Mijn eerste IVF - spannend!

IVF Forum
Ahiha
Berichten: 1093
Lid geworden op: 26 januari 2010, 19:49

Bericht door Ahiha » 1 maart 2010, 16:53

Njota,

Ze willen inderdaad zelf je cyclus regelen. Zo zal er de dag van je PU zeker plaats zijn in het lab. Stel je anders voor dat er daar 30 vrouwen op dezelfde dag een PU moeten hebben, das onbegonnen werk. Door die neusspray (weet niet of je dat moet nemen) wordt je totale cyclus platgelegd en kunnen ze dus echt beter uitrekenen en de hormonen doseren. Zo heb ik het toch begrepen.
Ik weet, het klinkt contradictorisch : aan de pil terwijl je zwanger wilt worden?!? Maar het lukt dus prima op die manier.

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 1 maart 2010, 17:09

ik duim voor je dat het écht lukt op die manier: zwanger worden :wink:
en ik begin er einde van de maand ook aan, aan de hormonen-handel :D

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 1 maart 2010, 19:16

hey,

Mijn planning is ook opgesteld vandaag. Ik ben vorige week zondag met de pil begonnen, 12 maart mag ik met de suprefact beginnen en als alles goed is 26 maart met de menopur. Dus het gaat ineens snel hier, ik had het niet verwacht!

@njota: wat uw vraag over de cryo's betreft, wij hebben besloten om ze aan de wetenschap te doneren moesten we als koppel uit elkaar gaan, als we sterven of na 5 jaar nog cryo's hebben doneren we ze. Ik zou het jammer vinden moest ons harde werk vernietigd worden, want dat kon je ook kiezen.

skiwi
Berichten: 223
Lid geworden op: 10 mei 2009, 19:38

Bericht door skiwi » 1 maart 2010, 21:07

Fien83 schreef: @njota: wat uw vraag over de cryo's betreft, wij hebben besloten om ze aan de wetenschap te doneren moesten we als koppel uit elkaar gaan, als we sterven of na 5 jaar nog cryo's hebben doneren we ze. Ik zou het jammer vinden moest ons harde werk vernietigd worden, want dat kon je ook kiezen.
wij hebben ook gekozen om ze te doneren oftewel aan de wetenschap te schenken.

Enkel als m'n man zou overlijden heb ik wel gekozen om tot 2jaar na z'n overlijden deze eitjes nog te kunnen gebruiken ... you'll never know.

Maar anders mag er best een ander koppel mijn eitjes hebben!!!! als ik er iemand mee kan blij maken ...

Njota
Berichten: 112
Lid geworden op: 13 februari 2010, 15:22

Bericht door Njota » 1 maart 2010, 23:16

Hoi Skiwi en Ahiha,
Bedankt voor de uitleg. Fijn dat je hier met vragen terecht kan!

Hey Skiwi,
Wij hebben gekozen voor de wetenschap. Wat het doneren betreft waren we het onmiddellijk over eens dat we dit niet zouden doen, maar ik ben blij dat er toch mensen zijn die dit wel doen! Respect!

Groetjes Njota

Ellen2
Berichten: 17
Lid geworden op: 19 september 2009, 15:59

Bericht door Ellen2 » 6 april 2010, 19:00

Dag dames, was eens benieuwd...hoe gaat het bij jullie?
Bij mij niet zo fantastisch.
Ik zit op dag 17 met maar 2 grote follikels, er zijn er nog een stuk of 8 kleinere maar die groeien niet meer mee. Ben nu al 4 dagen na elkaar op controle gemoeten, morgen laatste x en dat zou de pick up voor vrijdag zijn. Maja met maar 2 :( rijpe cellen is de moed me wel in men schoenen gezonken. Hopelijk zit er nu effectief 2 eicellen in en dan moeten deze nog bevrucht geraken, en zich delen enz... Er kan nog zoveel fout gaan.
Ah ja nog een vraagje, eerst zeiden ze me dat ik maar 1 dosis pregnyl moet laten spuiten, maar nu hebben ze dit verhoogd naar 2.... waarom zou dit zijn? Want ik zou denken voor maar 2 cellen is 1 dosis toch genoeg om te laten uitrijpen - niet?
groetjes

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 6 april 2010, 19:25

Hey,

Hier is het allemaal vrij goed verlopen. Ik heb vandaag mijn pick up gehad van 15 eicellen. 't Is goed meegevallen, al heb ik nu een beetje pijn in mijn buik, maar wel te doen hoor. Nu morgen afwachten of er bevrucht geraken hé!

@Ellen: Heb je een idee hoe groot de kleintjes zijn? Mijn gyn zegt dat follikels tussen 15 en 22 mm ideaal zijn, in die zin dat ze een behoorlijke kans hebben op een folikel. Er zijn nog een aantal dagen dus hopen dat die kleintjes toch mee in gang schieten hé! Of zijn ze al een aantal dagen op dezelfde grootte blijven steken. Die verhoging van de pregnyl is (volgens mij, ben er ook niet zeker van) omdat pregnyl de eicelrijping vervolledigd en dan tot de eisprong leidt. Misschien hopen ze door een hogere dosis pregnyl toch tot een groter aantal eicellen te komen hé! Ik had ook twee kleintjes waar uiteindelijk wel een mooie eicel in zat dus blijven hopen meid! Waar was je nu weer in behandeling? En heeft de gyn iets gezegd van dat er wel heel weinig waren of dacht hi j dat er wel meer gingen komen?

Njota
Berichten: 112
Lid geworden op: 13 februari 2010, 15:22

Bericht door Njota » 6 april 2010, 22:14

Dag Ellen,
Ik vind het erg voor je, dat het niet allemaal loopt zoals gepland. Toch in blijven geloven meid! Die extra dosis Pregnyl moet werken! Ik duim alvast.

Dat alles niet van het leien dakje loopt heb ik ook gemerkt:
Ik ben op 26/3 gestopt met de pil en sindsdien aan het w88 op mijn :evil: - om een bloedname te kunnen doen - en nadien te kunnen spuiten.
Maja na 11 dagen zijn die :evil: nog niet doorgkomen seg. Wat- een- tijdverlies. Ik heb naar mijn Dr gebeld en morgenvroeg heb ik een bloedafname. Hij zei dat we eventueel mijn :evil: skippen - en starten met de spuitjes- als mijn bloed een bepaalde hcg(?) waarde heeft.
Ik hoop dat dit geen voorteken is…want eigenlijk is dit geen goed begin hé.
PS: en ja ik kon het natuurlijk niet laten om me vandaag te testen natuurlijk...– niet zwanger- uiteraard


Dag Fien,
Wat fijn voor jou dat het zo goed gelopen is. Een hele opluchting dat die pick up voorbij is niet? 15 keren prikken is niet niets, dus het stelt me wel eenbeetje gerust dat het dan niet zo pijnlijk is – of niet altijd zo pijnlijk is. Ik ben zo benieuwd naar hoeveel er bevrucht zijn. Ik duim!

Groetjes

vlekjestreepje
Berichten: 17
Lid geworden op: 8 februari 2010, 14:58

Bericht door vlekjestreepje » 7 april 2010, 12:56

Hey,

ondertussen is het even geleden dat ik hier komen piepen ben. Ik had het even iets moeilijker.
Ondertussen ben ik utrogestan en estrofem aan het nemen.
Deze morgen (7 april) heb ik een cryo terugplaatsing gehad. Nu moet ik wachten tot 19 april voor bn en de uitslag. Hopelijk wordt het deze keer wel iets.

Voor het geval de uitslag negatief is ben ik aan het uitkijken voor alternatieve middelen. Ik ben eens gaan horen bij een masseur die je masseert tegen vruchtbaarheidsproblemen. Maar dat leek me heel duur. Het was 60 euro per keer en je moet 6 à 8 keer gaan. Dus 60x8 loopt wel al op, en lukt het dan nog? Ik heb geen referentie's.
Nu ben ik eens op zoek naar een acupuncturist. Hier heb ik al meer over gehoord en meer vertrouwen over. Heeft iemand hier ervaring mee. Of kent er iemand een goede in de regio rond Leuven, Aarschot?

Allemaal veel succes

Ellen2
Berichten: 17
Lid geworden op: 19 september 2009, 15:59

Bericht door Ellen2 » 7 april 2010, 21:39

@ Fien: Whow 15, das mooi.
Hopelijk komt er iets moois uit.
Vandaag terug geweest en vrijdag heb ik pick up van 3 eicellen ( yes 1 erbij :D ) Ze zijn 23, 21 en 16 maar die kleinste gingen ze toch ook meenemen.
Al die andere follikels werden de laatste dagen zelf kleinder :shock:
De Gyne zei wel dat het een gemakkelijke PU ging worden, ah ja maar 3x. Ze vertelde dat ze zelfs soms PU doen met maar 1 follikel.
Nu sebiet om 24u 2x pregnyl laten zetten.
En dan morgen even een dagje rust

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 8 april 2010, 11:07

Hey,

Bij mij hebben ze uiteindelijk 12 eicellen kunnen gebruiken en ze zijn allemaal via ICSI bevrucht geraakt. Normaal wilden ze de helft met IVF doen, maar blijkbaar waren de stalen toch niet goed genoeg en is het ICSI geworden. Morgen mag ik komen voor een terugplaatsing... Hopen dat ze goed gedeeld zijn en dat er een aantal in de diepvries kunnen hé.

@Ellen: veel succes met de pick up morgen dan hé! Er moet er maar één de goeie zijn! We duimen!

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 8 april 2010, 23:30

hei ellen,
ik loop gelijk met jou! ik heb zaterdag PU. en ik heb ook een 'magere' oogst (ook al noemt de gyn het gemiddeld): 5 rijpe follikels. hoop dus ook op 5 eicellen. en één top embryootje é, daar gaan we voor!
daarnet preghyl gehad. waarschijnlijk dinsdag dan TP.
laat je weten hoe het geweest is morgen? we gaan hier samen door de komende 2 weken, als je dat ziet zitten... heel veel succes alleszins, ik duim voor je!
fien, ook voor jou spannende dagen. hopelijk morgen goeie TP. ik duim!
njota, hoe gaat het met jou nu?

ik duim voor iedereen
groetjes

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 9 april 2010, 17:28

hey,

Ik heb net mijn terugplaatsing gehad van een 8-cellig topembryo. Er zijn nog 8 embryo's over die ze in het oog houden om in te vriezen. Er zijn er dus maar 3 afgevallen dus ik denk wel dat dat een heel goed resultaat is. Nu afwachten hé... Op 21 april mag ik voor de bloename gaan dus vlekjestreepje, ik zit je op de hielen hé :-).

Aan de meisjes met minder folikels: er moet er maar één de goeie zijn hé! Ik duim alvast!

Ellen2
Berichten: 17
Lid geworden op: 19 september 2009, 15:59

Bericht door Ellen2 » 11 april 2010, 10:21

Hallo dames, vrijdag dus PU gehad.
Resultaat van 3 grote follikels = 3 eicellen
Ben al zo contant als iets.
Ze hebben er een stuk of 5 kleinere ook aangeprikt maar daar zal "geen materiaal" in zoals de laborante het zei.
Al bij al vond ik het nogal meevallen.
Behalve die 4 prikjes om binnenin te verdoven.
Vandaag valt de pijn al reuze mee.
Morgen mag ik bellen om te horen of er iets bevrucht is geraakt, zit er al hele weekend aan te denken.
Als er toch maar al 1 van de drie 8-cellig is ben ik al zo content.
Ben eens benieuwd...
Dus ofwel morgen TP ofwel een zeeer grote teleurstelling.

dada

Evi
Berichten: 105
Lid geworden op: 26 juni 2009, 10:13

Bericht door Evi » 11 april 2010, 10:28

Weinig wilt idd niets zeggen! Ik duim mee! Hoe komt het dat je zo laat pas iets weet over bevruchting?

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten