Wie start er ook in september?

IVF Forum
Plaats reactie
tita25
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 656
Lid geworden op: 19 juli 2012, 18:13

Bericht door tita25 » 30 november 2013, 9:38

Wij hebben vandaag de bevestiging gekregen dat we maandag punctie hebben. Nu hopen dat deze poging wat positief uitdraait want kan echt wel wat goed nieuws gebruiken.

waitykaty
Berichten: 424
Lid geworden op: 21 mei 2013, 12:12

Bericht door waitykaty » 30 november 2013, 9:52

Hello,

Ben gestart met mijn eerste poging IVF en had vandaag (dag 8) eerste echo en bloedafnamen. Baarmoederslijmvlies is 10,7 en MAAR 3 grote eicellen > 15mm en meer dan 10 kleintjes.
Is dat niet veel te weinig? Ik moet wachten tot deze namiddag voor de bloeduitslag maar ik voel de bui al hangen. De kleintjes gaan toch nooit de grote kunnen bijbenen? Het is toch niet realistisch om IVF te doen met 3 eicellen?

groetjes,

tita25
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 656
Lid geworden op: 19 juli 2012, 18:13

Bericht door tita25 » 30 november 2013, 10:10

Dag Waitykaty,

Dat is nog niet gezegd dat het verloren is.
Soms kijken ze ook naar hoeveel kleinere er nog aan het groeien zijn.
Ik heb al gehad dat ze mij wat langer laten spuiten hebben en de 2 grootste gewoon laten overrijpen hebben.
Omdat van de iets kleinere er uiteindelijk dan veel meer rijpten.

En bij onze eerste poging hadden wij er ook maar 5. En hebben ze de punctie ook gedaan. Uiteindelijk is er maar 1 goed nodig he.

Alles id dus nog mogelijk. Gewoon nog even doorbijten tot de telefoon deze middag :wink:

waitykaty
Berichten: 424
Lid geworden op: 21 mei 2013, 12:12

Bericht door waitykaty » 30 november 2013, 10:28

Hello,
Bedankt voor je antwoord! Ik was al helemaal ontmoedigd :D

Indigo Girl
Berichten: 89
Lid geworden op: 22 oktober 2010, 12:06

Bericht door Indigo Girl » 30 november 2013, 18:31

Hey lieve dames! Ik heb zonet een positief berichtje gehad van de dokter. Positieve bloedname (hcg 200)! :) De dokter zei wel dat dit nogal een lage waarde zou zijn en dat ik de utrogestan moet verdubbelen. Samen met het bruinverlies dat ik nog steeds een beetje heb, durf ik dus nog niet al te enthousiast te worden. Oooohhh, hopelijk blijft dit duren!

Aan iedereen die momenteel bezig is met een poging, super veel succes en geluk gewenst!!

babs'ke
Berichten: 49
Lid geworden op: 15 juni 2013, 10:45

Bericht door babs'ke » 1 december 2013, 10:32

@indigo girl: super meid!! Alvast voorzichtig proficiat!!!

Hier nog 2 ellendige dagen wachten. Heb er geen goed gevoel meer over heb af en toe al menstruatie pijnen....

Groetjes

Indigo Girl
Berichten: 89
Lid geworden op: 22 oktober 2010, 12:06

Bericht door Indigo Girl » 1 december 2013, 10:58

merci babs'ke, ik duim voor je mee dat je ook een positieve test hebt!!

Zoortje
Berichten: 11
Lid geworden op: 1 december 2013, 20:35

Bericht door Zoortje » 1 december 2013, 20:57

Hey,

Ik ben hier nieuw. Even kort samengevat.... Wij zijn al 3j bezig voor ons 1ste engeltje.... Tot hiertoe znd resultaat. Alles is bij ons in orde. Vorig jaar 5 iui's gehad en nu vorige week 1ste ivf!! Vorige week maandag pu gehad(pijnlijk) en 3dagen later donderdag,tp. Nu dus bange dagen afwachten. Ik voel wel een zeurend iets in men buik,precies stijf ook wat gezwollen. Af en toe een steek...Ik had 8follikels en moest gonal-f spuiten,cetrodide en pregnyl,bij de iui moest ik enkel pregnyl spuiten. Bij de pu waren er van de 8,7 eitjes en bij de tp heb ik een uitstekende embryo 9-cellig geplaatst gekregen,waarvan nog 2 in de cryo. De dokter in Leuven sprak dat de deling goed was en alles volgens planning. Kzit met zoveel vragen en tegelijk wil ik ook rust in men hoofdje. Tis toch vrij zwaar allemaal.... Ik hoop echt dat dit lukt. Zie er zo naar uit. Nu moet ik 3x/dag utrogestan inbrengen. Wat voelen jullie?

Grts, :wink:

Vraagtekens
Berichten: 2445
Lid geworden op: 17 augustus 2012, 10:43

Bericht door Vraagtekens » 1 december 2013, 21:05

Indigo toch al voorzichtig proficiat!!!

Tita duimen op goede pu..

Aan de nieuwe welkom..

Ik st morgen wat meer en lees wat bij..
Voel me ni zo goed..

Zoortje
Berichten: 11
Lid geworden op: 1 december 2013, 20:35

Bericht door Zoortje » 1 december 2013, 21:18

Thanks!! :D

Slaapwel girls, :wink:

Vraagtekens
Berichten: 2445
Lid geworden op: 17 augustus 2012, 10:43

Bericht door Vraagtekens » 2 december 2013, 9:04

Zo Zoortje.. stijf gevoel en wat pijn is normaal hoor na pu.. blijft zo een vijf dagen..
Ik zou kunnen zeggen wat ik allemaal voel.. maar dat is elke maand anders door de hormonen..
Ik probeer me daar dus niet meer op te focussen.. helpt niet en je wordt er toch alleen maar helemaal zot van..
Ik wens je veel succes! wanneer heb je bloedname?

WaityKaity.. ik sluit me wat aan bij tita.. heb je al tel gehad? weet je al wat meer?!

Emeltje! wel opletten voor overstimulatie he!!
verzorg je maar goed na de pick up!!!
ik duim dat je straks een goeie oogst hebt..
Het kan zijn dat de grootste al overrijp zijn.. maar je gaat genoeg super goeie hebben hoor!! we duimen op een voetbalteam in cryotjes!

babs'ke
Berichten: 49
Lid geworden op: 15 juni 2013, 10:45

Bericht door babs'ke » 2 december 2013, 10:28

pfff juist testje gedaan was negatief, morgen dan toch maar gaan voor bloed te laten nemen...

Vraagtekens
Berichten: 2445
Lid geworden op: 17 augustus 2012, 10:43

Bericht door Vraagtekens » 2 december 2013, 10:38

oh babske knuffel... mss toch nog iets te vroeg..
zolang je niet ongesteld ben..
zeker je bloedname laten doen!!

babs'ke
Berichten: 49
Lid geworden op: 15 juni 2013, 10:45

Bericht door babs'ke » 2 december 2013, 10:42

Kzit nu op dag 10 na tp. Zou dit te vroeg kunnen geweest zijn?

waitykaty
Berichten: 424
Lid geworden op: 21 mei 2013, 12:12

Bericht door waitykaty » 2 december 2013, 11:03

Hello,

Ik heb de monitoring 2x aan de lijn gehad (de eerste persoon was weer karig met de info) en ik moet bijspuiten tot morgen en dan opnieuw op controle.
Volgens hun reageer ik prima op de gonal en is alles in orde. Ik heb een hele uitleg gekregen dat 3 follikels geen 3 eicellen zijn en dat er in 1 follikel tot 3 eicellen kunnen zitten.De bedoeling is dat er ook nog andere doorgroeien.Ik blijf het aan de lage kant vinden maar heb er uiteindelijk weinig in te zeggen.
Is het gemiddeld aantal follikels normaal niet veel hoger? Ik dacht toch dat het rond de 7 of meer lag?
Enfin, ik heb er al geen goed oog op. Het wordt een pittig gesprek in januari met mijn arts als ik geen cryo's heb. Daar gaat zijn theorie over: bovengemiddele eicelrijping, overstimulatie,voorzichtige aanpak...Ik ben er vet meer zonder cryo's.
Tis weer een baaldag, t zal wel hormonaal zijn :D

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten