start ivf mei 2009

IVF Forum
Plaats reactie
Janne
Berichten: 373
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 17:17

Bericht door Janne » 6 oktober 2009, 19:05

Juffie

ik hoop dat je ms snel doorbreken! En dat je dan met volle moed terug kan beginnen...


Vindertje

heb jij vandaag je terugplaatsing gehad? Viel het mee?

Kunnen we samen aftellen, want ik heb vanmiddag een terugplaatsing gehad van 2 cryo's... nu kunnen de twee lange wachtweken weer beginnen... maandag 18/10 bloedname...

Vlindertje27
Berichten: 59
Lid geworden op: 5 september 2009, 12:24

Bericht door Vlindertje27 » 7 oktober 2009, 19:03

Janne,

Ja, ik heb gisteren een terugplaatsing gehad van een 9-cellig embryoke. Ik noem het nu ons 'supercelleke'. :) Buiten dit eentje heb ik nog 11 mooie embryokes (8-cellig)die ze gaan invriezen. Nog een ander was wat traag in het delen (5 cellen), maar als het zijn best nog deed, werd het eveneens ingevrozen. :) Al bij al een prima resultaat. Ik ben echt content.

De terugplaatsing zelf viel ook heel goed mee, vrij relaxed eigenlijk. Wat babbelen met de verpleegster ondertussen en hop, ons kleintje was gelanceerd. Ik moest daarna wel 2u met mijn benen iets naar omhoog liggen, maar alles voor het succes hé. :) En nu is het inderdaad wachten. Ik heb mezelf voorgenomen om me in niets druk te maken de komende 2 weken. Ik ga me niet kwaad maken, geen stress opt werk, ... Hopelijk heeft het dan effect.:)

Ik loop er wel veel aan te denken zene. Zou alles goed gaan, zou het nog leven, zou ik wel dit of dat doen, etc... Het is eigenlijk onwerkelijk, maar in theorie zijn we nu zwanger hé. Tis alleen een kwestie of het blijft duren.

Ik moet ook op 18/10 bloed laten prikken. Dat gaat een zware dag worden... Pff! Maar tis wel leuk dat we nu samen kunnen aftellen! :)

Veel succes! Ik duim voor je!

Janne
Berichten: 373
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 17:17

Bericht door Janne » 7 oktober 2009, 19:10

Wow Vlindertje,

dat is echt wel een fantastisch resultaat! Ik ben blij voor je!
Ik hoop dat het je gaat lukken om je rustig te houden de volgende twee weken!
Neem je utrogestan? Heb jij daar last van?
Ik duim ervoor dat we allebei een positief resultaat krijgen maandag 18/10...

Vlindertje27
Berichten: 59
Lid geworden op: 5 september 2009, 12:24

Bericht door Vlindertje27 » 7 oktober 2009, 19:14

Bedankt! :)

Ja, ik moet ook Utrogestan nemen. Ik heb er eigenlijk weinig last van, maar ik heb eigenlijk van geen enkele medicatie al veel last gehad, dus misschien ben ik de uitzondering. Kheb wel den indruk dat ik wat meer moe ben, maar dat kan ook van emoties van de laatste dagen komen.

En euh... 18/10 is een zondag hé! ;)

Janne
Berichten: 373
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 17:17

Bericht door Janne » 7 oktober 2009, 19:26

Je hebt gelijk : 18/10 is een zondag... ik mag maandag 19/10 pas gaan voor bloedname... :?

Jij gaat het nieuws dan al een dagje vroeger weten... :wink:

juffie
Berichten: 900
Lid geworden op: 11 mei 2009, 10:10

Bericht door juffie » 7 oktober 2009, 19:48

Vlindertje,

Wat een prachtig resultaat, wow zeg.
En dan nog zoveel emby's om in te vriezen kei goed zeg.
Als het dan niet zou lukken nu, maar dat is lang nog niet zeker moet je niet direct de hele procedure terug door kei goed!!

Janne en Vlindertje ik duim voor jullie, ik hoop dat tegen dan mijn ms gepasserd is en ik aan mijn cryo's kan gaan denken.
Veel succes allebei, ik zal een kaarsje branden

Grtjs

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 8 oktober 2009, 11:34

Hallo dames,
Na een week in natuurlijke cyclus voor iui, moet ik toch menopur inspuiten van vorige vrijdag omdat er nog niks begon te groeien. Nu dinsdag was er na 4 dagen spuiten ook nog niets te zien. Morgen moet ik terug voor bn en echo. Ben benieuwd!

Melika, veel succes met je cryootjes meid!

Janne, lukt het een beetje met de wachtweken? Ik duim in ieder geval mee hoor! Toch 2 kansen hé!!!!

Vlindertje, wat een prachtresultaat zeg! Jij hebt nog een mooi vooruitzicht mocht het nu niet lukken. Maar ik hoop uiteraard dat het wel lukt nu hé!

Dikke knuffel aan iedereen, xxxxx

Janne
Berichten: 373
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 17:17

Bericht door Janne » 8 oktober 2009, 13:02

Juffie

merci voor de duimen! Ik hoop echt dat je ms niet lang meer op zich laten wachten!

Kago

ik hoop dat de Menopur snel aanslaat en dat er dan een mooie follikel gaat klaarzitten! Hou ons op de hoogte!

Ik vind de eerste en de laatste dagen van de wachtweken altijd het moeilijkste... maar momenteel gaat het wel. Ik ben er niet te veel mee bezig. Gisteren was het de sterfdatum van mijn broer. Hij is twee jaar geleden gestorven ne een zware strijd (van een jaar) tegen maag en leverkanker. Wij verjaarden op dezelfde dag en nu ben ik hem voorbijgestoken. Ik ben nu een dag ouder dan hij ooit is kunnen worden. Ik heb besloten om van elke dag die ik 'extra' heb te genieten...

Vlindertje27
Berichten: 59
Lid geworden op: 5 september 2009, 12:24

Bericht door Vlindertje27 » 8 oktober 2009, 18:13

Janne, alvast een dikke knuffel en veel sterkte!

Ik had nog een vraagje. Ik heb sinds vandaag zo'n zeurende buik- en rugpijn. Kan dat nog van de PU en de terugplaatsing zijn? Ik zou het nogal snel vinden als een voorteken van mijn ms... :?

Hebben jullie hier ervaring mee?

Alvast bedankt!

Janne
Berichten: 373
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 17:17

Bericht door Janne » 8 oktober 2009, 19:08

Vlindertje

dit kan nog wel van de PU zijn. Ik heb er bij mijn PU ook enkele dagen erna nog last van gehad. Ik kan me wel niet meer herinneren tot welke dag...Een voorteken van je ms zou idd wat vlug zijn...

Ik hoop dat je er snel van verlost bent...

Mona
Berichten: 6
Lid geworden op: 13 augustus 2009, 9:32

Bericht door Mona » 9 oktober 2009, 7:42

Hallo,

Juffie, om mijn miskraam in te leiden hebben ze me Cytotec gegeven, daarna zijn ze meteen begonnen met een nieuwe cyclus om een ingevroren embryotje terug te plaatsen. Het heeft de ontdooiing wel niet overleefd.

Ik heb zelf pick up gehad op woensdag uiteindelijk. Ik had ongeveer 30 follikels (allemaal aangeprikt), 17 eicellen en ik heb gisteren vernomen dat er 13 bevrucht zijn. Ik hoop dat veel daarvan goed ontwikkelen en in de diepvries kunnen, want de PU was deze een regelrechte hel. Tijdens de Pu viel het tamelijk mee, maar daarna was de pijn niet te harden. Maar ik ben er nu bijna door... zaterdag TP. :lol:

Het wordt weer spannend bij veel mensen. Ik zal voor jullie allemaal duimen... . Ik hoop dat we binnenort goed nieuws mogen horen!

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 9 oktober 2009, 11:32

Janne, veel sterkte meid!!! Ik vind zo'n verhalen altijd verschrikkelijk. We mogen en moeten verdrietig zijn en alles verwerken, maar moeten ondertussen wel verder met ons leven hé, hoe hard het ook kan zijn!!!

Mona, morgen een topembryo hé!!!!!!! Ik duim mee voor jullie!!!!!!!!


Mijn moed is stilletjesaan tot 0 aan het vallen. Ik moet nog wel gyn. bellen voor bn-resultaat, maar ziet er echt niet goed uit. Waarschijnlijk zal ik mijn poging moeten stoppen omdat er geen enkele reactie komt op de menopur. Mijn eierstokken reageren voor het eerst helemaal niet meer. Ze vrezen wel dat ik volledig in de menopauze aan het belanden ben. En als er geen reactie meer komt is het echt over en out voor mij! [:2:] Mijn gyn. heeft gezegd dat ik nu even het gesprek met Jette moet afwachten. Maar als mijn eicellen inderdaad op zijn is er geen kans meer hé! Het is niet fijn om te horen, maar hier raken we wel weer over zeker?

xxxxxxxxx, Kago

juffie
Berichten: 900
Lid geworden op: 11 mei 2009, 10:10

Bericht door juffie » 9 oktober 2009, 12:02

Hoi allemaa,

Wij zijn officieel ook terug gestart gisteren zijn mijn ms doorgekomen en maandag 19/10 mag ik naar de gyn om te zien wanneer de Tp van mijn cryo zal zijn, hopelijk overleeft hij het.

Veel succes nog allemaal!!!

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 9 oktober 2009, 14:04

Juffie, alléé vooruit dan maar weer! Veel succes!!!!!!! Ik laat een kaarsje branden!!! :lol:

Heb de resultaten van het bloed. De bloedwaarden waren nu toch iets ( niet veel) gestegen. Ik mag puregon blijven spuiten tot woensdag en dan ze we verder! Van follikel was er nog niets te zien. Volgende week vertel ik je weer meer!!!!

Groetjes, Kago

Poupette
Berichten: 105
Lid geworden op: 9 oktober 2009, 11:15

Bericht door Poupette » 9 oktober 2009, 15:05

Hallo iedereen,

Ik ben me juist ingeschreven want ik heb een beetje steun nodig. Ik ben franstalig dus sorry voor mijn nederlands. Het zou tof zijn als ik jullie groep kan aansluiten.

Ik ga jullie een kort uitleg geven. Ik ben 35 en heb de pil gestopt in april 2007. Ik ben zwanger geworden in october en november 2007 maar ik heb twee biochemische miskramen gehad. Derde zwangershap in februari 2008 maar spontane miskraam om 10 weken zwangerschap. Mijn man en ik hebben al de onderzoeken gedaan en alles is normaal. Het is onverklaarbaar bij ons.

Doctor Stevens had dus 4 IUI voorgesteld. Twee zonder behandeling en 2 met behandeling. Ik ben zwanger geworden in augustus 2009 via de derde poging maar jammer genoeg, biochemische miskraam.

We zijn het beu en hebben dus beslist over IVF te stappen. Misschien is er een probleem in de celdivisie. Ik moet de pil vandaag beginnen en heb een afspraak de 13 oktober voor mijn planning. Ik moet toegeven dat ik een beetje bang ben van ivf vooraal voor de pick-up :? .

Ik wil gewoon mijn emoties delen met jullie en misschien kunnen jullie mij jullie ervaring delen.

Is er iemand die ook een ivf heeft in november?

Ik wens voor iedereen een positieve zwangerschaptest!!!!

Alvast bedankt

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten