Bevallen in de winter 2012-2013

Plaats reactie
Diertje77
Berichten: 183
Lid geworden op: 21 mei 2012, 19:33

Bericht door Diertje77 » 13 september 2012, 9:53

Hee meiden,
hier net de huisarts maar gebeld van mijn werk, mag deze morgen al langskomen voor mijn schouder. Heb te lang me zitten verbijten, als ik nu doorga ga ik meer kwaad doen als goed... To be continued...

liefs
Diertje

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 13 september 2012, 10:27

Hoi,

Tegen mij hebben ze gezegd dat de suikertest plaatsvindt rond 24 weken, ik ga dus straks bij mijn 24 weken echo een voorschrift voor het suikerdrankje meekrijgen vermoed ik. Ook de urine wordt vanaf nu gecheckt bij mij en er is een nieuwe BN voor CMV en toxoplasmose. Ik moet daarvoor volgens mij een andere keer teruggaan en gewoon een BN laten doen in het labo van het ziekenhuis.

Ik ga voor de meeste kwaaltjes ook gewoon langs de huisarts omdat ik geen afspraak bij de gyn te pakken krijg voor zulke dingen. Heb ook wel de indruk dat de huisdokter meer begripvol is dan de gyn, vreemd genoeg. Maar soms kan ze de toestand niet helemaal juist inschatten dus als ik echt heel ongerust ben ga ik voortaan rechtstreeks naar materniteit (bv bij helse pijnen van de vleesbomen of te frequente harde buiken).

Noa09

Diertje77
Berichten: 183
Lid geworden op: 21 mei 2012, 19:33

Bericht door Diertje77 » 13 september 2012, 13:13

Net terug van de huisarts, hij vermoedt een hernia. Moet zsm een MRI laten maken en nu anderhalve week rust houden. Moet zeggen dat die rust welkom is op dit moment. :?

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 13 september 2012, 13:14

"geniet" dan maar van de rust... En hopelijk géén hernia...

Diertje77
Berichten: 183
Lid geworden op: 21 mei 2012, 19:33

Bericht door Diertje77 » 13 september 2012, 13:19

Haha, merci :wink: We zullen wel zien, als het zo is dan kan ik daar toch niks aan veranderen sè.

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 13 september 2012, 13:23

Hè Diertje, niet leuk... hopelijk geen hernia!

Noa09

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 13 september 2012, 18:56

Hier weer goede echo! Baby weegt al 648g en ligt met het poepje naar beneden, daardoor heb k wsch zoveel last. Maar dat neem ik er met de glimlach bij nu k weet dat mijn kleine mannetje het nog steeds supergoed doet!

Mag ook iets uittesten tegen de slapeloosheid, iets plantaardigs of homeopatisch (Sedatif PC). Fingers crossed!

Noa09 8)

Milena
Berichten: 558
Lid geworden op: 3 november 2010, 18:56

Bericht door Milena » 13 september 2012, 19:41

Noa , super, alweer een goeie echo!!

Diertje, rust maar goed, en hopelijk geen hernia!

Rare vraag mss, maar zijn jullie ook zo stijf als een plank? :)

Ting
Berichten: 435
Lid geworden op: 6 augustus 2011, 11:16

Bericht door Ting » 13 september 2012, 21:39

Noa09, proficiat met je goede echo!!!!. Ik moet gewoon bij de apotheker iets gaan halen voor die suikertest. Je hebt geen voorschrift nodig.

mietje
Berichten: 521
Lid geworden op: 30 juli 2010, 12:32

Bericht door mietje » 13 september 2012, 22:56

@Diertje;

Een hernia?..amai niet te verwonderen dat je véél pijn had..maar wat ik me afvroeg is dat wel aan te raden zo een MRIscan tijdens de zwangerschap? Gaat toch gepaard met stralingen..? Ik heb ook regelmatig last in de heup en het bekken en in het voorjaar was ik hier langsgeweest in het dorp bij een (sport)dokter
en die wou me ook een MRIscan laten doen maar het lukte niet meteen om een afspraak te krijgen en toen ik er één had moest ik juist starten met terugplaatsing van de embryo's dus heb ik de scan maar weer geannuleerd! En aangezien het goed is uitgedraaid met de tp heb ik de scan tot op heden niet méér laten doen hoor..

Noa09:

Leuk hé dat je weer een mooie echo hebt gehad, nu ben je weer even gerustgesteld! Geniet er maar van!

K'ga vlug nog een uurtje of 3,4 naar mijn bed want straks vertrekken we naar Zaventem!! :D

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 13 september 2012, 23:03

Da's waar ook mietje, jij vertrekt dadelijk op reis! You lucky bastard!! Geniet ervan en pas goed op jezelf he! En weet me eens te zeggen of Madeira de moeite is.

Noa09 (reisfanate die voor 't eerst een jaartje thuisblijft... snif...)

Diertje77
Berichten: 183
Lid geworden op: 21 mei 2012, 19:33

Bericht door Diertje77 » 13 september 2012, 23:18

Hey mietje,
MRI maakt gebruik van magnetisme, geen straling zoals een röntgen foto of CT scan. Wordt afgeraden in het eerste trimester als het niet echt nodig is, maar kan probleemloos verder in de zwangerschap. Bovendien is het alleen het nekgebied dat bekeken gaat worden.
Gelukkig kan ik morgen middag al terecht, ze hadden toevallig een gaatje in de agenda :)

Geniet van de vakantie!

Diertje77
Berichten: 183
Lid geworden op: 21 mei 2012, 19:33

Bericht door Diertje77 » 15 september 2012, 13:39

Hey meiden,
ik maar denken dat ik geen goestingkjes heb...

Ben absoluut geen zoekekauw, maar had vorige week onbedwingbare zin om een tarte tatin te maken en op dit moment staat er een schaal baklava in de oven... :shock: . Nu ga ik altijd koken als ik me niet lekker voel, maar tot voorheen was dat nooit zoet. :oops: Nog iemand hier zo'n veranderde eetgewoonte?

Wat hormonen wel niet met je kunnen doen :lol:

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 15 september 2012, 18:17

Hihi Diertje,

De vreemdste dingen hier zijn: ineens dol zijn op mayonaise (anders gebruik ik er zelden of nooit), en zin hebben in melk (verdraag nochtans heel moeilijk melk).

Vandaag heb ik mijn strafste zwangerschapsdementiestoot uitgehaald totnutoe: terwijl de gps opstond al luisterend naar de instructies (maar niet naar het schermpje kijkend) erin slagen de verkeerde autostrade te nemen en dat pas na drie afritten beginnen doorkrijgen - zucht, ik heb me kapot geërgerd maar moest er achteraf wel heel hard om lachen.

Ik heb me een tijdje geleden ook al eens buitengesloten waardoor ik de bus moest nemen naar mijn ouders (45min enkel) om daar de reservesleutels van het huis te gaan halen (was gekomen doordat ik altijd de auto neem en dus mijn huissleutels altijd bijheb omdat ze aan de sleutelbos hangen, en die keer nam ik dus uitzonderlijk de bus).

Nog iemand die zulke stoten uithaalt :D ? Ben benieuwd!

Noa09

Ting
Berichten: 435
Lid geworden op: 6 augustus 2011, 11:16

Bericht door Ting » 15 september 2012, 21:40

hoi,

Ik heb gisteren op het werk zin in chocolademelk. Ik stond op het schermpje van de automaat te duwen met het idee dat het touchscreen was. :? De knopjes zaten gewoon nog opzij. Het ergste van alles was dat het een minuut heeft geduurd voor ik het door had.

Mijn zwangerschapsbroeken spant onderaan :( Niet die elastische boord dat je tot aan je oksels kan trekken maar dat stuk met die namaak ritssluiting op. Die band spande in mijn lies. Ik moest naar een kaas&wijnavond en ik zo gauw ik terug aan de auto kwam heb ik die broek tot aan mijn knieën laten zakken en ben zo in de wagen gestapt. Pff nu moet ik nog een nieuwe broek gaan zoeken. Ik heb er maar één maar om aan te doen. :x

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten