Dikke proficiat Linda! Prachtige naam ook. Geniet ervan!
Mijn bevallingsverhaal zal ik wel nog eens vertellen. Ik heb wel enorm veel last van mijn knip nochtans maar 3 draadjes.
Hier gaat het niet zo goed
Ze heeft dus de eerste nacht en dag grotendeels doorgebracht op neonatologie wegens haar ademhaling en lage saturatie, zaterdag mocht ze dan om 17u30 eindelijk terug bij ons op de kamer. Maar ze bleef heel onrustig, niet in slaap te krijgen, ze at moeilijk en de nacht van zaterdag op zondag hebben ze haar terug gedurende 4u komen weghalen om haar kalm te krijgen en dus zondagochtend mocht ze dan terug bij ons en sindsdien deed ze het supergoed, ze at goed, sliep goed en we mochten dus normaal gisteren naar huis. Dus gisterenochtend de check-up van de kinderarts, hij vond dat ze ondanks de goede waarden toch te geel zag en ze moesten dus nog eens gaan prikken op neonatologie maar voor de rest was alles oke, we moesten van hem juist nog 1 nachtje extra blijven voor de zekerheid vanwege het geel zien. Maar allemaal goed en wel, gisteren staat plots om half 2 's middags de kinderarts van wacht hier met de melding dat ze ons dochter mee neemt naar neonatologie want onze kinderarts had zonder ons medeweten toch ook een bloedafname gedaan omdat hij het raar vond/vind dat ze zo snel warm heeft en daarin hebben ze dus gezien dat ze ergens een infectie heeft en ze gaat dus al zeker tot donderdag op neonatologie moeten blijven. Ze hebben nu bloed op kweek gezet om uit te zoeken wat er scheelt. Ik ben stikkapot en ik weet met mijn tranen geen blijf. Ik mag gelukkig nog 2 nachten extra blijven maar morgen moet ik naar huis dus dan kan ik 's nachts niet bij haar
Ik moet nu om de 3u gaan voeden omdat ik borstvoeding geef en elke keer als ik die deur weer uitstap breekt mijn hart. De borstvoeding lukt ook niet zo heel goed, ik produceer niet voldoende en door de stress nu gaat het zeker niet goed dus krijgt ze fles bij en in moet na elke voeding kolven om mijn productie op gang te proberen krijgen.
Eerst heel die weg afgelegd om haar te kunnen krijgen en dan heb je ze eindelijk in je armen en dan ben je ze meteen weer kwijt..