Platte rust en vocht vasthouden

E+P
Berichten: 667
Lid geworden op: 26 november 2010, 14:52

Bericht door E+P » 15 april 2013, 11:30

No offense, pepske. Ik vond het nu al hard maar het moet ongelooflijk zwaar zijn om op de eindmeet 1 kindje te mogen houden en het andere te moeten afgeven.

Je gynae heeft gelijk, hoor. Beter geen risico's en al zeker niet bij een tweelingzwangerschap. Maar 't is natuurlijk op een andere manier frusterend. Je hebt immers zeeën van tijd om te piekeren. Toi, toi, toi, he! Rijg ginder de dagen en weken maar aan elkaar, zou ik zeggen.

leisje
Berichten: 301
Lid geworden op: 25 mei 2011, 12:04

Bericht door leisje » 15 april 2013, 17:04

he pepske, hoe was het bij de gyn? Hoop dat alles ok is met jou en de babietjes!

pepske
Berichten: 84
Lid geworden op: 28 februari 2012, 11:27

Bericht door pepske » 15 april 2013, 19:13

Deze morgen bij de gyn geweest, eindelijk. Mijn bmh was vrij stabiel gebleven, dus dat was goed. De beebjes hadden voldoende vruchtwater, de doorbloeding van de navelstreng was goed. Ze waren allebei nog gedraaid, straf dat die daar de plaats nog voor hebben.
Hun gewicht was wel iets minder dan verwacht. Vorige week zaten ze allebei nog mooi op het gemiddelde en nu lichtjes eronder, allebei een dikke 1400gram. Maar mijn gyn had het echt moeilijk met meten, ze liggen deels boven elkaar en kon bv het beentje vn eentje bijna ni gemeten krijgen. Daarom zei ze ook dat dit een heel ruwe schatting was en ik mij daar ni op blind mocht staren. Dat ze soms de ene week goed bijkomen, de andere week bijna niks. Mja, had tich gehoopt op zeker 1500 gram, maar niks aan te doen he. Nu moet ik wel elke week op controle komen om de gewichtjes goed in de gaten te houden en moet ook telkens aan de monitor om de hartjes te controleren. Pff, da was ook ni zo simpel vandaag. Van eentje (waar devplacenta vooraan ligt) konden ze de hartslag bijna ni vinden. Een uur heb ik daaraan gelegen en ik denk dat ze een kleine tien minuten het hartje gehoord hebben. Van het andere geen probleem gyn zei dat it veel voorkomt bij tweelingen, maar toch maak je je sowieso een beetje ongerust he :(
Voor de rest was mijn bloeddruk nog goed (13/8) en konden die opgezwollen handen, zwarte plekken en hoofdpijn geen kwaad. Dat had daar blijkbaar niets mee te maken. Mijn gewicht was ook in orde, 15 kg tot nu toe was zeker normaal voor een tweelingzwangerschap.
Ik ben wel blij dat ik elke week op controle moet, als er dan iets is of ik zit met vragen, zit er toch niet teveel tijd tussen he.
Zo ne hele uitleg, ik denk dat het voorlopig dus nog wel vrij goed gaat en nu hopen dat ik en mijn meisjes het nog lang mogen trekken he :wink:

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast