IVF / ICSI starters januari - februari 2009!

IVF Forum
Plaats reactie
michke1970
Berichten: 144
Lid geworden op: 17 januari 2009, 17:42

Bericht door michke1970 » 27 maart 2009, 10:14

hei nikita , tis lang wachten maar tis wel voor een goed doel en als die spuiten helpen en je geraakt de eerstvolgende keer zwanger is het toch wel goed geweest he :D maar wat is in godsnaam een biochemische miskraam daar heb ik nog nooit van gehoord!!afleiding zoeken doe ik ook altijd en plan bijgevolg ook altijd de tijd vol dan gaat het veel snellerr als je op iets zit te wachten alleen vandaag lukt het niet om m'n gedachten erbij te houden denk altijd aan de uitslag vind het wel spannend nu heb zelf geen flauw idee eigenlijk en hopen durven we ook niet meer we zullen wel horen straks he

Sterretje, bij mij lukken die kilo's ook niet zenne da ligt aan de hormonen zeg ik altijd maar moet me toch met iets troosten he :D vanaf ik begonnen ben tot nu is er 14 kilo bij en drilk ik ook constant cola da moest ik vroeger ni hebben

Jozefien, goed he dan gaat het allemaal sneller dan je verwacht had ik duim voor je

Loekie, hoe ver sta je inmiddels?

Aan al de andere veel succes

Nikita76
Berichten: 1918
Lid geworden op: 19 september 2008, 14:31

Bericht door Nikita76 » 27 maart 2009, 11:22

micheke ik duim super mee hoor !!

tjah, ik vond t eerst de moeite niet om op dieet te gaan... nu raadde de prof me dat wel aan, enkel en alleen al om me beter in mn vel te voelen, en om te voorkomen dat er dan nog eens 8kg ofzo bijkomt.
En dan heb ik zoiets van, als ik toch moet dieten dan maar ineens infra-ligne, ik weet t, t haalt niet uit, maar ik betaal evenveel aan n gewone dietist, en dan zit ik daar 5 min binnen en nu betaal ik t zelfde voor dieet EN sport. Dus heb ik zoiets van, dan heb ik ineens de beweging erbij, voor dezelfde prijs, en ik heb zelfs nog "lentekorting" dus ist goedkoper zelfs !

Ik ben ooit al ns naar dietist geweest, ik moet constant letten op wat ik eet of ik rol buiten... en toen ging er 15kg af, en dat doel stel ik nu ook weer voorop. Ik weet dat t veel is in 3 maanden, maar als die 8kg er al weer af is, dan ben ik content !

toitoitoi Micheke ! om hoe laat wordt je bevrijdt ?

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 27 maart 2009, 13:49

Nikita ik wist dat al lang dat jij een straffe madam bent, vreemd dat je daar nu pas zelf achter komt hoor. :wink:
Ben heel blij te horen dat je een goede consultatie gehad hebt. Das toch een heel belangrijke stap hé. Hopelijk ben je toch ergens een beetje gerustgesteld.
En ja, als je niet goed in je vel zit, heeft dat misschien ook wel gevolgen hé... In ieder geval heb je nu drie maanden pauze, minstens. En de zomer komt eraan, ideaal om de sportschoenen van onder het stof te trekken! :D

Michke, KOMAAN zenne! De duimen doen hier zwaar overuren! :D Kdenk heel erg aan je.

Met mij alles prima weer. Terug happy. Zie happy topic. :D Tmag zo blijven. Op naar de ruskes!

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 27 maart 2009, 14:34

Nikita,

Ik ben nog naar bodystyling geweest. Zij werken met ongeveer hetzelfde principe: oefeningen doen in een cabine. Bij bodystyling is het een gewone warme cabine, bij Infraligne met infraroodwarmte als ik me niet vergis.

Geloof me, het werkt!! Bij mij gingen er niet zoveel kilo's af, maar ik wilde dan ook niet op dieet, maar ik werd er wel slanker door. Je moet het wel regelmatig doen (aanvankelijk 2 keer in de week en later 1 keer per week) en dat lukte me niet meer tijdens de periodes van de behandeling.

Bij bodystyling was het dieetadvies wel beperkt. Ik moest eerst een week een dieetdagboek bijhouden, dat werd dan de eerste afspraak besproken en ik kreeg een lijstje met wat wel en wat niet mag, maar daarna werd er niet veel meer gevraagd of gezegd over de voeding. Je wordt wel elke keer gewogen en om de zoveel oefenbeurten opgemeten.

In ieder geval, veel succes!

Nikita76
Berichten: 1918
Lid geworden op: 19 september 2008, 14:31

Bericht door Nikita76 » 27 maart 2009, 14:49

Loeki, alé, als de :twisted: erdoor komen, ben jij dan ook weer een stapje dichter he.

die maanden "verplichte" pauze, dat pikt wel... en ik hoop nog ergens dat ze me toch groen licht zouden geven. De ene moment ben ik enthousiaster dan de andere en ik laat nog wel eens traantjes. Die vleesboom is wel een oorzaak ook, dat ik moeilijker zal zwanger worden, maar ik ben 't al n keer geweest, ook al liep t slecht af, ik weet dat t wel kan dus !

JD, ik ben ook bij bodystyling geweest vorig jaar, maar dat trok echt op niks. Lag aan de uitbaters hoor. niet het systeem... ik zit nu vol goede voornemens en vlieg er in. Ik heb de schema's nog van de dietiste vroeger en ik weet hoe t moet. Tis vooral de psychische begeleiding dat ik nodig heb én de controle ! Dus als ik ga infra-ligne'n, vertrouw ik erop dat t goed komt. 't zit m vooral in de cm's wss, maar das ook goed, ik wil terug 2 kledingmaten minder ! En als ik dan dat dieetschema bijhoud, zal t resultaat navenant zijn :wink: dat moet !!

Nog n dik uur mn broek verslijten hier en dan weer naar huis crossen, waar er vandaag nog 2 kandidaat-kopers zullen komen. Eindelijk hebben we eens een bod binnegekregen en na vanavond, gaan we een tegenbod doen aan die bieders. Dat huis staat intussen 1.5 jaar te koop en t wordt tijd dat t weg is, want onze centjes hebben we nodig voor onze nieuwbouw, die hopelijk na de zomer af zal zijn (alé, bewoonbaar 8) )

grts en fijn weekend nog allen !
x

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 27 maart 2009, 15:21

mich, ik hoop dat jij beter nieuws hebt dan mij. mijn bn was negatief maar dat wist ik al. had namelijk vanmorgen mijn ms al. ik hoop nog echt op een wonder voor jullie!!!!!!!!!!!!

kago

michke1970
Berichten: 144
Lid geworden op: 17 januari 2009, 17:42

Bericht door michke1970 » 27 maart 2009, 16:05

heb nog niks gehoord van leuven ofwel is't daar kei druk nu ofwel neg nieuws heb zoiets van goed nieuws willen ze toch snel melden he :(

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 27 maart 2009, 16:13

Goh, kweetecht niet of ze daarnaar kijken zenne Michke. Zouden ze niet gewoon hun lijstje afwerken?

Courage meid!! Tkan nie lang meer duren!

Kago knuff hoor. Gaat het een beetje?

Nikita "yes we can". 8) Laat het maar lekker op en af gaan, je zal zien, de goeie momenten worden talrijker en de slechte momenten worden minder met de tijd. Veel sportplezier!

michke1970
Berichten: 144
Lid geworden op: 17 januari 2009, 17:42

Bericht door michke1970 » 27 maart 2009, 16:14

heb juist telefoon gehad niet gelukt voor ons zit het erop vor iedereen die nog bezig is veel succes in de toekomst we blijven duimen

jozefien
Berichten: 89
Lid geworden op: 4 maart 2009, 15:06

Bericht door jozefien » 27 maart 2009, 16:19

Michke.Zo zenuwslopend, om je nagels af te bijten dat wachten!!! Ik wacht in volle spanning mee!

Klein vraagje. Ik verdik nauwelijks wanneer ik iets eet maar sedert dat ik met die hormonenhandel bezig ben zijn er toch al enkele kilo bijgekomen en gebleven. Om die kilootjes weer kwijt te geraken moet je dan iets meer doen dan gewoon op je voeding te letten? Ik bedoel gaan ze er niet moeilijker af doordat het met hormonen is dat je verdikt bent dan op een natuurlijker manier. :?: :?:

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 27 maart 2009, 16:19

Hey michke,

wat jammer nu! Verdomme toch hé.
Is het voor jou de allerlaatste keer geweest?

Sterkte in elk geval en dikke dikke knuf!

sterretje

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 27 maart 2009, 16:23

Sh*t Michke. Kheb er geen woorden voor... :cry: Mega veel sterkte toegewenst de komende tijd... 't Zal weer moeten bezinken hé... Misschien zijn er nog wel alternatieven waar je aan kan denken, binnen een paar maandjes hé, niet nu... :cry:

Jozefientje kheb er zelf geen ervaring mee, maar ik zou denken als je stopt met hormonen, gezond eet en goed beweegt, dat het vanzelf wel in orde komt. Maar tis verleidelijk om in de chocola te duiken als je je niet zo lekker voelt hé. Ik kom ook wel 1 of 2 kilo bij, maar da gaat er vanzelf weer af.

michke1970
Berichten: 144
Lid geworden op: 17 januari 2009, 17:42

Bericht door michke1970 » 27 maart 2009, 16:32

hei meiden voor ons is het echt game over dit was ons laatste altenatief dat wisten we op voorhand en het is genoeg geweest nu ook we zijn er iets meer dan 2 jaar mee bezig en je leven draait gewoon rind de ivf en stopt met de rest voor een groot deel je bent constant gebonden aan bepaalde uren niet dat je da ni graag doet want da heb je er voor over maar nu het echt gedaan is willen we ook terug ons leven opnemen waar het toen gestopt is we hebben er al veel over gepraat en nu moeten we effe door een moeilijke tijd maar da zal ook wel lukken als we deze molen al goed door gekomen zijn zal dit ook wel lukken effe goed balen een paar huilbuien en we gaan door met ons leven eerst de teleurstelling verwerken nu we blijven wel duimen voor de rest want het kan bij iemand anders van de eerste keer lukken he

jozefien zal binnenkort weten te zeggen of de kilo's er zo af gaan of ik moet dieeten

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 27 maart 2009, 16:46

Oké Michke. Je haalt het wel meid. Zoals je zegt. De wereld draait verder al klinkt dat zo zo zo hard. Tis zo. Mega-knuf meid!

assepoester
Berichten: 40
Lid geworden op: 17 december 2008, 13:42

Bericht door assepoester » 27 maart 2009, 16:52

Michke,
Ik vind het echt jammer dat het niet gelukt is, ik had gehoopt dat je toch eens goed nieuws zou krijgen.
Ik wens je veel sterkte, samen komen jullie er wel door.

Ik heb vandaag mijn regels gekregen, heb net gebeld en mag een nieuwe cyclus starten. Blijkbaar is het een drukke periode, mag pas met de pil stoppen op 23/4, puffen vanaf 19/4 en spuiten vanaf 30/4 als alles goed gaat.

Is er nog iemand voor die periode gepland? Het wachten alvorens te beginnen lijkt altijd zo lang te duren, maar ik begin al af te tellen.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten