IVF/ICSI-clubje

IVF Forum
Plaats reactie
lyse
Berichten: 1446
Lid geworden op: 19 juni 2009, 16:59

Bericht door lyse » 23 maart 2010, 20:55

Hoi iedereen, veel verdrietig maar gelukkig ook een beetje goed nieuws te rapen hier.

Teetje, super dat het van de eerste keer gelukt is voor jou! Het geeft me moed want zoals ik eerder al schreef, zie ik wat gelijkenissen tussen de manier waarop de ivf gelopen is bij jou en bij mij...

Kimzie en Glenys, knuffels, meiden. Onze strijd is nog niet gestreden maar we komen er ook wel.

Ook ik heb de voorbije weken een beetje rust gevonden. Vorige week eisprong gehad en daar voor het eerst in maaaaanden heel gewoon mee omgesprongen. Geen gevoel van "we moeten absoluut nu onmiddellijk stante pede vrijen want..." Een echte verademing eigenlijk... De behandelingen lijken zo ver af nu voor mij op dit moment. Ik geniet ervan om alles te mogen en niks te moeten en dus komt dat stemmetje weer af en toe de kop op steken met de vraag of we misschien niet beter stoppen met behandelen en het leven nemen zoals het komt. Maar da's voor een andere topic dus 'k ga er hier niet verder over uitwijden.

Veel succes aan de wachters (zijn we dat allemaal niet op een of andere manier?!?, succes aan iedereen dus! :D )

Lyse

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 23 maart 2010, 21:15

lyse, je klinkt zeer goed!
net als kimzie, super!
het eerste lentezonnetje doet iedereen goed merk ik, zowel hier als in de andere clubjes waar ik schrijf.
geweldig lyse dat je een eisprong kan relativeren. zo ver ben ik nog niet. ik blijf de romantisch hopende ziel dat het zo misschien toch wel nog kan lukken... tja...
maar ik moet wel zeggen dat ik er ook wel helemaal anders mee omga dan 2 jaar geleden. en maar goed ook! denk wel dat de eerste IVF-poging wel weer wat verse stress zal meebrengen. mais bon, zover zijn we nog niet.
nog wachten op de russen. ik denk echt dat het pas volgende week zal zijn, raar, zo'n late eisprong.

ik duim voor de wachters, iedereen inderdaad, maar toch nu vooral voor de BN's die eraan komen.
en Youki, hoe is je PU geweest?

fijne avond allemaal!
x

Teetje
Berichten: 178
Lid geworden op: 19 mei 2009, 14:30

Bericht door Teetje » 23 maart 2010, 22:22

Het is niet omdat je verdriet voelt, huilt enz... dat je niet sterk bent he Kimzie (en Noa!!! en... en...). ik vind het juist sterk als mensen wel alle gevoelens kunnen en durven toelaten.

Lyse, ik ben blij dat ik alvast iemand een hart onder de riem heb gestoken door zwanger te worden. ik zal voor jou extra mijn best doen om zwanger te blijven ;-) had je dat maar zelf in de hand!

Als jullie het niet lastig vinden, dan blijf ik nog even bovenaan ipv onderaan het lijstje staan. die enkele dagen "overtijd" vind ik voor mezelf onvoldoende om echt te gaan voor het "zwanger" zijn. had vanmorgen en vanavond toch weer terug wat bloedverlies. bah. daar gaat meteen het beetje goed gevoel dat er toch stilaan ontstaat. waarom is er dat toch?

Kimzie
Berichten: 843
Lid geworden op: 28 september 2009, 17:36

Bericht door Kimzie » 24 maart 2010, 0:02

Oei Teetje, mijn duimen staan weer strak gespannen hoor. Het kan toch niet dat jij dezelfde weg opgaat als ik? Nee, jij gaat bewijzen dat het ook anders kan! Het was jij trouwens die mij zei dat het bij bloedverlies twee kanten uit kan: 50% blijft zwanger en bij 50% loopt het mis. Als ik goed kan rekenen, zit ik dus bij die 50% waar het mis liep. Dan zouden de statistieken pas juist zijn als het bij jou dus wel goed loopt. Zie hier, een staaltje van hoopvol logisch redeneren (een discipline waar ik me de laatste tijd steeds meer in oefen :wink: )
En ik vind het een goed idee als je nog even van boven blijft staan in ons lijstje hoor!

Ik heb sinds vandaag iets raar. Ik heb pijn aan mijn eierstokken (vooral aan de rechter). Ik dacht er vanmorgen nog niets bij, maar het wordt steeds iets heviger (maar absoluut nog wel houdbaar) en toen zat ik vanavond op de tram en ik voelde zo'n geluksgevoel door mijn lijf trekken en ik dacht: 'gek, precies alsof ik een eisprong ga krijgen' en toen viel er een frank (of euro). De symptomen kloppen, het lijkt alsof ik binnen een goeie week mijn eisprong ga hebben :shock:
Nu vraag ik mij af of dat wel kan zo snel.
Fin, morgen bel ik naar fertiliteit om mijn vragenlijstje af te vuren op de dr. en dit zal een bijkomende vraag zijn. Ik hoop eerlijk gezegd dat ze mij er donderdag gewoon extra opzet en mij ook een echo geeft buiten bloedonderzoek, dan weten we het meteen. Ik hoop dan wel dat mijn bms ook voldoende aan het aandikken is, maar ik heb het vorige keer ook voorgehad dat ik nog wat bloeding had (wel bij mijn menstruatie en dit is natuurlijk iets anders) en dat mijn bms al voldoende dik was. Dat vond de dr. toen zo raar dat ik een zwangerschapstest moest toen, maar blijkbaar zit mijn lijf zo ineen.
't Zou wel tof zijn, dan hoef ik helemaal niet lang te wachten!

Teetje
Berichten: 178
Lid geworden op: 19 mei 2009, 14:30

Bericht door Teetje » 24 maart 2010, 14:15

hey Kimzie, dat zou wel mooi zijn als alles zo snel terug op gang komt. bij mijn MK was het ook zo dat ik al bij al snel terug een normale cyclus had. das dan toch een geluk bij een ongeluk. ik duim voor je.
Ik hoop in elk geval dat ik een andere weg mag opgaan dan jou. ik heb zelf al een keer aan elke kant van de 50% gestaan dus nu is het afwachten. bij mijn MK was het zo dat het bloedverlies steeds maar toenam en nooit stopte. bij de zwangerschap van mijn dochtertje was het wisselend. kwam en ging. nooit echt erg veel. nu is het bloedverlies weer weg en gisteren was het niet veel maar het was er wel. vooral het feit dat ook mijn onderbuik en -rug wat gevoelig zijn, vind ik beangstigend. soit, kunnen niet anders dan wachten.

yes
Berichten: 163
Lid geworden op: 19 februari 2010, 14:18

Bericht door yes » 24 maart 2010, 17:00

hallo allemaal,

Dreaming mom, vooreerst een dikke proficiat :!:
Ik hoop inderdaad dat ze iets vinden maandag maar iets dat gemakkelijk te corrigeren valt! En dat ik niet lang moet wachten om verder te doen. Want ik voel me enorm gedreven!

Kimzie, hopelijk heb je gelijk in je gevoel en kun je vlug weer verder doen met de cryos.

Teetje, we blijven verder duimen dat je bij de goeie 50% bent!

L***, de lentezon doet inderdaad meer dan deugd! Nu nog vlug de russen in het land en het nieuwe avontuur mag beginnen!! ga jij ook naar de acupunctuur?

Aan alle anderen veel vitamientjes opdoen en veel succes!

o ja, heb nog een vraagje, er wordt gesproken van een blastocyste. Op welke dag krijg je die dan terug geplaatst? Bij mij is dat telkens dag 3, is dat dan iets anders?? De volgende keer spreken ze van dag 5 TP. Ik weet dat de cellen dan verder gedeeld zijn maar de rest en de benaming zeggen ze niet.

grtj

yes
Berichten: 163
Lid geworden op: 19 februari 2010, 14:18

Bericht door yes » 24 maart 2010, 18:22

Me er even tussen plaatsen,


Aftellen naar NOD / BN
Teetje, 36j, 8IUI, 1ste IVF, BN 18/03
Inneke, 34 j, 3IUI, 1 IVF, TP 12/03 en BN 26/03
Mani, 34j, 4 IUI, 1 IVF, 1 ICSI, BN 31/03

Aftellen naar PU en TP
Natascha,26j, 3 ICSI, PU 11/03
Filka, 29j, 4de IVF, FM 05/03
Youki, 30j, 5de ICSI , Suprefact sinds 25/02, basisecho 11/03, PU +/- 21/03

Aftellen naar cryo-tp
Mona Lisa, 26j, 4 IUI, 1 IVF, 1 cryo, TP 3de cryo 26/02
Camille,32j, 5 ICSI, 1 cryo Tp 8 maart (als hij het natuurlijk overleeft)
Ahiha, 28 j, 3 IUI, 1 IVF, 1e cryo (datum nog kiezen)

Aan het wachten - aan de pil/nuvaring
Elfke, 27j - 1e IVF nog geen datum
Angela, 26jr, 2 IUI, 1e IVF, INTAKE 21april
Inneke, 34j, 3 IUI, 1ste IVF PU voorzien begin maart
Lynn, 29j, 2de IVF, start suprefact 28/02 - basisecho 11/03 - pu +/- 21/03
Fee, 30j, 1ste IVF, nog geen datum
Lyse, 31j, 6 IUI, 1e ICSI mislukt, cryo-tp in april of mei
Beurtflight, 27j, 4IUI, 1e IVF/ICSI miskraam
Njota, 30j, 1ste IVF, pil tot 15 maart
L***, 32j, 6iui, start IVF eind maart
Stefi, 3 IUI, wachten op eerste IVF
Noa09, 35j ,4 IUI, 2de ICSI, wachten op 2de regels na curettage voor cryopoging
Kimzie, 30j, 5IUI, 1e ICSI, wachten op cryopoging
Yes, 30 j, 6 ICSI, wachten tot kijkoperatie(29/3)

Zwanger
VickskeL, 25j, 1ste IVF
Sueke, 33j, 3 IVF(1 cryo)
Janne, 30j, 6IUI, 1ste IVF, 1 cryo, - 2de IVF
Cassyke, 24j, 1e ICSI
Tascha, 30j, 1e IVF,
Buffalogirltje, 29j, 1e IVF
Marloes, 30 j, 1e IVF, 1e cryo
Dreaming Mom, 36j, 3IUI, 2e IVF
Jo'tje, 34j, 6IUI, 1e IVF
moppie,35j, 6IUI,1e IVF
Olivia1, 29j, 4IUI, 2de ICSI
Bettyboopke, 35j, 1e IVF

youki
Berichten: 172
Lid geworden op: 14 augustus 2009, 16:03

Bericht door youki » 24 maart 2010, 19:13

@ L*** : heb maandag mijn Pu gehad. Van de 11 rijpe follikes had ik 9 eicellen. Ben wel tevreden. Nu, het ergste , Zijn er Emby'kes? hoeveel? zijn ze goed?
Dank u om het te vragen.
Heb wel niets gevoeld van de PU zelf maar wel voor de spuitjes van de lokale verdoving.

Er is iemenad anders die ook Pu had, Lynn.
Hoe is het bij jou gegaan? Ben enkele dagen niet meer op de forum gekomen dus heb ik wel misschien gemist

Morgen het verlossend telefoontje en hopelijk binnen 2 weken mag ik mij helemaal onderaan op het lijstje zetten en er 9 maanden blijven . Blijven hopen :D

Veel succes aan alle meiden hier.
Ik laat jullie iets morgen weten

Filka
Berichten: 243
Lid geworden op: 7 oktober 2009, 15:59

Bericht door Filka » 24 maart 2010, 19:26

al 2e keer dat ik uit het lijstje wordt gezwierd deze week :( Ik hoop dat dit geen voorteken is.

Aftellen naar NOD / BN
Teetje, 36j, 8IUI, 1ste IVF, BN 18/03
Inneke, 34 j, 3IUI, 1 IVF, TP 12/03 en BN 26/03
Mani, 34j, 4 IUI, 1 IVF, 1 ICSI, BN 31/03
Filka, 29j, 4de IVF, BN 29/03

Aftellen naar PU en TP
Natascha,26j, 3 ICSI, PU 11/03
Youki, 30j, 5de ICSI , Suprefact sinds 25/02, basisecho 11/03, PU +/- 21/03

Aftellen naar cryo-tp
Mona Lisa, 26j, 4 IUI, 1 IVF, 1 cryo, TP 3de cryo 26/02
Camille,32j, 5 ICSI, 1 cryo Tp 8 maart (als hij het natuurlijk overleeft)
Ahiha, 28 j, 3 IUI, 1 IVF, 1e cryo (datum nog kiezen)

Aan het wachten - aan de pil/nuvaring
Elfke, 27j - 1e IVF nog geen datum
Angela, 26jr, 2 IUI, 1e IVF, INTAKE 21april
Inneke, 34j, 3 IUI, 1ste IVF PU voorzien begin maart
Lynn, 29j, 2de IVF, start suprefact 28/02 - basisecho 11/03 - pu +/- 21/03
Fee, 30j, 1ste IVF, nog geen datum
Lyse, 31j, 6 IUI, 1e ICSI mislukt, cryo-tp in april of mei
Beurtflight, 27j, 4IUI, 1e IVF/ICSI miskraam
Njota, 30j, 1ste IVF, pil tot 15 maart
L***, 32j, 6iui, start IVF eind maart
Stefi, 3 IUI, wachten op eerste IVF
Noa09, 35j ,4 IUI, 2de ICSI, wachten op 2de regels na curettage voor cryopoging
Kimzie, 30j, 5IUI, 1e ICSI, wachten op cryopoging
Yes, 30 j, 6 ICSI, wachten tot kijkoperatie(29/3)

Zwanger
VickskeL, 25j, 1ste IVF
Sueke, 33j, 3 IVF(1 cryo)
Janne, 30j, 6IUI, 1ste IVF, 1 cryo, - 2de IVF
Cassyke, 24j, 1e ICSI
Tascha, 30j, 1e IVF,
Buffalogirltje, 29j, 1e IVF
Marloes, 30 j, 1e IVF, 1e cryo
Dreaming Mom, 36j, 3IUI, 2e IVF
Jo'tje, 34j, 6IUI, 1e IVF
moppie,35j, 6IUI,1e IVF
Olivia1, 29j, 4IUI, 2de ICSI
Bettyboopke, 35j, 1e IVF

Njota
Berichten: 112
Lid geworden op: 13 februari 2010, 15:22

Bericht door Njota » 24 maart 2010, 21:41

Hoi dames,

Ik zet me na lang wachten op de juiste plaats.
Veel groetjes


Aftellen naar NOD / BN
Teetje, 36j, 8IUI, 1ste IVF, BN 18/03
Inneke, 34 j, 3IUI, 1 IVF, TP 12/03 en BN 26/03
Mani, 34j, 4 IUI, 1 IVF, 1 ICSI, BN 31/03
Filka, 29j, 4de IVF, BN 29/03

Aftellen naar PU en TP
Natascha,26j, 3 ICSI, PU 11/03
Youki, 30j, 5de ICSI , Suprefact sinds 25/02, basisecho 11/03, PU +/- 21/03
Njota, 30j, 1ste IVF, Suprefact sinds 24/03, PU +/-12/04

Aftellen naar cryo-tp
Mona Lisa, 26j, 4 IUI, 1 IVF, 1 cryo, TP 3de cryo 26/02
Camille,32j, 5 ICSI, 1 cryo Tp 8 maart (als hij het natuurlijk overleeft)
Ahiha, 28 j, 3 IUI, 1 IVF, 1e cryo (datum nog kiezen)

Aan het wachten - aan de pil/nuvaring
Elfke, 27j - 1e IVF nog geen datum
Angela, 26jr, 2 IUI, 1e IVF, INTAKE 21april
Inneke, 34j, 3 IUI, 1ste IVF PU voorzien begin maart
Lynn, 29j, 2de IVF, start suprefact 28/02 - basisecho 11/03 - pu +/- 21/03
Fee, 30j, 1ste IVF, nog geen datum
Lyse, 31j, 6 IUI, 1e ICSI mislukt, cryo-tp in april of mei
Beurtflight, 27j, 4IUI, 1e IVF/ICSI miskraam
L***, 32j, 6iui, start IVF eind maart
Stefi, 3 IUI, wachten op eerste IVF
Noa09, 35j ,4 IUI, 2de ICSI, wachten op 2de regels na curettage voor cryopoging
Kimzie, 30j, 5IUI, 1e ICSI, wachten op cryopoging
Yes, 30 j, 6 ICSI, wachten tot kijkoperatie(29/3)

Zwanger
VickskeL, 25j, 1ste IVF
Sueke, 33j, 3 IVF(1 cryo)
Janne, 30j, 6IUI, 1ste IVF, 1 cryo, - 2de IVF
Cassyke, 24j, 1e ICSI
Tascha, 30j, 1e IVF,
Buffalogirltje, 29j, 1e IVF
Marloes, 30 j, 1e IVF, 1e cryo
Dreaming Mom, 36j, 3IUI, 2e IVF
Jo'tje, 34j, 6IUI, 1e IVF
moppie,35j, 6IUI,1e IVF
Olivia1, 29j, 4IUI, 2de ICSI
Bettyboopke, 35j, 1e IVF

fee
Berichten: 1470
Lid geworden op: 20 september 2009, 15:23

Bericht door fee » 24 maart 2010, 21:54

Ook ik zet me op de juiste plaats

Aftellen naar NOD / BN
Teetje, 36j, 8IUI, 1ste IVF, BN 18/03
Inneke, 34 j, 3IUI, 1 IVF, TP 12/03 en BN 26/03
Mani, 34j, 4 IUI, 1 IVF, 1 ICSI, BN 31/03
Filka, 29j, 4de IVF, BN 29/03

Aftellen naar PU en TP
Natascha,26j, 3 ICSI, PU 11/03
Youki, 30j, 5de ICSI , Suprefact sinds 25/02, basisecho 11/03, PU +/- 21/03
Njota, 30j, 1ste IVF, Suprefact sinds 24/03, PU +/-12/04
fee, 30 j, 1ste IVF, Suprefact en Gonal F sinds 24/3

Aftellen naar cryo-tp
Mona Lisa, 26j, 4 IUI, 1 IVF, 1 cryo, TP 3de cryo 26/02
Camille,32j, 5 ICSI, 1 cryo Tp 8 maart (als hij het natuurlijk overleeft)
Ahiha, 28 j, 3 IUI, 1 IVF, 1e cryo (datum nog kiezen)

Aan het wachten - aan de pil/nuvaring
Elfke, 27j - 1e IVF nog geen datum
Angela, 26jr, 2 IUI, 1e IVF, INTAKE 21april
Inneke, 34j, 3 IUI, 1ste IVF PU voorzien begin maart
Lynn, 29j, 2de IVF, start suprefact 28/02 - basisecho 11/03 - pu +/- 21/03
Lyse, 31j, 6 IUI, 1e ICSI mislukt, cryo-tp in april of mei
Beurtflight, 27j, 4IUI, 1e IVF/ICSI miskraam
L***, 32j, 6iui, start IVF eind maart
Stefi, 3 IUI, wachten op eerste IVF
Noa09, 35j ,4 IUI, 2de ICSI, wachten op 2de regels na curettage voor cryopoging
Kimzie, 30j, 5IUI, 1e ICSI, wachten op cryopoging
Yes, 30 j, 6 ICSI, wachten tot kijkoperatie(29/3)

Zwanger
VickskeL, 25j, 1ste IVF
Sueke, 33j, 3 IVF(1 cryo)
Janne, 30j, 6IUI, 1ste IVF, 1 cryo, - 2de IVF
Cassyke, 24j, 1e ICSI
Tascha, 30j, 1e IVF,
Buffalogirltje, 29j, 1e IVF
Marloes, 30 j, 1e IVF, 1e cryo
Dreaming Mom, 36j, 3IUI, 2e IVF
Jo'tje, 34j, 6IUI, 1e IVF
moppie,35j, 6IUI,1e IVF
Olivia1, 29j, 4IUI, 2de ICSI
Bettyboopke, 35j, 1e IVF

Kimzie
Berichten: 843
Lid geworden op: 28 september 2009, 17:36

Bericht door Kimzie » 24 maart 2010, 22:59

Hey Yes, wat betreft je vraag over blastocystjes: normaal gezien laten ze dus de eicelletjes bevruchten en dan plaatsen ze de goeie 'embryootjes' na drie dagen terug. Er wordt hier steeds gesproken over embryootjes dan, maar wat de juist medische benaming is weet ik niet. Wanneer ze deze 'embryootjes' nog verder laten delen in het labo komt ter hoogte van de vijfde of zesde dag het blastocyst-stadium. Dan is er een duidelijk onderscheid te zien tussen de celletjes die zich aan de buitenkant begeven (zal later het vruchtzakje en placenta vormen) en de celletjes die een soort van kern vormen (zal het foetusje worden). Het gaat over zoveel celletjes dat men die niet meer kan tellen, terwijl bij de gewone 'embryootjes' nog wel gezegd kan worden hoeveel cellig ze zijn.
Of je een tp krijgt van een embryootje of van zo'n blastocystje hangt van ziekenhuis tot ziekenhuis af en hangt ook af van je behandeling. Voor elke zijn er voor- en nadelen. Er wordt steeds gezegd dat de baarmoeder de beste broedstoof is, maar soms is het nodig om de ontwikkelende embryo's in de gaten te houden om van daaruit te kijken of er niks misgaat. Ik hoorde hier al verschillende geluiden: er zijn er die maar niet zwanger werden met gewone embryo's, maar dat wel werden met blastocystjes, ik hoorde ook al van iemand die nooit blastocystjes overhield en uiteindelijk wel zwanger werd van een embryootje.
Ze kunnen inderdaad de ontdooide cryo's nog verder laten doordelen tot een blastocystje in het labo, maar dan nemen ze wel het risico dat dit embryootje kan sterven voor het teruggeplaatst kan worden.

Wat mezelf betreft: heb vanmorgen het ziekenhuis gebeld. Was daar even niet goed van vermits de dr. me doodleuk zei dat ze niks wist van een bloeding. Ze wist wel van de gedaalde waarden (dan kan je toch veronderstellen dat er een bloeding gaat volgen niet?). Ging ze er nu echt vanuit dat de waarden nadien terug zouden stijgen? Ik wil echt wel hopen, maar dit lijkt me dan eerder een mirakel dan echte wetenschap en daar heb ik momenteel niks aan. Ik mag morgen in ieder geval langs gaan om al wat uitleg te krijgen. Ze wist me al wel te vertellen dat de lage progesteronwaarde een gevolg is van het feit dat het geen goed embryootje was en dus ook geen goede zwangerschap kon zijn. Het is dus niet zo dat mijn lichaam te weinig progesteron aanmaakte waardoor dit een miskraam zou veroorzaken. 't Ligt dus niet aan mijn lichaam maar aan het embryootje. Tja, dan is het goed natuurlijk dat de natuur die uitschakelt. Daarbij is het ook zo dat de utrogestan dit probleem vaak camoufleert waardoor dan een miskraam veel onverwachter komt. Dus of ik nu utro moest doornemen of niet, het had niets uitgemaakt. Dat stelt mij al wel gerust. Morgen meer antwoorden en dan laat ik het jullie weten.

Natascha
Berichten: 260
Lid geworden op: 11 maart 2009, 12:16

Bericht door Natascha » 25 maart 2010, 9:30

Aftellen naar NOD / BN
Teetje, 36j, 8IUI, 1ste IVF, BN 18/03
Inneke, 34 j, 3IUI, 1 IVF, TP 12/03 en BN 26/03
Natascha,26j, 3 ICSI, TP 17/03 en BN 28/03
Mani, 34j, 4 IUI, 1 IVF, 1 ICSI, BN 31/03
Filka, 29j, 4de IVF, BN 29/03

Aftellen naar PU en TP
Youki, 30j, 5de ICSI , Suprefact sinds 25/02, basisecho 11/03, PU +/- 21/03
Njota, 30j, 1ste IVF, Suprefact sinds 24/03, PU +/-12/04
fee, 30 j, 1ste IVF, Suprefact en Gonal F sinds 24/3

Aftellen naar cryo-tp
Mona Lisa, 26j, 4 IUI, 1 IVF, 1 cryo, TP 3de cryo 26/02
Camille,32j, 5 ICSI, 1 cryo Tp 8 maart (als hij het natuurlijk overleeft)
Ahiha, 28 j, 3 IUI, 1 IVF, 1e cryo (datum nog kiezen)

Aan het wachten - aan de pil/nuvaring
Elfke, 27j - 1e IVF nog geen datum
Angela, 26jr, 2 IUI, 1e IVF, INTAKE 21april
Inneke, 34j, 3 IUI, 1ste IVF PU voorzien begin maart
Lynn, 29j, 2de IVF, start suprefact 28/02 - basisecho 11/03 - pu +/- 21/03
Lyse, 31j, 6 IUI, 1e ICSI mislukt, cryo-tp in april of mei
Beurtflight, 27j, 4IUI, 1e IVF/ICSI miskraam
L***, 32j, 6iui, start IVF eind maart
Stefi, 3 IUI, wachten op eerste IVF
Noa09, 35j ,4 IUI, 2de ICSI, wachten op 2de regels na curettage voor cryopoging
Kimzie, 30j, 5IUI, 1e ICSI, wachten op cryopoging
Yes, 30 j, 6 ICSI, wachten tot kijkoperatie(29/3)

Zwanger
VickskeL, 25j, 1ste IVF
Sueke, 33j, 3 IVF(1 cryo)
Janne, 30j, 6IUI, 1ste IVF, 1 cryo, - 2de IVF
Cassyke, 24j, 1e ICSI
Tascha, 30j, 1e IVF,
Buffalogirltje, 29j, 1e IVF
Marloes, 30 j, 1e IVF, 1e cryo
Dreaming Mom, 36j, 3IUI, 2e IVF
Jo'tje, 34j, 6IUI, 1e IVF
moppie,35j, 6IUI,1e IVF
Olivia1, 29j, 4IUI, 2de ICSI
Bettyboopke, 35j, 1e IVF

Stefi
Berichten: 653
Lid geworden op: 27 augustus 2009, 15:02

Bericht door Stefi » 25 maart 2010, 10:12

Kimzie : toch ergens een geruststelling dat het niet aan je lichaam in se ligt. Een kwalitatief minder goed embryootje, daar kan je zelf weinig aan doen hé.
Ik duim en hoop dat je tijdens de volgende ronde een beter embryootje mag hebben.

Teetje : de duimen draaien overuren dat je aan de goeie 50% mag staan.

Aftellen naar NOD / BN
Teetje, 36j, 8IUI, 1ste IVF, BN 18/03
Inneke, 34 j, 3IUI, 1 IVF, TP 12/03 en BN 26/03
Natascha,26j, 3 ICSI, TP 17/03 en BN 28/03
Mani, 34j, 4 IUI, 1 IVF, 1 ICSI, BN 31/03
Filka, 29j, 4de IVF, BN 29/03

Aftellen naar PU en TP
Youki, 30j, 5de ICSI , Suprefact sinds 25/02, basisecho 11/03, PU +/- 21/03
Njota, 30j, 1ste IVF, Suprefact sinds 24/03, PU +/-12/04
fee, 30 j, 1ste IVF, Suprefact en Gonal F sinds 24/3

Aftellen naar cryo-tp
Mona Lisa, 26j, 4 IUI, 1 IVF, 1 cryo, TP 3de cryo 26/02
Camille,32j, 5 ICSI, 1 cryo Tp 8 maart (als hij het natuurlijk overleeft)
Ahiha, 28 j, 3 IUI, 1 IVF, 1e cryo (datum nog kiezen)

Aan het wachten - aan de pil/nuvaring
Elfke, 27j - 1e IVF nog geen datum
Angela, 26jr, 2 IUI, 1e IVF, INTAKE 21april
Inneke, 34j, 3 IUI, 1ste IVF PU voorzien begin maart
Lynn, 29j, 2de IVF, start suprefact 28/02 - basisecho 11/03 - pu +/- 21/03
Lyse, 31j, 6 IUI, 1e ICSI mislukt, cryo-tp in april of mei
Beurtflight, 27j, 4IUI, 1e IVF/ICSI miskraam
L***, 32j, 6iui, start IVF eind maart
Stefi, 31j, 3 IUI, start IVF eind april
Noa09, 35j ,4 IUI, 2de ICSI, wachten op 2de regels na curettage voor cryopoging
Kimzie, 30j, 5IUI, 1e ICSI, wachten op cryopoging
Yes, 30 j, 6 ICSI, wachten tot kijkoperatie(29/3)

Zwanger
VickskeL, 25j, 1ste IVF
Sueke, 33j, 3 IVF(1 cryo)
Janne, 30j, 6IUI, 1ste IVF, 1 cryo, - 2de IVF
Cassyke, 24j, 1e ICSI
Tascha, 30j, 1e IVF,
Buffalogirltje, 29j, 1e IVF
Marloes, 30 j, 1e IVF, 1e cryo
Dreaming Mom, 36j, 3IUI, 2e IVF
Jo'tje, 34j, 6IUI, 1e IVF
moppie,35j, 6IUI,1e IVF
Olivia1, 29j, 4IUI, 2de ICSI
Bettyboopke, 35j, 1e IVF

Merel74
Berichten: 111
Lid geworden op: 27 januari 2010, 17:57

Bericht door Merel74 » 25 maart 2010, 10:30

ook ik werd deze keer al 2 keer uit het lijstje gewipt.... nog eens een poging:

Aftellen naar NOD / BN
Teetje, 36j, 8IUI, 1ste IVF, BN 18/03
Inneke, 34 j, 3IUI, 1 IVF, TP 12/03 en BN 26/03
Natascha,26j, 3 ICSI, TP 17/03 en BN 28/03
Mani, 34j, 4 IUI, 1 IVF, 1 ICSI, BN 31/03
Filka, 29j, 4de IVF, BN 29/03

Aftellen naar PU en TP
Youki, 30j, 5de ICSI , Suprefact sinds 25/02, basisecho 11/03, PU +/- 21/03
Njota, 30j, 1ste IVF, Suprefact sinds 24/03, PU +/-12/04
fee, 30 j, 1ste IVF, Suprefact en Gonal F sinds 24/3

Aftellen naar cryo-tp
Mona Lisa, 26j, 4 IUI, 1 IVF, 1 cryo, TP 3de cryo 26/02
Camille,32j, 5 ICSI, 1 cryo Tp 8 maart (als hij het natuurlijk overleeft)
Ahiha, 28 j, 3 IUI, 1 IVF, 1e cryo (datum nog kiezen)

Aan het wachten - aan de pil/nuvaring
Elfke, 27j - 1e IVF nog geen datum
Angela, 26jr, 2 IUI, 1e IVF, INTAKE 21april
Inneke, 34j, 3 IUI, 1ste IVF PU voorzien begin maart
Lynn, 29j, 2de IVF, start suprefact 28/02 - basisecho 11/03 - pu +/- 21/03
Lyse, 31j, 6 IUI, 1e ICSI mislukt, cryo-tp in april of mei
Beurtflight, 27j, 4IUI, 1e IVF/ICSI miskraam
L***, 32j, 6iui, start IVF eind maart
Stefi, 31j, 3 IUI, start IVF eind april
Noa09, 35j ,4 IUI, 2de ICSI, wachten op 2de regels na curettage voor cryopoging
Kimzie, 30j, 5IUI, 1e ICSI, wachten op cryopoging
Yes, 30 j, 6 ICSI, wachten tot kijkoperatie(29/3)
Merel74, 35 j, 5 IUI, 1 IVF poging, wachten op cryo

Zwanger
VickskeL, 25j, 1ste IVF
Sueke, 33j, 3 IVF(1 cryo)
Janne, 30j, 6IUI, 1ste IVF, 1 cryo, - 2de IVF
Cassyke, 24j, 1e ICSI
Tascha, 30j, 1e IVF,
Buffalogirltje, 29j, 1e IVF
Marloes, 30 j, 1e IVF, 1e cryo
Dreaming Mom, 36j, 3IUI, 2e IVF
Jo'tje, 34j, 6IUI, 1e IVF
moppie,35j, 6IUI,1e IVF
Olivia1, 29j, 4IUI, 2de ICSI
Bettyboopke, 35j, 1e IVF

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 3 gasten