Testen?

Lie_29
Berichten: 1063
Lid geworden op: 12 januari 2009, 23:18

Testen?

Bericht door Lie_29 » 10 augustus 2013, 11:37

Dag meisjes,

Mijn man en ik hadden beslist om te stoppen met de hele reutemeteut. Geen 2de kind meer, geen Jette meer, gewoon: vooruit met ons leven en die ene prachtige zoon.

Ondertussen ben ik 4 dagen overtijd, heb buikpijn van hier tot ginder en gisteren deed ik een testje. Aanvankelijk leek dat testje (sensitest) negatief, maar mijn man en ik zagen wel een erg fijn schaduwlijntje precies. Twijfel dus.

Deze morgen terug met verse urine een sensitest uitgehaald en binnen de kortste keren stond daar een duidelijke streep. Nog iets lichter dan de controle, maar echt wel duidelijk.
Mijn potje ochtendurine heb ik bewaard. Een uur later gaat mijn man een predictor halen -zo van die gevoelige die zogezegd al 4 dagen er voor testen- maar die stomme test blijft witter dan wit.
Mag je niet testen met urine van een uur oud?
Tgoh... Ik word hier een beetje zot van...

Nog iemand die dit voorgehad heeft? 1 duidelijke test en dan een helderwitte? En het resultaat?
Ik weet wel dat bloed trekken het uitsluitsel kan brengen, maar op zaterdag 'zit' er niemand: mijn arts niet en mijn gyn ook niet.

Vlientje
Berichten: 136
Lid geworden op: 15 augustus 2012, 17:17

Bericht door Vlientje » 10 augustus 2013, 13:34

Lie,


Ik heb geen idee of je je urine een uur mag bewaren, maar voor predictor is het volgens mij zelfs niet nodig dat je met je ochtendurine test.
Sensitest was voor mij ook betrouwbaar, en ook al was de streep licht (heb ik ook gehad), is dit een positief resultaat. Anders staat er gewoon niks.

Het enige waar je volgens mij moet op letten is dat je een uur lang niet te veel gedronken hebt voor je de test doet. Dus desnoods doe je opnieuw een test met verse urine.

Ik hoop voor jullie dat het echt positief is! Veel succes!


Veel hoopvolle groetjes,

Eveline

Cassyke
Berichten: 2046
Lid geworden op: 1 oktober 2009, 13:19

Bericht door Cassyke » 10 augustus 2013, 16:16

Voor een correct uitgevoerde test gebruik je best verse urine...

Veel succes lie, ik duim voor jou!

Ster_
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 2946
Lid geworden op: 18 juli 2011, 10:53

Bericht door Ster_ » 10 augustus 2013, 22:48

Lie, ook van mij véél succes gewenst en ik hoop ECHT dat het jullie gelukt is op de natuurlijke manier, dat wilde je zo graag! Ik heb hier wel een positief gevoel bij!

Lie_29
Berichten: 1063
Lid geworden op: 12 januari 2009, 23:18

Bericht door Lie_29 » 11 augustus 2013, 1:43

Jups, ik wilde dat zo graag, maar had me nu dus echt wel verzoend met het idee van een enig kind.
Wij zijn hier thuis vooral met verstomming geslagen.
Hoe cliché, jong, om nu ook te kunnen zeggen 'dat ik er niet mee bezig was' want zo is het echt gegaan.

Soit, die predictor ligt nu in de badkamer en je ziet nu wel een duidelijke streep, uren na de test.
Ook begrepen dat een ovulatietest positief kleurt bij een zwangerschap. Mijn laatste er tegen aan gegooid en direct knalpositief.

Niet te geloven, maar als alles goed gaat, komt er hier in april 2014 een kindje bij.
Toch loop ik niet te hard van stapel want ik en natuurlijke zwangerschappen, het is geen succesverhaal tot hiertoe :roll:
Maandag bloedafname en dan zien we wel weer.

Vlientje
Berichten: 136
Lid geworden op: 15 augustus 2012, 17:17

Bericht door Vlientje » 11 augustus 2013, 11:31

Goh Lie,


Ik krijg er zo kippevel van! Ik duim enorm hard met je mee dat alles goed loopt en dat jullie tegen april 2014 een gezond brusje mogen verwelkomen!


Veel liefs,

Eveline

Engel0405
Berichten: 852
Lid geworden op: 5 mei 2010, 14:22

Bericht door Engel0405 » 11 augustus 2013, 17:23

Spannend ! Volgens mij ben je wel degelijk zwanger, vals positief testen kan immers niet.

Oh en wat je zegt over niet mee bezig zijn . Hier net hetzelfde, ik ben 2 keer zo zwanger geraakt spontaan. IVF heeft mij zelfs niet eens een succesvolle bevruchting opgeleverd...
Maar idd, dat wil je niet gezegd hebben, het meest verschrikkelijke cliché dat er bestaat, maar blijkbaar wel waarheid bij mij :oops:

jette
Berichten: 351
Lid geworden op: 23 juli 2009, 9:23

Bericht door jette » 12 augustus 2013, 10:21

Wow lie, krijg er ook kippevel van...spannend en overweldigend hé.

Hoop dat je vandaag meer te weten komt straks van de bloedname.
Ik duim zo super hard mee voor je (jullie)!!!

En wens je veel succes met binne kort een prachtige echo en in 2014 een kerngezond brusje!

Maar wat ik idd ook kan beamen is "er niet mee bezig zijn " wel helpt.
Maar soms gemakkelijker gezegd dan gedaan.

yérini
Berichten: 342
Lid geworden op: 6 juni 2012, 8:53

Bericht door yérini » 12 augustus 2013, 15:51

wow lie, hoop zo voor jullie dat het inderdaad positief is.

met zo'n sensitest had ik de dag voor mijn bn getest en die was helemaal neg!!! toch de bn gedaan en toen stond mijn hcg op 79... ondertussen al 25 weken zwanger...
heb zelf dus geen vertrouwen in de testjes, ook niet in de sensitest, want aangezien mijn hcg de dag erna op 79 stond moest er toch wel heel duidelijk een streep tevoorschijn zijn gekomen!!

veel succes en hopelijk een mooie bn en vlug een mooie echo!!

Ster_
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 2946
Lid geworden op: 18 juli 2011, 10:53

Bericht door Ster_ » 13 augustus 2013, 14:01

Lie, en???

Lie_29
Berichten: 1063
Lid geworden op: 12 januari 2009, 23:18

Bericht door Lie_29 » 13 augustus 2013, 14:31

Ik heb gisterenochtend mijn bloed laten nemen en daaruit bleek dat het innestelingshormoon heel hoog stond, maar het HCG niet (amper 88 terwijl het bij mijn zoon op hetzelfde tijdstip maar liefst over de 600 was en ja, ik weet exact wanneer de bevruchting dit maal gebeurd is...)


Dus ja, zwanger sowieso. Hopelijk gewoon een late innesteling...

'k Probeer positief te blijven, maar kan ook niet ontkennen dat ik geen enkel symptoom heb. Bij de zoon was ik al ziek een week voor de bloedafname. Nu niks, behalve dan het uitblijven van mijn regels...

Ster_
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 2946
Lid geworden op: 18 juli 2011, 10:53

Bericht door Ster_ » 13 augustus 2013, 14:57

Hoogte van hcg zegt niks, tis de stijging die telt! Bij eerste zoon had ik amper 24, bij tweede op dezelfde dag meer dan 500. En toch was het bij beiden ok!

Mijn schoonzus is nu ook 14 weken zwanger en die had een start hcg van 70.

Ik duim!

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 13 augustus 2013, 16:47

Oh Lie_29 ik duim voor jou dat het goed komt!

hier jammer genoeg geen positief verhaal met een laag hcg. 3weken terug mk gehad, was 6weken zwanger (wonderbaarlijk op natuurlijke wijze, dochter is er via IVF gekomen) 1e bn (5d na NOD) hcg 48, 2d erna hcg 100. Was dus goed verdubbeld maar dat heeft dus geen garantie gegeven (bij valerie trouwens gestart met een hcg van 121 op dag van NOD) ... Gewoon dikke pech.

Ik wil je niet ontmoedigen, absoluut niet. Ik hoop gewoon dat het bij jou goed blijft gaan. Zijn redelijk wat dames hier waar het wel goedgekomen is met een laag hcg. SUCCES!

yérini
Berichten: 342
Lid geworden op: 6 juni 2012, 8:53

Bericht door yérini » 14 augustus 2013, 7:38

Lie, we duimen hier dat je waarde mooi mag verdubelen en je vlug mag gaan voor een mooie eerste echo!

jette
Berichten: 351
Lid geworden op: 23 juli 2009, 9:23

Bericht door jette » 14 augustus 2013, 10:07

Dikke proficiat Lie !!!

Ik duim zo hard met je mee dat alles succesvol mag verlopen!

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 7 gasten