zwanger en blij

Plaats reactie
Nikita76
Berichten: 1918
Lid geworden op: 19 september 2008, 14:31

Bericht door Nikita76 » 4 augustus 2009, 9:01

k heb ook gelezen op mn zw-schapskalender dat die al vrij vroeg kan aanwezig zijn, maar ik merk niks. Weer zoiets, als k die nu al zou beginnen krijgen, zou k ook weer wa geruster zijn 8) majah... buiten da ik gisteren een felle steek in de borst kreeg en me misselijk voelde door mn laatste platte kaasje om 16u30, voel k jammer genoeg te weinig naar mn zin. maarreuh, geen bloedingen is ook al oké voor mij. En zo sleuren we ons naar de 12 weken he. Vandaag de 11 al bereikt, en nog 9 daagjes aftellen voor de echo. Ik heb ook nog niks gehoord van de bloeduitslag op de trisomie21, dus geen nieuws, goed nieuws zeker he !

x

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 augustus 2009, 9:17

Ik heb de mijne voor 't eerst gezien in bad, ook net op een bloeding-hoogtepunt. Met de andere reflectie in het water denk ik. Nu nog als ik een beetje in de schaduw sta met m'n buik ofzo zie ik 't ook niet. 't Heeft me er toen ook voor een stuk weer doorgesleurd, kwens jou hetzelfde toe!!

Geen nieuws is zeker goed nieuws! Anders bellen ze zeker rap. Maar kan je niet zelf bellen ook? Al dat wachten... :roll:

Op naar die 12 weken!!!

jufke
Berichten: 503
Lid geworden op: 12 januari 2009, 20:03

Bericht door jufke » 4 augustus 2009, 9:51

Ik heb nog geen zw-streep :(

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 augustus 2009, 10:59

De donshaartjes rond de streep worden ook donkerder. Ik vond onlangs ineens dat mijn buik er zo "harig" uit zag. :lol: Is misschien een troost? Geen streep, ook geen behaarde buik. 8)

Knufje voor Jufke! Jij had geen brownies hé. :wink:

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 4 augustus 2009, 11:13

Door mijn verlof heb ik hier een hele hoop gemist merk ik.

Eerst en vooral een dikke proficiat Tammy!!!! Geniet van je zoon.

Wat betreft die zw-streep, ik had die ook vrij laat denk ik. Of ik had het toch laat door dat het dat was. Het is vrij vaag en idd verwarrend met haar. Tis zelfs pas sinds kort dat ik echt door heb dat ik ze heb. Nu is mijn buik door het zonnen hier bruiner en zie je het zelfs bijna niet meer.

En ja Loeki, ik heb het gezien. Ik ben ook teruggegaan en weet het geslacht :wink: . Proficiat hé!

Ik heb mijn buikbanden gekocht bij New Look. Daar hadden ze twee maten. Ik heb ze wel nog nauwelijks gedragen. Een beetje zonde. Maar ik heb nog een goede twee maanden over hé.

Liefs,

Bokje

pelkie
Berichten: 1927
Lid geworden op: 15 oktober 2007, 9:49

Bericht door pelkie » 4 augustus 2009, 14:09

Hoe gaat't met jullie, dames?

Ik heb nooit zo'n streep gehad. OOk nooit striemen, ondanks da'k bijna niets gesmeerd heb...

De laatste maand van mijn verlof is hier ingegaan, verschrikkelijk. Dus binnekort zit ik op't werk en heb ik weer tijd om mee te tetteren ;-)

Ik vind't wel een beetje jammer voor jullie... want de mooiste dochter aller tijden is helaas al geboren ;-) Je moet ze hier zien zitten in haar relaxje, en maar trappelen en brabbelen en lachen!

sandy
Berichten: 143
Lid geworden op: 9 februari 2009, 15:20

Bericht door sandy » 4 augustus 2009, 14:15

Goh pelkie, mijn hartje smelt :-)
Ik kijk er echt naar uit om mijn zoontje te horen brabbelen en lachen...

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 augustus 2009, 14:24

Oei en zoontjes zijn er ook al zoveel! :wink: En er komen er nog meer bij... :D

Mien gaat nogal kunnen kiezen later. :wink:

Mijn zoontje (kheb lang genoeg gezwegen voor mijn doen hé :wink: ) is al "voorzien" voor 't dochtertje van Natheke hé. En als vriendje voor Bassie. 8)

Ik smeer bijna "angstvallig" twee keer per dag. Eikes, striemen, ik stond er voor de zwangerschap al vol mee, op m'n borsten en m'n billen. Straks m'n buik ook nog eens...

Bokje is er een reden waarom je die buikbanden niet draagt?

Ik zal maar bubbels uitdelen voor iedereen hé! Alleen aan de winnaars, das ook zo zielig. Schol mensen!!! Op ons Yveske drinken hé! 8)

Btw hier nog iemand totaal gesmolten! Zo lief...

pelkie
Berichten: 1927
Lid geworden op: 15 oktober 2007, 9:49

Bericht door pelkie » 4 augustus 2009, 14:34

Ik heb nooit zo'n buikband gedragen, zag er het nut niet van in.
Mijn borsten stonden ook al vol striemen, maar das dan ook hopeloos. Ben eens benieuwd hoe hangerig ze gaan zijn na die borstvoeding.
Maar ach, dan hebben ze tenminste eindelijk hun nut gehad. Ik sleur al heel mijn leven rond met die loodzware dingen.

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 augustus 2009, 14:41

Mijn garderobe bestaat hoofdzakelijk uit korte t-shirts en truitjes. Dus nu zie je vaak 't stuk stof als extensie aan de broek. Wat ik vind dat op niks trekt... De buikbanden zouden voor mij dus moeten dienen als verlenging van de t-shirt of trui, kzou ze hoofdzakelijk onderaan dragen, zodat je alleen 't onderste stukje ziet.

Das 't nut voor mij. :)

Btw, kheb ook zo'n echte buikband gekocht, zo'n brede rekker voor ondersteuning. Hopelijk kan ik daarmee wandelen op vakantie, zonder de verrekken van de bandenpijn 's anderendaags.

Kwas altijd best fier op mijn borstjes. Nu zijn ze echt wel groot... Ik kan alleen maar hopen dat er na de BV iets van gaat overschieten. En zo niet, tja, dan hebben ze idd hun nut bewezen. 8)

Wendel
Berichten: 1046
Lid geworden op: 9 maart 2009, 10:45

Bericht door Wendel » 4 augustus 2009, 14:59

Zeg Loekie!!!

(jaja, ik zit hier een beetje mee te lezen, helemaal niet verwant met 'part of that world' van de kleine zeemeermin :roll: :wink: )

Ik heb hier zojuist bijna een half uur zitten terugbladeren en al jouw berichtjes lezen, dan wil ik trots komen zeggen dat ik het nu ook weet, en dan heb je het al verklapt :?: :!: :?:

Proficiat meiske, met je ventje!! :wink:

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 4 augustus 2009, 15:04

Nog een jongentje... moeten we hier eens geen lijstjes van gaan aanleggen?

Kennen jullie de chinese conceptiekalender? Ahv de conceptiemaand en de leeftijd van de mama zouden ze kunnen voorspellen of het een jongen of een meisje wordt.
'k Geloof er geen bal van, maar 't is toch leuk! Heeft iemand dit al geprobeerd?

In ieder geval: proficiat met de zoon!

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 augustus 2009, 15:42

Rapper zijn hé Wendel als je mijn posts wil bijhouden! :wink:

Jaj, ook bubbels voor Wendel, zelfs echte misschien hé (of toch nog een paar daagjes wachten voor de zekerheid?)!

Merci allemaal voor de felicitaties! :D

Volgens de chinese conceptiekalender krijg ik een meisje. Straks heeft de gyne volgende week voor ons een verrassing... :lol:

Kzal het bij de lijst bevallingsdata bijzetten, goed? Daar staat iedereen al hé. Ben idd ook eens benieuwd, precies veel meer jongetjes dan meisjes hier hé. :shock:

jufke
Berichten: 503
Lid geworden op: 12 januari 2009, 20:03

Bericht door jufke » 4 augustus 2009, 22:07

Dus toch een jongetje :D Proficiat Loeki!! Ik word nu zelf ook wel heel benieuwd, maar moet nog twee weken wachten op een echo...
Ik heb idd wel gemerkt dat er wat meer donshaartjes verschenen zijn op mijn buik, zelfs mijn vriend heeft het opgemerkt. Mijn zw-streep zal dan misschien niet zo lang meer op zich laten wachten.
Waar vind je die chinese conceptiekalender, ik wil ook wel eens opzoeken wat het zou worden :lol:

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 4 augustus 2009, 22:23

Ik heb het ook al ergens gelezen van die chinese conceptiekalender. Maar omdat ze bij ons ICSI gedaan hebben, kunnen we er volgens mij echt niet op voortgaan ! 't Was immers niet het sterkste snelste zwemmertje dat zelf het eerst bij de eicel was geraakt, maar het zwemmertje dat door het labo gekozen is !

Wat die zwangerschapsstreek betreft, ik was zondag bij mijn moeder in een recente Libelle aan het lezen. Daarin stond een artikel over twee dikke vriendinnen die samen zwanger waren. Een foto van het einde van de zwangerschap, en daarna van de baby's. Bij de ene liep de streep boven de navel door, en inderdaad... het was een jongetje !

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten