Oei Blauw, hoop echt dat gewoon oud bloed is, maar begrijp je, ben ook meer zoals gij, 1maal die voorbode is het voor mij ook al game over... met licht sprankeltje hoop. Ik schrijf ook mn emoties op
Vraagtekens, hopelijk kan die persoon je toch iets verderhelpen!
Ceba, had dit gisteren ook, toen ik op tafel lag dan trilden mn benen. Maar was dan snel in slaap en hoewel ze langer met me bezig geweest zijn. Ben ook zo meer controlefreak dus moet gelijk allemaal zelfde gaan gelijk de vorige keer. En was al anders al ze baxter in plooi van arm stoken en andere keer in midden van arm waardoor ik nog kon plooien.
Zal denken aan je! Tis allemaal voor het goede doel en wie weet gaat daar nog een 2de eitje piepen é

Veel succes!
Ehre Whyn, goh da wachten é, zit hier ook ongeduldig te wachten op tel hoeveel er bevrucht zijn, en dat is nog niets vergelijken met jouw uitslag afwachten! Ik duim zo zeer op positief voor je!