IVF op latere leeftijd

Algemeen Discussieforum
Plaats reactie
Asha
Berichten: 225
Lid geworden op: 27 augustus 2012, 22:55

Bericht door Asha » 16 december 2012, 2:30

hallo dames,

Ik zou graag zich bij jullie aansluiten, ik ben bijna 40 en ik past hier beter in deze groep :D We wonen niet zo lang in Belgia, dus sorry voor mijn schriftelijke fouten.

Met mijn ventje zijn wij allang probieren voor kindjes maar zonder succes.
8 jaar geleden zijn wij begonnen, na 2 jaar proberen zijn wij gegaan naar de dokter. Van laparoscopie kwam uit dat mijn rechte eileider is gekliefd aan buik ( litteken van blinde darm ) :( en linkse eileider heeft moeilijke doorgang. De resultaten waren hard, wij zullen hebben moeilijkheden voor spontane zwangerschap en de beste voor ons zou zijn fertiliteit clinic. Voor mijn man was dat tegen zijn geloof en hij was zeker dat ga lukken bij ons zonder de hulp. In 2008 ben ik spontaan zwanger en we waren heel blij met dat nieuws, maar jammer genoeg eindigde dat op bbz. Mijn man blijft toch geloven dat gaat lukken en wil geen behandeling starten bij fertiliteit clinic. In 2010 mijn man werd geopereerd aan prostaat, het was een grote schok voor ons wetend dat er geen mogelijkheid is om spontaan zwanger te raken. Mij man had moelijk maar het heeft aanvaard dat we zullen zonder kinderen zijn, voor hem was dat het ons lot is. Ik begon ook in dit geloven en proberen het leven zonder kinderen te aanvaarden maar dat was erg moeilijk voor mij, mijn moeder gevoelens waren te sterk. Op mijn 39 verjaardag nam ik de beslissing, of hij met mij gaat voor behandeling of gaan wij apart en dan ga ik zelf voor de kinderen. Spijtig dat ik niet zo sterk was eerder en dat ik zoveel jaren heb verloren , maar toch blij dat ik nog de kans heb en dat mijn man heeft mijn beslissing aanvaard. Deze jaar zijn wij begonnen met onze 1 ICSI/FNA , eerste Tp was mislukt en de Tp van cryo in oktober was succes maar jammer genoeg eindigde dat op ms op 7.5 week. Nu hebben wij een afspraak op 8 /01/2013 met dr. De Vos in jette , ik hoop dat wij gaan mogen snel starten voor 2 ICSI en dat 2013 jaar brengt voor ons allemaal veel geluk.

Groetjes Asha

wanda
Berichten: 230
Lid geworden op: 17 november 2012, 19:16

Bericht door wanda » 16 december 2012, 15:48

Asha, welkom, je ned is heel goed hoor...en heel fijn dat je je man kon overtuigen, bij ons was het ongeveer dezelfde situatie, ik had heel veel echt heel veel tijd nodig om mijn mat te kunnen overtuigen, mss te veel tijd....we zullen zien...
maritu, op laatste zou je alles willen proberen om aan't kindje te geraken, ben benieuwd naar je vervolg...

fijne zondag nog

wanda.

Asha
Berichten: 225
Lid geworden op: 27 augustus 2012, 22:55

Bericht door Asha » 17 december 2012, 0:37

Hallo wanda, voor mij is ned heel moeilijk om te schrijven en de grammatica uffff......evenals als mannen, heel moeilijk om te lieven :wink:
Gaat jullie voor de eerste kindje? Ik wens u heel veel succes!
Maritu, ik ben nu ook aan alles proberen , door dat nieuwe wet heb ik nog een jaar dus wil ik alles op alles....
Ik heb een afspraak gemaakt bij acupuncturist Johan Roose, bij hem zijn verschrikking lange wachttijden, ik kan pas gaan 6 mei :shock: !!!
Na de miskraam ben ik op controle gewest en zou nog een kleine bloedklontje zijn in mijn baarmoeder, dokter zegt dat zou weg gaan met volgende menstruatie dus ben ik op net opzoek gegaan voor mijn baarmoeder te kunnen reinigen. Ik heb een kuur gevonden om de baarmoederstreek preventief te reinigen en heeft ook een gunstige werking om infecties, ontstekingen en blokkades bij de baarmoederstreek te herstellen die uw maandelijkse cyclus en hormonale evenwicht mogelijk verstoren. Deze man maakt verschillende kruidendranken afhankelijk van je situatie, de kuur wordt per persoon op maat bereid.
Ik heb van hem gekrijgen ontgiftkuur van 6 dagen , zuivering/weerstand kuur voor 6 dagen en baarmoederkuur voor 6 dagen en heb ook gekrijgen baarmoedertinctuur voor hardnekking onsteking en bacteriele infectie voor 2 weeken. De kuren worden niet allemaal tegelijk gebruikt, maar 1 voor 1 afgemaakt. We zullen zien of het zal helpen, ik ben pas begonnen met ontgiftingskuur.Ik wil alles proberen ,zo wanhopige ben ik. :D

Groetjes Asha

maritu
Berichten: 166
Lid geworden op: 19 april 2012, 19:47

Bericht door maritu » 17 december 2012, 12:32

Asha, welkom!!
Wat jammer dat je een miskraam hebt gehad! Die zuiveringskuur klinkt ook interesant; ik ga het zeker in mijn achterhoofd houden.
Ik wacht voorlopig af wat het onderzoek in Athene gaat opbrengen.
Ik ben ook gedurende ruim een jaar naar Johan Roose geweest, maar met de laatste poging niet meer. Het is telkens €35 en je krijgt hiervan niets terugbetaald van de mutualiteit, dus dat loopt ook op. 2 IVF-pogingen dus met acu, 5 zonder acu, maar met hetzelfde resultaat. Ik weet wel dat ik er telkens heel rustig van werd, dus zou het zeker 'ns proberen, hoor Asha. En ja, voor je eerste afspraak moet je altijd lang wachten, maar nadien kan je gewoon elke week of maand hoor, als je dit wilt.

Maxari, jij hebt vandaag je PU, hè. Ik hoop op een mooie oogst!

Nog iemand een belangrijke afspraak deze week? Ben een beetje te draad kwijt.

flien
Berichten: 1187
Lid geworden op: 3 januari 2012, 8:55

Bericht door flien » 17 december 2012, 13:18

Maritu, Asha, voor de mensen die bij het onafhankelijk ziekenfonds zitten ! Daar wordt accupunctuur wel voor een deel terugbetaald.
Per jaar mag je 10 sessies aangeven en je krijgt 10€ per sessie terugbetaald. Das toch 100€ per jaar !
Er zullen zeker nog mutualiteiten zijn die een deel terugbetalen maar van het christelijk ziekenfonds weet ik zeker dat ze er niet in tussenkomen !
En zo zijn er nog een hele resem dingen die de CM niet terugbetalen waar andere ziekenfondsen het wel doen. Misschien eens overwegen om te veranderen...

maritu
Berichten: 166
Lid geworden op: 19 april 2012, 19:47

Bericht door maritu » 17 december 2012, 14:59

Flien, bedankt voor de info, maar deze is niet nieuw voor me. Ik ben idd. bij CM, maar kan om privé redenen niet veranderen. CM vergoed trouwens wel nog een extra forfait van €500 voor IVF-behandelingen. Misschien wel een goeie tip voor Asha! Vergelijken van ziekenfondsen is zeker interesant.
Ik lees trouwens elders dat het gelukkig wel goed gaat met je zwangerschap. Nog even en je kan het aan de grote klok hangen, Flien!

Maxari, hoe is je PU geweest?

maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 17 december 2012, 15:36

Hey Maritu!
Ik ben juist terug thuis van Gent.
Het viel heel goed mee. Een totaal andere aanpak dan in A'pen. 5 steren voor Gent.
Eerste keer dat ik geen plaatselijk verdoving kreeg. In slaap gedaan en dus niets gevoeld. Voorlopig heb ik ook niet veel pijn.
Er waren 8 eicellen gehoogst. Morgen zal ik meer weten. Als alles goed gaat zou ik TP donderdag krijgen (moet daar vroeg zijn voor de Atosiban).
Momenteel heel positief :-)

maritu
Berichten: 166
Lid geworden op: 19 april 2012, 19:47

Bericht door maritu » 17 december 2012, 16:50

Ik ben blij voor je dat Gent je zo goed bevalt. En wat een mooie oogst! Nu nog ff spannend afwachten hoe de bevruchtingen gaan zijn.
Die Atosiban heb ik nooit gehad. Is iets dat, denk ik, alleen in Gent gebruikt wordt. Hopelijk helpt het je om je droom waar te maken!
Nu je laten verwennen door je mannetje; dat heb je wel verdient!!

maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 17 december 2012, 20:50

Dank je maritu.
Nu zal ik zoveel mogelijk rusten om in form te zijn tegen donderdag. Ik kreeg ook diazepam en asaflow.
Duimen, duimen....

MarieV
Berichten: 49
Lid geworden op: 23 oktober 2012, 16:17

Bericht door MarieV » 17 december 2012, 22:27

Welkom Asha!
Goed dat je man zich bedacht heeft. Mijn vriend zag dat eerst ook niet zitten. ’t zal wel eens lukken op de natuurlijke manier, zei hij. Maar toen ik 39 was, zag ik dat echt niet meer zitten en belde ik de fertiliteitsarts. En pas toen die ons de slaagkansen per leeftijd uitlegde, zei mijn vriend dat hij voordien niet besefte hoe belangrijk leeftijd was en dat we eerder al gespecialiseerde hulp hadden moeten zoeken.

Maar je ziet, er zijn er hier veel bij wie het al gelukt is, en de rest gaat volgen hé!

Zijn jullie moslims misschien, dat je spreekt over geloof? Ik dacht dat medische hulp (IUI, IVF) daar wel toegestaan was, maar geen donatie van sperma of eicellen? Of ben ik mis?

Is dat dan een dokter of zo, waar je je kruiden van krijgt, indien niet, zou ik daar toch een beetje voorzichtig mee zijn en ev. de kruiden bespreken met je huisarts, dan ben je gerust dat het geen kwaad kan. Of ben ik nu weer te voorzichtig... dat kan ook zijn.

maritu,
Ik had nog nooit gehoord van die onderzoeken in Athene, en heb wat rondgesurft, dat zou dan een test zijn voor Hidden C? Het is inderdaad wel drastischer, maar ik zou ook alles laten onderzoeken ivm infecties en immuniteit voor ik mijn laatste cryo’s zou laten terugplaatsen. Ik heb het gevoel dat ze daar in Jette niet zo veel oog voor hebben, ik lees dat precies meer van mensen die in Gent gaan, maar ik kan ook mis zijn.

maxari,
Oef, het minst prettige onderdeel is dan toch al goed verlopen! Rust maar eens goed uit zodat je je emmies donderdag zo positief mogelijk kan verwelkomen.

Ik heb vrijdag mijn eerste echo en zal opgelucht zijn als ik kan zien dat alles in orde is, want nu maak ik me toch nog ongerust als ik felle steken heb.

Asha
Berichten: 225
Lid geworden op: 27 augustus 2012, 22:55

Bericht door Asha » 18 december 2012, 0:00

Hey MarieV,
Eerst proficiat met jou zwangerschap, geniet van dat mooie periode.
Dit is waar wat jij schrijft over moslims, dat is toegestaan , maar mij man ik denke kon niet aanvaarden dat wij hulp nodig hebben. Dat was tegen zijne ego. En ja, wij zijn moslims :D
Dat is een kruidentherapeut van waar ik mijn kuren heb gekrijgen, ik hoorde veel positief over hem en dat hij boekt zeer goede resultaten met IVF, dus ik denke dat de man iets van kent.( ik hoop dat :D )

Asha
Berichten: 225
Lid geworden op: 27 augustus 2012, 22:55

Bericht door Asha » 18 december 2012, 0:45

Flien super goede nieuws bij u ik hoop dat ook zo blijft, mijne duimen staan omhoog!
Ik ben bij LM aangesloten en die betalen terug 10€ per sessie, altijd iets.

Maxari voor u ook stevig vingers gekruist voor donderdag, ik wens u heel veel succes!

Maritu ik ben erg benieuwd naar het resultaten van Athene, maar vraag ik mij af of de bloed die wordt zo gestuurd heeft geen invloed op de resultaten, hoe lang is dat onderweg?

Vandaag ben ik beetje verdrietig , ik zou nu 3 manden zwanger zijn :( Ik dacht dat voorbij was, maar toch niet, en dan krijg ik te horen dat mijn neefje ( 18 jaar jonger van mij) zijn vriendin zwanger is :shock:

wanda
Berichten: 230
Lid geworden op: 17 november 2012, 19:16

Bericht door wanda » 18 december 2012, 7:36

Ja Asha idd dat zijn zware momenten!
maxari heel goed resultaat en ik idd heel benieuwd naar je bevruchting resultaat, hopelijk ook heel goed ( ik had vorige keer 80 % geboekt, 4 van de 5 eitjes waren bevrucht! )

succes MarieV met je echo, hopelijk kunt je dan iets meer genieten...

groetjes

wanda.

maxari
Berichten: 349
Lid geworden op: 5 juli 2012, 20:14

Bericht door maxari » 18 december 2012, 9:46

Bedankt iedereen. Straks bellen ze met meer nieuws (tussens 13 en 14 uur). Stress......
Dikke knuffel Asha. Moeilijk dag hé?
MarieV - wij blijven aan jou denken en duimen dat alles blijft goed :-)
Veel positief resultaten iedereen!

MarieV
Berichten: 49
Lid geworden op: 23 oktober 2012, 16:17

Bericht door MarieV » 23 december 2012, 20:33

Hallo dames,

Het is hier stilletjes. Hoe gaat het met iedereen?

Ik ben eergisteren voor de eerste echo geweest, alles was goed, het hartje klopte. Ik moest een traantje laten, na zoveel jaar wachten eindelijk zien dat er toch eentje op komst is, is toch wel de moeite.

Ik hoop dat het met jullie ook goed gaat, dat de zwangeren zich goed voelen, en dat de anderen ook de moed hebben om verder te doen!

Ik wens jullie in ieder geval gezellige kerstdagen met jullie partner en familie!

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten