dag iedereen,
ja morgen heb ik mijn zoveelste pu. Hopelijk zal het nu eindelijk mijn laatste zijn want ik weet wel leukere dingen om te doen eerlijk gezegd
Ja Noa, het is niet gemakkelijk hé. Ik heb wel een vriendin zij was om hetzelfde tijdstip met ICSI begonnen als ik, maar ondertussen mag zij nu eind april haar kindje verwachten. Zij zit nu natuurlijk op haar roze wolk te genieten van haar zwangerschap en ik wil haar dan ook niet lastig vallen met mijn problemen. Tenslotte kan ze ook niet meer zeggen dan, jouw tijd komt ook nog wel hé. Ben het ondertussen wat beu gehoord eerlijk gezegd.
Was verleden maand naar de apotheek gegaan achten mijn urtrogestan hij vond er niet beter op dan te zeggen: 'heb je problemen da?' Precies of te zeggen dat ik voor de lol die bollen opsteek, natuurlijk zijn er problemen!! Dan kwam het volgende cliché zinnetje: ik heb al veel gehoord van mensen die ook problemen hadden die er dan mee gestopt waren en na twee maanden bleken ze toch zwanger te zijn. Ik heb gewoon betaald en naar buiten gegaan.
Dan probeerde mijn baas ook nog eens den sympatieken uit de hangen nadat ik het negatieve nieuws van Brussel had gekregen. Zijn repliek: ja, je zult toch eens goed moeten nadenken over wat je wilt. Zie dat je opeens ook een zesling hebt, zij wou ook koste wat het kost een kleinen hebben. Hij refereerde naar een collega die 30 jaar geleden ivf heeft laten doen en idd een zesling heeft gekregen. Ja hallo, die heeft er toch ook echt geen idee van. Den dwaozen!!!
Het enigste waar hij volgens mij mee inzit is dat ik elke maand een paar dagen thuis ben, hij zou niets liever hebben dan dat ik ermee stop. Weet het van een collega maar tegen mij heeft hij er dan zo een draai aan.
Enfin zal maar stoppen van zagen en een beetje van mijnen zondag gaan geniet zie
Aan iedereen alvast veel succes bij de volgende ronde, hopelijk is er wat meer goed nieuws voor iedereen bij de nieuwe poging!!!