Tonpon schreef: β30 oktober 2023, 19:09
Qua supplementen neem ik al bijna 3 jaar foliumzuur maar sinds een anderhalf jaar neem ik Supradyn prenatal, is een alles in 1 multivitamine, mag ook tijdens de zwangerschap genomen worden.
Welkom Kayleighs!
Ik weet niet eens mijn AMH waarde, ik denk niet dat ze dat al getest hebben? Hoe komt dat het aan de lage kant is, leeftijd?
Jammer van het tegenvallend resultaat, dat zal inderdaad een klap zijn.. Maar ik duim heel hard mee dat het 2 super-eitjes zijn die gewoon bevrucht kunnen worden! Hoe groot zijn die eitjes nu? Ik moest nog 2 dagen verder doorspuiten omdat mijn Oestradiol in mijn bloed nog te laag was ook al waren de follikels wel al groot genoeg. En inderdaad, is een IUI geen optie?
Onthebabyroad, spannend, November is al snel! Ik duim voor een snelle goedkeuring!
Zwikkie, dikke proficiat!
Zo, deze ochtend naar de gyn geweest.
Foto getoond van mijn ovulatietesten, ze was daar niet zo positief over. Ik heb al sinds 23/10 dat er een vaag streepje staat en het is vandaag nog steeds hetzelfde streepje. Misschien maak ik dan te lang hormoon aan en kunnen mijn eicellen daardoor niet goed rijpen zei ze. Ze zei ook iets over PCOS (maar dan heb je toch eerder geen eisprong/menstruatie? Ik heb juist een snelle cyclus met 21/23 dagen)
Maar goed, echo genomen en daar was al een beetje baarmoederslijmvlies te zien en er was een eitje van 12mm en eentje van 16mm. Dan nog een bn, morgen mag ik bellen voor de resultaten ervan. Verder moet ik zelf ovulatietesten blijven verder doen en nog eens een bn en echo. Vanaf een positieve ovulatietest zou ik in principe 5 dagen erna mijn terugplaatsing kunnen krijgen.
AMH wordt normaal gezien altijd gecontroleerd als je start met een fertiliteitstraject. Is belangrijk om te weten omdat dit je eicelreserve weergeeft.
Het zou me verbazen dat je arts dit nog niet heeft getest.
Ikzelf heb PCOS, wat de reden is dat we in een traject zijn gestapt. Als tiener was ik qua cyclus nogal onregelmatig. Aan de pil gegaan en toen we voor een kindje wouden gaan kwam na het stoppen met de pil mijn cyclus maar niet op gang. Na de bevalling van ons zoontje ben ik na een 7-8 maand terug beginnen menstrueren en vrij regelmatig geworden.
Op echo kunnen ze dit ook zien trouwens, je hebt dan vaak al veel follikels in je eierstokken.
En vrouwen met PCOS hebben vaak een hoge AMH waarde en dus een hoge eicelreserve.
PCOS hoeft zeker niet te betekenen dat je geen menstruatie/eisprong krijgt. Denk dat het zich op verschillende manieren kan uiten.
Een vriendin van mij heeft het bv ook en zij kan soms maanden niks hebben van menstruatie terwijl ik dus wel gewoon semi-regelmatig geworden ben en ongeveer elke maand een eisprong krijg. (Meestal rond de 30 dagen, soms korter/soms ietsje langer)

12/17: stop pil
10/18 - 7/19: clomid & menopur (5x neg/1x pos: MK 9w)
8/19 - 11/19: 4x IUI neg
1/20: IVF/ICSI1: 3x neg
5/20: ICSI2: 3x neg
8/20: ICSI3: 11 mei β21
6/23: start brusje
7/23: IVF/ICSI4: 1x neg (3 cryoβs)
8/23: TP cryo: 28 april β24
