kletshoekje voor ecd-ers

Eiceldonatie forum
Forumregels
De Verdwaalde Ooievaar heeft intern meermaals de discussie gevoerd over het al dan niet toelaten van berichten over aanvraag of aanbod van donormateriaal.

De Verdwaalde Ooievaar geeft de voorkeur aan het weren van deze oproepen, maar stelt vast dat deze hoe dan ook terugkomen in fora die hier niet voor bedoeld zijn. Dergelijke berichten worden verwijderd en de betreffende accounts worden verwijderd.

De Verdwaalde Ooievaar kan enkel waarschuwen voor de risico's die donatie via niet-officiële kanalen met zich meebrengt. Uit ervaringen weten wij immers dat naast een aantal goed bedoelende donors, er ook mensen zijn die hierin enkel financiële bedoelingen hebben, mensen die het niet nauw nemen met medische geschiedenis en hier al dan niet over liegen, mensen die vooral op zoek zijn naar het sexuele, enz.
Plaats reactie
Nikki
Berichten: 30
Lid geworden op: 8 november 2011, 11:22

Bericht door Nikki » 2 oktober 2012, 22:39

Hallo,

Weet er iemand in welk ziekenhuis we terecht kunnen voor de gekende eiceldonatie en niet de wisseldonatie?

Groetjes,

Nikki

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 3 oktober 2012, 8:56

kDenk in UZ Gent dat ze het alletwee doen.

veerle.v
Berichten: 99
Lid geworden op: 20 november 2008, 12:15

Bericht door veerle.v » 4 oktober 2012, 9:45

Jan Palfijn ziekenhuis (Dr Decleer) doet zeker gekende donatie.

Veerle

Nikki
Berichten: 30
Lid geworden op: 8 november 2011, 11:22

Bericht door Nikki » 4 oktober 2012, 12:27

Ja inderdaad :) gisteren Jette gecontacteerd, kunnen 12 december langs.

Kato73
Berichten: 11
Lid geworden op: 16 september 2010, 12:03

Bericht door Kato73 » 4 oktober 2012, 17:51

Gekende donatie kan in UZ Gent alleen als het om je zus gaat. In UZ Brussel doen ze het zonder problemen.

MiepMiep
Berichten: 101
Lid geworden op: 4 oktober 2012, 10:52

Bericht door MiepMiep » 9 oktober 2012, 16:04

Hallo meisjes de bovenste post van 2 oktober is van mij. Maar heb mijn een nieuw account geopend met een nieuwe naam. Aangezien we voor de rest niet graag hebben dat iemand weet van de eiceldonatie is het dus niet slim om mijn echte naam te gebruiken :)
We kunnen 12 december terecht bij de psychologe met zijn drietjes, ik, menne vent :) en mijn zus :).
Ik vroeg me af, als alles van de eerste keer zou lukken, wanneer zou ik dan zwanger zijn? We hebben een donor dus het proces is zeker al sneller dan geen donor te hebben en op de wachtlijst te staan. Maar heeft iemand een idee hoelang ongeveer?
Wij gaan in Jette, maar zou graag iedereen zijn ervaring een beetje horen :)

Groetjes,
En op naar die prachtige baby's voor ons allemaal!

stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 9 oktober 2012, 18:09

@beauke,dat moet idd schrikken geweest zijn,gelukkig is alles goed met jullie beebje.wnr heb je terug echo?

@miepmiep,12december een afspraak bij de psyg,dus na 14dagen weet je dan of je al dan niet kan doorgaan,dan jullie cyclussen gelijk zetten,kan mss op 1maand maar mss ook 2,dan 2a3weken stimulatie bij je zus,pu en tp,dus mss eind feb/begin maart tp voor jou en hopelijk dan zwanger he.
wij zitten niet in jette maar denk dat dit de wachttijden wel een beetje zijn.

grtjs stefanie

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 11 oktober 2012, 20:07

Hallo allemaal,

Lang geleden dat ik nog eventjes geschreven heb. Met ons gaat alles goed. Ben ondertussen 19 weken en alles OK.

Beauke een dikke proficiat.

Miepmiep laat ons hopen dat het snel gaat.

Wil nog eventjes terug komen op jullie vraag van de eicelbank in het UZ Gent. Heb die vraag eens gesteld omdat ik één van de laatste of laatste was die nog een verse poging gehad heb en wilde dat toen toch weten voor als het niet zou lukken. Ik dacht dat ze toen zeiden dat ze ontdooide tot je 6 goede eicellen had.

Groetjes,
Els

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 14 oktober 2012, 21:38

Vraagje: een eventuele donor is nu zwanger en gaat borstvoeding geven, wanneer zou zij donor mogen zijn? Hoeveel maanden na de bevalling of hoeveel maanden na de borstvoeding kan dit?

Alvast bedankt!

stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 15 oktober 2012, 20:31

@snoopy,zolang jouw donor borstvoeding heeft kan ze niet starten met de behandeling,ik denk niet dat hormoontjes spuiten en borstvoeding goed samengaan,
ze kan wel al een apspraak maken na haar bevalling om al de bloedtesten en bij de psyg langs gaan,maar ik weet niet of een vrouw die pas bevallen is al zal staan springen om dan daarna al een donatie te doen,allez da s mijn gedacht he.

@beauke,hoe is het nu met je en je kleine spruit?

@els,al bijna aan de helf wat vliegt de tijd toch snel(veeeeel te snel hier)

en hoe is het met de andere dames iemand al plannen om binnenkort te starten?

grtjs stefanie

katrienc
Berichten: 878
Lid geworden op: 27 maart 2010, 18:52

Bericht door katrienc » 16 oktober 2012, 11:36

snoopy,
het is idd zoals stefanie zegt. Drie maanden na een bevalling kan je beginnen. Bij borstvoeding kan het al vanaf dat ze ermee stopt.

Ik heb een donor die tijdens haar zwangerschap alle verkennende gesprekken enzo heeft gehad, tijdens de borstvoeding bloedtesten heeft laten doen. Ze gaat in december voor me doneren.

Bij een andere donor moet je dus bijna evenlang wachten.

Dus stefanie om op jou vraag te antwoorden, ik krijg vanaf december een nieuwe kans, is kruisdonatie dus altijd even afwachten.

Veel succes iedereen!

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 17 oktober 2012, 20:08

Katrien fijn te horen dat jullie bijna een nieuwe kans krijgen !

Groetjes,
Els

Beauke
Berichten: 8
Lid geworden op: 30 augustus 2012, 22:05

Bericht door Beauke » 20 oktober 2012, 10:37

@stefanie:
Hallo, me mij gaat het voorlopig goed hoor. Gisteren weer echo gehad en alles is ok. Op 30/10 nieuwe echo. En dan op 15/11.
Het is wel raar hoor. Direct na de terugplaatsing had ik al het gevoel dat het mijn kindje was. Heb nooit meer aan gedacht dat het niet met mijn eicel was. K vind dat toch speciaal. We hebben beslist om het nu niet aan iedereen te zeggen maar we zullen wel zodra dat kan het duidelijk maken aan ons kindje. En zo zal het wel openbaar worden maar eens we zover zijn . Who cares ... Hoe gaat het met jou ?

Aan de anderen : in Uz Gent doen ze gekende donatie tussen zussen en nichten. Anders niet.

Veel succes verder aan iedereen !

dauwdropje
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 513
Lid geworden op: 5 oktober 2011, 23:47

Bericht door dauwdropje » 30 oktober 2012, 9:29

hallo, ik zal me stilaan hier mogen bijvoegen...
bezig met 4e icsi poging maar omdat mijn amhwaarde1.11 was 3 jaar terug voor leeftijd van 25 en ik nooit goeien en veel eicellen heb gingen ze , mijn 4 emmytjes eens laten doorgroeien tot dag 5 in plaats van 3, vandaag om 9u30 ging ik terugplaatsing hebben, maar om 8u30 net toen we gingen vertrekken, telefoon dat ze alle 4 goed doorgegroeid waren tot dag 3 maar dan niet meer. mijn gyn belt me deze middag op dus denk ik dat eiceldonatie de volgende stap zal zijn... nu nog efkes verwerken wat er nu net gebeurd is, weken spuiten voor niets... terug verwerken verwerken verwerken.

dauwdropje
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 513
Lid geworden op: 5 oktober 2011, 23:47

Bericht door dauwdropje » 10 november 2012, 10:06

hallo, een deze die bezigzijn momenteel succes!

bij ons du de kogel door de kerk, we gaan ook voor eiceldonatie, owv sterk verminderde vruchtbaarheid van mezelf en slechte kwaliteit eicellen. 21 december gesprek met psychologe in uz gent, ben daar wel bang voor, stel dat ik afgekeurd wordt, mijn wereld valt uiteen. nuja wachten dus en dan kunnen ze mijn schoonzusje die wil donoren erna ook screenen, maarja dus nog een tijdje dus hé zal wel zeker nog half jaar duren dus ondertussen terug mijn leventje wat proberen op te pakken en al de voorbije ontgoochelingen loslaten! dat we maar snel 2013 zijn want kzie het terug zitten! groetjes

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast