Moppertopic voor mama's

Plaats reactie
mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 3 april 2010, 18:13

Audrey, dikke knuffel!!! Mijn man is ook maar weer mooi naar de stad geweest op zijn vrije zaterdagnamiddag, en wie zat er hier weer met een krijsend kind opgescheept? Ja inderdaad ja.
Ik vraag dan dat hij wat bodykes maat 62 wil meenemen uit de Hema, da's het enige dat ik vraag, en dat was meneer natuurlijk weer vergeten.
Bij thuiskomst hoort hij haar een kwartiertje wenen, en geeft hij de verklaring "volgens mij is het een hoogsensitief kind". Waar heeft hij dat nu weer vandaan...
Hij heeft ook echt GEEN IDEE wat ik hier dag in dag uit meemaak en allemaal voor haar doe... vannacht was het dus weer ruzie als hij het even wilde "overnemen" maar Meis gewoon geen eten wilde geven omdat hij vond dat ze moest leren doorslapen :x :x Het arme kind kan dat nog niet, die had enorme honger!

Loeki, je wil echt niet weten hoe lang ik Meis soms laat krijsen... 't is hard tegen hard dan, ik pak haar pas op als ze uit zichzelf bedaart, omdat ze dat juist moet leren (en als ik haar oppak terwijl ze krijst is dat juist een beloning). Helaas is Meis nogal een koppig doorzettertje :?

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 3 april 2010, 23:24

Tis toch op veel plaatsen hetzelfde...

Vanmorgen ging hij ook even op Yveske passen terwijl ik probeerde wat te slapen. Niet gelukt. Krijsen, krijsen, krijsen. Ik naar beneden "ja ik weet echt niet wat er scheelt". Dus neem ik Yveske maar over hé. Hij was zijn sokjes kwijt, had ijskoude voetjes, en een mega kaka pamper.

Kheb dan hem schoongemaakt en zijn voetjes opgewarmd en oké, het krijsen was niet over, maar toch... Vent probeer dan toch iets hé.

Meis heeft idd haar nachtvoedingen nodig, ze moet toch genoeg drinken zeker!

Eigenlijk wil ik 't wel weten Mies... Al was het maar om ergens een limiet erop te zetten, ik vraag me soms af bij Yveske hoelang hij het zou volhouden... :?

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 3 april 2010, 23:44

Overal 't zelfde dus. Manlief zou pamper en sokjes nog wel ontdekt hb. Bij ons is t eerder dat hij tijd moet hb vr zijn dingen, mr als ik dan eindelijk eens iets vr mij doe ..afin, beiden gewoon moe en zagen op elkaar.
En ja Mies, om gek van te worden dat typisch mannelijk (sorry marb) beter weten terwijl ze er veel minder bij betrokken zijn.

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 4 april 2010, 6:42

Kaan hft ook nooit gewoon geweend. Altijd alleen maar krijsen. Ik heb hem eens twee keer een uur laten krijsen. Verschrikkelijk. Hij was nadien echt ontroostbaar. Alleen aan de borst bedaarde hij. En nee dat was toen niet vd honger. Ook id creche hbb ze me gezegd dat hij niet stopt met krijsen als het hem niet zint.

Hier valt de papa zijn vaderschap goed mee. Hij gaat er ook uit 's nachts om tutje te geven enzo. Hij helpt mee om neusje te spoelen (lees hij houdt Kaan vast). Hij ververst pampertje. Hij steekt Kaan soms wel eens helemaal alleen in bad (uitzonderlijk maar toch). Maar ik merk ook wel dat hij Kaan gemakkelijk aan mij gft om zelf iets anders te knn doen. En dat iets anders is meestal iets voor zijn werk. Soms windt ik er me een beetje in op omdat ik nog huishoudelijke taken te doen heb. Maar meestal valt het mee, dus zeg ik er meestal niets van en slik ik mijn boosheid in.

Liefs,

Bokje

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 4 april 2010, 10:51

deze nacht sliep fleur bij papa. toen ik om middenacht met migraine-aanval (1 kant van mijn zicht viel weg en kon niet meer scherp stellen) nr bed wilde, moest ik van manlief eerst nog een fles voor fleur maken, met en toestel dat ik nog nooit gebruikt had (en ik kon niet lezen). Ik moet het op mijn nachten anders ook maar allemaal alleen doen.
Net zegt hij mij dat Fleur om 6u heeft gegeten en om 9u kwam hij met slaande deuren de kamer binnenvallen want dan moest ik hr eten geven. Ik vroeg net of ze dan om eten vrieg, remember de 4u. Oh nee, ze was wakker en ze moet mr wat regelmaat krijgen en op een deftig uur opstaan en gij ook (grrrrrrr) en trouwens ge moet s avonds maar wat vroeger gaan slapen ( ah ja, dubbel grrrrrrrr). Mr zal ons ritme eens gaan bepalen, terwijl hij zelf zo wispelturig en onregelmatig is als de pest...

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 4 april 2010, 18:36

Dikke knuf Audrey, wat hebben die mannen toch soms veel noten op hun zang, en vooral, veel ongeduld!
Gaat het wat beter met de migraine?

hier een leuk paasfeest geweest vandaag, maar Amber had haar dagje niet. Ik vreesde er al voor: beide oma's, veel volk erbij nog en ze vroeg voortdurend om aandacht. Neuten en kreften, niet te doen.
Natuurlijk kandidaten genoeg om haar te pakken, maar ik wou niet dat ze van schoot naar schoot ging.
Echt waar, ze stondne hier allemaal te springen om Amber op schoot te nemen; op de duur ging ik haar boven in haar bedje leggen maar madammeke wou liever terug onder de mensen zijn.
Iedereen sprong recht om haar uit mijn armen te pakken, maar een hulpeloze blik naar ventje deed hem Amber van mij overpakken en ze heeft dan braaf bij hem op schoot gezeten... pfft.
Enfin, ze is ook veel verwend vandaag en ik zal weer mogen heropvoeden :? hoewel ja, 't was voor haar ook feest hé...

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 april 2010, 18:48

Audrey afin!! Wist je man dat je een migraine aanval had? (heb je 't expliciet gezegd want zien zou hij 't waarschijnlijk nog niet doen als je erbij zou neervallen) Je kan toch niet functioneren met een half zicht! Is de aanval weg nu? In plaats van je eens lekker te laten slapen! :?

Sterretje pffff, weer typisch hé. De kindjes vinden het leuk maar anderzijds is het ook veeeeeeeeeeeeel te vermoeiend, en wat moet je daarmee? En iedereen wil ze vastnemen... Yveske heeft vandaag ook meer bij 'n ander gezeten dan bij mij. Op de moment zelf is 't allemaal niks, maar nu zit ik wel weer met een kreftertje dat veel aandacht nodig heeft.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 4 april 2010, 18:51

Ja, 't is dat. Ze is braaf zolang ze aandacht krijgt, maar daarna zit je er maar weer mee hé.
Hoewel, ze ligt nu wel uitgeteld in haar wiegje.
Tja, in de spotlights staan is zo vermoeiend hé :)
En sterallures dat ze dan krijgt... Wenen als ze alleen zit en lachen van zodra iemand tegen haar praat of aanraakt..;

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 4 april 2010, 18:56

Audrey, dikke dikke knuf. Niet lief van je ventje. Zo je met een migraine-aanval laten opdraven.
Maar ik vind ook wel dat ik vaak denk "zeg ik moet dat ook allemaal alleen doen als ik met Kaan bezig ben", terwijl ventje hulp nodig hft.

Sterretje, ik vind dat ook niet leuk zo van schoot tot schoot gaan. Maar anderzijds vinden de kindjes het wel vaak leuk hé. En achteraf zit je met een overgeprikkeld kind :? . Maar een goede nachtrust zal miss wonderen doen.

Oei, ik moet jullie laten want Kaan wil denk ik echt wel eten.

Liefs

Bokje

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 4 april 2010, 20:59

Jongens jongens toch. Audrey, alsof jij nog niet genoeg te verduren hebt!!
Kan je die migraine-aanval ergens aan linken?
Oververmoeidheid? Of andere zaken? Heeft het te maken met je dieet?

Is je man misschien een beetje pissed omdat jullie niet naar de zee zijn gegaan? (zo van dat passief-agressief gedrag weetjewel)

Meisje verzorg jezelf dat je er niet onderdoor gaat he!!!

jufke
Berichten: 503
Lid geworden op: 12 januari 2009, 20:03

Bericht door jufke » 4 april 2010, 22:59

Eventjes mopperen... Ik had vanavond een vriendin op bezoek en meestal is mijn dochter een engel, die slaapt van noeding naar voeding, met weliswaar een beetje spelen tussen, behalve vanavond. Ze heeft wel geslapen van 18.45 tot 20.15, maar dan geweend tot 21.45 (in mijn armen wel). Probeer je kind eens te troosten terwijl je zelf nog iets wil zeggen...
Enfin, uiteindelijk is ze in slaap gevallen in mijn armen en eigenlijk zou ik ze nu moeten wakker maken om te eten :evil: al die moeite voor niets...

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 4 april 2010, 23:26

Migraine zal wel te maken hebben met vermoeidheid en mij druk te maken. Ik heb wel iets gesnauwd maar hij zal het weer zielig doenerij gevonden hebben en niet au sérieux genomen. Dacht met mijn wattenkop eerst dat ik mijn lenzen niet in had of maar een van de twee, maar was niet het geval. Heel gek om mijn gezicht in spiegel te zien, percies een jaren 70 filmpje waar ze iets wilden wegflitsen. Nu nadien heb ik wel een hele nacht gehad..zalig !

Mm iedereen dezelfde paaservaringen percies...Morgen veel kreftende kindjes, we kunnen ze misschien ergens samen zetten en dan beurtrol houden ;) Ik heb ons Fleur amper vast gehad bij mijn schoonouders maar ach, 'k heb er deze week zo vaak mee moetenrondlopen dat het even een verademing was. (Enne, nu heeft mijn schoonmoeder ook aan de lijven ondervonden dat als ons Fleur huilt, je haar zo maar niet stil krijgt, ook al is buikje vol, pamper proper en boerke gelaten ;)

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 5 april 2010, 12:45

Wij gaan vandaag pas op paasbezoek. Maar Kaan hft deze voormiddag al anderhalf uur geslapen. Dus dat is al iets of wat uitgerust. Hopelijk slaapt hij daar ook nog een beetje.

Liefs,

Bokje

Zabbie
Berichten: 551
Lid geworden op: 20 april 2009, 17:00

Bericht door Zabbie » 7 april 2010, 9:24

Hier geweldig paasweekend gehad, vrijdagnacht dokter van wacht moeten bellen voor Wout: beginnende oorontsteking en dikke, taaie, groene slijmpjes in zijn keel. Nu is er sinds zondag nog hoesten bij. Brent zondagmorgen zijn hele pap terug overgegeven en Larissa de hele dag vervelend geweest. Ik laat Larissa soms ook wel eens meer dan een uur krijsen, al is het met pijn in het hart, maar er zijn momenten dat ik er echt helemaal door zit. En papa is zelf ook snipverkouden, dus geen echte hulp, maar anders ook niet helemaal. Mannen, je zou ze soms op een kanon kunnen steken!
Zondagavond ook eindelijk gevonden waarom Larissa met kleine hoeveelheden drinkt: madam wil haar pap alleen maar goed warm, daarom ook dat ze niet doordronk aan de borst; niet warm genoeg. Sinds zondag is ook het gekrijs wat minder, denk de combinatie van warmere pap en de koemelkeiwitvrije pap die ze nu krijgt.

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 7 april 2010, 9:30

Nu ga ik ook eens mijn gal spuwen over mijn man. Voor we zwanger werden wist ik wel dat ik er meestal alleen voor zou staan. Mijn man is zelfstandige, hij werkt in de zaak van zijn moeder (weduwe), een winkel, een 'Amerikaanse Stock', die ook 's zondags open is. Daarbuiten verhuurt hij nog Bobcats (graafmachines en grondverzetmachines). Die moet hij meestal 's morgens en 's avonds halen en brengen, en dan nog smeren, repareren... Soms doet hij ook zelf het grondwerk.

Ik wist het dus, lange dagen...

Deze nacht is hij nog eens een keer (even) wakker geworden, toen Marie huilde voor haar fles (normaal wordt hij er nog niet eens wakker van), maar is er niet uitgemoeten, dat doe ik.
Toen hij vanmorgen wakker werd, kloeg hij dat hij slecht geslapen had….
Marie begon te wenen, het was tijd voor haar fles. Ik moest die nog maken, dus ik vraag hem of hij haar even wil nemen, dat ik ondertussen de fles kan klaarmaken. ‘Ga ze nu toch vlug maken en haal haar dan uit bed’.
Ik laat haar ’s morgens met een lege maag niet graag wenen van de honger. Heb haar dus maar zelf genomen. Het gerief van de flessen staat in de wasplaats, in een kast vlak naast het waskussen. Heb dus maar eerst haar pamper ververst en dan met één hand de fles gemaakt, terwijl ik haar met de andere op het kussen hield. Gelukkig beweegt ze nog niet teveel.

Potverdorie… en op het ziekenhuis nog tegen het bezoek zeggen dat hij het goed vond dat ik naar flessen was omgeschakeld, zo zou hij ook meer voor haar kunnen zorgen en ook ’s nachts een flesje geven. Awel, tot nu toe heeft hij welgeteld een half flesje gegeven !
En dan vanmorgen maar klagen dat hij moe is, en verkouden (tja, hij snottert een klein beetje). Wat moet ik dan wel niet zeggen ? Ik heb sinds de nacht van 7 op 8 maart niet meer doorgeslapen. Maar als ik dat zeg ‘Jij kan overdag rusten als Marie slaapt, ik moet wel de hele dag werken hè’. Alsof het huis zichzelf poetst, de was zichzelf wast en strijkt. En ja, ik rust tussendoor ook, maar dat heb ik ook nodig als ik er ’s nachts nog altijd uit moet.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 386 gasten