IVF/ICSI Sint-Lucas en UZ Gent

IVF Forum
E-ke84
Berichten: 496
Lid geworden op: 13 juli 2011, 18:28

Bericht door E-ke84 » 29 juni 2012, 16:41

Snoopy: ik vind het vreselijk voor je meid. Heb zelf al in die situatie gezeten en het is allesbehalve leuk.
Maar je bent niet mislukt! Denk dat vooral niet! Misschien met andere medicatie en schema dat het beter gaat! (vraag eens naar een lang schema de volgende keer)

Jammergenoeg ben je de poging kwijt van zodra ze IVF/ICSI moeten toepassen, ongeacht of er bevruchting is of niet.

Probeer toch nog even de moed erin te houden dat die ene eicel wel mooi bevrucht raakt en dat de TP kan doorgaan! Ik stuur zoveel mogelijk positieve vibes jouw kant op.

Groeten,
E-ke

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 29 juni 2012, 16:59

Ik hoop het, merci voor de moed en de positieve vibes!
kGa dat zeker eens vragen van dat lange schema.

Hoe gaat het met jou ondertussen?

Groetjes

flien
Berichten: 1187
Lid geworden op: 3 januari 2012, 8:55

Bericht door flien » 29 juni 2012, 19:45

nu wil ik die positieve vibes nie vergallen maar mij hebben ze wijsgemaakt dat een poging een poging is van zodra er een punctie is.
En je mag zelf je poging stopzetten zolang er geen punctie is geweest.
3 folikels is inderdaad niet veel maar ik ben nu 15 dagen aan het stimuleren en er zitten er ook maar 2 rechts en hoeveel links is nog maar de vraag. Morgen 3e fm en dan hoop ik meer te zien en te weten.
Ik had toch graag minimum 3 embryo's gehad (mag er deze terugplaatsing max 3 terugkrijgen) maarja wanneer beslis je om de poging te stoppen hee...
ik denk dat je toch altijd je behandelende arts volgt, wie zijn wij in gans die mmm.
Hopelijk komt er 1 super embryo uit en blijft da nog eens plakken ook. Heb al meer van die straffe verhalen gehoord. Maarja aan woorden heb je nie veel hee.
In ieder geval veel courage en blijf hopen.

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 29 juni 2012, 20:11

flien: ja deze poging telt blijkbaar zeker mee, wel of geen TP, spijtig genoeg gaat het zo wel heel snel.

Er waren 4 duidelijk grote follikels dus ik hoopte op 4 eicellen en daarmee de poging niet afgebroken. tGaat wel allemaal zeer snel bij mij, punctie was al op dag 12 dus 10 dagen maar gespoten.

Nu bleken er al maar 3 eicellen te zijn en maar 1 rijp dus had ik dit op voorhand geweten had ik het waarschijnlijk wel liever stopgezet. En inderdaad wanneer beslis je dat, je volgt toch je arts.

Inderdaad nu hopen dat er toch een terugplaatsing is en wie weet wordt dit waterkansje toch nog iets goed ... alhoewel het positief denken soms toch moeilijk is als er telkens tegenslag is.

Veel succes nog met jouw stimulatie!

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 29 juni 2012, 20:41

Snoopy ik kwam hier door jou ook effe meelezen...

Ik heb op je geantwoord bij het ancienclubje maar las hier over het lange schema.

Als je weinig eicellen hebt, kunnen ze aan je fsh zien mag niet hoger dan 10 zijn. Is een lang schema helemaal niet aan te raden. Want dan ben je gewoon nog langer aan het onderdrukken en het is net de kunst om zo weinig mogelijk te onderdrukken. Ik had met suprefact slechtere resultaten als met bv cetrotide.

Ik ken je voorgeschiedenis niet maar als je dat vaker meemaakt zo maar 1 eicel kan je misschien voor ivf in natuurlijke cyclus gaan. In jette doen ze dit, ik weet niet of ze het elders ook doen. Je krijgt dan 2 kansen voor 1 poging (vroeger 3...)


Maar laten we nu al onze hoop maar op dit ene vechtertje zetten he! wanneer weet je meer?

Succes!

x

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 29 juni 2012, 21:14

Katrienc:
FSH waarde weet ik niet, ze hebben ooit wel eens amh bepaald en dat was normaal zeiden ze.

Of ze ivf in natuurlijke cyclus doen weet ik niet, ga het toch eens navragen.

Beknopte voorgeschiedenis: 10 iui
IVF 1:
1e stimulatie afgebroken door een cyste die hormonaal actief was en niet gemerkt was bij de start dus op eens bepaald moment voor de punctie bleken hormoonwaarden totaal verkeerd dus afgebroken.

2e stimulatie: 200IE puregon en blijvend gonapeptyl tot aan de punctie: 12 eicellen waarvan 6 rijpe en dit gaf 4 embryo's, 1 TP op dag 3 en andere 3 niet goed genoeg voor in te vriezen dus maar 1 TP voor IVF 1

IVF 2:
zelfde schema zoals 2e stimulatie = deze poging
slechts 3 eicellen waarvan dus 1 rijpe
Morgen weet ik of deze bevrucht zal zijn en hopelijk dan TP maandag op dag 3

Heb al iedere keer tijdens de pil een cyste gekregen en dus telkens wachten tot deze niet actief is maar er dus wel nog zit tijdens de stimulatie.
tGaat wel iedere keer snel waardoor er paar grote zijn maar de rest dan veel kleiner. ( IVF 1: punctie na 14 dagen en IVF 2 na 12 dagen spuiten (dag 1 is eerste gonapeptyl)

Afwachten dus voor morgen en maandag.

Jij al veel pogingen achter de rug?

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 29 juni 2012, 21:38

katrienc: je voorgeschiedenis zit in mijn prive berichten zag ik net, had het eerst niet door dat het dezelfde persoon was :-)

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 29 juni 2012, 21:58

hey snoopy, ik heb je geen privébericht gestuurd hoor. Toch nog iemand anders :D

ik heb 10 ivf pogingen achter de rug, bijna elke keer een pick up gehad maar maar 2 keer tot de tp geraakt met een 4 cellig embryootje van mindere kwaliteit. Dan twee pogingen met eiceldonatie telkens 2 topembryo's maar geen innesteling :(

(om een lang verhaal kort te maken...)

Als ik je voorgeschiedenis zo lees zou ik niet direkt panikeren hoor. Je bloedwaardes kunnen erg verschillen. Zo zat ik met bloedwaardes boven de 40 wat echt al menopauze wil zeggen en toen deden ze dan de ivf in natuurlijke cylcus. Toen ze de maand erop een nieuwe in natuurlijke cyclus wilden doen bleek mijn waarde gezakt te zijn naar 11 en hebben we terug een nieuwe gewone poging gedaan met elonva. Ik had er toen twee! Jammer genoeg net eisprong tijdens pick up gehad dus waren ze weg tussen de echo en het uiteindelijk aanprikken van de follikels.

Soms bekeek ik zo een poging postief, na al die jaren moet je dat ook doen he! Als het ineens zo fout afloopt wordt je arts wakker geschud en ben je echt een 'probleemgeval' dat volgende keer wat extra aandacht krijgt :D :wink:

succes he meid! ben momenteel op zoek naar een nieuwe donor dus heb al mijn duimen vrij voor je!

x

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 29 juni 2012, 22:06

katrienc: ik spreek over een berichtje van effe geleden ivm reuma en zwanger worden ;-)

Ofwel is het toch nog iemand anders ...

Bedankt om te duimen!

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 29 juni 2012, 22:13

ah nee idd dat was ik :D

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 30 juni 2012, 9:29

Hey,

Vraagje ivm de utrogestan, 1e beurt heb ik dat mooie om de 8h opgestoken, gisteren zeiden ze me dat 1 smorgens en 2 savonds ook ok is.
tlaatste is wel handiger voor opt werk.

Wat zijn jullie ervaringen?

Bedankt op voorhand!

lis
Berichten: 404
Lid geworden op: 14 juni 2012, 4:01

Bericht door lis » 30 juni 2012, 9:37

Ik doe het naar gelang m'n werkuren zijn. Deze week werkte ik van 6 tot 14 dus om 5u eentje om 15u en dan net voor ik ging slapen. Bij mij zeiden ze wel dat het 3x moest dus geen 2 in ene keer. Maar als ze het zo tegen je zeiden kan dit geen kwaad denk ik

E-ke84
Berichten: 496
Lid geworden op: 13 juli 2011, 18:28

Bericht door E-ke84 » 1 juli 2012, 9:22

Snoopy: Ivm Utro, ik stak in het begin 1 's morgens voor ik naar mijn werk vertrok en dan 2 voor ik ging slapen. Er zit zo niet echt een uur op, je moet er gewoon genoeg binnenhebben op een dag.
Nu moet ik er nog steeds (tot en met week 12) 6 innemen. Maar heb nu wel gelukkig de orale versie.

Wat betreft de poging. Je kan ook PU hebben zonder een poging kwijt te zijn. Bij mijn derde stimulatie had ik pick-up, maar mijn man zijn staal was totaal niet goed, waardoor ze geen IVF/ICSI konden toepassen. Toen ben ik ook geen poging kwijt geraakt. Vandaar dat ik maar aan mijn derde poging zit, terwijl ik al 4 PU's gehad heb.

Met mij gaat alles goed. Veel kwaaltjes maar die nemen we erbij hé. Komende vrijdag terug op controle.

Hoe was het met je eicel? Is die bevrucht geraakt?

Groetjes,
E-ke

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 1 juli 2012, 9:44

Wij zullen de poging dus wel kwijt zijn aangezien ze proberen bevruchten hebben. Vind het juist een beetje jammer dat ze ons niet de keuze gelaten hebben. Maar het is nu zo dus de poging telt mee.

Wat betreft het resultaat van de bevruchting: ze zijn ons gisteren vergeten bellen dus weten nog steeds van niks.
14u30 hadden we nog niks gehoord dus zelf eens gebeld maar na 13u geraak je in UZ blijkbaar niet meer binnen.
Dan gebeld naar Fertifoon en daar nam Dr Meire op en zij dan eens geprobeerd maar geraakte ook niet binnen in UZ. Ze moet deze morgen om 10u30 in UZ zijn en ze ging het navragen en zeggen dat ze ons moesten bellen of anders mochten wij om 11u haar bellen.

We zijn benieuwd maar vrezen het ergste ...

Succes voor vrijdag E-ke!!!

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 1 juli 2012, 10:23

Toch een beetje goed nieuws: er is 1 embryo, morgen op dag 3 TP.
Kwaliteit zullen we pas dan weten.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 6 gasten