zwangerschapskwaaltjes

Plaats reactie
wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 24 augustus 2009, 14:37

Sterretje, als je al iets verkeerd gegeten hebt dan is dat vast niet schadelijk voor je beebje. Die zijn sterker dan je denkt. Maar ik snap best je ongerustheid.
Pas op maar op met deze hitte en drink voldoende! En als het niet meer gaat, ga gewoon naar huis.

Liefs,

Bokje

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 24 augustus 2009, 14:40

Net nogmaals een primperan ingenomen en de misselijkheid neemt af en maakt plaats voor enorme vermoeidheid. Nog een beetje maagkrampen af en toe :(
Misschien ook de vermoeidheidspiek deze periode van de zwangerschap?
Hopelijk morgen beter hé.
Op't werk merkt alvast (nog) niemand dat ik nog niet erg productief geweest ben.
En airco staat op, dus 't is hier lekker fris

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 24 augustus 2009, 14:41

primperan maakt slaperig hé...

Hope to be
Berichten: 203
Lid geworden op: 6 december 2008, 17:59

Bericht door Hope to be » 24 augustus 2009, 16:10

Hey grootgevaarke

Heb nu ziekenverlof tot 31/8 daarna gaat al mijn verlof in dus ben nog niet op moederschapsrust. Heb in het begin veel complicaties gehad dat de gyn mij gewoon voor het minste thuis houdt.

Nu het enige ik kan doen is mijn koffer en beebje zijn koffertje maken. De suikerbonen zijn besteld en worden in elkaar geknutseld. Ik ben geen prulle mie. Das echt niks voor mij want na 3 doosjes en strikjes geef ik het op. De envelopjes van de geboortekaartjes die kan ik ook nog schrijven en voor de rest luieren en niksen. pff! Heb wel enorme drang om te poetsen maar gaat niet zo goed meer. Nestdrang zal het zijn zeker.

Nog een 7 a 8 weken denki ik. Ben nu 32 weken ver dus. Alleen hoop ik dat onze deugeniet zal draaien want hij ligt nog stuit. En ben een beetje bang voor een keizersnede en wil een gewone bevalling meemaken.

groetjes
Htb

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 24 augustus 2009, 17:33

Hope to be, een stuitligging wil niet per definitie zeggen dat het een keizersnede wordt !!! De vrouw van een collega is eind februari bevallen, ook stuitligging, maar op natuurlijke wijze, en op anderhalf uur was de klus geklaard, zonder epidurale !

Nikita76
Berichten: 1918
Lid geworden op: 19 september 2008, 14:31

Bericht door Nikita76 » 24 augustus 2009, 18:38

nah... htb, ik moet nu al thuis blijven, op 14 weken... door een placenta praevia... :shock:

iemand nog interessante, niet moe makende, stresserende, baarmoederontlastende hobbies ? Ik was al aan't puzzelen (echte legpuzzels) en heb hier nog n hoop boeken liggen om te verslinden, maar... of ik dat de komende 5,5 maand (als ik zover geraak !) volhou ... ?

Hope to be
Berichten: 203
Lid geworden op: 6 december 2008, 17:59

Bericht door Hope to be » 24 augustus 2009, 19:04

Nikita

Oei das minder, nu al thuis blijven. Ben in het begin ook 3 maanden thuis geweest en was toen heel erg ziek. Meestal sliep ik of keek ik tv maar dat begin je ook beu te worden.
Sudoku's of denksport puzzels? Ik had het geluk dat mijn ventje er vroeg in de namiddag al was. Hij werkt 's nachs en was meestal rond 1 u op. Dan speelden we is en gezelschapspel.

Lisa Marie. Een collga van mij is ook normaal bevallen van een baby in stuitligging maar mijn gyn wil dat niet op die manier. Hij wil geen risico nemen zegt hij en als ons zoontje zo blijft liggen doet hij een keizersnede. Hij doet ook geen poging om het te proberen draaien.

Groetjes
Htb

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 24 augustus 2009, 20:26

Sterretje, al wat beter ondertussen? Kan wel van de hitte zijn ook hoor, mijn huisarts zei dat daar veel mensen last van hebben. Of een buikvirus? Rust maar goed in ieder geval!

Véro.
xx

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 24 augustus 2009, 20:29

Nikita, veel sterkte hoor meid! Ik haakte en naaide vroeger veel, nu komt het er niet meer van door tijdgebrek, maar ik vond dat wel leuk! Of zo van die zelfbouwpakketten (of hoe noem je dat) om een auto of een zeilboot of zo te maken?

Véro.
xx

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 24 augustus 2009, 21:01

Nikita, toi toi toi....geen leuk nieuws, maar hoe moeilijk ook, probeer je vast te houden aan 't feit dat je beebje gezond is...risico's realiseren zich niet altijd. Duim ervoor dat alles goed loopt.

Qua bezigheid...de millenium trilogie van Stieg Larsson zijn een 1600 tal pagina's onderhoudend leesplezier. Ook het nieuwe boek van Zafon, het spel van de engel zal je vast enkele uren kunnen boeien.
foto's sorteren, afdrukken, inkleven of albums van maken, nog eens een ouderwetse brief schrijven, een dagboek voor je beebje maken, zelf je doopkaartjes ontwerpen en maken, freelance werk via computer of brieven vertalen voor bv Foster Parents plan,..afin, hoop dat er iets in zit dat je kan boeien.

Probeer toch een beteke te genieten van de tijd die jullie nu samen krijgen...Audrey

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 24 augustus 2009, 21:04

Naaien deed ik ook altijd graag (vooral kruisjessteek). heeeel tijdrovend en tijddodend werk...

Hier nog niet veel bezig. Heb sinds ik thuis ben van't werk al 2 uur geslapen ; Gewoon doodop.

Amper iets kunnen eten en nog steeds diarree. Daarnet koorts genomen: 37,5.
Gelukkig heb ik een fantastische huisarts en mag ik meteen nog langs!

lyse
Berichten: 1446
Lid geworden op: 19 juni 2009, 16:59

Bericht door lyse » 25 augustus 2009, 10:07

Hey Nikita,
Mijn zus heeft op haar 27ste zo'n 6 maanden moeten rusten (plat liggen zelfs) door placenta previa. Haar geduld werd uiteindelijk beloond met een kerngezond en superlevendig zoontje van intussen 2 jaar.
Het hangt natuurlijk allemaal een beetje af van wat je interesses zijn (en wat je nog mag doen van de dokter, jij hoeft misschien niet plat te liggen?) maar dingen die zij tijdens die "zee van tijd" zoal deed:
-tv series op dvd bekijken, in de bib kan je die vaak gratis of tegen een zacht prijsje huren
-spulletjes breien of haken voor de baby (wel vermoeiend voor de armen en schouders als je echt moet plat liggen)
-foto-albums samenstellen op computer en op papier
-een i-tunes muziekcollectie samenstellen (of je bestaande collectie updaten met nieuwe muziek) en uuuren naar je i-pod luisteren
-nu en dan een gelaatsverzorging of manicure aan bed
-kookprogramma's bekijken bvb op bbc en leuke recepten verzamelen
-een zelfstudie-taalcursus volgen

Liefs,
Lyse

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 25 augustus 2009, 10:14

Sterretje, al wat beter? Wat zei de huisarts?

Htb, 8 weken is nog lange tijd als je "niets" te doen hebt, dat klopt. maar hier zijn al veel tijddodende mogelijkheden geopperd, mss niet allemaal voor jou weg gelegd aangezien je geen prullemie bent (zoals je zelf zegt).
Zijn de envelopjes voor de geboortekaartjes al geschreven?
Nog een aanrader om te lezen: de boeken van Khaled Hosseini (de vliegeraar en duizend schitterende zonnen) en de reeks van De stam van de Holebeer (van Auel)

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 25 augustus 2009, 10:43

Een dafalgannetje en een goede nachtrust hebben al veel goedgemaakt
Was waarschijnlijk een virusje.
Koorts is meteen gezakt en zou niet schadelijk zijn.

maag en darmstelsel nog niet optimaal, maar ik ben toch aan het werk gegaan vandaag...

Zo rustig mogelijk aan doen en aftellen tot half vijf maar weer.

Khaled hoesseini heeft enkele hele leuke boeken!
Ik lees persoonlijk ook graag Virgina Andrews. De dag vliegt zo voorbij...

nathalie v
Berichten: 2975
Lid geworden op: 16 april 2009, 19:54

Bericht door nathalie v » 25 augustus 2009, 12:49

misschien staat het al ergens en heb ik erover gelezen, maar zou het kunnen dat de vroege zwangerschapskwaaltjes de ene dag minder "voelbaar" zijn dan de andere? Ik ben nu bijna zeven weken zwanger en sinds een paar dagen wat mottig en misselijk :shock:
Niet braken of zo, maar geurtjes, iets vies op men maag precies, niet goed kunnen eten... Vandaag is dat al heel wat minder dan gisteren en dan panikeer ik al, omdat gyn zei dat als misselijkheid over gaat er waarschijnlijk iets aan de hand is...

help!! :?

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten