Hallo,
Ik had hier gisteren een vrij lange reactie getypt en toen ik ze wilde posten bleek ik intussen uitgelogd te zijn en was alles weg.
Nieuwe poging dus.
Bloem,
Welkom hier. Zeker niet wanhopen, soms zit je echt gewoon aan de verkeerde kant van de statistieken, soms niet, misschien is jouw 1e IUI wel meteen de goeie! Dat je geen hormonen moet pakken is volgens mij eerder een goed teken, maar ik begrijp dat je daar na 2 jaar proberen weinig boodschap aan hebt. Soms vraag ik me ook af of IUI wel nuttig is als de slaagkansen met IVF/ICSI zoveel hoger zijn, maar dan vergeet ik natuurlijk dat de impact op je leven meteen veel groter is.
Karen,
Ik ben in behandeling in Sint-Niklaas, bij Dr. Vossen (grappige naam toch voor een fertiliteitsspecialiste

). Spuit jij dan na de inseminatie nog een keer Pregnyl? Ik moet alleen spuiten om zeker een eisprong te krijgen en na de inseminatie gebruik ik Utrogestan.
Dat wachten valt me ook steeds moeilijker. Ik doe 1x in de week yoga, daarvan kom ik meestal goed tot rust, totdat ik dan bij een bepaalde pose denk dat ze toch echt niet goed kan zijn voor (eventuele) innesteling en dan begin ik natuurlijk te piekeren. Verder volg ik nu ook een cursus mindfulness en die helpt me wel om mijn gevoelens er gewoon te laten zijn en mijn aandacht te verleggen naar andere dingen. Dat werkt uiteraard ook niet altijd, de kans is groot dat ik het vanaf maandag weer serieus lastig krijg. Hoe verzet jij je gedachten?
Kathy,
Spijtig dat IUI 2 niet succesvol was, chapeau dat je toch meteen weer zo optimistisch bent, mij lukt dat de eerste dagen na een negatieve uitslag niet zo goed.
Is de IUI bij jou in je natuurlijke cyclus of moet je ook binnenkort aan de Clomid/Menopur/...?
Voetjes,
Ik begrijp dat je voor jouw gevoel echt een kindje verloren bent, van zodra je een positieve test in je handen hebt, begin je nu eenmaal van de toekomst te dromen.
Ga je dit keer ook wachten tot je ongesteld wordt, of ga je toch bloed laten trekken? Ik vraag het maar omdat mijn maandstonden uitblijven zolang ik Utrogestan neem. Dat is natuurlijk niet bij iedereen het geval.
Ik duim alleszins dat we hier binnenkort allemaal positief nieuws krijgen.
Groetjes,
Lotte