Aftellen naar 30 weken

Plaats reactie
MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 4 januari 2010, 11:54

Bepke heeft niet veel nodig hoor Lisa Marie...ik moet hier ook nog alles doen en heb nog max 6 tot 8 weken..maar ik ben nu eenmaal een last minute mens en kan op een paar dagen alles regelen als het moet. Geef mij veel tijd en er komt niks van (zoals nu met de kinderkamer ,al zijn we daar al te laat voor). Mijn man is zo mogelijk nog erger.

Maar kaartjes gaat heel snel. Als je nu al de adressen op etiketten zet, kan je zelfs vanuit ziekenhuis kaartjes nog regelen (en als ze dan een dag later zijn, dan is dat vast de post ;).
Suikerbonen kan je in winkel laten inpakken dus kan ook vrij snel. of je moeder zal vast wel een handje helpen.
Kamer heb je al dus bepke kan slapen. Maxi cosi is ook handig om Bepke mee naar huis te nemen, en dan wat verzorgingsspulletjes, drooglegkussen (kan ook op tafel liggen), badje, eventueel flesjes (ben hier voor mezelf een checklist aan het opstellen ;),nog lakentjes en dekentjes...pampertjes

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 januari 2010, 12:03

Voor je 't weet ben je 32 weken! Dan 34, dan 37, dan vraag je je af waarom je je zoveel zorgen gemaakt hebt over een vroeggeboorte, en dan, tja, dan ga je overtijd... :wink: (tenzij het natuurlijk gepland is... :? )

Enveloppen hebben we op twee avonden geschreven, geboortesuiker stak op een paar uurtjes in elkaar. Even je eraan zetten en das zo gepiept!

Bokje wat lees ik, al terug zin om zwanger te zijn? :)

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 4 januari 2010, 13:18

Geboortesuiker op een paar uurtjes in mekaar... Was het maar waar !!! Ik ben nu 3 avonden een paar uur bezig geweest en heb er 25 half af !!! Maar ja, ik heb dus een speciaal ontwerp dat ik volledig zelf maak...
Mama en papa gaan gelukkig helpen !

Enveloppen schrijven... ik moet dringend eens een lijst maken van wie een kaartje moet krijgen. Ik heb gelukkig de lijst van onze trouw nog !

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 4 januari 2010, 13:30

Ah wel knap zo persoonlijk..wij moeten daar nog naar gaan kijken...idem dito wat kaartje betreft en lijst, moet die zelfs nog opstellen.

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 5 januari 2010, 2:53

Lisa Marie, ik heb mijn doopsuiker ook volledig zelf gedaan. Vooraf had ik er een 56 in elkaar gestoken. Daarmee kwam ik toe voor in het ziekenhuis. En de rest doe ik nu nog geleidelijkaan.
Enveloppen schreef ik niet. Allemaal op pc zetten en print etiketten. Dan moet je bij tweede beebje dat al niet meer doen. En ook voor ons bedank/kerstkaartjes was dat heel handig.

En Loeki, heimwee noemen ze dat :wink: . Ik heb geen zin om nu al zwanger te worden van een tweede. Maar wel eerder spijt dat ik niet meer genoten heb. Daarom verplicht ik mezelf nu ten volle te genieten van ons klein mannetje.

Liefs,

Bokje en Kaan

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 5 januari 2010, 11:12

Moraal van het verhaal : genieten van wat je hebt wanneer je 't hebt. 8)

Geboortesuiker zijn bij ons maar 30 doosjes. Kaartjes maar een goeie 50. Mini-familie... 8)

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 5 januari 2010, 19:37

Ja idd genieten van wat je hebt!!! Elke fase hft zijn charmes, al weten we het op dat moment soms niet.

Liefs,

Bokje en Kaan

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 6 januari 2010, 11:05

Das heel juist Bokje. Achteraf bekeken had zelfs de eerste week dat ik wist dat ik zwanger was zo z'n charme. De verrassing, de verwondering... En de wachtweken, hoe zwaar ze ook waren, en hoe moeilijk, ik herinner me nog levendig het moment op de parking van de Brico, waar ik liep met mijn opgezwollen buik op zaterdag. Ik had de maandag erop m'n test en ik vroeg me af waarom m'n buik toch zo gezwollen was. En een stemmetje zei me "ja, das overstimulatie, je zal zwanger zijn hé". Op de moment zelf stop je zo'n gedachten weg, maar achteraf gezien... best wel bijzonder ook.

Herinner me even aan de charmes van de fase "overtijd gaan"? :roll:

Vereltje
Berichten: 1947
Lid geworden op: 16 mei 2008, 10:02

Bericht door Vereltje » 6 januari 2010, 11:49

Haha Loeki, das een makkelijke hoor! Je kan extra lang genieten van je beebje dicht bij je!! Nog even is Yveske helemaal van jou alleen, als hij geboren is moet je hem delen met de wereld! :D

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 6 januari 2010, 14:04

Zoals Vereltje al zei Yveske is nog volledig van u alleen. Niemand anders voelt hem. Alleen jij. Je hebt het "geluk" om langer zwanger te zijn dan anderen en dus langer te genieten van de zwangerschap, de stampjes, de dikke buik, ....

Liefs,

Bokje en Kaan

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 12 juli 2010, 8:58

topicje afgestoft voor NatSar. 8) Je leest hier vast herkenbare dingen. 8)

NatSar
Berichten: 1486
Lid geworden op: 14 maart 2010, 17:08

Bericht door NatSar » 12 juli 2010, 9:23

oh, eigenlijk kunnen we dan gewoon hier verder schrijven :D

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 12 juli 2010, 9:42

Dat gaat ook, maar kheb het vooral afgestoft omdat je hier vast angsten en zorgjes gaat herkennen, wat ook altijd ergens "leuk" is. 8)

Er is ook een aftellen naar 34 weken en een aftellen naar bevalling. :)

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten