weer een verse poging starten of heb je omdat je een donor aangebracht hebt nog een reserve poging ( zoals in het UZ Gent)

Groetjes,
Els

stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 12 juni 2012, 14:35

@els,eindelijk he meid nog een paar dagen geduld en je hebt je tp.
weet je al iets over de bevruchting van jullie eicellekes?

@katrien,wat jammer dat je geen cryo's meer hebt,
goed dat ze in jette zo begripvol zijn voor jou en dat ze niet moeilijk doen dat je in een ander zh ook aan het behandelen bent.
je hebt nu toch wel al getest he!!!!!!!!!en en hopelijk goed nieuws meid.

grtjs stefanie

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 12 juni 2012, 19:29

nee stefanie, twee negatieve testjes later en heel veel ms buikpijn... Maar met zo'n hoge dosissen progesteron (utrogestan, progynova en proluton) gaan die regels er niet doorkomen.

Ik zit nu echt diep ze. Weer een donor zoeken, weer wachten, weer hopen en verlangen... Weet niet hoe lang we dit nog aan gaan kunnen. Een baarmoederslijmvlies voor in de boekskes, een supervlotte transfer, topembryootjes, voedingssupplementen, medicatie op stipt genomen, accupunctuur, aangepast dieet,... Wat a-kan je nog doen he om niet met dat ongelooflijke schuldgevoel te zitten. Niet alleen tov mijn man, dat ik het hem niet kan geven, maar nu ook tov van mijn donor. En de donor die me 13 eicellen gaf voor niets... pfff

els, ik hoop dat jij meer chance hebt! x

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 13 juni 2012, 9:57

Hi Katrien wat sneu. Wij kunnen je alleen maar steunen hé. Moeilijk onder worden te brengen. Zoveel eicellen en dan nog niks. Dat is echt balen meid.

Stefanie, wij weten enkel van de bevruchting dat er 7 eicellen bevrucht zijn.
We hadden er 8 gekregen. 6 rijpe en nog 2 die 's morgens nog niet uitgerijpt waren dus die konden ze niet gebruiken voor de eicelbank, maar wel nog voor ons omdat die dikwijls na een aantal uur nog uitrijpten. En ja blijkbaar is er één nog OK van. Donderdag zullen we nu wel zien naar de kwaliteit.
Hoe ver sta jij trouwens ?

Groetjes,
Els

stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 13 juni 2012, 21:20

@katrien,dikke knuffel voor je,wat jammer nu
had het zo gehoopt voor je.
hoop dat je deze teleurstelling snel een plaatsje kan geven.
wat ga je nu doen?palfijn of jette?

@els,toch een eicelleke meer he,mss is die het wel die jullie leven kan veranderen.
hopelijk morgen ook een goed resultaat en een super tp.hoeveel gaan ze er terug zetten?

hoever staan wij....nog steeds aan het uitkijken naar een donor..heb het gevoel dat het er steeds minder en minder worden,buiten een 4 jaar geleden ze,hebben jullie dat ook?
ondertss wachten we op de duiveltjes die normaal gezien rond volgende week dinsdag er moeten zijn en dan de gyn opbellen voor een afspraak voor bloedafname om te zien of mjn natuurlijke hormoontjes gedaald zijn en als dat goed is kunnen we starten zeker..ben benieuwd en bang.

grtjs stefanie
Laatst gewijzigd door stefanie op 20 juni 2012, 22:16, 1 keer totaal gewijzigd.

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 13 juni 2012, 21:57

stefanie, veel succes volgende week!

ik blijf in jette op de wachtlijst voor de eicelbank zonder donor, en probeer terug op zoek te gaan naar een donor voor palfijn. Voel me er goed bij dat ze het allebei weten. Zodat ik niet meer iemand iets moet verzwijgen of voorliegen. Of jette me nu langer laat wachten of niet? Ik weet niet of ze zich daar mee bezig houden.

We zien wel. Morgen bn. En ergens hoop ik op een klein beetje hcg, dat het weer niet zoals altijd 0 is en ik ergens een beetje bewijs krijg dat mijn lichaam zwanger kan worden. Ook al is het fout afgelopen...

Els veel succes he! ben beineuwd!!!! laat iets weten he!

x

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 14 juni 2012, 14:41

Hi allemaal,

Van de 7 bevruchte eicellen zijn er 5 verder gedeeld waarvan 4 zeer goede embryo's en 1 minder. Van 2 denken ze dat ze waarschijnlijk naar de diepvries kunnen maar dat is nog even afwachten. Dat ene kon niet naar de diepvries. de prof wou enkel de 2 beste terug plaatsen en ik heb dan gevraagd om mijn derde ( ons vuilbakje) ook terug te plaatsen. Eerst waren ze niet akkoord omdat ik 2 top embryo's had maar na wat gezeur van mijn kant ( en omdat ik geen terugbetaling meer heb) is het toch gelukt. Ze hebben dat bij onze Lander ook gedaan. De prof gaat wel kwaad zijn als het een drieling is heeft hij gezegd. Hij verwacht mij binnen 4 weken voor de eerste echo.( Eerst zien en dan geloven).
Laat os hopen dat er toch 1 kindje uit verder komt dan zijn wij heel gelukkige mensen.

Veel groetjes,
Els

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 15 juni 2012, 9:43

elsD, heel veel succes he!!!
Ben blij dat je voor drie mocht gaan!

hier minder goed nieuws... negatief... hcg0.

Dus nu is het weer hopen tot een nieuwe engel ons pad kruist...

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 15 juni 2012, 9:55

Dank je wel.

Katrien, kan je niet proberen om jou verhaal in de flair of libel te plaatsen en zo een donor te vinden ? Of nog eens vragen aan jou vorige donor of ze opnieuw wil doneren voor jullie ?
Succes meid

Els

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 15 juni 2012, 10:24

els,

Mijn donor begint nu aan haar donatie. Door omstandigheden van een andere acceptor die niet kon ben ik in haar plaats mogen gaan daardoor heb ik eitjes gehad nog voor mijn donor kon starten. Ik kan moeilijk vragen of ze een tweede keer wil doneren nog voor ze deze donatie heeft gedaan. En ik vraag het ook aan niemand. Ik hoop het wel. Maar zelfs al vraag ik het niet soms voelen vriendinnen zich wel aangesproken hoor. Eentje heeft me al gezegd van sorry ik zou het niet kunnen. Kan niet met het idee leven dat er ergens een kindje van me rondloopt. Andere zeggen of mijn eitje nu elke maand in het toilet valt of dat ik er mensen mee kan gelukkig maken, is voor mij hetzelfde. Jammer genoeg zijn de meeste van mijn vriendinnen uit dat eerste groepje en is er een deel nog geen mama. En eerlijk als ik nog geen kindjes had zou ik ook nooit aan ecd beginnen.

Maar als we één ding hebben geleerd in al die jaren is het wel geduldig zijn, en oprecht gelukkig zijn met een nieuwe kans en die ook ten volle proberen te benutten. We kunnen maar ons best doen!

Hier is het zo moeiljk om dit weer te verwerken. Wij hebben nog geen kindjes en hoewel ik weet dat het bij een tweede even erg is, het verlangen even groot is... toch zou ik al dolgelukkig zijn met een kindje.. De vier kinderkamers hier zullen nooit gevuld worden maar misschien ooit toch eentje he!

Intussen blijf ik koppig verder duimen voor jou!

stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 15 juni 2012, 15:03

@els,3 teruggeplaatst,super he,hopelijk blijft er 1tje of 2 of mss wel 3 hangen,
we duimen in ieder geval mee voor een positieve test.
wie heeft de tp bij u gedaan?

@katrien,nog een dikke knuf meid om terug deze tegenslag te verwerken,we weten hoe dit voelt,eventjes balen,maar dan weer al je moed samen rapen om er nog eens voor te gaan,dat moedergevoel he...
hopelijk kom je ook snel weer die vrouw tegen die je droom kan helpen waarmaken.
vraagje..in t jan palfijn mogen ze nu nog gekende donatie doen of is dat nu ook afgeschaft want met al die regelkes van tegenwoordig...

grtjs

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten