Utrogestan ?

IVF Forum
girl
Berichten: 217
Lid geworden op: 10 april 2009, 18:14

Bericht door girl » 8 september 2009, 22:42

shaka

zo'n applicator vind je bij je apotheker;als je t bij de ene apotheker niet vindt,ga eens langs bij een andere. Is heel handig en proper-zonder zou het nogal plakkerig worden.

gr

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 9 september 2009, 9:02

Applicator of niet is een kwestie van voorkeur. Ik vond 't wel handig. Haalde de mijne gewoon bij de apotheker, dat is iets universeels, zoals een plastic inbrenghuls van een tampon maar wat smaller en langer. En het kostte echt zo goed als niks.

Gewoon vragen aan de apotheek. Tip : vraag er meteen een paar, zo kan je die links en rechts leggen, ik had er een aan het bed, een in de badkamer, een op het werk, .... Ik kreeg ze gratis als ik de utrogestan daar kocht of ik betaalde een paar tientallen cent. Echt niks.

En uittesten hé, je zal gauw genoeg merken of je 't handig vind. Ma zoals Orchidee al zei, tis puur voor je comfort, met de vinger erin is diep genoeg.

Mona Lisa
Berichten: 514
Lid geworden op: 13 augustus 2009, 13:21

Bericht door Mona Lisa » 9 september 2009, 15:58

ik gebruik ook steeds een applicator. een pak handiger. Maar ondanks dat de applicator langer is dan mijn vinger komt zo af en toe de capsule utrogestan er toch al na een 2tal uurtje volledig terug uit.
maar dat zal wel niet zo erg zijn hoop ik.

melika
Berichten: 522
Lid geworden op: 2 april 2008, 22:45

Bericht door melika » 12 september 2009, 18:24

hey dames,

ik heb ook een utrovraagje
bij onze iui pogingen moest ik utro beginnen nemen na de inseminatie
nu heb ik woensdag pu gehad en niemand heeft mij gezegd dat ik dat moest beginnen gebruiken maar vandaag bij de tp zei de verpleegster ja je mag uw utro dan verder blijven gebruiken :o
tja ik kan de klok niet terugdraaien maar vraag mij toch af of dat nu veel kwaad kan :?

Martha
Berichten: 199
Lid geworden op: 2 april 2009, 10:04

Bericht door Martha » 12 september 2009, 18:53

Hey Melika

Ik heb na 4 IUI's ook mijn eerste IVF gehad. Tijdens de IUI's heb ik nooit utro moeten steken, maar bij de IVF moest ik pas de tweede dag na de pick-up en dus één dag voor de terugplaatsing beginnen. Ik denk niet dat dat zo erg is als je iets later begint. Maar ik ben natuurlijk ook geen gyn. Als je niet zeker bent, vraag het gewoon aan de consulente of de gyn.

Groetjes


Martha

Orchidee
Berichten: 421
Lid geworden op: 23 augustus 2007, 15:51

Bericht door Orchidee » 13 september 2009, 9:51

Hoi Melika,

bij mij staken ze zelf een utropilleke na de TP en moest ik daarna starten met 3x/ dag, waarvan nog 2 X op de dag van de TP, dus, je hebt niets gemist hoor :wink:

groetjes en veel succes

orchidee

Shaka
Berichten: 23
Lid geworden op: 8 september 2009, 16:07

Wassen tijdens gebruiken Utrogestan

Bericht door Shaka » 21 oktober 2009, 21:19

Hey Allemaal. Zitten aan onze 2de poging, 2 emby's van de 6 eicelletjes. TP nu vrijdag. Begin dus terug met utrogestan. Ik had daarover nog een klein vraagje. Mag ik me "binnenin" wassen af en toe denken jullie? of haal ik dan alle werking weg? Badankt in ieder geval al voor de vorige reply's. Ik probeer morgen de applicator toch maar eens.
Nog veel success iedereen ! :)

Orchidee
Berichten: 421
Lid geworden op: 23 augustus 2007, 15:51

Bericht door Orchidee » 21 oktober 2009, 21:39

Beste Shaka,

'binnenin' zou ik niet echt wassen hoor, da's nooit echt nodig, zelfs in normale omstandigheden niet. Gewoon onderaan wassen met water (niet met zeep !!) is al meer dan genoeg. Of in de douche daar eens goed sproeien :lol: . Maar dan best wel voor het opsteken van je pillekes hé :wink:
'k wens je heel veel succes met deze poging. Dat het deze keer de goeie keer mag zijn.
En die applicator, dat is niets voor mij :? 'k deed mezelf alleen maar pijn (misschien ben ik 'scheef' vanbinnen :roll: )

groetjes

orchidee

Shaka
Berichten: 23
Lid geworden op: 8 september 2009, 16:07

Bericht door Shaka » 25 oktober 2009, 13:21

hey allemaal.

Ik heb een stom vraagie. Iedere keer als ik naar het toilet ga komt er een beetje wit van de pilletjes mee . Moet ik me zorgen maken dat er niet genoeg hormonen overblijven ? Ik neem reeds de 200mg capsules 3x er dag dus ik durf zeker niet meer gebruiken. Maar ik heb gewoon schrik dat er niet genoeg over blijft om voldoende te helpen.

Sorry maar in de wachtperiode begin je aan alles te twijfelen. Ik lees ook alles wat ik kan vinden op het net. Het is fijn om te lezen dat anderen met dezelfde vragen zitten als ikzelf.

Vorige keer keken we te veel naar mogelijke tekenen van zwangerschap maar deze keer proberen we daar niet al te veel aandacht aan te geven, proberen is hier wel het sleutelwoord....

groetjes !

Shaka.

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 25 oktober 2009, 13:24

Nee hoor, das helemaal normaal dat er een hoop mee terug naar buiten komt. De meeste utrogestan gebruiksters kunnen niet zonder inlegkruisjes. 8)

Succes!!!

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 25 oktober 2009, 13:56

Ik heb ook ooit een tweede utrogestan opgestoken niet zo lang na de eerste, omdat die er blijkbaar met naar het toilet te gaan mee terug was uitgekomen..
Tja, dat was dan te veel, want toen kreeg ik bloedverlies. Je lichaam haalt dus blijkbaar vrij snel de werkzame stoffen eruit.

Glenys
Berichten: 586
Lid geworden op: 19 juni 2008, 16:23

Bericht door Glenys » 25 oktober 2009, 16:25

Hoi Shaka,

Grappig om te lezen dat er nog mensen zijn die twijfelen aan de werkzaamheid. Bij mij net hetzelfde verhaal...ik gebruik inlegkruisjes om mijn broekje netjes te houden. Het blijft toch wel iets vies, die utrobollen :?

juffie
Berichten: 900
Lid geworden op: 11 mei 2009, 10:10

Bericht door juffie » 26 oktober 2009, 8:43

Ook hier een vraagje,
Ik heb woe tp van cryo's (hopelijk) moet je utrogestan bij cryo's al voor de tp beginnen nemen?
Bij mijn verse poging was dit pas vanaf de TP.
Kan iemand mij helpen?

Gtjs

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Cryo's en Utrogestan

Bericht door Noa09 » 27 oktober 2009, 9:33

Hoi Juffie,

Ik heb (hopelijk) deze week donderdag terugplaatsing van een cryo, en ik moet vanaf vandaag (dinsdag) terug starten met 3x per dag Utrogestan.

Grtjs,

Noa

juffie
Berichten: 900
Lid geworden op: 11 mei 2009, 10:10

Bericht door juffie » 27 oktober 2009, 9:49

Hey Noa,

Veel succes met de tp,
ik hopelijk morgen.
Deze ronde zonder utro, ik heb toch maar met gyn gebeld.
Hopelijk blijven ze bij ons deze keer plakken hé.

Grtjs

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten