creche ...

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 2 april 2010, 9:42

Wij hbb een doos kv gekocht voor gans in het begin. Die staat er nog bijna onaangeroerd bij. Dus ik zie het niet zitten om terug 18 euro uit te geven voor iets dat bijna niet gebruikt wordt.

Liefs,

Bokje

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 2 april 2010, 12:07

Vervalt dat dan niet? Heb ik dan mijn (kleine) doos Nan Pro voor niks weggegooid?
Ik koop trouwens liever kleine dozen dan grote, voor dat kleine verlies dat je ermee doet (1 euro ofzo) riskeer ik het liever niet...

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 2 april 2010, 12:45

In principe na vier weken ja. Maar ja tis poeder hé, echt slecht wordt dat niet zo snel denk ik. Voor noodgevallen zou ik 't ook zo doen. Als m'n kindje er iedere dag van krijgt, dan natuurlijk niet. De vitaminen enzo zullen wel een beetje weg zijn na die vier weken?

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 2 april 2010, 12:56

De doos staat er nog als aandenken :wink: . Maar ik ga die niet meer gebruiken hoor. Maar ze is echt nog bomvol. Ik heb daar misschien in totaal 10 schepjes uit gehaald.
En ik wist niet dat er kleine dozen ook waren. Het is mijn grote vent die er toen is om geweest.

Liefs,

Bokje

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 2 april 2010, 13:09

Ik wist ook niet dat er kleine dozen zijn. Nu ja, dat heb ik niet nodig. In het begin was ik echt naïef. Ik zag op de doos dat ze na opening maar 3 weken goed zou zijn. Ik dacht dat ik die nooit op die tijd zou leegkrijgen...
Wel, we zijn nu 18 dagen thuis, en vanavond zal de tweede pot alweer leeg zijn !

Marie krijgt ook Nan Pro. Jammer genoeg alleen bij de apotheek te krijgen. Als ze nu Nutrilon zou krijgen, kon ik dat in Nederland halen, gewoon bij het Kruidvat, veel goedkoper dan hier. Maar ik ga niet vragen om te wisselen omwille van de prijs hoor. Neen, met deze melk doet ze het goed, we gaan geen problemen zoeken !

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 2 april 2010, 13:12

Yveske heeft in zijn eerste vier weken ook een hele doos opgesmuld, met de kleine portietjes van toen. Gaat idd snel genoeg. Kheb zelfs nog een tweede doos gekocht die er dan nu ook maar onaangeroerd bij staat. Maar daar ben ik blij om. 8)

10 schepjes, dan zijn maar een paar flesjes hé. Niet eens genoeg voor één dag.

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 2 april 2010, 13:12

Daarnet zoals afgesproken om 11u naar de creche gegaan. Hij lag te slapen en ze hadden net gebeld nadat ik was vertrokken. Oeps.

Een drie kwartier later was hij wakker. Hij was nog rustig maar ze belden toch maar al. Flink van ze :D . Kaantje hft dan heel flink gedronken.
Ondertss had ik ook tijd om met de verzorgsters te babbelen en die zeiden dat hij wel al flink zijn best had gedaan deze morgen.
Hij begon dus te mopperen, van vermoeidheid. Maar wilde weer niet slapen. Dat kennen we :? . Ze hadden hem in zijn bed gelegd maar hij begon te brullen. Gekend verhaal opnieuw. Ze konden hem er niet direct uithalen want ja andere kindjes moesten ook verzorgd worden en in bedje gelegd enzo. Meneer maar brullen ondertss. Ze hbb wel tssdoor zijn tut gaan insteken maar dat was duidelijk niet wat hij wou. Nadat de anderen verzorgd waren en in hun bedje lagen, hbb ze hem eruit gehaald en getroost (met succes). En uiteindelijk is hij in de armen in slaap gevallen.

Ik vind dat ze het deze keer heel goed hbb aangepakt. Alleen hoop ik dat Kaantje in het vervolg vanzelf in slaap valt in zijn bedje. Maar ja daar knn de verzorgsters niet veel aan doen hé.

Liefs,

Bokje

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 2 april 2010, 13:16

Nan niet te verkrijgen in Nederland. Dat wist ik niet.

Nee twas idd geen ganse dag dat hij kv kreeg. Dat was echt maar als aanvulsel toen. En dat was nooit veel. Zo nu eens 30cc, dan eens 30cc. En dat maar een paar dagen. Dus hij hft heel weinig kv gekregen.

Liefs,

Bokje

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 2 april 2010, 13:17

Das idd heel goed gedaan van hen!

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 2 april 2010, 13:26

je zal nan wel in Nederland kunnen krijgen, maar dan volgens mij alleen bij de apotheek, niet gewoon en goedkoper bij de drogisten !

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 2 april 2010, 14:34

Super van de verzorgsters en van Kaan!! En dat zelf in slaap vallen is ook een grote droom van mij... benieuwd wanneer Kaan het kan, dan heb ik iets om naar uit te kijken :wink:

Ja ik dacht ook Nan in Nederland te verkrijgen bij de apotheek (op voorhand bestellen). Voor Enfamil is dat ook zo, en toch is er een significant prijsverschil hoor! Heb overwogen om naar een apotheek te bellen om te bestellen en dan volgende dag erom, maar we wonen net iets te ver van de grens en we gebruiken het nu alleen in de overbrugguingsperiode 's nachts, dus het was niet de moeite.

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 2 april 2010, 14:41

En zou je dat via het Internet niet knn bestellen in Nederland en thuis laten bezorgen? En als je er een daguitstap van maakt en ook Pampers daar meebrengt. Wij maken er toch een daguitstap van naar Nederland om pampers te halen. We hbb nu weer een hele voorraad en daar zijn we toch een tijd mee zoet.

Kaan nu al ff van zichzelf in slaap vallen 's nachts. Hij drinkt zich eerst wel moe. Maar kom hij doet dat toch al. Dus je hebt al iets om naar uit te kijken (en hij doet dat al ff).

Oh en Mies, was jij dat niet die zei dat baby's onder de 6 maanden onder toezicht moesten slapen id creche? In onze creche is dat alleszins niet het geval. Ze hbb daar allemaal aparte kamertjes (3 bedjes per kamertje ongeveer).

Liefs,

Bokje

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 2 april 2010, 15:01

Ja dat hadden ze tegen mij gezegd...
Dat betekent dus dat Meis zal moeten slapen in het daglicht, op enkele meters afstand van andere spelende kinderen... iets in mij zegt mij dat er daar de eerste weken niet veel van in huis zal komen :?

Ik ga dat eens onderzoeken van dat internet, Bokje.

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 2 april 2010, 15:04

In onze crèche slapen de allerkleinsten inderdaad in wiegjes in de keuken, terwijl de rest boven slaapt of in de living speelt... Ik weet niet tot welke leeftijd dat is, misschien enkel de eerste weken? Ik vraag me trouwens ook af of Seppe wel nog in zo'n wiegje zal kunnen, ze zagen er niet echt groot uit als ik me het goed herinner... Of hij zou nu even een groeipauze moeten inlassen :wink:

Véro.
xx

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 2 april 2010, 15:09

Bij ons slapen de baby's allemaal in de 'speelruimte'. Ze zitten wel achter een glazen wand dus qua lawaai valt dat mee, maar idd in het daglicht.
Onze jongens kunnen dat ook niet... maandag en dinsdag hebben ze van een hele dag 2x een kwartiertje geslapen :shock: Niet moeilijk dat ik oververmoeide kindjes heb :?
Bij onze creche is het dus de regel tot één jaar, en dan mee de slaapzaal in...

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Baidu [Spider] en 5 gasten