blij te horen dat alles hier goed gaat!
olleke, ik herken het van mijn vorige zwangerschap. je moet een kijken of alle vingers pijn doen behalve je pink. als dat het geval is is het carpaltunnelsyndroom. erg pijnlijk maar niet veel aan te doen. Ik lag er weken van wakker 's nachts. ik stond op om mijn beide handen in koud water te steken, dan gaat het even beter, uiteindelijk naar de neuroloog doorverwezen geweest en hij wilde me opereren omdat er al schade aan de zenuwen was (testen ze door lichte elektriciteit op je zenuwen te zetten). ik wilde dit niet want was 6 weken revalidatie en dat 6w voor de uitgerekende datum. dan hebben ze het opgelost met cortisone spuiten in mijn polsen, niet aangenaam maar super effectief

laat het dus zeker even nakijken en zeker melden aan je gyn, het is iets dat vaak tijdens de zwangerschap voorkomt en vaak verdwijnt het weer na de bevalling.
pixie, ja stillekes hé. het is zo druk momenteel. de voorbereidingen van de kleine broer en den bouw vragen veel tijd. Zo blij te lezen dat alles goed met je gaat en dat je het onder controle hebt.
dot, dat moet schrikken geweest zijn, nu geen verlies meer hoop ik.
hier gaat alles goed, het begint echt te korten en nog zo veel te doen, pff
vandaag is mijn Joolz verkocht geraakt, met spijt heb ik hem moeten overdragen maar nu gaan we dus de bugaboo donkey bestellen. hopelijk heb ik hem nog voor de bevalling.