Imeldaziekenhuis - Bonheiden

IVF Forum
Plaats reactie
cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 10 november 2009, 14:53

Pffff, ik word ondertussen ook gek van de zenuwen. Ik ben de laatste dagen zo moe en migraine, ik word er knettergek van. Mijn ventje vertrekt morgen ook voor't werk naar 't buitenland tot zondag. Vrijdag is dan de bloedname en wat als ik weeral slecht nieuws krijg. Het is zo frustrerend. Heb altijd mooie embryokes, maar ja ... Ik kijk er zo tegen op om nog maar eens een hysteroscopie te ondergaan, maar ja, die weerstand zou wijzen op een nieuwe verkleving, dus veel keuze is er niet natuurlijk.
Nu zal ik nog maar proberen om een paar dagen positief te denken, want sta er de volgende dagen alleen voor (met twee drukke kleuters). Maar 't moest even van mijne lever.
groetjes
Cien

Filka
Berichten: 243
Lid geworden op: 7 oktober 2009, 15:59

Bericht door Filka » 11 november 2009, 13:43

@ Mona Lisa: Graag gedaan. We zijn hier om elkaar te helpen en te steunen hé. Blijf erin geloven!

@ Cien: Ik ken je frustratie, tot nu ook altijd mooi verloop gehad maar altijd negatief resultaat. Maar positief denken moet je zeker blijven doen! We duimen mee voor jou! Die drukke kleuters kunnen je helpen je gedachten even te verzetten ;-) Een leeg stil huis zoals hier is ook niet altijd makkelijk. Voor je het weet is het vrijdag! Succes!

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 11 november 2009, 14:54

Wij zijn hier absoluut onze zinnen aan't verzetten. Deze voormiddag naar Plankendael geweest, nu nog wat knuteselen en spelen en zo gaat de tijd veel vlugger vooruit. Ach ja, die 2 dagen gaan ook snel weer voorbij zijn, maar af en toe schiet de paniek weer te binnen en dan weet ik met mezelf geen blijf. En dan kom ik hier mijn frustraties posten en dan kan ik er weer even tegen.
En Filka, ik kan me voorstellen dat een leeg huis ook heel frustrerend is als je zo naar kindjes verlangt. En het is inderdaad waar dat ze mij heel goed helpen om de tijd vooruit te laten gaan en mijn frustratie wat af te zwakken. Ik ben heel blij dat ik al 2 kindjes heb, ook al is de wens voor een 3de ook heel groot. Ik kan me voorstellen hoe het moet zijn als je zo smacht naar een 1ste kindje.
Ooit is het aan ons hé dames, we moeten het gewoon blijven geloven, ook al is het niet altijd even gemakkelijk.
groetjes
Cien

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 13 november 2009, 12:39

Pfff, ik kreeg dr Pelckmans niet vast, maar had net dr Bosteels aan de telefoon. Het resultaat was nog niet binnen. Ik mag rond 15u terugbellen. Ondertussen ook wel een heel klein beetje bloedverlies, dus dat belooft weer niet veel goeds .

Filka
Berichten: 243
Lid geworden op: 7 oktober 2009, 15:59

Bericht door Filka » 13 november 2009, 13:21

Ik was deze ochtend nog op controle bij Dr. Pelckmans. Ze ging vandaag met de mensen van Leuven alles opstarten om ook in Bonheiden een PU te kunnen uitvoeren. Oef, dan moeten we daarvoor in 't vervolg ook al ni meer heen en weer.

Cien, 't is echt spannend! Ik begrijp je twijfel maar ik hoop nog altijd super hard dat je resultaat positief is!

Ik kan alvast uitkijken naar een PU volgende week. Op zich niets aangenaam, maar we kijken uit naar het resultaat. Voorlopig al 11 follikels van redelijk formaat. Nadien heb ik 2 weken rust gekregen, zodat ik me wat kalm kan houden.

Foxke
Berichten: 117
Lid geworden op: 1 juni 2009, 12:30

Bericht door Foxke » 13 november 2009, 13:29

Hallo,

Cien, we duimen dat alles in orde komt.

Filka, normaal gezien gingen PU al kunnen doorgaan vanaf 01 oktober in Bonheiden, maar toen kregen ze alles ni klaar. Is jouw PU dan al in Bonheiden?

Ik moest nl langer de pil nemen omdat Leuven met de feestdagen zijn labo sluit en er dus gaan PU kon plaatsvinden. Hopelijk mag ik na mijn gesprek 02/12 direct met de hormonen starten.

Die rust kan je echt gebruiken hé, heb ik vorige keer veel aan gehad. Allée, 't is te zeggen, ik was toch een weekje zwanger. Over mijn miskraam geraak ik ni echt over, maar elke dag gaat het ietskes beter.

Veel succes ladies!

Prettig weekend!

groetjes

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 13 november 2009, 16:25

Vrijdag 13 is dus geen geluksdag voor ons. Weeral slecht nieuws gekregen.
Volgende woensdag mag ik bij dr Bosteels langs om alles te bespreken. Ik veronderstel dat er weer een hysteroscopie zal plaatsvinden, met hopelijk iets daarna (een week of zo) een TP?
Ik duim alleszins verder voor iedereen
een droevige Cien

Foxke
Berichten: 117
Lid geworden op: 1 juni 2009, 12:30

Bericht door Foxke » 13 november 2009, 16:44

Hallo,

Cien, wat jammer van het slechte nieuws. Heb je nog cryo's over?

Jij kan gelukkig snel bij dr Bosteels langs, ik moet altijd zo lang wachten om een afspraak bij dr pelckmans.

groetjes

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 13 november 2009, 17:10

Ik heb nog 4 cryo's. Meestal kan ik ook snel langs bij dr Pelckmans;
Nu moet ik langs bij dr Bosteels omdat hij de hysteroscopie zal doen en gespecialiseert is in verklevingen. 't Gaat nogal vlotjes, omdat het ergens zijn fout is dat ik het allemaal voorheb, denk ik. Beetje schuldgevoel. Moest ook langer wachten, maar zijn secretaresse belde na 5 min terug (dr Bosteels had haar al opgebeld) dat ik toch volgende week al mag komen. Nu, die verklevingen komen altijd terug, dus is het eigenlijk ook van't grootste belang dat ik snel zwanger ben.

Foxke
Berichten: 117
Lid geworden op: 1 juni 2009, 12:30

Bericht door Foxke » 13 november 2009, 17:16

Hoi,

Ja op follikelmeting ed dat gaat altijd snel, maar na mijn miskraam moest ik toch 4 à 5 weken wachten totdat ik op gesprek kon op woensdagmiddag tijdens de fertiliteitsraadpleging. Nu dat komt wel omdat haar verlof en een feestdag '11/11' er tussenzit waarschijnlijk.

Pff, zwanger worden zou leuk moeten zijn. De fun is er hier al echt lang af hoor!!

groetjes
www.bloggen.be/jonaswordtgrotebroer

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 13 november 2009, 17:39

Foxke,

hier is de lol er ook af hoor.
Bij de eerste 2 ging alles vlotjes en was zwanger worden inderdaad leuk.
Mijn miskraam (van 2-ling, ook spontaan) is ondertussen 2 jaar geleden. En na een tijdje wisten we dan dat IVF onze enige kans zou zijn, en dat is dan ook al bezig vanaf februari. Je zou van minder de moed opgeven he.
Maar we geven de moed NOG niet op. Hopelijk komt dit echt goed voor iedereen hier

Filka
Berichten: 243
Lid geworden op: 7 oktober 2009, 15:59

Bericht door Filka » 14 november 2009, 10:28

@ cien: 'k vind het echt spijtig voor jou! Het was je zo hard gegund. Die verkleving is inderdaad een echte boosdoener precies. Hoe ontstaat dat eigenlijk? En dit is Dr. Bosteels zijn schuld??


@ Foxke: Als het goed loopt zou ik in Bonheiden mijn PU kunnen doen deze keer. Zwanger zijn lijkt me echt wel fun. Maar de 'lijdensweg' die wij moeten afleggen is helemaal niet fun. Wij zijn ook al 3 jaar bezig om onze kinderwens te vervullen. Nu al 1 jaar met ivf en al 2 miskramen. Het is niet makkelijk om je daar altijd over te zetten. Maar het enige wat ik voor ogen hou is dat ik blijf voortdoen zodat hier binnenkort één of twee schatjes rondlopen!

cien
Berichten: 300
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 13:32

Bericht door cien » 14 november 2009, 15:46

Hallo,

gho, schuld is een groot woord natuurlijk. Na de bevalling van mijn dochtertje is er een stuk van de placenta blijven zitten en de gyn heeft dat op die moment niet gemerkt, maar pas bij de nacontrole. Dus een curretage, maar moest geen pil en anbtibiotica pakken, want gaf borstvoeding. De kans op, verklevingen was klein, maar ik had prijs natuurlijk. Na een hysteroscopie en wegknippen van de verklevingen was ik zwanger van een tweeling, maar miskraam op 12 weken. Daarna kreeg ik terug geen maandstonden en zei ik dus tegen dr Bosteels (die gedurende heel de tijd al mijn gyn was en op de hoogte was)dat ik het vermoeden had dat de verklevingen terug waren. Maar hij zei dat het 'in mijn koppeke' zat en dat ik nog vanalles moest verwerken. Dus clomid en duphaston moeten nemen, maar nog niks, dus nu geloofde hij het toch. Maar we waren weer een hele tijd verder, en de verklevingen waren al zo gevorderd, dat nu ook mijn eileiders al toe zaten. Moest hij gewoon geluisterd hebben en direct gaan kijken zijn (zoals ik voorsteld), was het zelfs misschien nog mogelijk geweest op natuurlijke manier zwanger te worden, ach ja ...
Nu zal ik moeten afwachten en hopen dat het toch nog zal lukken. Ik ben de teleurstelling ook zo beu en wil echt weer verder geraken. Wou dat het al woensdag was, dan wisten we tenminste weer iets meer.
Zal ook blij zijn als het morgen is, dan is mijn ventje terug thuis. Ik hoop echt dat 1 vd 4 cryo's het haalt, want had gezegd dat het anders zou stoppen. Maar nu weet ik het niet meer. Hopelijk is de gyn wat eerlijk met ons en zal hij het aangeven als hij denkt dat er geen kans op slagen is, maar hoop natuurlijk op ander nieuws.
groetjes

fempie1
Berichten: 148
Lid geworden op: 29 oktober 2008, 14:28

Bericht door fempie1 » 16 november 2009, 13:11

Hey dames,

goh, cien, weer ni gelukt... verdorie toch... Knap dat je toch zo positief kan blijven! Ik heb mezelf dat op een bepaald moment ook voorgenomen en dan ging het allemaal een stuk beter. Het is nooit makkelijk om weer op te staan na een mislukte poging, en het lijkt ook steeds moeilijker te worden hé. Maar ik blijf duimen!

Voor iedereen hier trouwens hé!
Goed dat de PU ook in Bonheiden kan binnenkort! Want steeds die trip naar Leuven...

Hier begint het ondertussen een beetje (letterlijk dan ;)) door te wegen. Ik voel me nog goed hoor, maar het extra gewicht trekt serieus aan m'n rug en lang rechtstaan is er niet meer bij. En we beginnen meer en meer nieuwsgierig te zijn natuurlijk!

Nog veel sterkte, moed, succes...

Fem

Mona Lisa
Berichten: 514
Lid geworden op: 13 augustus 2009, 13:21

Bericht door Mona Lisa » 16 november 2009, 14:40

na het negatieve nieuws van vorige week, liggen de kaarten geheel anders. In 7 dagen tijd is mijn lichaam vanzelf opgestart en is er een pracht van een follikel. in de loop van de week mijn allereerste terugplaatsing :P :D :)
Wat een opluchting !

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten