Wensouders zoeken draagmoeder.

Plaats reactie
Kirina
Berichten: 1
Lid geworden op: 28 april 2024, 16:12

Wensouders zoeken draagmoeder.

Bericht door Kirina » 28 april 2024, 16:20

Hallo allemaal ,

Ik ben nieuw hier sinds vandaag.
Ik ben Kirina 32jaar.
Mijn partner D is 30jaar.
Wij zijn een samengesteld gezin waar inderdaad al kindjes aanwezig zijn.
Ik ben zelf al mama van kindjes maar na de laatste zwangerschap van 4jaar geleden is mijn baarmoeder abrupt moeten worden verwijdert door medische redenen waardoor ik zelf geen kindjes meer kan dragen.
Dit heeft zeker en vast een grote impact gehad op mijn wensen als mama worden.
Mijn partner en ikzelf zouden graag nog een laatste keer ouders worden helaas moet dit met behulp van een draagmoeder zelf heb ik nog mijn eierstokken dus de eicellen zouden wel van mij gebruikt worden.
Dit hebben wij al in familiale kring gevraagd maar daar blijft het bij neen omdat er nog kinderwensen zijn of ze het moeilijk hebben dat ze de baby zouden moeten afstaan.
Een vrienden kring is er helaas niet dus daar kunnen wij ook niet op terug vallen.
Wij wonen aan de kust in Belgie.

Vele lieve groetjes K en D :wink:

Mama1608
Berichten: 6
Lid geworden op: 21 mei 2020, 16:23

Re: Wensouders zoeken draagmoeder.

Bericht door Mama1608 » 18 maart 2025, 11:48

Hallo,

Bent u nog op zoek naar een draagmoeder?
Ikzelf zou dit willen doen, denk er al een tijdje aan.
Maar niet met eigen genen.
Met andere woorden, zowel eicel als zaadcel niet komende van ons..

jesse99
Berichten: 12
Lid geworden op: 12 maart 2024, 11:25

Re: Wensouders zoeken draagmoeder.

Bericht door jesse99 » 2 mei 2025, 6:06

Wat een moedige en ontroerende boodschap, Kirina. Ik voel oprechte bewondering voor jullie vastberadenheid en liefdevolle wens om samen een kindje te krijgen, ondanks de moeilijke weg die daarvoor nodig is.Monkey Mart Game Het raakt me hoe open en kwetsbaar je jouw verhaal deelt — ik hoop dat jullie de juiste persoon vinden die jullie droom kan helpen waarmaken. Heb je al contact gezocht met organisaties in België die gespecialiseerd zijn in draagmoederschap?

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast