ingevroren embryo's

IVF Forum
Plaats reactie
kitten
Berichten: 44
Lid geworden op: 27 februari 2008, 13:45

ingevroren embryo's

Bericht door kitten » 24 september 2009, 14:48

wij hebben net onze eerste poging gehad en vandaag te horen gekregen dat test negatief was. nu tweede poging met ingevroren embryo. zijn er die zwanger zijn geweest na het inbrengen van een ingevroren embryo?

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 24 september 2009, 14:51

Die zijn er zeker kitten. De slaagkans bedraagt na TP ongeveer 20%, iets lager dus dan met een verse poging (gemiddeld 30%), maar het is een goede kans hoor!

Voor de TP moet je embryo wel de ontdooiing overleven, die kans is iets van een 60%.

Alvast veel succes, en dikke knuffel voor je mislukte poging!

sterre
Berichten: 3
Lid geworden op: 28 april 2009, 17:19

zwanger

Bericht door sterre » 2 oktober 2009, 19:41

Kitten,

Ja het is zeker mogelijk om zwanger te geraken!! Ik ben nu 24 weken ver. Mijn tweede poging met bevroren embryo's bleek de goede te zijn. Ze hadden er 2 teruggeplaatst (8cellig) en daarvan wordt er eentje ons toekomstig kindje!! Zeker de moed niet opgeven.Je moet gewoon in je achterhoofd hebben dat het enkele pogingen kan duren maar lukken kan het zeker!!! Ik wens je hierbij heeeeel veeel succes!

fiete
Berichten: 3
Lid geworden op: 4 april 2008, 17:26

Bericht door fiete » 7 oktober 2009, 15:31

ja zeker de moed niet opgeven , ik heb ook 3 jaar geprobeerd om zwanger te worden en nu is het eindelijk zover.Ben 7 weken zwanger.
Heb eerst monitoring gehad, dan 6 iui, 1 pickup met 1 terugplaatsing die niet gelukt is, en nu was het mijn 1 cryo die teruggeplaatst werd, ik had er 4 , en die ene was direct goed, dus heb er nog 3 over( je weet maar nooit).
Je moet erin blijven geloven.Ik moet wel toegeven dat ik de laatste keer wel rustiger was, ik dacht " het wordt weer niets";Toen ze belden met het goede nieuws geloofde ik het niet.Dus nooit opgeven de aanhouder wint, Ik was zeer tevreden in AZ brugge.Geen wachttijd. : :D

prutske14
Berichten: 302
Lid geworden op: 22 mei 2009, 21:03

Bericht door prutske14 » 7 oktober 2009, 18:45

Dag fiete, ik ben zelf ook in behandeling in brugge en hopelijk hebben we vrijdag een tp van 1 of 2 cryo's. Heb al 1 icsi achter de rug en nu de eerste keer een cryo. We hebben er 2 dus hopelijk kunnen we toch 1 terugplaatsen. Proficiat trouwens en geniet ervan! Hebben ze u zelf opgebeld? Ik moet altijd zelf bellen of bellen ze enkel als het goed nieuws is :)

kitten
Berichten: 44
Lid geworden op: 27 februari 2008, 13:45

Bericht door kitten » 19 oktober 2009, 12:56

gisteren terugplaatsing van ingevroren embryo nu kunnen we weer aftellen tot de zwangerschapstest. en hoop dat het niet zo is als vorige keer dat de dag voor de test mijn regels doorkomen.
Maar dat ik de verlossende telefoon krijg met het goede nieuws. weet dat het nadien nog mis kan gaan maar het is dan al een stap in de goede richting

juffie
Berichten: 900
Lid geworden op: 11 mei 2009, 10:10

Bericht door juffie » 19 oktober 2009, 15:07

Ook hier iemand die vol moed aan een cryo-poging begint.
Mijn eerste ICSI was gelukt maar is uitgedraaid op een miskraam na 11w.
Vandaag net terug van de gyn en krijg volgende week, hopelijk als ze het ontdooien overleven, tp van 1 cryo.
Veel succes ik duim met je mee!!

kitten
Berichten: 44
Lid geworden op: 27 februari 2008, 13:45

Bericht door kitten » 19 oktober 2009, 18:52

wij duimen ook voor jouw mee en alle andere natuurlijk

Mona Lisa
Berichten: 514
Lid geworden op: 13 augustus 2009, 13:21

Bericht door Mona Lisa » 20 oktober 2009, 11:14

ik heb eens een ander vraagje. Na mijn pick up heb ik geen terugplaatsing kunnen doen (omwille van overstimulatie). We hebben wel 15 embryo's in de vriezer zitten :-). Het terugplaatsen van een cryo wordt niet terugbetaald. heeft iemand een idee hoeveel het financiële plaatje bedraagt? Ik bedoel dan van de terugplaatsing zelf + ontdooiing.

juffie
Berichten: 900
Lid geworden op: 11 mei 2009, 10:10

Bericht door juffie » 20 oktober 2009, 11:28

geen idee het is voor mij ook de eerste keer, maar er komen wel heel wat minder echo's bij te pas bij mij, 1 keer echo en 2 keer bn.
Binnen een paar weken kan ik je meer vertellen.

Hopelijk gaat het al wat beter met je pijn.

Grtjs

florence
Berichten: 107
Lid geworden op: 24 november 2007, 9:12

Bericht door florence » 21 oktober 2009, 11:42

Mona Lisa schreef:ik heb eens een ander vraagje. Na mijn pick up heb ik geen terugplaatsing kunnen doen (omwille van overstimulatie). We hebben wel 15 embryo's in de vriezer zitten :-). Het terugplaatsen van een cryo wordt niet terugbetaald. heeft iemand een idee hoeveel het financiële plaatje bedraagt? Ik bedoel dan van de terugplaatsing zelf + ontdooiing.
hallo mona lisa,

bij een cryo betaal je gewoon de consultaties van je echo's die op voorhand gebeuren en dan ook nog eens de 'consultatie' van de terugplaatsing. oh ja, meestal moet je clomid nemen dus dat moet je ook betalen maar dat kost 2x niks. zo'n cryo valt dus eigenlijk goed mee gezien je een groot gedeelte terugbetaald krijgt van het ziekenfonds.

groetjes

Mona Lisa
Berichten: 514
Lid geworden op: 13 augustus 2009, 13:21

Bericht door Mona Lisa » 21 oktober 2009, 12:34

ah ok, omdat mijn dokter zei dat het niet terugbetaald werd. dacht ik dat het ging over de hormonen + de labo-onkosten voor de ontdooien enzo. Maar dan betreft het waarschijnlijk enkel de hormonen. Clomid werkt bij mij niet, maar heb nog restjes menopur en puregon, daar zullen we al wel een eindje mee komen.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 13 gasten