Ik weet gewoon niet hoe ik moet reageren op die schoonzus. Echt ELKE keer dat we dedie zien, begint ze over onze kinderplannen, terwijl ze dus van niets weet. Maar het ergste van al, zelfs haar dochterke (6 jaar oud) wist me al te vertellen dat je niet moet getrouwd zijn om aan kindjes te beginnen. Maar ja, ze heeft aan haar dochterke gezegd dat tante Wendel en nonkel Ventje wel zullen willen wachten tot ze getrouwd zijn.. Dus nu verwacht ons onschuldig nichtje ook al binnenkort een dikke buik?? Allee, wat zit zij te beslissen om tegen dat kind te zeggen dat wij dan of dan zullen 'eraan beginnen'??? Ze maakt heel dat kind haar hoofd zot!
Volgende keer ga ik haar gewoon zeggen dat we voor't moment trouwplannen hebben, en dat die andere plannen nog volop toekomstmuziek zijn en dat wij zelf wel zullen beslissen wanneer we daaraan beginnen. Maar ja, ik zeg dat nu al een tijdje, 'volgende keer..'
pfff
Gelukkig hebben zij nu al alle kindjes die ze wilden. Da's tenminste een confrontatie waar ik niet direkt moet voor vrezen.. Dikke knuffel voor jullie, Dieke en Liezeke!
Groetje,
Wendy