Moppertopic voor mama's

Plaats reactie
Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 28 maart 2010, 20:04

:lol:

't Zou nogal een zicht zijn, met z'n allen op een rijtje... De melkfabrieken. :lol: (mja we zullen er maar mee lachen zeker)

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 29 maart 2010, 10:47

:lol:

Ja, naast de vrouw met de baard.

Al zou ik ook dubbel kunnen fungeren als de vrouw met de zwarte kringen rond haar ogen :wink:

Loeki, 't is de Anita model 5068 (kan je ergens even passen oa bij baby2000).

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 29 maart 2010, 15:30

Hier eens een zieke mama voor de verandering :( Ne een hels weekend ben ik gebroken. Verdicht van de dokter: Maagontsteking...
Zaterdag was Alexander echt niet te doen, een hele dag zagen wenen. de uren die hij niet sliep heeft hij enkel gezaagd. En zondag was het Matthias zijn beurt, hij was ook van zaterdag op zondag koorts beginnen maken. Wij moesten gisteren gaan eten met mijn grootouders (op de middag) en voor de eerste keer kwam er een bevriend koppel babysitten. Net dan maakt Matthias weer koorts 's morgens dus vertrok al met een heel klein hartje. Was al niet goed van 's morgens en had dus absoluut geen zin om te gaan.
Tijdens het eten werd het misselijkheidsgevoel nog erger en met het hoofdgerecht heb ik moeten passen. Wist niet waar kruipen van misselijkheid.
Dan begon de discussie, mijn man zei dat ik me veel te druk maakte omdat ik me zorgen maakte over de jongens, dat het op mijn werk spaak loopt (heel druk en enorm veel werk),... Enfin, het kwam er op neer dat hij vond dat ik tijd moest nemen voor mezelf omdat mijn gezondheid eronder lijdt. We zijn dan thuisgekomen en daar ben ik beginnen overgeven, kon echt niets binnenhouden, zelf geen water :(
Vannacht was Matthias dan nog maar eens ziek, van 00.50u tot 03u heeft hij het bont gemaakt. En vanmorgen zat de mama er dus helemaal door :cry: De dokter bevestigde dan ook mijn vermoeden dat ik een maagontsteking heb en moet rusten. Hij zei dat ik het allemaal niet moest onderschatten, 2kindjes, full time werken, huishouden,... ik moest mezelf wat tijd gunnen op te recupereren. Ben nu thuis tot en met woensdag en hoop dat het dan beter is.
Sorry voor mijn gezaag, heb echt een dipje :cry:

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 29 maart 2010, 16:47

Wappie meid, rust maar eens goed uit, want het is ook veel dat je vr je kiezen krijgt. En hopelijk al een beetje beter vandaag ?

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 29 maart 2010, 16:48

Wappie, dat is geen gezaag hé. En het zal idd de vermoeidheid zijn. Het is allemaal te veel hé. Dus rust maar flink.

Liefs,

Bokje

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 29 maart 2010, 18:18

Veel beterschap Wappie, zowel voor jou als voor de twins!
laat je ook zoveel mogelijk in de watten leggen...

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 29 maart 2010, 19:49

Wappie je zeurt toch niet meid! Jij die jezelf altijd wegcijfert voor iedereen! Kom hier maar lekker klagen zoveel je dat wil!

Dikke knuf en veel beterschap! Laat 't ventje maar voor je zieke jongens zorgen (en voor jou).

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 29 maart 2010, 20:03

Merci meiden, heb gewoon echt een dipje vandaag :( En ik voel me zo slap als een vod. Kan dan ook niets binnenhouden... Ander voordeel -> ben 1,5kg kwijt Als we dan toch iets positief willen zien. :wink:
Mijn ventje is echt wel superlief! Hij doet enorm veel en draag echt zorg voor ons 3!
Hopelijk is het morgen wat beter en kan ik toch iets eten.

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 29 maart 2010, 21:16

Wappie, kruip jij maar lekker je beddeke in he meid! En veel blijven drinken, ook al komt het er weer terug uit. Je wil er echt niet nog een uitdroging bovenop, geloof me!

Jouw man zal ongetwijfeld goed voor de jongens zorgen, dat hebben we hier al kunnen lezen he!

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 30 maart 2010, 8:29

Pff, kom ook nog eens mopperen.

voel me ook al een week of twee minder... buikkrampen, misselijk, moe, ... maar ik sleep me er wel door.
Nu is ventje gisterenmorgen 'doodziek' opgestaan met buikgriep.
Hij is kunnen gaan werken, maar komt hij 's avonds thuis om met een lang en zielig gezicht in de zetel te kruipen en er NIET meer uit te komen....
Ik heb een schat van een man, maar als hij ziek is, zou ik hem buiten willen zetten.... Grrr, ik haat zo zielige zwakke ventjes.
Niets mocht ik hem vragen. Nu moest ik om acht uur naar de tandarts, dus ik vroeg of hij Amber een badje wou geven. Oooh nee, dat ging niet gaan want elke beweging die hij maakte daar kreeg hij hoofdpijn van en Amber opnemen zou al te veel gevraagd zijn... hij stelde zelfs voor om Amber naar zijn moeder te doen, stel je voor :evil:
Nu ja, het duurde wel lang bij de tandarts en ik was pas om tien uur terug thuis. Amber lag lekker te slapen, maar ik kon het arme kind wakker maken voor haar pyjama aan te doen, dan nog flesje geven, de boel terug steriliseren, opruimen thuis om dan ook uitgeput in mijn bed te ploffen...
Mocht er dan 's nachts nog eens uit om haar tutje te gaan geven, kloeg meneer dat hij de hele nacht wakker had gelegen. maar dat Amber gehuild had, had hij toevallig niet gehoord :evil:
Aaaargh ik krijg er iets van. En dan nog klagen dat de medicijnen die hij sinds een halve dag innam niet werken :roll: .
De natuur heeft zich daar toch zwaar vergist om van zieke mannen zo een zwakkelingen te maken....
Ik heb nog nooooit kunnen uitzieken in de zetel hoor.
Sorry, maar dat moest er even uit.
'k hoop maar dat hij het niet op mij overzet, en vooral niet op ons dochtertje. Ze is net aan de beterhand...

Zabbie
Berichten: 551
Lid geworden op: 20 april 2009, 17:00

Bericht door Zabbie » 30 maart 2010, 8:37

Ai Wappie toch, dikke knuf hoor!
Hopelijk voel je je vandaag al wat beter. Toch maar de tijd voor jezelf nemen hè, en af en toe eens je ogen dichtdoen voor wat stof of rommel.
Moet niet makkelijk zijn, zelf ziek zijn en je jongens ook niet zoals ze zijn moeten, ocharme toch. Voel met je mee. Veel beterschap!

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 30 maart 2010, 8:49

Bedankt meiden, hier is helaas niet veel beterschap. Alez, gisteren heb ik iets heel licht kunnen eten en het is binnen gebleven. Joepie! Water verdraag ik ook al dus dat is allemaal positief. Maar Matthias heeft ons weer bezig gehouden van 01.50u tot 05u :cry: Weer koorts en weer krijsen tot je er uiteindelijk niet meer tegen kan. Heb dan weer een papje gegeven om hem te sussen. Zou hij echt zo'n honger hebben, of wakker worden van de koorts om dat vervolgens alleen met een flesje opnieuw in slaap te kunnen vallen.
Ik hoop echt dat mijn klein ventje erdoor komt. Gevolg is wel dat ik hier zit met mini-oogjes, maar kom ik kan vandaag uitrusten.
Gisterenavond had ik weer effe een dipje maar ik heb lang gebabbeld met mijn man. Ik heb eigenlijk echt wel een gouden man :) Die me helpt waar hij kan!
Meiden, merci voor de steun!!! Zoals zoveel keren helpen ook jullie me hier weer door :wink:
Sterretje, ook veel beterschap bij jouw daar in huis. Mannen zijn echt kleine kinderen als ze ziek zijn hé...En idd te hopen dat je kleine schat het niet overkrijgt :?
Sterkte!

Zabbie
Berichten: 551
Lid geworden op: 20 april 2009, 17:00

Bericht door Zabbie » 30 maart 2010, 8:54

Wappie, dan probeer vandaag maar zoveel mogelijk te rusten. Hopelijk zijn je kleine ventjes ook snel weer beter, zodat jullie allemaal terug kunnen herstellen. En gelukkig dat je veel steun en hulp krijgt van je man, dat scheelt toch wel een klein beetje.
Sterretje, zo mannen hè! Soms vraag je je toch echt af welke meerwaarde ze hebben... Moeder natuur heeft zich echt wel vergist in het uitdelen van ziektes dragen. Hopelijk blijven jij en Ambertje gespaard van zijn kwaaltje!

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 30 maart 2010, 8:56

Awel Zabbie, ik ben echt heel blij met mijn ventje, want die legt me in de watten als hij thuis komt. En dat doet idd heel veel!
Daarom dat ik de nacht op mij heb genomen. Ik kan dan nu wat bijslapen en dan is het toch voor hem minder vermoeiend.

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 30 maart 2010, 9:36

Wappie, dikke dikke knuf meid! Maar jij en je ventje lijken me een geöliede machine die blijft draaien als iemand ziek is. De ene ontlast de andere. Fantastisch toch! Ik hoop dat jij en je Matthias snel beter zijn. Probeer zoveel mogelijk uit te rusten. Alé hop weg hier, naar je bedje :wink:

Sterretje, dikke dikke knuf meid! Ik hoop dat jij niet te ziek wordt! En ai je man lijkt me een echte man :wink: (lees één die ziek zijn tot een terminale ziekte maakt). Hopelijk is hij ook snel beter zodat hij terug een handje kan helpen.

Liefs,

Bokje

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 74 gasten