Hoi allemaal,
hartelijk dank voor jullie lieve woordjes!
Ondertussen ben ik een paar daagjes in België en ben dadelijk naar m'n huisarts geweest. Ze nam mijn situatie echt wel serieus en daar ben ik dankbaar om. Ze heeft dan gedetailleerd bloed- en urineonderzoek gedaan en daaruit blijkt dat mijn schildklier inderdaad weer niet naar behoren functioneert. Dat was de eerste keer ook zo, maar toen hadden ze in het labo over die resultaten gekeken en wist ik te laat dat ik medicatie moest nemen... Of dat de oorzaak was van de miskraam weet ik niet, maar dat het belangrijk was om dat op te volgen, leek me wel heel belangrijk, want ik denk wel dat dat heeft meegespeeld. Deze keer ben ik er vroeger bij, en onderzoek wees uit dat alles goed is, behalve dus... schildklier.
Dokter zei dat de vorige keer, ik was toen al iets verder, er 2 hormonen in verband met mijn schildklier niet goed functioneerden, momenteel is het er 1, maar dokter gaat ervan uit dat dat 2de hormoon ook wel zal beginnen achteruitgaan, waardoor ik dus direct met medicatie ben begonnen voor mijn schildklier.
25 maart moet ik teruggaan om alles weer opnieuw te laten nakijken en dan opnieuw verder op te volgen.
Het worden spannende dagen nu natuurlijk. Ik ben blij dat ik er nog vrij rustig onder ben en het gewoon een beetje op me laat afkomen. Ik weet dat ik hier in betere handen ben en dat geeft ook al een geruststelling. Ik ben veel in het Midden-Oosten voor het werk van mijn man en daar leven ze nog in de jaren stillekes wat geneeskunde betreft. Ze nemen je daar ook echt niet serieus, en ik ben blij dat mijn arts dat hier wel doet... Is echt een groot verschil! We mogen heel dankbaar zijn met onze gezondheidszorg hier in België.
Summerfeeling, een dikke proficiat! Vandaag is je echo? Ik hoop uit de grond van mijn hart dat je goed nieuws hebt! Laat ons zeker iets weten... Heel veel moed!
Lieve groetjes,
Aria