Bevallen jan/feb/mrt 2015

Plaats reactie
muur
Berichten: 181
Lid geworden op: 7 januari 2014, 19:09

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door muur » 4 oktober 2014, 9:59

K & B doen het echt wel goed! Kan je nog goed uit de voeten? Hier worden ze op 37w gehaald. Heb tegen de mini's gezegd dat ze moeten blijven zitten tot februari, in de ijdele hoop dat ik nog een soldeke ga kunnen doen :-)

Hier nog 1.5w aftellen naar de volgende echo, die weken ertussen duren idd lang. Gelukkig nu op korte tijd wel veel echo's. Op 20w naar Leuven, 2 weken later terug echo bij gyn in Aalst & op 23w de 3d echo.
1/3/15 welkom O & A*

EvaS1
Berichten: 113
Lid geworden op: 13 november 2013, 15:25

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door EvaS1 » 4 oktober 2014, 10:49

hey hopefull, jaja lees hier nog regelmatig mee, maar was wat druk de afgelopen dagen.
Gisteren mijn laatste werkdag, doet toch raar om nu definitief thuis te zitten. Deze week nog echo gehad, ze doen het alle twee goed, 660 en 575 gr :) . Mogen eindelijk terug bij onze eigen gynaecoloog vanaf nu, en moet nu ook om de 2 weken op controle blijven gaan. Die vieze suikertest zal hier ook voor binnenkort zijn vrees ik, moet donderdag bij mijn gynaeco. In jette deden ze altijd gewoon echo.
groetjes
Eva 30jr, 9 x IUI, 2 x icsi,menopur (300E), orgalutran, pregnyl, utrogestan. UZjette

Sylver Moon
Berichten: 176
Lid geworden op: 10 september 2013, 13:30

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Sylver Moon » 6 oktober 2014, 7:52

Dag dames! Heeft iedereen een fijn weekend gehad?

Ik ben benieuwd wanneer ik de suikertest zal moeten doen. Mijn gyn heeft daar nog niks over gezegd. Ik zal er volgende maandag eens achter vragen als ze er zelf niet over begint.

Nu woensdag heb ik een afspraak voor de kinkhoest vaccinatie.

Ik heb het gevoel dat de comfortabele maanden een beetje voorbij aan het gaan zijn. De afgelopen maanden heb ik echt genoten van mijn zwangerschap. Maar nu begint mijn buik meer en meer in de weg te zitten, en mijn organen vanbinnen worden ook meer gesquished. :?

Afgelopen zaterdag ben ik gaan shoppen voor babykleding...zo schattig! Heb nu denk ik alles wat ik nodig heb voor de eerste 2 maanden. Ik kan helemaal happy aan m'n werk-week beginnen!

Een fijne dag verder iedereen!
Groetjes,
Sofie
Zwanger na 6 IUI en 1 IVF - Behandeld in Middelheim Berchem
Vermoedelijke bevallingsdatum: 13 januari 2015
Afbeelding

Hopeful82
Berichten: 1470
Lid geworden op: 18 december 2012, 20:37

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Hopeful82 » 6 oktober 2014, 12:50

Pffff, begin het inmiddels toch wat moeilijk te krijgen, niet zozeer fysiek want dat gaat nog, maar vooral mentaal met momenten. Ben zoooo bang om weer te vroeg te bevallen, zowel voor het welzijn van de kindjes als ook voor weer een periode neonato door te moeten. Ik begin te merken dat het fysiek wat zwaarder begint te worden (buik die in de weg zit bij sokken en schoenen aan doen, sneller last van harde buiken) en dat maakt ook dat de angst groter en groter wordt. Ergens wil ik graag proberen zo actief mogelijk te blijven (bv door J. zelf met de elektrische fiets naar de creche te blijven brengen, boodschappen te doen, wandelingetjes te doen, lees: allemaal aan rustig tempo zonder mezelf te forceren he!), en aan de andere kant zou ik soms gewoon alleen maar in de zetel blijven liggen om maar te zorgen dat die boelekes nog minstens 10 maar liefst 12 weken blijven zitten. Tot nu toe gaat alles goed met de boelekes en met mij, maar dan denk ik "Het gaat te goed, wanneer gaat het mis, wanneer beginnen de problemen?" Pfff...
08/2013: 1 zoon
12/2014: 2 zonen (eeneiige tweeling)
03/2018: 1 dochter

Amaliya
Berichten: 328
Lid geworden op: 4 mei 2012, 11:11

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Amaliya » 7 oktober 2014, 10:36

Goede morgen

hier ook geen fijne periode. Alhoewel ik weinig zwangerschapsklachten heb, ben ik al weken aan het sukkelen met mn gezondheid dankzij mijn prutske die alles meebrengt van de kribbe: maag-darm infectie, zware verkoudheid ...
Momenteel weer ziekteverlof met een bronchitis en met dat alles zo blijft hangen heb ik antibiotica voorgeschreven gekregen.. beebje maakt het wel goed, groeit goed, ik heb eigenlijk weinig last van de buik, is nog steeds ienienminie dus dat loopt wel goed maar voel me gewoon zo zwak met alles dat er bij komt. Bloeddruk is ook aan een te lage kant en dat voel ik wel. gelukkig heb ik een geweldige partner die de zorg van de kleine op zich neemt dat ik enkel op mezelf kan concentreren...

@hopefull: ik begrip dat de onzekerheid nu begint, maar af en toe kan het ook anders gaan. Niet iedere zwangerschap is hetzelfde. Ik wens je alvast de 38 weken toe, dat je nog lang gezond mag rondwaggelen rodn kerst met je bolle buik en J aan je arm! Probeer niet te veel te forceren, luister naar je lichaam, en have faith!

@silver: hier heb ik de suikertest op 24weken al gehad, het goedje op zich viel goed mee: citroensmaak :oops: heerlijk die eerste aankoopjes he! geniet er van!!

muur
Berichten: 181
Lid geworden op: 7 januari 2014, 19:09

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door muur » 10 oktober 2014, 9:48

Hallo dames,

Hopelijk gaat het met iedereen nog steeds de goede kant uit?

Hopefull: Heb je die harde buiken al met gyné besproken of je angst om vroeger te bevallen? Zal wel niet makkelijk zijn als je al reeds kindje in huis hebt om het dan rustig aan te doen. Ik hoop dat je de 36w haalt.

Zijn er onder jullie die 's nachts ook zo slecht slapen? Ik kan sinds een week of 2 m'n draai in bed maar niet vinden. Mijn mini's denken wellicht dat ze in kermisattractie zitten :D , ik rol steeds van de ene kant naar de andere kant. Slaap normaal gezien op buik of op rug, maar door het buikje gaat dit niet meer. Zijlig ligt vanwege de buik ook niet echt comfortabel en het lukt mij maar niet om met een positioneringskussen te slapen.

Hier aan het aftellen naar dinsdag, dan zie & hoor ik mijn duo nog eens op echo & hopelijk weten we dan ook het geslacht. De schrik zit er hier ook nog steeds in dat het niet ok is, dus 't zijn toch weer stressy momenten.

Fijn weekend iedereen,
Muriël
1/3/15 welkom O & A*

Sylver Moon
Berichten: 176
Lid geworden op: 10 september 2013, 13:30

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Sylver Moon » 10 oktober 2014, 10:14

Ik slaap 's nachts ook niet altijd even goed, maar op zich valt het nog wel mee. Ik vind het vooral vervelend om 's nachts naar de WC te moeten gaan. En ook al slaap ik toch door, 's morgens ben ik nog altijd moe.
En ik heb hele levendige dromen, op zich wel leuk :)
Van mijn buik heb ik nog niet al te veel last, ik kan nog steeds op mijn rug liggen voor een tijdje. Maar ik ben zoiezo wel altijd een zijslaper geweest. Ik kan mijn draai nog vinden in bed!

Eergisteren heb ik mij laten vaccineren tegen kinkhoest. wat is mijn arm daar stijf van zeg! Het is nu al een beetje beter, maar gisteren had ik toch moeite met op mijn schouder te draaien in bed! Maar goed, dat is ook weeral gebeurd. Over enkele weken ga ik me ook tegen de griep laten vaccineren. Heb het vaccine al in mijn frigo liggen :D

En volgende maandag mag ik mijn meisje nog eens bekijken bij de gyn...wat kijk ik daar toch elke keer naar uit!
Succes Muriël, hopelijk weet jij binnenkort ook wat je mag verwachten!

Groetjes iedereen!
Sofie
Zwanger na 6 IUI en 1 IVF - Behandeld in Middelheim Berchem
Vermoedelijke bevallingsdatum: 13 januari 2015
Afbeelding

ceba
Berichten: 373
Lid geworden op: 15 maart 2013, 15:00

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door ceba » 10 oktober 2014, 10:41

ik moet volgende week ook voor mijn griepspuit en in november rond mijn 24w moets ik suikertest en spuit tegen kinkhoest. 1Nov zijn we ons manneke ook terug alle als de gynecoloog goed heeft gezien want langt de buik zag hij meisje en wou zeker hij met vaginale echo toch zien en toen zei hij o nu zie ik wel iets is een manneke. Nu hopen dat hij niet weer veranderd :-)

Dit weekend naar Orchestra in Zaventem is een nieuwe winkel nu is 5000m² dus zal mij kunnen uitleven daar zal goed aanduiden wat mooi en handig is schoonouders gaan me :-) :D
CEBA: 36 jaar, 2 ICSI,
20/05 start eiceldonatie met eitje van partner,
27/06 BN en POSITIEF. 2 de BN op 01/07 Alles ok, 3de BN op 3/07 en Eerste echo op 22/07
(Life Leuven bij Dr. Gordts)
05/03 Jayden geboren.
Afbeelding

Karen1504
Berichten: 135
Lid geworden op: 5 juli 2014, 22:42

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Karen1504 » 10 oktober 2014, 13:48

Hoi allemaal,

Ik heb gisteren echo gehad op 16w5d. Ik wou eigenlijk het geslacht niet weten op voorhand, maar mijn man wel. Ik was er nog altijd niet uit wat we nu zouden doen toen we binnengingen, maar gyn kon het sowieso toch niet zien.
Nog 5 weekjes om te twijfelen tot volgende echo dus...

Ceba, neem maar veel centjes mee, ben net terug van Orchestra, echt zalige dingen. Zo'n leuke kleertjes en babyspullen, niet normaal. Heb mij echt serieus moeten inhouden, wel paar leuke dingetjes mee.

Ik ga maandag voor griepspuitje en bloed nog eens laten controleren als alles nog oké is.
Slecht slapen heb ik al van helemaal in het begin last van, is echt lastig. Ik woel ook de hele nacht en lig soms 2u wakker, pff. Zal wel nog lastiger zijn met tweeling, vrees ik
Stop pil 15/04/11
Operatie endometriose 18/06/13
CRG Brugge 6x IUI
Decleer Aalter
3 mnd zoladex vr endometriose (03 tem 06/14)
ICSI 1 - 01/07/14 - positief - ZWANGER


Bevallen op 16/03/15 van een dochtertje Anouk, 2kg 560 en 48 cm <3

Hopeful82
Berichten: 1470
Lid geworden op: 18 december 2012, 20:37

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Hopeful82 » 10 oktober 2014, 13:56

Hehe dat valt hier precies nog mee, slaap eigenlijk nog altijd vrij goed. Moet er standaard (maar) 1x/nacht uit naar de wc, maar verder ca va eigenlijk, val meestal ook redelijk snel weer in slaap. Ben normaal wel een buikslaper (allez, lig normaal gezien eigenlijk op alle kanten volgens mij, draai volgens mij nogal veel), dus daarin word ik wel wat beperkt ja, linker en rechter zij... Maar verder mag ik wat dat betreft niet klagen :-)
08/2013: 1 zoon
12/2014: 2 zonen (eeneiige tweeling)
03/2018: 1 dochter

1234
Berichten: 333
Lid geworden op: 2 april 2012, 12:11

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door 1234 » 10 oktober 2014, 22:33

Hier ook al enkele onrustige nachten achter de rug. Nu had ik ergens gelezen dat je beter niet op je rug kan slapen, ik slaap meestal op mijn zij maar nu word ik regelmatig wakker op mijn rug en dan maak ik me zorgen natuurlijk omdat dat dan zogezegd niet goed is... Weet iemand daar iets meer over?
Ik moet er ook minstens 1x uit om te gaan plassen, terwijl ik vroeger meestal gewoon doorsliep. Maar das het minste he en denk dat dat er ook niet echt op zal verbeteren de komende maanden :)

Ik voel de baby nu ook meerdere keren per dag en dat stelt me eindelijk echt wel gerust!

Ben blij dat het met jullie ook zo goed gaat!

Fijn weekend iedereen! :wink:

Sylver Moon
Berichten: 176
Lid geworden op: 10 september 2013, 13:30

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Sylver Moon » 13 oktober 2014, 7:37

1234 schreef:Hier ook al enkele onrustige nachten achter de rug. Nu had ik ergens gelezen dat je beter niet op je rug kan slapen, ik slaap meestal op mijn zij maar nu word ik regelmatig wakker op mijn rug en dan maak ik me zorgen natuurlijk omdat dat dan zogezegd niet goed is... Weet iemand daar iets meer over?
Ik moet er ook minstens 1x uit om te gaan plassen, terwijl ik vroeger meestal gewoon doorsliep. Maar das het minste he en denk dat dat er ook niet echt op zal verbeteren de komende maanden :)

Ik voel de baby nu ook meerdere keren per dag en dat stelt me eindelijk echt wel gerust!

Ben blij dat het met jullie ook zo goed gaat!

Fijn weekend iedereen! :wink:
Naar wat ik er van heb verstaan, is dat het voor jezelf niet zo goed is om op je rug te slapen omdat het gewicht van baby en baarmoeder dan op enkele organen en grote bloedvaten drukt. Maar ik dacht niet dat het voor je baby kwaad kon.
Wat ik ook ergens heb gelezen is dat het voor je baby wel het beste is als je op je linkerzij ligt, omdat er dan een betere doorbloeding of zo zou zijn. Maar waarom dat dan zo is, dat weet ik niet.

Ik heb een fijn maar heel druk weekend achter de rug. Ik denk toch dat ik het rustiger aan zal moeten doen. Gisteren waren we aan het wandelen in Breda en ik denk dat ik regelmatig harde buiken aan het krijgen was. Heb soms heel traag moeten stappen omdat het bijna niet meer ging. Straks naar de gyn, dan zal ik er daar eens achter vragen.

Groetjes!
Sofie
Zwanger na 6 IUI en 1 IVF - Behandeld in Middelheim Berchem
Vermoedelijke bevallingsdatum: 13 januari 2015
Afbeelding

Hopeful82
Berichten: 1470
Lid geworden op: 18 december 2012, 20:37

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Hopeful82 » 13 oktober 2014, 10:48

De beebjes zijn weer goedgekeurd!! 810 en 840 gram inmiddels (p40 en p50 ongeveer), samen nu bijna net zo zwaar als J. bij zijn geboorte ;-) En de baarmoederhals is nog altijd heel erg mooi stabiel (4 cm), dus de harde buiken hebben daar geen effect op gelukkig!!
08/2013: 1 zoon
12/2014: 2 zonen (eeneiige tweeling)
03/2018: 1 dochter

muur
Berichten: 181
Lid geworden op: 7 januari 2014, 19:09

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door muur » 13 oktober 2014, 11:46

Karen: van dat 2h wakker liggen heb ik ook last van. Rare dromen, opstaan 's nachts om naar wc te gaan,draaien & keren en tussen 3h & 6h heb ik mijn wakker moment :-) Is dat griepspuitje verplicht? Heb dat nooit willen laten zetten, morgen eens aan gyn vragen.

Hopeful: een hele geruststelling dat ze het goed blijven doen hé.

Had dat ook ergens gelezen van het rugslapen en dat op de linkerzijde beter was vanwege de doorbloeding.

Ik moet eerlijk toegeven dat ik nog helemaal niks gekocht heb voor ons duo. De schrik zit er nog steeds wat in (denk dat ik wat meer gerust zal zijn als ik de 25w haal). Misschien als we het geslacht kennen, ik in actie schiet :-) We zijn wel begonnen met het huis baby-klaar te maken & we hebben een grotere auto aangeschaft :-)
1/3/15 welkom O & A*

Karen1504
Berichten: 135
Lid geworden op: 5 juli 2014, 22:42

Re: Bevallen jan/feb/mrt 2015

Bericht door Karen1504 » 13 oktober 2014, 19:47

Ja, raar hé, nu wordt het wel al eens afgewisseld door een betere nacht, waar ik maar 2x wakker word en terug kan inslapen. Ik probeer me er ook niet in op te jagen, want dan kan je zeker niet meer inslapen.
Langs de rechterkant van je buik loopt een belangrijke slagader, vandaar dat je beter op de linkerkant licht.
Ik heb ook wel last van harde buiken en steken in mijn onderbuik, morgen maar eens langs de huisarts.
Mijn huisarts en gyn raden een griepsspuitje toch aan. Zwangere vrouwen (2de en 3de trim) en ouderen zijn risicogroep.
Ik heb dit weekend al heel wat geshopt, heerlijk, zo'n ieniemienie-dingetjes, zo schattig allemaal :D
Stop pil 15/04/11
Operatie endometriose 18/06/13
CRG Brugge 6x IUI
Decleer Aalter
3 mnd zoladex vr endometriose (03 tem 06/14)
ICSI 1 - 01/07/14 - positief - ZWANGER


Bevallen op 16/03/15 van een dochtertje Anouk, 2kg 560 en 48 cm <3

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 7 gasten