IVF op latere leeftijd

Algemeen Discussieforum
Plaats reactie
maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 6 december 2012, 19:40

D&M - dat moeten magische momenten zijn :-)
Bedankt voor het duimen. Geniet veel van je zwangerschap.
xxx

wanda
Berichten: 230
Lid geworden op: 17 november 2012, 19:16

Bericht door wanda » 6 december 2012, 21:24

idd hopelijk kunnen we die momenten ook beleven!!!
ik mag morgen gaan voor echo en bn dag 3 en moet nog afspraak maken voor hysteroscopie ( op eigen vraag ) maar start pas in jan/feb want ik moet nog langs de doktor en consulente ( voor de derde keer al! omdat ik nu naar de derde centrum verhuist )
als ik in Genk was gebleven moest ik vandaag starten met de pil, dus veel tijd verlies ik niet
en ik moet eerlijk bekennen dat ik beetje rust kan gebruiken ( lees glasje drinken! en lekker eten en van die gezellige tijd genieten zonder me moeten veronschuldigen...)
maxari wanneer mag je op eerste fm? heb je nu korte schema?
maritu, ga je testje wagen? of wacht je tot bn?

groetjes

wanda

hoopvol72
Berichten: 62
Lid geworden op: 2 augustus 2012, 9:42

Bericht door hoopvol72 » 7 december 2012, 10:04

@D&M : wat fijn te lezen dat de eerste echo goed was. Het is inderdaad een magisch moment om dat hartje te zien flikkeren hé! Wacht tot je je babietje voelt bewegen - dan smelt je helemaal :lol: Die stampjes en duwtjes zijn echt verslavend!

Hier alles goed, ben intussen 23 weken ver en je kan er nu echt niet meer naast kijken...Van een kleine A-cup ben ik intussen gepromoveerd naar een stevige C-cup en aan mijn buik kun je ook niet meer voorbij... :D

Ik begin wat last te krijgen van mijn rug en het is wat zoeken naar een comfortabele zit- en lighouding maar klagen hoor je mij niet! Er staat bij mij op dit moment ook niet veel op het programma van onderzoeken : over 2 weken heb ik de suikertest en mijn volgende echo is pas voorzien voor over 8 weken.

Hoe ist met de andere dames? Maritu - aan het aftellen? Nu begint het wel echt af te korten hé? Flien - al een beetje aan het genieten? MarieV - al bekomen van het goede nieuws? Maxari, Wanda, Jolanda (hopelijk vergeet ik nu niemand!) hoe staat het bij jullie?

wanda
Berichten: 230
Lid geworden op: 17 november 2012, 19:16

Bericht door wanda » 7 december 2012, 13:42

Ik ben vandaag voor bn en echo geweest hier in Heusden, en amai wat een verschil met die andere ziekenhuizen, geen file, geen wachttijd, nieuwe zalen en toestelen en vriendelijke doktor met een glimlach! en ze werken ook in't weekend mocht dat nodig zijn! binnen 15 min was ik al terug buiten! anders soms een uur soms langer! aanrader!
gisteren heb ik verontrustend nieuws gehoord: ze gaan die nieuwe wet ivm de leeftijd voor IVF behandeling toch vanaf januarie toepassen!!!
ik heb nog geluk dat ik in mei verjaar, anders was het nu al afgelopen voor mij, maar die andere vrouwen op 'leeftijd' oh arm, dat is om kapot van te gaan! ik hoop ( mocht het nodig zijn! ) dat ik mijn laatste poging nog voor mij kan doen! anders is het ook afgelopen voor mij! moest dit even kwijt, kon niet van slapen!!! kunnen we hier iets aan't doen? petitie en handtekeningen??? ik weet het niet? iemand idee? dat ze tenminste de vrouwen laten doordoen die al toesteming van de ziekenkas al op zak hebben! zo oneerlijk!

groetjes

wanda

Asha
Berichten: 225
Lid geworden op: 27 augustus 2012, 22:55

Bericht door Asha » 7 december 2012, 14:04

wanda schreef: gisteren heb ik verontrustend nieuws gehoord: ze gaan die nieuwe wet ivm de leeftijd voor IVF behandeling toch vanaf januarie toepassen!!!
kunnen we hier iets aan't doen? petitie en handtekeningen??? ik weet het niet? iemand idee? dat ze tenminste de vrouwen laten doordoen die al toesteming van de ziekenkas al op zak hebben! zo oneerlijk!

groetjes

wanda
Hier is de telefoon van de Journaliste van Het Belang van Limburg, zij wil graag een artikel schrijven over
nieuwe voorwaarden tot terugbetaling. Misschien gaat dat helpen. 011 878 518 of 0487 600 514.

maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 7 december 2012, 17:49

Hey Wanda/Hoopvol72 - ik moet volgende maandag op eerste fm gaan! Spannend. Het is wel lastig om zoveel te moeten spuiten - 4 ampules menopur opgelost in 4 ampules watertjes....maar wij klagen niet hé?

wanda
Berichten: 230
Lid geworden op: 17 november 2012, 19:16

Bericht door wanda » 7 december 2012, 18:49

maxari, ik moest 5 amp menopur spuiten, en het mocht in 2 watertjes ( 3 in een watertje en 2 in tweede watertje ) echt gepuzzel, anders moet je toch groooote spuit zetten amai, niet te doen...ben benieuwd naar je fm maandag! ik kan vrijdag al voor hysteroscopie, moest niet maar ik moet toch wachten en daarom wou ik dat onderzoek herhalen ( is al van een jaar geleden ) kan toch geen kwaad...

maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 7 december 2012, 19:06

Decleer was heel duidelijk en zei dat ik het moest oplossen in geen 1, 2 of 3 maar 4???? Ik zal je op de hoogte houden.

maritu
Berichten: 166
Lid geworden op: 19 april 2012, 19:47

Bericht door maritu » 7 december 2012, 20:05

Maxari, ik wil jou of Decleer niet tegenspreken, maar ik heb bij mijn laatste poging 4 ampullen Menopur in één watertje mogen oplossen. Die watertjes zijn ook niet meer dan een zoutoplossing, hè. Daar zit niks in dat stimmuleert ofzo. Is bij wijze van spreken een transportmiddel. Ik ben benieuwd wat je maandag op je eerste FM gaat zien. Spannend!

MarieV, dringt al wa door?!

D&M, dat moet een magisch moment zijn zo'n eerste echo. Geen ontkennen meer aan nu! :lol:

Hoopvol72, hihi je ventje kan nu mee genieten van alle rondinggen die ontstaan aan zijn zwangere vrouwtje! Wel jammer dat je rug niet meewerkt.

Wanda, nog op de valreep dus met die nieuwe wet. Ik begrijp het niet dat ze geen overgangsmaatsregel invoeren voor de dames die al hun goedkeuring hebben gekregen. Zoveel zijn dat er nu toch ook niet, denk ik dan. Een drama voor 41+sters!

Flien, nog altijd aan't knuffelen met de pot?! :wink: Sorry!

Jolanda? Ik maak me een beetje zorgen. Gaat het goed met je?

Ik ben vandaag testjes gaan halen, maar denk niet dat ik morgen al durf testen. :?
Misschien zondag of anders maandag nadat ik terug ben van BN.

maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 8 december 2012, 9:47

Ey Maritu - ja ik denk het ook zo, maar hij heeft er een punt van gemaakt, dus ik doe maar wat hij zegt :-)
Ik zal maandag iets laten weten.
Bij Dr. De Loecker, die mij ga volgen tot de PU, zal ik fostimon krijgen in plaats van menopur. Al gebeld naar Decleer om te vragen of dat een probleem kon zijn, maar er is geen probleem.
Iemand ervaring met fostimon?

maritu
Berichten: 166
Lid geworden op: 19 april 2012, 19:47

Bericht door maritu » 9 december 2012, 5:46

Zonet testje : negatief

Die vapeur-episode is duidelijk afstoting geweest, ondanks de Medrol.

:cry: :x :cry:

wanda
Berichten: 230
Lid geworden op: 17 november 2012, 19:16

Bericht door wanda » 9 december 2012, 10:46

maritu, daar zijn geen worden voor...sterkte!

maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 9 december 2012, 11:01

maritu - BN is morgen, niet? wacht nog ff....

D&M
Berichten: 67
Lid geworden op: 2 augustus 2012, 11:52

Bericht door D&M » 9 december 2012, 20:33

Wanda, ik vind ook wel dat ze een overgangs periode mochten voorzien voor ze die nieuwe wet lieten ingaan. Als er een petitie ofzo komt, laat het zeker weten he.

Maxari laat morgen iets weten he. Maar je weet ook wel dat die 1ste meting meestal niet zo veel voorsteld he, Bij mij waren de de 2de keer altijd meer dan de eerste keer.

Maritu ik versta je gevoelens maar die tests zijn ook niet 100% he. We blijven duimen voor morgen he. Misschien zit het verscholen in een klein hoekje.

Hoopvol72 genier er maar van ik wil gerust hier heel rustig geduldig wachten maar soms komt het duiveltje van de angst naar boven. Maar dat ken je nog wel he.

Jolanda alles ok?

Flien hoe gaat het?

maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 9 december 2012, 20:35

D&M - ik zal zeker iets laten weten. Spannend, spannend. Ik hoop dat ik goed aan het reageren ben - voel eigenlijk niet veel van de spuiten :?

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten