Bevallen winter/voorjaar 2014

Plaats reactie
ying
Berichten: 680
Lid geworden op: 1 december 2012, 22:20

Bericht door ying » 22 januari 2014, 9:16

oei yago verzorg je maar goed nu :(
mimi : kan ik best geloven dat het zwaar wordt ,het zal wel tijjd worden zeker!
ik voel mij al een opgezwollen trom die ni goe kan ademen en om de haverklap naar t wc moet gaan .
vooral de nachten zijn de hel geworden ,zou nog liefst zittend slapen .
denk wel dat ze het gaan inleiden nu ,het moet nog draagelijk blijven voor moeder en kind .
veel succes moesten ze je daar houden ,duim duim .
ying

Yago
Berichten: 1145
Lid geworden op: 7 mei 2010, 17:35

Bericht door Yago » 22 januari 2014, 9:19

succes mimi!! lijkt mij inderdaad geen pretje zo overtijd gaan

valentijn
Berichten: 558
Lid geworden op: 29 juli 2011, 18:54

Bericht door valentijn » 22 januari 2014, 11:31

@ vuurvliegje: wat gebeurt hier allemaal. Je was zeker verschrikkelijk geschrokken. Goed dat ze je daar even houden dat je wat kan bekomen want dat is toch niet niets he.

@ ying: vermoeiend he die slechte nachten en al dat voorbereiden. maar je bent er bijna, de eindmeet is in zicht. het zal dan waarschnlijk ook wel snel gaan he.

@ mimi: ik hoop echt voor jou dat ze je inleiden of dat het echt vandaag start want overtijd gaan is toch echt slopend he zeker als je zo onconmfortabel bent.

Lien: joehoe 30 weken zo een belangrijke mijlpaal. Maar kan mij wel voorstellen dat het met 2 minimensjes in die buik wel erg druk wordt dus dat de weken maar goed vooruitgaan zodat je ze vlug in je armen hebt.

@ yago' hopelijk ben je de verkoudheid snel kwijt. Want dat heb je echt niet nodig he nu.alles is al vermoeiend

Even een update van hieruit. Gisterennacht moest onze meid zes uur onder de lamp. Ze had zo koud en was zo ongelukkig dat ze 5 van de zes uur gehuild, geweens, gekeeld heeft. Echt zielig en ik kon alleen maar wat wrijven en een warmtezakje bij haar leggen. Ze was gisteren dan ook veel afgevallen, ze woog 2 kg 230. het heeft dan bijna de hele dag geduurd voor ze haar temperatuur weer op peil kon houden. Maar de hoofdvroedvrouw heeft in overleg met pediater besloten dat ik vanaf smiddags volledig de borst mocht geven. Op voorwaarde dat het op het gevoel gebeurde. Dus niet wegen voor en na, geen pampers wegen enkel als ik het gevoel heb dat ze weinig heeft gedronken wat extra bijgeven met een cupje. En vanmorgen 30 GRAM BIJ op mamamelk en temperatuurtje al de hele nacht stabiel. Ik ben zo trots op mijn meisje!!!

Gisterenavond bedacht ik mij opeens dat ik de geboorte van mijn eigen kindje heb gemist. Ik weet niet of ze weende toen ze haar hebben uitgehaald, was ze nog roze of al blauw, was ze stevig of slap, hoelang hebben ze moeten beademen,... Normaal weet een mama dat toch he? Ik heb dat dan ook eens gevraagd aan de pediater en zij was zo vriendelijk om haar eerste levensminuten eens te overlopen. Heb haar apgarscores gezien, weet wanneer ze naar neo is vertrokken. Dat geeft me toch een iets beter gevoel.

Yago
Berichten: 1145
Lid geworden op: 7 mei 2010, 17:35

Bericht door Yago » 22 januari 2014, 12:42

hey Valentijn, leuk dat je nog eens een update geeft!
moet echt een goed gevoel geven dat je meisje beter geworden is door de mamamelk, je mag terecht fier zijn!!
Gelukkig wou de pediater jou ook een update geven van de bevalling en de eerste uren van je dochtertje, is volgens mij belangrijk voor het verwerken van de traumatische bevalling
Ik duim van hieruit verder voor een vlotte BV en een goede groei van je wondertje!!!

Roosje26
Berichten: 117
Lid geworden op: 21 november 2011, 16:44

Bericht door Roosje26 » 22 januari 2014, 14:19

Valentijn, proficiat!

Iedereen: Aan het aftellen?!! Spannend!

Het is lang geleden dat ik hier nog iets kwam neerpennen, al lees ik vaak jullie verhalen hoor! Ik ben nu even ver als Ying, net 37 weken gepasseerd, en voel me nog steeds geweldig goed! Het was een lange weg om zwanger te worden maar deze zwangerschap was tot nu toe echt een droom! Niet misselijk, niet speciaal moe, eigenlijk geen enkel kwaaltje.. Ik werk nog steeds fulltime en ga nog dagelijks met de fiets. Al ben ik natuurlijk ook aan het aftellen! Nog een weekje werken en dan mag de baby komen! Kben zo benieuwd! En eerlijk, kga pas gerust zijn als het gezond en wel in mijn armen ligt!

Aan iedereen die een minder gemakkelijke zwangerschap heeft: ik heb daar al vaak eens aan gedacht, houd jullie goed, verzorg jullie zelf en de babytjes! Alles komt goed!

Aan iedereen: Geniet nog van de laatste weken zwangerschap, zo zijn er hier velen en succes met de bevalling. (Vragen jullie je soms ook af hoe je dat gaan doen :? :wink: )

Groetjes

vuurvliegje
Berichten: 675
Lid geworden op: 16 maart 2012, 12:14

Bericht door vuurvliegje » 22 januari 2014, 19:25

Hallo iedereen,

Ik ben weer thuis en doodop want ik slaap slecht op verplaatsing en al helemaal aangezien mijn buurvrouw om de paar uur 's nachts gecontroleerd moest worden. Niks geblokt, morgen wordt een intensieve dag.

Ze hadden nog extra bloed getrokken om te controleren op galzouten gezien de jeuk, maar er is niks mis. Gewoon jeuk... Wel op huid die niet aan het rekken is, mais bon.

Ik heb hier misschien al eerder gezegd dat ik niet over tijd mag gaan. Ik kreeg vandaag de keuze tussen inleiden op maandag, woensdag (uitgerekende datum) of donderdag. We zijn voor donderdag gegaan om zo lang mogelijk de kans te nemen om een natuurlijke start te hebben. Nu maandag en dinsdag heb ik bij onze eigen vroedvrouw een afspraak om wat natuurlijke middeltjes te proberen om de boel in gang te zetten zodat we de inleiding misschien kunnen vermijden.

Ondertussen is het wel al duidelijk dat het een sterrenkijkertje zal blijven. Vroedvrouw gelooft niet echt in ingeleid bevallen met sterrenkijker zonder epidurale, maar ik blijf rotsvast ervan overtuigd dat ik het eerst zonder wil proberen. Ik kan dan nog altijd van gedacht veranderen. De vroedvrouwen in het ziekenhuis wouden het wel een kans geven.

ying
Berichten: 680
Lid geworden op: 1 december 2012, 22:20

Bericht door ying » 22 januari 2014, 19:36

Even lijstje geupdated :)
Laatst gewijzigd door ying op 23 januari 2014, 2:56, 1 keer totaal gewijzigd.

ying
Berichten: 680
Lid geworden op: 1 december 2012, 22:20

Bericht door ying » 22 januari 2014, 19:38

- Mimi24 : 24j - 1ste kindje-BD 14/01/'14 - Meisje
- Vuurvliegje: 28j - 1ste kindje - BD 29/1/'14 - meisje
- Vitamientje: 33j - 1ste kindje - BD 8/02/14 - Geheimpje
- Pimpajoentje : 24j-1ste kindje-BD 9/02/'14 - Meisje
- ying: 39j- 4de kindje- BD 10/02'/14- Jongen
- roosje: 27j- 1ste kindje- BD 10/02/2014
- Vooron: 29j - 1ste kindje - BD 11/3/'14 - Jongen
- Lien2: 30j - 1ste en 2de kindje - BD 01/04/'14 - Meisje en meisje
- Yago: 30j, 2de en 3de kindje - BD 14/04/2014
- Lie_29: 2de kindje - BD 17/04/14

Bevallen:
- VickskeL: 9/12/'13 - Maya, 47cm, 3080g
- Kusje: 30j - 2e kindje - 14/12/2013 - Meisje
- Mist: 34j - 2de kindje - 7/1/'14 - Jongen
-valentijn:28j,2de kindje-17/01/14-meisje
Laatst gewijzigd door ying op 23 januari 2014, 3:01, 3 keer totaal gewijzigd.

Mimi24
Berichten: 178
Lid geworden op: 27 januari 2013, 17:33

Bericht door Mimi24 » 22 januari 2014, 21:48

Nog even een update: als er de komende 24h nix gebeurd dan word ik vrijdag om 7h30 ingeleid... gynaecoloog wil het risico niet lopen om langer dan 10 dagen over tijd te gaan dusja... ben ik even blij :D
Alles staat al gepakt en gezakt voorlopig om rustig te vertrekken... ik ga er toch vanuit dat het niet spontaan op gang zal komen... Voorlopig nog alles oké...

Kusjes

Yago
Berichten: 1145
Lid geworden op: 7 mei 2010, 17:35

Bericht door Yago » 23 januari 2014, 7:00

hey vuurvliegje, gelukkig weer thuis in eigen bedje hé! tja en die jeuk... heb het ook echt overal ze (denk niet dat mijn oksels nu meerekken :D )

hopelijk voor jou en mimi nog een natuurlijke start van de bevalling ook al slinken die kansen aanzienlijk bij mimi.
Wel leuk dat jullie allebei nu een uiterste datum hebben, kan je echt aftellen!
succes dames!

vitamientje
Berichten: 473
Lid geworden op: 30 september 2010, 10:35

Bericht door vitamientje » 23 januari 2014, 9:31

Snel ook een antwoordje van mijn kant:

@Vuurvliegje: oh my God! Dat zijn zaken waar ik bang voor ben!! Gelukkig is alles goed afgelopen!

@Roosje: heerlijk toch, volop genieten dan!

@Mimi: ik duim alvast.... spannend, morgen is het EINDELIJK zover!!

@Yago: spoedig beterschap gewenst!

@Valentijn: jouw verhaal doet me nog meer hunkeren naar ons kleintje. (voor zover dat nog meer kan zijn :)) Ik wil het zo graag vastnemen, knuffelen, mhhh!

Ladies...de laatste loodjes wegen niet alleen zwaar, maar duren verdorie ook nog lang hoor. Pffff... ik tel de dagen af! :oops:

valentijn
Berichten: 558
Lid geworden op: 29 juli 2011, 18:54

Bericht door valentijn » 23 januari 2014, 13:38

@ mimi ik wens je veel succes want sowieso is het voor erg binnenkort!
En die laatste loodjes zijn inderdaad loodzwaar en vooral lang lang lang. Dus ik hoop voor jullie allemaal dat ze zo spoedig mogelijk voorbij zijn en dat je kan gaan genieten van jullie hummeltje.

Ik heb zelf supernieuw. WE mogen morgen naar huis! Mijn klein pampergatje van 2 kg 250 doet dat zo goed dat ze gewoon met haar mama mee mag. Deze roze wolk kan niet hoger gaan denk ik! Wie had dat gedacht.

Yago
Berichten: 1145
Lid geworden op: 7 mei 2010, 17:35

Bericht door Yago » 23 januari 2014, 13:44

oh super Valentijn!!!!!!! wie had da gedacht??!!

vuurvliegje
Berichten: 675
Lid geworden op: 16 maart 2012, 12:14

Bericht door vuurvliegje » 23 januari 2014, 15:22

Hoera Valentijn!!!!

Pimpajoentje
Berichten: 175
Lid geworden op: 24 januari 2013, 13:51

Bericht door Pimpajoentje » 23 januari 2014, 16:36

Ook even een update:

Vanmorgen (dit weekend 38 weken) voor de derde ochtend op rij een "gutske" "vloeistof" verloren. Echt niet plakkerig of slijmerig, kleurloos, licht zoet van geur, en nu begon ik me toch een beetje zorgen te maken: dit is toch geen vruchtwater he?
Toch maar even naar de vroedvrouw gebeld en die vroeg toch van even binnen te komen om aan de monitor te gaan liggen (was de eerste keer, spannend).
Gelukkig geen vruchtwater, maar heb wel ruim een uur aan de monitor gelegen omdat de hartslag van ons minimensje eventjes volledig wegviel toen ik op mijn rug lag, dus toch wel even paniek. Maar toen hebben ze me op mijn zij gedraaid en begon het hartje gelukkig weer stevig te boenken. Nu mag ik dus niet meer op mijn rug liggen:-). Nu niet dat ik daar zo bewust mee bezig was, maar vanaf nu 's nachts toch maar een kussen tegen mijn rug zodat ik in mijn slaap niet op mijn rug kan draaien. Dus effekes paniek, maar voorlopig alles ok. Vroedvrouw verschoot toch ook wel hoe hard ons kindje al is ingedaald en ziet mij 9 februari niet echt halen. Maar maakt allemaal niks uit, morgen laatste werkdag, daarna komt er wat er komt!

Veel sterkte, moed en genot nog allemaal!

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 75 gasten