tp

IVF Forum
Muse
Berichten: 572
Lid geworden op: 19 januari 2014, 22:51

Re:

Bericht door Muse » 11 januari 2015, 12:29

Hey cin, dikke knuffel! Laat je verdriet effe de vrije loop, laat het er uit, dan kan je binnenkort weer fris starten met nieuwe moed.
Je moet idd niet meteen aan eiceldonatie denken. Weet je, cryo's hebben is een luxe. Bij mij hebben ze altijd gezegd van daar zeker niet van uit te gaan, want dat het vaker voorkomt dat die er niet zijn dan wel. Alhoewel als ik het hier zo lees toch betwijfel.
Ik heb in alle icsi's nooit een cryo gehad. Telkens maar net genoeg voor tp.
Voor onze zoon hadden we er drie nodig, bij hem hebben ze er twee teruggezet. Voor ons dochter hebben we vijf keer geprobeerd. Toen we voor een tweede gingen, dacht ik, ja na een zs ben je vruchtbaarder, dus zal het nu wel snel lukken. Ja banane. Ik had het bijna opgegegeven. Mijn ventje wou niet meer. Ik heb hemel en aarde moeten bewegen voor die laatste poging. Ik had die laatste poging nodig om mijn droom van twee kindjes uit mijn hoofd te zetten. Eindelijk gaf hij toe. We gingen er allebei van uit dat die laatste poging weggegooid geld zou zijn, maar niks is minder waar.

Geef voorlopig niet op, zo lang er goeie embryo's zijn, heb je kans en zelfs met minder goeie. Poging drie voor de dochter kreeg ik twee achtcellige toppers terug, iedereen ervan overtuigd dat het een tweeling zou worden. Niks ook niet.
Bij de laatste kreeg ik twee zevencellige, ik dacht al direct: Dees komt niet goed, ze delen nu al te traag. Maar ik kon nog grappen tegen de gyn bij de tp: deze zullen meisjes zijn, want onze zoon was een negencellige. En ik heb nog gelijk ook hahaha.

Je moet niet per se positief of negatief denken, dat heeft echt geen invloed. Bij mij lukte het twee keer net op die momenten dat ik de hoop opgaf en probeerde verder te denken over een leven zonder of met maar 1 kindje.
Feit was wel dat ik bij die twee keren minder gespannen was, omdat ik een alternatief voor ogen had en het zo in mijn hoofd niet meer 'moest'. Daar geloof ik voor een stuk wel in. Niet dat ik er minder mee bezig was, want nu bij de laatste poging, die trouwens na een pauze van bijna anderhalf jaar gekomen is, heb ik erg gelet op mijn voeding en gezorgd dat ik warme voeten had. En daarbij ook nog gewoon genoten van het verlof dat ik van de gyn gekregen had: allemaal leuke dingen gedaan en vooral waar ik zin in had.

Ik wil maar zeggen: ook al ziet het er nu allemaal niet goed uit, de zon zal weer gaan schijnen!
Dikke knuffel!

fremo
Berichten: 603
Lid geworden op: 13 juni 2013, 9:32

Re: tp

Bericht door fremo » 11 januari 2015, 16:18

Wou maar helpen dacht als het toch het toch volgende keren niet meer lukt om eitjes te krijgen aangezien je zelf zegt dat je bang bent van de tijd. Ik vind het zo erg voor jou. Zag er zo veelbelovend uit! Mss heb je idd nog een poging nodig. En ik wou echt dat je cryotjes had. Wel goed dat jullie wat tijd nemen.

Mooi verteld muse.. Ergens heb je gelijk dat het niet uitmaakt of je nu positief of negatief denkt. Ik geloofde er ook niet meer in waardoor ik er idd ook minder mee bezig was. Maar ik denk wel dat het voor jezelf makkelijker is als je er positiever tegenaan staat. Maar het is helemaal niet zwart wit hé :(.
Goede eiceldonor =》14 goede embryo's!

1ste tp in april van mooi embryo =》mislukt!
2de tp in oktober van een cryo =》weer mislukt!
3de tp van een cryo 3 december =》Zwanger!
1 september is ons wondertje geboren!

lieze81
Berichten: 1134
Lid geworden op: 19 januari 2014, 10:57

Re: tp

Bericht door lieze81 » 11 januari 2015, 19:41

cin78 schreef:Merci lieze!!!! Je hebt gelijk. Even een pauze zonder te moeten denken aan spuiten en hormonen en hopen. Dat zal erns goed doen. Anders ga je je er azn onderdoor. En ja hihi, idd makkelijk geschreven dan gedaan. Maar hier eens alles op schrijven en je hart luchten doet ook al goed.

Wanneer weet jij trouwens meer?
Ik mag donderdag gaan voor een BN.

Ik blijf mezelf voor houden dat het niks is, dat wat ik voel door de progynova en utro komt, maar de hoop giert door mn ganse lijf! Aaaahhhh...als we nu es gewoon dat knopje zouden kunnen uit zetten.
7 IUI's, ivf 1-2 : negatief. ivf 3: biochemische. icsi4 : zwanger! 7 maart 2016: Elias geboren!
Januari 2017 Icsi4.1 : zwanger! Uitgerekend voor 7 oktober 2017!

Michelle
Berichten: 439
Lid geworden op: 27 februari 2013, 16:49

Re: tp

Bericht door Michelle » 11 januari 2015, 19:46

Cin lieverd, het gaat sowieso lukken. Tis maar een kwestie van tijd. Bekom maar even nu! X
25 jaar (lesbisch koppel)
2013: start met partner
januari 2015: partner blijkt miniem vruchtbaar
maart 2015: start IUI bij mij, direct zwanger!
Uitgerekend: 8/12/15

cin78
Berichten: 389
Lid geworden op: 28 maart 2014, 19:35

Re: tp

Bericht door cin78 » 11 januari 2015, 20:37

@ muse, merci voor jouw opbeurende verhaal. Kan er toch terug wat hoop door krijgen. En ja, over dat positief of negatief denken heb je ook gelijk. Mijn zus zegt ook altijd, je moet positief denken , maarr ik durf dan niet positief zijn uit schrik dat het dan negatief gaat zijn. Maar eigenlijk speelt het idd geen rol. We hebben er vandaag toch goed kunnen over praten, mijn vriend en ik, en ons verdriet wat kunnen uitten. Nu gewoon efkes alles loslaten en wat focussen op andere dingen. En daarna terug fris starten.
Start kinderwens april 2012
Na een jaar zeven x iui (mislukt)
Oktober 2014 1e icsi - negatief
2e icsi december 2014 ~ negatief
Wachtmaand - zwanger !!!!

cin78
Berichten: 389
Lid geworden op: 28 maart 2014, 19:35

Re: tp

Bericht door cin78 » 11 januari 2015, 20:41

[quote="fremo"]Wou maar helpen dacht als het toch het toch volgende keren niet meer lukt om eitjes te krijgen aangezien je zelf zegt dat je bang bent van de tijd. Ik vind het zo erg voor jou. Zag er zo veelbelovend uit! Mss heb je idd nog een poging nodig. En ik wou echt dat je cryotjes had. Wel goed dat jullie wat tijd nemen.

Fremo, weet wel dat je dat goed bedoeld hoor :D . En dat je alleen wil helpen. Maar mijn vriend ziet dit niet zitten. Maar we hebben nog vier pogingen en moeten er blijven in geloven, en toch ook al realistisch blijven en er over nadenken moest het toch niet lukken.

Hoe is het trouwens met jou? Alles ok met je beebje??? :)
Start kinderwens april 2012
Na een jaar zeven x iui (mislukt)
Oktober 2014 1e icsi - negatief
2e icsi december 2014 ~ negatief
Wachtmaand - zwanger !!!!

cin78
Berichten: 389
Lid geworden op: 28 maart 2014, 19:35

Re: tp

Bericht door cin78 » 11 januari 2015, 20:46

@ lieze, idd moesten we die knop kunnen afzetten zou het simpeler en draaglijker zijn. Maar wat je ook probeert, je moet er toch altijd a denken. Bij elk steekje of raar gevoel. Hoop echt voor jou dat je donderdag goed nieuws mag brengen!!!!
Start kinderwens april 2012
Na een jaar zeven x iui (mislukt)
Oktober 2014 1e icsi - negatief
2e icsi december 2014 ~ negatief
Wachtmaand - zwanger !!!!

cin78
Berichten: 389
Lid geworden op: 28 maart 2014, 19:35

Re: tp

Bericht door cin78 » 11 januari 2015, 20:51

Michelle schreef:Cin lieverd, het gaat sowieso lukken. Tis maar een kwestie van tijd. Bekom maar even nu! X
Hoop dat je gelijk hebt!!! Ben zo bang!!! Maar ben wel blij dat ik vandaag al getest heb. We hebben ons gevoelens kunnen laten gaan nu en veel gepraat. Ben nu echt zo moe en uitgeput van de emoties, maar ook van de spanning die van mij afvalt. Zo raar, ben verdrietig, maar nu ik het weet valt die spanning weg van dat wachten en dat lucht ergens op. Klinkt raar, maar is zo. Efkes alle spanning loslaten rn morgen gewoon bn en zien wat ze zeggen.

Jullie ook veel succes he!!!!!
Start kinderwens april 2012
Na een jaar zeven x iui (mislukt)
Oktober 2014 1e icsi - negatief
2e icsi december 2014 ~ negatief
Wachtmaand - zwanger !!!!

fremo
Berichten: 603
Lid geworden op: 13 juni 2013, 9:32

Re: tp

Bericht door fremo » 12 januari 2015, 8:37

Toen ik de vorige poging eerder getest had en het bleek niks te zijn vond ik het ook al leuker dat ik het wist voor de bn.. zo deed het telefoontje minder pijn..
Maar zo zie je dat er zeker nog een kans is! Hoe vaak iedereen het heeft moeten proberen.. Vind ik wel heel erg om te lezen..
Maarja uiteindelijk telt het resultaat!

Alles lijkt goed.. volgende week vrijdag nieuwe echo op 9w5d. Ben heel bang..
Goede eiceldonor =》14 goede embryo's!

1ste tp in april van mooi embryo =》mislukt!
2de tp in oktober van een cryo =》weer mislukt!
3de tp van een cryo 3 december =》Zwanger!
1 september is ons wondertje geboren!

cin78
Berichten: 389
Lid geworden op: 28 maart 2014, 19:35

Re: tp

Bericht door cin78 » 12 januari 2015, 9:31

ja, is waarschijnlijk altijd spannend afwachten naar zo een echo. Maar zal wel goed zijn :)

Hier net bn gehad en wachten tot vanavond dat de dr belt met de definitieve uitslag. Voel mij zo uitgeblust en leeg. Gewoon door die spanning van de laatste behandeling die een beetje teveel geweest is. Naar werk gebeld om een dag verlof, want mijn hoofd staat er toch niet naar. Gelukkig heb ik een werk die me volkomen begrijpt en waar dit kan.
Start kinderwens april 2012
Na een jaar zeven x iui (mislukt)
Oktober 2014 1e icsi - negatief
2e icsi december 2014 ~ negatief
Wachtmaand - zwanger !!!!

fremo
Berichten: 603
Lid geworden op: 13 juni 2013, 9:32

Re: tp

Bericht door fremo » 12 januari 2015, 13:14

Is normaal hé.. zowel mentaal als fysiek is de spanning een aanslag op je zijn hé. Da's wel fijn van je werk maar als je langer nodig hebt kan je naar je ha hoor die schrijven wel.. Ik heb toen het de eerste keer mislukt was en mijn schoonzus is komen vertellen dat ze zwanger was ook 2 weken thuisgezeten. Ik kon toen ook echt niet meer was helemaal ingestort..
Dus echt neem genoeg tijd en denk aan jezelf! Ik heb zelf ook een psygologe ingeschakeld. En daar heb ik nog altijd veel aan.
Goede eiceldonor =》14 goede embryo's!

1ste tp in april van mooi embryo =》mislukt!
2de tp in oktober van een cryo =》weer mislukt!
3de tp van een cryo 3 december =》Zwanger!
1 september is ons wondertje geboren!

cin78
Berichten: 389
Lid geworden op: 28 maart 2014, 19:35

Re: tp

Bericht door cin78 » 12 januari 2015, 13:50

Ja, één dag is normaal voldoende. morgen terug werken. het contact met mijn collega's en zo zal hopelijk mijn gedachten verzetten.
Start kinderwens april 2012
Na een jaar zeven x iui (mislukt)
Oktober 2014 1e icsi - negatief
2e icsi december 2014 ~ negatief
Wachtmaand - zwanger !!!!

fremo
Berichten: 603
Lid geworden op: 13 juni 2013, 9:32

Re: tp

Bericht door fremo » 12 januari 2015, 19:49

Chapeau..
Nog geen telefoontje?
Goede eiceldonor =》14 goede embryo's!

1ste tp in april van mooi embryo =》mislukt!
2de tp in oktober van een cryo =》weer mislukt!
3de tp van een cryo 3 december =》Zwanger!
1 september is ons wondertje geboren!

cin78
Berichten: 389
Lid geworden op: 28 maart 2014, 19:35

Re: tp

Bericht door cin78 » 12 januari 2015, 20:04

Nee nog altijd azn het wachten. Maar hij belt altijd zo laat. Maar ja, weet het toch al he. Maar lief dat je het vraagt :)
Start kinderwens april 2012
Na een jaar zeven x iui (mislukt)
Oktober 2014 1e icsi - negatief
2e icsi december 2014 ~ negatief
Wachtmaand - zwanger !!!!

fremo
Berichten: 603
Lid geworden op: 13 juni 2013, 9:32

Re: tp

Bericht door fremo » 12 januari 2015, 21:04

Seg amai, zo lang op zich laten wachten..
Ja en nee.. zo lang er geen bn geweest is vind ik het nog niet echt definitief.. wss had het testje gelijk maar soms is het fout..
Goede eiceldonor =》14 goede embryo's!

1ste tp in april van mooi embryo =》mislukt!
2de tp in oktober van een cryo =》weer mislukt!
3de tp van een cryo 3 december =》Zwanger!
1 september is ons wondertje geboren!

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten