Imeldaziekenhuis - Bonheiden

IVF Forum
itteke
Berichten: 118
Lid geworden op: 20 januari 2009, 12:31

Bericht door itteke » 4 maart 2009, 15:50

Tiny
ik heb geen Supfrecat genomen maar in plaats daarvan inspuitingen met Decapeptyl en sinds gisteren is daar de Gonal-F bijgekomen, volgende week echo om te kijken hoe de folikels groeien - hopelijk goed! En dan vermoed ik eind volgende week of begin de week erna de PU te hebben.

Cien, al bijna 1 wachtweek voorbij, gaat het een beetje, ni te zenuwachtig aan't worden? Hopelijk ben jij volgende week de 1ste die in deze topic goed nieuws mag brengen hé !

en dat er dan nog vele mogen volgen :D

Katl1
Berichten: 48
Lid geworden op: 24 juni 2008, 23:10

Bericht door Katl1 » 4 maart 2009, 19:18

hi Tiny en Fempie,

Hoe is jullie afspraak met Dr. Pelckmans verlopen deze namiddag?
Hebben jullie al een schema meegekregen?
Ik ben nu m'n 5de dag bezig met Suprefact. Volgende week maandag moet ik op echo.

Itteke, wel spannend hé. Eigenlijk gaat het toch wel allemaal snel vooruit, vind je ook niet? Anderhalve maand geleden lagen we nog op de operatietafel voor een hysteroscopie bij Dr. Bosteels en nu zijn we al volop bezig met snuiven en spuiten ;-)
Voor jou is het dus aftellen naar de eerste PU. Die van mij zal een weekje na die van jou plaatsvinden.

En Cien, hoe gaat het met jou? Wanneer mag je langsgaan voor een bloedafname?
We duimen allemaal mee voor een wolk van een baby binnen 9 maanden!

groetjes,
Katl1

Tiny
Berichten: 301
Lid geworden op: 20 juli 2008, 21:07

Bericht door Tiny » 4 maart 2009, 21:16

Hoi Fempie,

wij hadden een afspraak om 17.30u.

Ik mag volgende dinsdag 10/3 met spray begin. En dan 16/3 echo, waarschijnlijk 17/3 starten met spuitjes.
Vind dit wel ontzettend spannend.
Heb jij al een schema ?

Groetjes
Martine

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 4 maart 2009, 21:38

Hallo dames,

hier alles ok. Ik heb genoeg afleiding op deze moment, maar na het weekend zal ik wel stillekesaan beginnen stressen denk ik. Ik mag dinsdag (10/3) gaan voor bn in de voormiddag en dan in de namiddag bellen naar dr Pelckmans.
Dames, ook voor jullie veel succes en geduld de volgende periode. Ik duim alleszins mee, zodat we binnenkort eindelijk eens goed nieuws krijgen.
Groetjes
Cien

itteke
Berichten: 118
Lid geworden op: 20 januari 2009, 12:31

Bericht door itteke » 10 maart 2009, 15:24

hallo Cien,
en, heb je al antwoord! Laat iets van je horen hé... ik duim dat het zeer positief nieuws is - zal ons allemaal een hart onder de riem steken denk ik :)

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 12 maart 2009, 9:53

Helaas geen goed nieuws.
Dinsdag wist ik dat het niet gelukt was, woensdag mocht ik direct op consultatie komen bij dr Pelckmans, en vandaag kreeg ik mijn regels, dus starten we met een nieuwe cyclus (ingevroren cryo's).
Het was een hele zware teleurstelling (er hebben veel traantjes gevloeid), maar ben nu toch blij dat alles weer in gang gezet is. In't beste geval tp binnen een dikke 2 weken en dan terug hopen ...
Veel succes voor iedereen
Cien

itteke
Berichten: 118
Lid geworden op: 20 januari 2009, 12:31

Bericht door itteke » 12 maart 2009, 12:28

ai Cien, da's spijtig nieuws. Omdat we niet direct iets hoorden hoopte ik dat geen nieuws goed nieuws was... Het zal inderdaad wel moeilijk zijn nu. Gelukkig kan je direct terug starten en heb je cryos hé, dan volgt een volgende kans al heel snel. Veel succes. We geven de moed niet op !

Katl1
Berichten: 48
Lid geworden op: 24 juni 2008, 23:10

Bericht door Katl1 » 13 maart 2009, 9:54

hey Cien,

Ik vind het zo spijtig voor jou. We hadden allemaal mee gehoopt op positief nieuws. Gelukkig dat je meteen mag verdergaan met de cryo's. Weet je hoeveel embryo's er werden ingevroren?
Opnieuw duimen we met z'n allen mee op een positief resultaat.

Itteke, hoe gaat het met jou? Weet je al wanneer je pick-up zal zijn?

Ik ben sinds dinsdag Gonal-F aan 't spuiten en ik mag maandag langsgaan voor een echo en bloedname.

groetjes
Kat1

itteke
Berichten: 118
Lid geworden op: 20 januari 2009, 12:31

Bericht door itteke » 13 maart 2009, 12:11

Hey Katl,
ik schat dat de PU ergens in de loop van volgende week zal zijn. Heb momenteel 9 follikels die goed aan't groeien zijn maar moet nog ff wachten. Spannend dus...

'k moet zeggen dat ik soms toch wel een dubbel gevoel heb bij het lezen van al die verhalen hier. De ene keer krijg je weer goeie moed door de positieve succesverhalen, maar direct daarna kan dat gevoel dan weer omslaan in twijfel...

't zou toch echt heel super zijn moest het van de eerste keer lukken, al durf ik daar niet te erg op te hopen. Niet alleen omdat we dan eindelijk na 2j zwanger zijn maar gewoon, voor de hele rompslomp die deze behandeling toch wel met zich meebrengt. Van de medicatie enz ondervind ik eerlijk gezegd heel weinig - tot geen last. Maar 't is dat op en af rijden naar 't ziekenhuis elke keer, het wachten enz, dat vind ik veel vervelender

Enfin, 't is voor de goede zaak hé!

succes iedereen - volgende week zullen we enkel Dr. Pelckmans zien, Bosteels is op congres...

Katl1
Berichten: 48
Lid geworden op: 24 juni 2008, 23:10

Bericht door Katl1 » 13 maart 2009, 23:09

Hey Itteke,

Waw, 9 follikels al. Da’s goed nieuws zeg. Dat wordt idd wel spannend. Ik leef met je mee naar de pickup toe.
Ik heb net hetzelfde gevoel bij al deze berichten. Enerzijds wil ik hier op ’t forum zo veel mogelijk verhalen en ervaringen van anderen lezen. Vaak stellen deze me gerust of geven ze me een antwoord op een aantal vragen waar ik al een tijdje mee zit. Maar anderzijds bezorgen ze me ook een gevoel van twijfel en onzekerheid en begin ik me zorgen te maken over vanalles (terwijl dit misschien helemaal voor niks nodig is).
Enfin, ik zal gewoon de tijd moeten afwachten en alles nemen zoals het komt hé. Ik ga proberen me niet teveel druk te maken op voorhand, da’s voor niks nodig ;-)
Ik heb tot nu toe ook nog geen last van de hormonen. Hopelijk blijft dit zo.
Hoeveel keer ben je afgelopen week op echo moeten gaan? Heb je Dr. Bosteels nog gezien dan? Ik heb hem sinds mijn hysteroscopie niet meer gezien. Ik ben steeds bij Dr. Pelckmans op consultatie geweest.
Laat me weten wanneer je pickup is hé zodat ik mee kan duimen !!!

Fempie, hoe gaat het met jou intussen?
Tiny, jij bent inmiddels begonnen met de Suprefact? Hopelijk niet teveel last van?

Groetjes,
Katl1

Tiny
Berichten: 301
Lid geworden op: 20 juli 2008, 21:07

Bericht door Tiny » 14 maart 2009, 15:03

Hallo,

ben inderdaad deze week beginnen snuffen en puffen (zoals mijn man dat noemt). Maandag nog een echo en dan wsch dinsdag beginnen spuiten. Doen jullie dat zelf ??

Cien,
ik leef met je mee. Elke stap die je zet in dit proces is zo gevuld van hoop. En telkens opnieuw die teleurstelling...Als je het moeilijk hebt, schrijven maar hé !
Wel goed dat je dadelijk met cryo's kan verdergaan. Hoeveel ga je er laten terug zetten ?

Ik houd hier voor iedereen de duimen omhoog. Laat het weten als er nieuws is.

Liefs
Tiny

Triene
Berichten: 62
Lid geworden op: 16 oktober 2008, 11:04

Bericht door Triene » 15 maart 2009, 21:04

Hey Tiny,

'k Hoop dat de IVF niet te zwaar is en dat je gauw succes hebt!

Vele groetjes,
Triene

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 15 maart 2009, 21:23

Dag Tiny,
ik was een beetje bang om zelf te spuiten, maar mijn man heeft de eerste gezet, en ik heb dan overgenomen. Is echt niets aan hoor. Heb al gonal-F gespoten en dat is echt heel makkelijk (is een pen met een klein naaldje), maar ook de gewone spuitjes (menopur) vallen goed mee. Ik doe het zelfs liever zelf ipv door iemand anders. Het naaldje schuift als het ware zo in je buik.
Succes

itteke
Berichten: 118
Lid geworden op: 20 januari 2009, 12:31

Bericht door itteke » 16 maart 2009, 10:53

Tiny,
ik doe dat ook zelf, van de 1ste keer, zowel de Decapeptyl als de Gonal F en straks ook Pregnyl. De 1ste keer een beetje zenuwachtig maar het gaat echt vanzelf. Heb na 3 weken prikken maar 2 kleine blauwe plekjes gehad.
Woensdag is mijn PU, brrr, nu komt het toch akelig dichtbij. Raar eigenlijk hoe snel het allemaal gaat eens je er in zit... Stel je voor, als alles goed gaat zijn sommigen onder ons eind deze maand of toch begin april zwanger :D
veel succes iedereen !

fempie1
Berichten: 148
Lid geworden op: 29 oktober 2008, 14:28

Bericht door fempie1 » 16 maart 2009, 13:10

Hey dames,

wow, er is veel geschreven sinds m'n laatste keer.

@itteke: succes hoor! Het komt nu echt dichtbij hé!!

@cien: zo jammer meid... hopelijk lukt het nu toch snel hoor!

Ik ben ondertussen met de pil begonnen en woensdag heb ik afspraak bij Dr Pelckmans voor het schema. Ik weet nog niet wanneer ik met de spray moet beginnen. Ben nu 11 dagen de pil aan het nemen. Hangt dat daarvan af? Of van bloedname?

Heel veel succes iedereen!!
Groetjes,
Fem

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten