Hoi Cindy,
Mijn dagen gaan tot nu toe best goed, een paar dagen voordat ik mag testen (volgens mij 7 juli), word ik denk ik weer heel nerveus

. Ik blijf behoorlijk buikpijn houden, steken in mijn zij en ook is mijn buik erg opgezet. Maar dat heb ik er uiteraard allemaal heel graag voor over als ik straks een positieve test mag hebben.
En jij?? Hou je het nog een beetje vol? Heb je nog klachten??
Bij mijn eerste IVF was ik echt supervoorzichtig, geen druppeltje alcohol, geen koffie, heel rustig bewegen enz. Mijn arts vertelde me dat dat echt niet nodig is, het beste is om zo normaal mogelijk te leven. Ik heb van mezelf een hele gezonde levensstijl dus ze zei me niks te veranderen. En zoals jij ook zegt, als ik 's avonds zin heb in een glaasje wijn, deze gewoon kan nemen.
Op zich vind ik het niet erg moeilijk als iemand om mij heen zwanger is, ik gun iedereen het geluk van een prachtige baby. In mijn vorige topic waarin ik op heb meegeschreven, heb ik wel een verhaaltje gepost van een dame in mijn nabije omgeving (van mijn man) waarvan ik het heel erg vond dat ze zwanger was. Zal ik je niet te veel mee vermoeien maar wij zijn "allesbehalve vriendinnen".
Ze heeft een hekel aan mij en ik aan haar. Ze had al een kindje maar nr. 2 liet nogal op zich wachten. Ze was heel depressief dat er geen kindje bij mocht komen. Dat vind ik pas erg!! Wees blij dat je er eentje gegund is, daar doe ik een moord voor! Maar nee, dat kon ze niet accepteren. Toen ineens hoorde ik van mijn man dat ze toch weer zwanger was. Dat vond ik heel erg moeilijk.

Was voor mij hele zware tijd, ik was toen met mijn eerste IVF bezig. Maar inmiddels is ze bevallen en kan ik er beter mee leven.
Ik kan me heel goed voorstellen dat jij die babyshower heel erg moeilijk vond. Wel fijn toch dat je vriendin begrip heeft voor jouw situatie. Is jouw vriendin die moet bevallen ook "een beetje op leeftijd"? Als ik verhalen lees van "oudere" dames die zwanger zijn, geeft mij dat extra hoop.
Ik hoop voor jou net zo veel als voor mij dat wij straks allebei een positieve zwangerschapstest mogen hebben!! En dat er ons ook een klein ukje is gegund. Tot die tijd leven we met elkaar mee

!!
Zelf woon ik in Hengelo, vlak bij de grens bij Duitsland. En jij??
Veel liefs, en heel fijn weekend!
Dikke knuffel,
Gijsje